Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

lucy778
1. sep 2009

ahojte, manžel bral profertil a mal po ňom oveľa lepší spermiogram ako pred tým 😉

maryah
2. sep 2009

ahoj lucy a berie manzel profertil aj nadalej? moj mal tiez teraz dobre vysledky a berie ho nadalej...

vendulak
3. sep 2009

No holky, to jsem se taky chtěla zeptat, jak dlouho vaši chlapy Profertil brali? Můj ted dokončuje 3. měsíc a pak bude snad kontrolní spermio.

maryah
4. sep 2009

vendulak, moj to bral 3 mesiace, potom mal kontrolu a vysledok nas velmi milo prekvapil... a berie ho nadalej az dokedy sa to podari...

natalia777
5. sep 2009

Ahojte baby, sorry, ze vam az teraz odpisujem ale nemam vela casu, vela pracujem ☹ takze ano 3 tyzdne sme nesexovali 😝 ale stalo to za to. Potom sme to skusili priamo pocas ovulacie kazdy den, 5 dni za sebou 😀 a vyslo to 😀 hlavne, po sexiku musite pekne lezat aspon pol hodinu v kuse, neist na zachod a ani sa sprchovat aby ti betari z vas nevysli von 😉 snazilili sme sa nejakych 5 mesiacov..... a myslim ze prave preto, ze sme sa tak velmi snazili sa nedarilo.....

natalia777
5. sep 2009

a vendulak: tie kvapky, kludne sa opytaj v lekarni, on ten valovic ich ma viac, na viac zenskych problemov..... tie moje akurat nemali ale objednali mi ich a na dalsi den som ich uz mala.... skusim este kuknut raz na nete, kde som to vtedy nasla 😕

evina0
7. sep 2009

vendulak aj mm ma liecbu na 3 mesiace a potom ma ist na kontrolny spg a to vyczadza teraz koncom septebmra.lenze akosi sa mu uz tie tabletky znechutili a tak ich 4 dni uz nemal a ja ho nutit uz nejdem je na nom ci to bude brat a ci nie.ja uz otazku babeno neriesim az to pride budem rada 😵 zatial si uzivcame naplno a uvidime 🙂 🙂

vendulak
7. sep 2009

Evi můj přítel když sme se poznali tak nespolknul ani paralen a musel si ho půlit jak tvrdil, že je to velý a nespolkne to. Pak jsme se začali snažit o miminko a bral preventivně od začátku vitamín E, selen, zinek a bral to poctivě. Pak přišlo spermio a velký šok pro nás pro oba, bylo na něm vidět že ho to hodně vzalo a teď zobe profertil denně a nestane se aby řekl, že se mu něco znechutilo, chce miminko stejně tak moc jako já tak pro to chce dělat vše, a bere velké tabletky Profertilu i cem-m zdraví muže a i další, i sypanou macu, která je fakt hnus. Ale bere, protože víme že máme problém a miminko moc chceme. Myslím, že to je na každým. Ale prostě mi přijde divný že někdo kdo by měl špatné spermio a stál o miminko pak řekl že mu něco nechutná a nechal to být. My by jsme dneska pro miminko snědli snad i žížalu 😒 .

juliett7
7. sep 2009

Ahojte, moj manzel mal zly spg a lekar mu naordinoval proviron a vitamin E, tak som zvedava, co pomoze

maryah
7. sep 2009

juliet, a aky mal vysledok?

juliett7
7. sep 2009

no ja neviem, na kontrolny spg mame ist o dva tyzdne. A ja mam zajtra dostat menzes a zatial ziadne priznaky, tak uvidime, snad sa podarilo

evina0
7. sep 2009

vendulak musim mu to zase pripominat ked som dosla za nim zjedol a ked nedojem tak zabuda 😠 😠 😅

maryah
7. sep 2009

ja som musela na zaciatku tiez pripominat a potom si zvykol a uz to berie automaticky...
juliet, tak to drzim palce aby sa to podarilo 😵 😵 😵

vendulak
7. sep 2009

juliett taky držím palce 😉
jinak já to příteli ani připomínat nemusela a ani nemusím, bere to fakt poctivě, je moje zlato 🙂 😔

evina0
8. sep 2009

zena rano kukam na tabeltky a manzel zase bral ani som mu nic nemusela pripomit.beriem to pozitivne 🙂 🙂

sisi30
8. sep 2009

my tiež berieme profertil po mesiaci manžel išiel na smg a mal lepší výsledok.kúpili sme ešte balenie na ďalšie 3 mesiace tak uvidíme či to zaberie. už mi z toho začína šibať mala by som asi myslieť pozitívne 😒

evina0
8. sep 2009

sisi musis mysliet len pozitivne ved fazulky idu len do pokojneho bruska 🙂 🙂 ja som v minulosti mala taketo pocity ze mi sibe a ked mi oznamili ze mam endometriozu a musim na lapaku a na polrocnu liecbu akokeby sa mi zrutil svet dovtedy sme sa snazili 7 mesiacov a nezadarilo sa a teraz ked som po lioecbe beriem to pozitivne ze to bola dalsia skuska pre nas a neberiem to uz tragicky a ked mi oznamili ze musim na dlasiau laparku teraz na kontrolnu zase sa cosi lekarovi nezda tak si vravim sama pre seba ze ma smolu ja ostanem tehotna a hotovo 😀 😀 ale pre potrebu a nutnost musim si koncom tohtcykluy vybavit termin na laparku ak ju budem v oktobri treba 😅

sisi30
9. sep 2009

Ďakujem za podporu evina tak ty máš toho dosť za sebou.ja som v poriadku len manžel ma špatný smg.pokúšame sa už cez rok tak uvidíme.v Iscare nám povedali hneď že máme ísť na IVF.tak mám z toho dosť strach tak uvidíme,
čo bude nasledovať.Sále verím,že môžeme mať bábätko prirodzenou cestou 😀 😀 😀

cisielko
13. sep 2009

Ahojte...veru, hlavne treba myslieť pozitívne a veriť, aj keď ja verím, mylsím pozitívne a stále nič ☹ my sme Profertil brali cez 3 mesiaceč a minulý týždeň sme boli prvý krát v Helisoe na pohovor, tak manželovi urobili SPR..výsledky budem vedieť v piatok tak určitre anpíšem čo a aké...po mesiaci brani ich mal ešte horšie, takže my sme brali 3 mesiace a vysadili sme ho...teraz sa snažím zohnať tabletky Maca a kvapky androzin ale v lekárni ich nemali ..neviete kde by som to mohla zohnať?

renatkas
16. sep 2009

Ahojte, Profertil zabera, manzelovi zabral mal o polovicu lepsie vysledky. Lekar tvrdil ze najskor sa mu zhorsia vysledky ale ze netreba prestavat v uzivani a potom sa vysledok dostavi, nam sa dostavil po 4 mesiacoch uzivania 🙂

cisielko
16. sep 2009

Renatkas...to je skvelé..ja ti poviem v piatok či sa aj nám po mesiacoch užívanie vyplatil 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cisielko
18. sep 2009

Ahojte..tu j e moja četrsvá skúsenosť s Profertilom...bohužial výsledky ďaľšieho spr po 3-4 mesiacoch katastrofa...o veľa horšie ako pri prvom...množstvo malá, pohyblivosť skoro žaidna, tvar totálna katastrofa...99%totálne na nič...IUI v žiadmon prípade, nemá to význam..jedenie umelé oplodnenie...Proferil u nás totálne sklamal, výslekdy sú o veľa horšie ako boli pre jeho užívaním ☹

ka131
autor
6. okt 2009

To ma mrzí a nepotešila si nás. ☹

bubulka722
6. okt 2009

Cisielko a robili vám horm.profil? Ako dopadol??? Profertil je ofaj a dobrý biznis. Je tam malé množstvo účinných látok. Zloženie v celku O.K.,ale denné dávky veľmi slabé. Dokáže upraviť SPG len pri miernom zhoršení.

lobby
14. nov 2009

Ahoj holky, chtěla bych Vám, co uvažujete o koupi PROFertilu pro svoje partnery nabídnout jeho odkup. Koupila jsem celé balení (120kapslí) a zbylo nám 1/2 balení (tzn.60kapslí). Doba použitelnosti je do 01/2012. Je to hodně drahý lék, ale třeba o něm někdo uvažujete. 1/2 balení nabízím za 400Kč. Pokud ještě můžu k tomu tématu - my jsme si koupili a užívali (oba) i kapky Kotvičník. Ten je pro zlepšení hormonální funkce obou pohlaví. Toho mám zbytek, tak za 40Kč. Tak si písněte na lobby.com@gmail.com. Držím všem palce! 😵

haruka
18. nov 2009

ahoj, kde jste koupili profertil, manzel ho ma brat a nemuzu ho nikde sehnat
diky za tipy

maryah
18. nov 2009

ahoj haruka, profertil najdes v lekarni alebo tu:

http://www.docsimon.sk/tovar/profertil-cps-180
http://www.mojalekaren.sk/shop.php?txt_search=p...

skus pozriet este nieco na nete 🙂

hhalina
22. nov 2009

ahoj holčiny, tak pročítam váši diskusi a s dovolením se připojím... Myslela jsem si, že jak se rozhodnu, tak prostě mít mimi budu a opravdu to neni jednoduche.. Po 2 letech snažení jsme sli s manzelem na spermiogram, mel hodnoty- koncentrace 15,9, pohybl.snížená, celková 54%, počet progr.pohyb.10% a morfologie 1%. Tak ted mi doporučili pro manzela profertil. Zaciname brat- ted 5 dni a za 3 měsíce novy sperm. Tak jsem zvědava, držím všem pěstičky. Halina

jajussa
30. nov 2009

Ahojte babky snažilky. Ja chcem Profertil pochváliť, pretože manžel mal nízku pohyblivosť spermií a už po užití jedného balenia=60 kapsúl=30 dní som otehotnela a dnes sa tešíme z našej krásnej päťmesačnej dcérky. Určite má aj psychika veľkú váhu, ale Profertil ozaj dopomohol a po ročnom snažení sa to vydarilo, čomu sa čudoval aj môj gynekoklóg, ktorý ma čakal najskôr o 3 mesiace 🙂 .

papa, držím všetkým palce

hhalina
2. dec 2009

Jajussa Gratulujeme, snad to vyjde i nám všem..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre