Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

lea152
23. apr 2016

@tatinka nebolo to nič, čo by nám odporučili doma robiť alebo zmeniť. na prvej návšteve mne aj manželovi odblokovali čakry, mne zistili, že jedna noha je akoby kratšia ako druhá, čo má dopad na panvu a tak ma ponaťahovali, napichali nám ihličky do uší, ktoré sme mali dva týždne... na druhej kontrole nám skontrolovali čakry, či sa opäť nezatvorili - našťastie nie, opäť nám dali ihličky. a hneď nasledujúci cyklus po návšteve u nich sa nám po dvoch rokoch zadarilo.

tatinka
23. apr 2016

@lea152 ja som zvazovala akupunkturu ale tu v ramci bydliska lenze nepoznam tu nikoho o kom viem ze je v tom fakt sikovny :(...sla by som k tym manzelom tiez skusit ale pises ze to aj muz musi, mne by moj nesiel :(

tatinka
23. apr 2016

@lea152 oni posobia v tych Trencians.Tepliciach ci kde to ? kontakt . ktory je tu od teba na nich uvedeny je este aktualny , nevies prosim ta ?

slimko
24. apr 2016

@lea152 a kolko sa u nich prosim ta plati? Dlho si cakala na termin ked si sa objednavala? Dakujem

hana330
24. apr 2016

@tatinka Ahoj bola som za ním ale nepodarilo sa ale mám aj iný problém tak asi preto kázal mi prist ešte aspoň raz

tatinka
24. apr 2016

@hana330 a mozem sa ta spytat akym sposobom sa on snazi pomoct ? povedal ti kde je problem ? co odporucil ,,,ak to teda nie je moc sukromne

lea152
24. apr 2016

@tatinka my keď sme tam prišli tak vraveli, že málokedy príde aj chlap, že väčšinou príde iba žena, takže skús keď tak aj sama ísť. pôsobia v Trenčianskej Teplej. kontakt by mal byť stále aktuálny

lea152
24. apr 2016

@slimko nepamätám si už presne koľko sme platili, ale tuším, že tak do 30 eur celkovo. a na termín sme nečakali dlho, boli sme tam cez víkend ten prvýkrát

hana330
26. apr 2016

@tatinka Ahoj nic take extra nerobi on skor uvolnuje energiu a spaja telo z myslou

hana330
26. apr 2016

@tatinka my sme obaja zdravi to nam povedala aj doktorka ide skor o to ze moje telo je dost detoxikovane a aj tie stale sklamania zanechali stopi na psychike tak najpev to nusi dat do kopi a potom by sa to malo podarit tak dufame ze ma pravdu

tatinka
26. apr 2016

@lea152 skusim tam zavolat tento tyzden ak sa mi podari...
@hana330
baby vdaka za info,

hana330
27. apr 2016

@tatinka Z
amalo drzim palce

monikamajova
3. máj 2016

@slimko hod mi ip

amazonit
18. máj 2016

@zuzana.dry Vyskúšaj gloria-jarka 0902 853 549😊

domka77
6. jún 2016

@sue250 ahoj... vedela by si mi dat kontakt na tie osobky? aj ja uz zvazujem tuto moznost....

domka77
6. jún 2016

@monikamajova ahoj... ja by som mala zaujem lebo uz zacinam zvazovat aj tuto moznost, nakolko chodim do car , absolvovala som uz tri neuspesne iui.... :(

hana330
7. jún 2016

@hana330 ahoj tak ako volala si tam? Nám sa ešte stále nepodarilo otehotnieť

nibocka
7. jún 2016

Nie som neplodna ale nedarilo sava pomohli mi tinktury od Dr.Podhornej z ciech.

milkaca
27. jún 2016

@1lubinka gratulujem (aj ked už od prvotnej radosti nejaky cas ubehol). chcela by som sa opýtat kolko sa u neho plati. prave dnes som mu volala, uz sme sa aj dohodi na stretnuti, len som sa z tolkej euforie ze nas zoberie zabudla opytat na cenu :( a teraz mi je to už blbe volat mu kvoly tomu znova.dakujem 🙂

miruska15
17. aug 2016

Dievčata pan Nahálka s Ružomberka poznate ho?

gacko
14. nov 2016

@1lubinka ahoj mam podobny problem som po tretom ivf a chcem vyskusat liecitela prosim posli mi kontakt dakujem

gacko
14. nov 2016

@milamil ahoj pomoze aj ked nemam vajickovody

rada2002
19. nov 2016

Neviete o liečiteľovi z Nitry? Počula som, že je to Dr. na dôchodku ktorý lieči neplodnosť s 98% úspešnosťou ale neviem na nete nájsť naňho kontakt. ďakujem

reni1512
19. nov 2016

Ano pomohla mi bylinkarka z Vrboveho 🙂

rada2002
20. nov 2016

@reni1512 a ako ti pomohla? Ja som po 3 ivf mam 40 a rozmyslam skusit aj takuto alternativu. Vies mi napisat na nu kontakt a ako to prebiehalo a co ta to stalo? Mne v ivf stale tvrdia ze je to vekom. Ale idem dalej. Diky

reni1512
20. nov 2016

@rada2002 Bola som po operacii nadoru na vajecniku, endometrioza a vraj mala az ziadna sanca na otehotnenie. Tak urcite som si povedala 😀 Vola sa anka kopacova z vrboveho, nedava rady cez telefon iba osobne. Kazdemu individ. podla problemu. Povedala mi ak do 9mes nic, mam prist znova za nou. Myslim ze 3mes. a bolo to. 🙂

maca098
28. dec 2016

@monikamajova nemate nanu kontakt

lindushka86
2. okt 2017

@1lubinka ahoj vedela by si mi dať kontakt na toho liečiteľa ? Ja som chodila do snv k jednej úžasnej pani ale žiaľ je po onkologickej operácii a už asi nebude liečiť

1lubinka
3. okt 2017

0905779269 p. Kováčik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre