Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

idom
10. okt 2013

ahojte kocky, ja mam velmi dobre referencie na tuto liecitelku: http://www.uzdravma.sk/kontakt/ Neviem ako to presne funguje, ale podla mna je dobra. Mne aspon dost pomohla. Liecia sa u nej aj nejake dievcata s podobnymi problemami ako tu opisujete tak odporucam. Mojej manzelky znama k nej zacala tiez chodit prave z problemom otehotniet.

piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1lubinka
10. mar 2014

Mne pomohol,
mám 39 rokov, už som sa vzdala myšlienok na materstvo. Našla som jedného liečiteľa v SNV za celkom iným účelom. Mala som zdravotné problémy a on ma dal dokopy za mesiac a to aj po psychickej stránke. Potom sme sa dali do reči, že by som ešte chcela otehotnieť a tak sa to všetko začalo. Vravel mi, že keď chcem bábo, mám sa uňho zastaviť na 12 deň po menštruácii. Tak som si vravela, že za skúšku nič nedám. Minulý mesiac som sa zastavila a dnes už beriem Duphaston na udržanie tehotenstva. Testík ukázal // čiarky a gynekológ potvrdil tehotenstvo. Tento pán už pomohol asi 35 párom. Možno je to psychika a možno to zo ženami vie. Držte mi pršteky aby som môj malý zázrak v zdraví donosila. 🙂
Tak či tak tomu pánovi veľmi ďakujem.

milujemkamilka
8. aug 2014

@luckysun17 ja mam tiez ptoblem.... uz 3 roky.... nic.. :( prosim poradte aj mne ... 🙂

milujemkamilka
8. aug 2014

@1lubinka mohla by som vediet kto to je a kde by som ho nasla ? 🙂

1lubinka
10. aug 2014

@milujemkamilka Ahoj,
až teraz som sa dostala k tvojmu odkazu. Veľmi rada ti pomôžem aspoň informáciou. Ten pán sa volá Kováčik a je zo Spišskej Novej Vsi mobil 0905 779 269 . Zavolaj mu a povedz aký máš problém. Verím, že ti pomôže.
Daj mi prosím ťa vedieť ako si dopadla. Držím prsty. Ľubka

jarika22
22. sep 2014

Ahojte všetky. Škoda, že ste sa už potom nepochválili, či sa vám to vydarilo, celkom by ma to zaujímalo. Díky za množstvo kontaktov.

pepiska2812
21. okt 2014

Pomohla niekomu p.Kopacova z Vrboveho?

1lubinka
21. nov 2014

@jarika22 🙂 1. 11. 2014 o 14,55 hod som po plánovanej sekcii priviedla na svet zdravého , krásneho chlapčeka. Narodil sa v 38. týždni tehotenstva, vážil 3,20 kg a meral 50 cm. Dali sme mu meno Matias. 😅 Vďačím zato nielen ľudovému liečiteľovi ale aj môjmu partnerovi a lekárom čo sa o mňa celé tehotenstvo starali. Na svoju štyridsiatku som dostala ten najkrajší darček aký môže byť.

jarika22
21. nov 2014

@1lubinka Ahoj, mohla by si o tom napísať viac? Bola si za pánom Kováčikom v SNV? Tam by sme mohli zájsť aj my, nemáme to ďaleko... Ja práve depkujem, lebo mi nepomáhajú ani opakované návštevy pri tete liečiteľke. :(

1lubinka
22. nov 2014

@jarika22. Ahoj, napíš čo by ťa zaujímalo. Myslím si, že ku každej žene pristupuje individuálne, každá ma iný problém. Treba mu zavolať a porozprávať sa z pánom Kováčikom. Ľubka 🙂

jarika22
27. nov 2014

@1lubinka Asi mu zavolám... Zaujímalo by ma, ako to tam prebiehalo, či si niečo brala, koľko sa platí a tak...
Inak gratulujem k bábätku, uži si to.

lucymk
4. dec 2014

ja by som urcite odporucila vyrobky z aloe vera.upravuju ciklus a pomahaju aj k oplodneniu.nedavno som bola na jednej prezentecii a boli tam aj dve mamicky ktorym to pomohlo.ak chcete vediet nieco viac kludne napiste

motyl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka.gzd
14. okt 2015

podla mna je to cele placebo, cim ale nespochybnujem jeho ucinky..... tiez viem, ze sa dokola omiela psychika a uz ste to poculi do umoru, no je to skutocne tak a ak vam k lepsiemu psychickemu stavu dopomoze navsteva liecitela, ze sa konecne nastavite na to, ze ano, "toto" nam pomoze a sposobi to, ze sa uvolnite z toho krca v ktorom ste doteraz boli tak to zaberie.... u mna to nezabralo podla mna presne pre to, ze som bola skepticka a teda placebo efekt sa dostavit nemohol...ani efekt uvolnenia ani ziaden iny... a otehotnela som az po tom, co manzel po 4 roch rokoch snazenia konecne suhlasil, ze ked "tento" pokus s IVF uz nevide tak sa dame na cakacku na adopciu o com dovtedy nechcel ani pocut....toto mne pomohlo sa uvolnit lebo som zasa zacala vidiet svetlo na konci tunela... aktualne som v 7mom mesiaci... vela stastia vsetkym 🙂

sonulikus
2. jan 2016

@monikamajova ahojky mozem sa ta spytat, kamoska sa snazi o babatko uz takmer 20 rokov a nic tak ona uz ani nedufa zeby doslo babatko ale nasla som si tuto diskuziu a rada by som vedela idkial je ta zdravotna sestra a ci by vzala pacientku ktora chce babatko aj po 40tke.. kamoska tvrdi zeby ju uz kazdy len vysmial...

monikamajova
4. jan 2016

@sonulikus je z Lúčok a nikto by ju nevysmial...ja ked som rodila v 31 som bola na pôrodnici najmladšia a to som podľa lekára už bola "stará " lebo som mala už len umelé "na výber"..

hana330
18. feb 2016

@1lubinka Dobry den mohli bi ste mi dat kontakt na toho liecitela? dakujem

1lubinka
19. feb 2016

Dobry den,
Ten pán sa volá Kováčik a je zo Spišskej Novej Vsi mobil 0905 779 269 . prajem vela štastia 😉 😉

kostivrch
19. feb 2016

@monikamajova mozem poprosit kontakt na niekoho v BA, ohladom hirudoterapie, dakujem

hana330
21. feb 2016

@1lubinka ďakujem pekne ale vo spišskej novej vsi som našla viac liečiteľov a jeden lieči energiou neviete dačo bližšie kto z nich je najlepší?ja som bola uz pri pár liečiteľov ale nepomohlo preto by som chcela vediet kto je najlepší dakujem w

monikamajova
21. feb 2016

@kostivrch je mi ľúto to fakt netuším...tá pani čo to robila to už nerobí bola mimo sk a teraz neviem nič.
ale skús sa spýtať v skupine v BA.

milamil
12. apr 2016
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.

na zvysenie moznosti otehotnenia je vyborny elixir FEMINAN alebo kombinacia byliniek JARABINA+ALCHEMILKA+NECHTIK davkovanie 3xdenne 15 kvapiek z kazdeho druhu do trosku vody. Uzivat treba pravidelne najmenej 3-4 mesiacov. Pre partnera sa odporuca uzivat PAKOST popr. LEUZEA alebo elixir MASCULAN. Davkovanie 3x denne15 kvapiet pravidelne 3-4 mesiacov +vitamin E. HLAVNE TO NETREBA SILIT a ono to pride samo 😉 vsetky tieto tinktury sa daju zakupit tu: http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/12-1-Tinktury-kvapky-z-bylin

lea152
13. apr 2016

Keď sa nám s manželom nedarilo otehotnieť takmer rok, začali sme to riešiť. obaja sme absolvovali vyšetrenia, ja laparoskopiu. Nebol nájdený žiadny zdravotný problém, ktorý by sme mohli riešiť a tak sme len čakali, brala som lieky, taktiež pichaný Pregnyl. Keď snaženie trvalo už takmer dva roky a stále sa nedarilo, rozhodli sme sa vyskúšať i niečo iné ako klasickú medicínu. Na odporúčanie sme navštívili manželov v Trenčianskej Teplej, boli sme u nich dvakrát a hneď nasledujúci cyklus sme sa dočkali vytúženého pozitívneho tehotenského testu. Manželia sú veľmi príjemní a sme im vďační za to, že o cca dva mesiace už budeme traja. Takže môžme len odporučiť vyskúšať - p. Masarová, tč. 0907 720 352, 0911 601 647

slimko
14. apr 2016

@monikamajova Ahoj, mozes mi prosim ta poslat tiez kontakt na tu pani - zdravotnu sestru co ti pomohla? dakujem

hana330
15. apr 2016

@hana330
@1lubinka ahoj boli sme za ním veľmi milý a príjemný pán a meškám 3 dní tak dúfam že sa to pdarilo

hana330
17. apr 2016

Ahojte mam otazku meska mi to uz 5 dni dnes som si robila test a bol negativny je sanca ze som tehotna alebo to iba meska?

tatinka
23. apr 2016

@hana330 ahoj, chcem sa ta spytat ci si bola za panom Kovacikom ohladne snazenia sa ao miminko a ci ti pomohol...

tatinka
23. apr 2016

@lea152 ahoj, prosim ta popis trosku ako ti pomohli,,,co ti poradili, dake cvicky alebo co ja viem stravu zmenit alebo co konkretne ti poradili a teda to pomohlo,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre