Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

petka333
16. mar 2012

@usmiatalenka , doporucujem ti ak sa este nezdarilo ... ked si hladala v bratislave. inac este mi poradila pit citron a dat si kazde rano orech a med 🙂

micak
11. máj 2012

Aké máte skúsenosti s liečiteľkou Anežkou Čontofalskou z KE? Chcela by som sa k nej objednať...ĎAKUJEM ! 🙂

anuliktula
1. jún 2012

aj mna zaujima nazor na anezku, micak uz si u nej bola?

gazovicka
1. jún 2012

nepomohol.... aj tak som isla na umele.... mne nepomohol ani Jonas, ani bylinky, ani ludovy liecitel...

tinusa16
13. aug 2012

ahojte,
nepočuli ste o liečiteľovi z Trenčína - Melčice-lieskové, alebo nejako podobne
ktosi dávnejšie mi o ňom hovoril, že pomáha a teraz nemôžem zohnať naňho kontakt

taniaz
6. okt 2012

@micak Ahoj prepáč, ale našla som si fórum, ktoré bolo zriedené už dávno, no chcem sa opýtať? Či si nakoniec navštívila Anežkou Čontofalskou z KE, nemôžem otehotnieť už 2 roky. Som už veľmi zúfala. Akú si mala s Anežkou skúsenosť? Len ste sa rozprávali, alebo ti prikladala aj ruky na telo a tak...
Bola si tam aj s manželom? Ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. Tatiana.

aleskok
9. okt 2012

@monikamajova
mhla by som poprosit kontakt na tu pani liecitelku co si spominala? dakujem

monikamajova
9. okt 2012

@aleskok Majka 0907 83 44 62 treba jej zavolať a povedať čo vás trápi...
ináč viem,že je 1 pán profesor,ktorý robí cez nejaký drahý prístroj v nemocnici - medzinárodne uznávaná kapacita...je veľmi dobrý čo sa týka diagnostiky zdravotných problémov...aj také špeciálne vyšetrenia má veľa atestácii je prírodne založený
asi by som už teraz zvolila diagnostiku u neho a s tým,čo vám je ísť za ňou alebo za nejakým iným liečiteľom..lebo na určitý čas si budete vedieť pomôcť samé aj prírodnou cestou až kým sa k tým liečiteľom dostanete...ušetríte kopu času a s ostatnými vecami vám liečitelia pomôžu - teda by aspoň mali 🙂 ..lebo niekde vás zoberú okamžite a niekde sa dlho čaká..

nikebauerka
2. apr 2013

Ahoj Petka333.
Možeš,mi prosím poslat aj meno,alebo adresu na tu pani?
My sa s manželom snažíme 6r.a stale nič,,sme obaja zdraví a chcela by som to skúsit i ja..
Dakujem za kontakt.

luckysun17
2. apr 2013

Ahojte,
nechcem pisat priamo o lieciteloch, ale o Cinskej medicine. Ja takymto veciam velmi neverim, ale mam kamosku, ktora a s manzelom snazila 7 rockov, bola aj 4x na umelom oplnodneni, ale nic nevyslo. Potom sa dopocula o doplnkoch vyzivy Tiens, skusila to a maju nadhernu dcerku,. A kedze ani nam sa nedari, tak mi poradila, ze to mam skusit. No varovala ma, ze to nie je ziadna zazrazna tabletka, po ktorej otehotniem. Je to zamerane na liecbu priciny (hoci ani ja a ani manzel nemame ziadne viditelne priciny, preco sa nedari ;( ), nie priznakov. Vsetko su to prirodne produkty, takze ublizit nemozu a co ma potesilo je fakt, ze anii po financnej stranke to nie je take narocne ako ina liecba (Kedze manzel je momentalne bez prace, tak kazdu moznost riadne zvazujeme. Hoci on je ochotny sa aj zadlzit, len nech by to pomohlo. No nastastie to nie je potrebne!!!!!!!!!!!) Zacala som to studovat, rozpravala sa s lekarmi, ktori s tym maju skusenosti, dokonca aj s teraz uz mamickami, ktorym to pomohlo a rozhodla som sa, ze to skusime. Mam kontakty aj na lekarky tu v Presove, ktore s tym maju skusenosti. Tak preco to nevyskusat, ked je sanca, ze budem mamickou, nie? 😉 Ak mate niektora chut pridat sa, staci napisat 😉
Zelam vam krasny den a drzim palce!

sidon
2. apr 2013

@zuzana.dry ja pridam skusenost ludi z okolia, nedarilo sa im, skusali vselico, boli 3x na umelom oplodneni a nakoniec im pomohla homeopatia a uz maju babatko.

keevka
10. apr 2013

😢 Ahojte baby som s ke a hladam pomoc poradit mi ako otehotmiet nedari sa a mam 34r.inak som zdrava chcem neakeho liečitela s ke okolie bylinky cokolvek som velmi neštastna ☹

darka2001
10. apr 2013

Aj mi sme boli u anezky,na prvy dojem super ,ale po opakovanych navstevach ma sklamala,nevedela naco sme dosli a pri kazdej navsteve nam povedala nieco ine,boli sme tam 3x a stacilo.
Ale za vyskusanie a vlastnu skusenost nic nedas,pobehali sme mnoho liecitelov ci samanov,ci ako ich mam nazvat takze naozaj mozem porovnavat.

bjanulienka
12. apr 2013

@petka333 a meno a adresu tej pani. Dakujem

bjanulienka
12. apr 2013

@monikamajova Ahoj, mozem mi prosim poslat kontakt na tu zdravotnu sestru a adresu. Dakujem

monikamajova
12. apr 2013

@bjanulienka pozri o 7 príspevkov vyššie 😉

danny000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miko79
16. aug 2013

ahojte, prosím Vás pomohol niekomu liečitel v okolí Banskej Bystrice pri neplodnosti? dva krát neúspešné IVF a chceli by sme skúsiť aj takúto cestu.... ďakujem za odpovede

janyc
26. aug 2013

Ahojte, može aj ja poprosiť @monikamajova na kontakt tej "zazračnej" zdravotnej sestry? dakujem

monikamajova
26. aug 2013

@janyc hore o 9 príspevkov vyššie 😉 ale najskôr ak chceš ušetriť peniažky aj čas,tak by som išla do MT na prístroj za P. profesorom do fakultnej nemocnice a potom za touto pani,lebo to budete mať aj čierne na bielom a uvidíte,či sa zhodli...on je dobrý v diagnostike a ona v liečbe a potom vyčistí aj iné veci..číslo na p. profesora do Mt je 043 420 34 70 alebo na mobil 0903 54 27 44 a po jeho návšteve aj zoberte zdrav . kartu navštív Majku 0907 83 44 62..ostatné otázky do IP

tatinka
9. sep 2013

@monikamajova ahoj mozem sa ta spytat ako sa ten profesor vola a kolko sa u nho za diagnostiku plati? treba tam aj odporucanie alebo len proste zavolat a objednat sa z fleku len tak? dakujem vopred za info

monikamajova
9. sep 2013

@tatinka Ahoj,volá sa p.profesor Drobný a stačí mu zavolať na mobil alebo do ambulancie. Treba len kartičku poistenca a poprípade kartu,ale dobre je,ked si napíšeš aj choroby a on sa ťa ešte povypytuje. Na prístroj sa platí "podľa vlastného uváženia" .Si tam tk 1,5 -2 hod.Netreba odporúčanie,stačí zavolať ,že chceš na diagnostiku,on má minimálne 6 atestácii a učí "našich lekárov" takže ti odpovie aj po lopate aj doktorsky astáva sa,že vyhodí aj polovicu liekov a zapíše "svojim žiakom "tieždoktorom" že prečo.. no a potom ti povie čo máš zmeniť,poprípade ťa ešte odporučí niekde..ved uvidíš 🙂
potom nám daj vedieť ako si dopadla 😉

tatinka
10. sep 2013

@monikamajova ja este nie som rozhodnuta ci tam pojdem len som sa chcela aspom takto informacne ta popytat , lebo my sa snazime uz skoro 5 rokov o babatko, vieme kde je problem ze preco sa nam nedari otehotniet prirodzene, ale uz sme boli aj na umele zatial neuspesne, takze preto som zvazovala ze mozno v buducnosti by sme tam mohli ist sa dat na diagnostiku ze preco sa namz iadne embryko neudrzalo v maternici lebo lekar hovori ze maternicu aj sliznicu mam v poriadku takze toto by ma zaujimalo,,,mozno v buducnosti by sme tam skocili ci by daco vedel zistit ,,,myslis ze by stacilo ak by som sla len ja alebo by bolo vhodne keby siel aj priatel ?
a dakujem za info 🙂

monikamajova
11. sep 2013

@tatinka myslím,že ty určite chod,môžeš mať plesne,parazity,nejakého bacila,skryté zápaly nejakú inú chorobu alebo toxín a to sa krvou,CT ani ultrazvukom nedá odhlaiť..ťažko povedať-ved on je tam na to..
ak je tvoj partner ok,má ok spermiogram aj morfologiu,môže mať niečo iné...nič podľa mňa tým nestratí,aspoň budete si istí,vedieť a potom stačí už len liečiteľ,lebo takto to máte aj na "papieri"..a on vám tam aj dá program na likvidáciu a liečbu,ozaj všetko dopodrobna povie a vysvetlí..je to taký starší pán

senselinka
11. sep 2013

baby, odporúčam pani Anku Kopáčovú z Vrbového pri Piešťaoch, je skvelá a aj tu je jedna téma len o nej. Pplatí sa za ňou aj cestovať, popozerajte, uvidíte, ale je to super osoba 🙂

tatinka
11. sep 2013

@monikamajova skusim mojho na to ukecat, len on je tvrdohlavy tak neviem ci my dakam na vysetrenie este pojde,,,dakujem ti vlemi pekne za info, ,,,skusim ho prehovorit len musim vystihnut vhodnu chvilu 🙂

monikamajova
12. sep 2013

@tatinka nemáš za čo 🙂

ulricka
5. okt 2013

@monikamajova
Dobry den,
velmi by som Vas chcela poziadat o zaslanie kontaktu na pani zdravotnu sestru, ktora vam pomohla.Dakujem

monikamajova
5. okt 2013

@ulricka hore vyššie o 13-14 príspevkov dopredu,ale presne ako radím tatinke..nie každý každému sadne 😉

bety111
10. okt 2013

@sue250 ahoj mohla by si mi poslať ná email kontakt ná tých liečiteľov dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre