Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

petruci6
7. dec 2008

ahoj,mne nepomohol

skor si myslim,ze je to sila vsugescie

zuzana.dry
autor
7. dec 2008

Dakujem za nazor...len ma tak v poslednom case napadlo, ze by som to mozno vyskusala...cakam na dalsie nazory...dakujem...

kukulik30
7. dec 2008

ahoj zuzka 😉 ...no ja konkretne nemam skusenost s liecitelmi,ale moja svagrinka chodi k jednej pani u nas v SNV, ma PCO, nepravidelne cykly, uz aj bola vyberat cystu a preto sa rozhodla navstivit tuto pani, je byvala zdravotna sestra a vraj uz vela parom pomohla k babu....
od kedy tam zacala chodit, upravili sa jej cykly a dokonca mala aj ovulku 😉 vacsinou tam bola hodinu, lezala a ona jej drzala ruku v oblasti podbruska a rozpravali sa

my s manzelom sa k nej chystame tiez 🙂 tak ti dam potom vediet

petruci6
7. dec 2008

ved skusit to mozes sama na sebe a uvidis 😉
mne sa podarilo otehotniet a donosit az po 2 rokoch brania cajov,vitaminov,merania BT,sledovania ovulacie len vdaka psychike
prestala som sa na to sustredit,zac som si uzivat zivot,robit si plany na rok dopredu a bum,v ten mesiac som si nasla //

drzim vam palce baby,aby ste sa toho co najskor dockali aj vy

skorki
7. dec 2008

Ja sa chystam za liecitelkou buducu nedelu. Urcite sa potom ozvem a dam vediet, co mi povedala. Aj mne po vysadeni Femigardu blbnu cykly, mam ich velmi kratke. Teplota a grafy ma sice presviedcaju o ovulke, ale mavam ju akosi prilis skoro - uz 9 den. Moj doktor sa tvari, ze je vsetko v poriadku a ze cyklus mi upravi antikoncepciou - /no comment - nerozumiem, ako mam teda otehotniet/. Takze v nedelu sa ozvem, ze ake rozumy mi ta pani da.Ale som rozhodnuta vyskusat aj toto, dokonca ani moj muz velmi neprotestoval a to moc taketo veci nemusi... 😀 Tak peknu nedelu este zelam. 🙂

honey777
7. dec 2008

milá zuzana.dry. Ja som síce z opačného konca SK, ale poviem ti svoje skúsenosti. Ja na tieto veci verím. Určite to je veľa so psychikou. My máme všetko v poriadu, takže sa skôr orientujem na túto cestu. Zatiaľ som neotehotnela. Ale ideme ďalej. Aj keď to nieje ľahké tie neúspechy psychicky zvládať. Bolo mi povedané, že som vyčerpaná a po fyzickej stránke sme OK, len psychika, tá to tam blokuje. S tým budem musieť sama popracovať. Ale v každom prípade, ak tomu len trošku veríš, skús to.

zuzana.dry
autor
8. dec 2008

Dakujem za nazory a rady, mile zienky...drzim vam vsetkym palce, aby sa vam zdravotne problemy zlepsili a vy ste sa cim skor dockali vytuzeneho babatka...ja zatial hladam nejake kontakty na liecitelov tu...asi to vyskusam...dakujem... 😉

steva
8. dec 2008

ahoj zuzana.aj ja som navstivila po neuspesnom ivf a ket liecitela v Roznave.postlacal mi nejake body,dostala som kvapky na precistenie zapalov.moja kamaratka mi poradila,im zevraj pomohol k babatku.aj ja som otehotnela,ale az po piatich mesiacoch a neviem ci to bolo vdaka nemu.ale uskodit to to,si myslim,neuskodi.vela stastia

zuzana.dry
autor
8. dec 2008

Ahoj Stevka...asi velku rolu zohrava psychika...to je obrovska pravda...a uskodit to dufam neuskodi...drzim palce, nech vsetko dobre dopadne... 😉

zuzana.dry
autor
9. dec 2008

Tak zienky...uz ziadne ine nazory? 😉

sue250
9. dec 2008

caute baby co poznam dvoch lieciteloch podarilo sa kamoskam otehotniet, jedna lekari dali verdikt ze nikdy nebude mat deti sla k pani doktorke ona lieci cinskou medicinou je odbornicka ale sa aj plati da lieky, ked prisla kamoska do ambulancie sa jej spytala ci nemoze mat deti a pritom to nevedela, kamoska sa snazila tri roky, po mesiaci otehotnela a ma krasnu dceru, druha nemala deti 15r a sla k jednemu panovi do ke on vyrovnava energiu a vsetko zle z tela ide prec a podarilo sa jej ma dvojicky, ja dufam ze otehotniem coskoro, prisla som o dvojicky v 25tt hrozne, bol to klasicky porod, plac deti a potom ticho.,teraz mi konci ms a zaciname sa snazit dufam ze na prvy sup predtym to vyslo, ale co viem co poznam vsetky baby co nemohli otehotniet toho roku otehotneli nejaky plodny rok) ked chcete cisla na tychto liecitelov piste mi sukromne, cez postu obidvaja su v ke

zuzana.dry
autor
9. dec 2008

Dakujem Sue...velmi ma mrzi to, co sa ti stalo...ani si to neviem predstavit...urcite by ma potesilo, keby si mi cisla a kontakty na tych liecitelov dala do IP...dakujem 😉

zuzana.dry
autor
12. dec 2008

Ahojte...tak vidim, ze tato tema sa nejako nerozbehla...asi to nie je popularna forma pomoci... 😉

bubca7
8. jan 2011

@sue250 ahoj som z ke a čitala som tvoj prispevok vedela by si mi dat adresu ,,,popripade kontakt na toho pana ja by som mala isť v polovičke januara k liečitelke takže vaham viem je to starší príspevok ale keby tak aspon niečo vopred dakujem velmi pekne prajem pekny den

bibaa
9. jan 2011

mohol by niekto poslat kontakt? al. ako sa dostanem k cislu al. e mailu

smile234
16. feb 2011

@sue250 ahoj sue, nemozes mi prosim ta poslat na mail kontakty na liecitelov v kosiciach?
dakujem

zuztek
16. feb 2011

@sue250 ahoj, tiez mam zaujem o cisla na tych liecitelov v ke, mozes mi prosim poslat do IP? dakujem

26lenka6
13. máj 2011

Zdravím všetky snažilky. S mojou polovičkou sme nedávno vyskúšali aj túto možnosť (liečitelku) nakolko sa nám už rok nedarí otehotnieť, "vyčistila nám telo", dala kvapky, mne Gynex, mangelovi Androzin...a teraz už len čakať a veriť že hádam to zaberie...hned ako ma medzi dvermi zbadala mi povedala že som chudokrvná a že mám vysokú potratovosť kvoli štítnej žlaze. Doteraz som nemala nijaké podozrenie na poruchy štítnej žlazy, resp. som tomu nevenovala pozrnosť.No odkedy sme u nej boli, stále mi to vrta v hlave. Ale v kartách videla, že bábo bude ked budem pre to niečo robiť. Asi ozaj pojdem na vyšetrenie k endokrinologovi nech máme dušu na mieste.Ale dufam že nám pomohla. 😔 držte palčoky 😎

usmiatalenka
27. máj 2011

Ahojte ja mam taky problem s menzesom ze chvilu mam menzes 2 mesiace a potom
mesiace nie uz som s toho zufala potrebovala by som dake bylinky aby som ich mala pravidelne len chceme mat babo
potesi ma kazda rada a ak vie niekto o dakej liecitelke/ovi ktory je v Ba len ma to potesi

vopred dakujem

monka112
28. máj 2011

ahojte, neviete niekto niejakeho liecitela na vychode? som po neuspesnom IVF a chcem skusit liecitela a az potom ist na dalsie umele, dakujem

bylinkoterapia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zienkaevka
18. feb 2012

@sue250
Sue počli mi prosíííííííí tie kontakty na liečiteľov

dííík

sue250
19. feb 2012

ahoj daj si anezka contofalska a ti vyhodi jej stranku potom sa objednaj ona je klasicka lekarka a zaujima sa o cinsku medicinu normalne legalne))))

monikamajova
21. feb 2012

Ahojte,ja som bola pri troch,
1.bol liečiteľ pri martine,hned vedel že že čo som prežila ako sue 250,tiež 25 tt. na vianoce a kto mi ešte zomrel.dal mi na ruky,nohy a hlavu pravoslávne ikony,počúvala som hudbu,potom mi kázal sa doma modliť a odslúžiť za týchto omše.povedal ,že blízka osoba a nemám po nej pátrať kto to je-mi nepraje a že som urieknutá a fyzicky som už ok,ale teraz pre zmenu manžel nie je a mal pravdu.ale že nedokáže mi v tom to pomôcť,lebo sú urieknutia,kliatby a neviem čo..a že toto nedokáže odňať.platila som 500sk aj s kamoškou dokopy a smiala som sa,že už nie som začarovaná,iba očarujúca.Ale povedal pravdu a dal aj potvrdenku.
2.pani bola bylinkárka-ale len povedala,že mám piť ženský čaj prípadne si zbierať bylinky ale že tam mám "niečo v aure" a s tým mi nepomôže.tiež ma nezavádzala..
3.bola som za 1 pani,ona je zdravotná sestra a sama sa vyliečila z rakoviny -ked zbadala kamarátkinho syna vysypala všetky diagnozy ako z rukáva-to bolo najskôr v máji tam mi všetko čistila a potom v auguste 2006 a pov mi,že telo už mám v poriadku ,dala mi stravu,čaje už len myší chvost,režim,nejaké cviky a dočistila mi tam nejaké veci a že do 3 mesiacov otehotniem-a tak sa aj stalo a na Vianoce boli 2 čiarky 🙂
teraz viem,že si urobila veľa kurzov a certifikátov a že sa venuje aj hirudoterapii,po ktorej otehotnela aj Kleopatra
pomohla veľa ľudom.ak máte záujem,pošlem kontakt.

lucon
21. feb 2012

@sue250 anezka ma vystudovanu tradicnu cinsku medicinu, ale nie je lekarka. v rieseni neplodnosti ma vraj slusne uspechy. drzim prsty holky 😉

merry1001
22. feb 2012

@monikamajova Prosim Ta, môzes mi poslat kontakt na pani, zdravotnu sestru, ktorá Ti pomohla? Dakujem.

monikamajova
22. feb 2012

a to sa musí cez IP?tak posielam

zuzu15
15. mar 2012

@monikamajova môžem ťa tiež poprosiť o kontakt na tu liecitelku? Mám endometriozu a nedarí sa mi otehotniet, chcela by som skúsiť najprv tuto možnosť. Ďakujem.

monikamajova
15. mar 2012

Ahojte žienky,
myslím si že aj ked som vám poslala kontakt,treba sa spoliehať na svoju intuíciu,každá z vás je iná a ak by vám táto pani náhodou niekomu "nesadla" treba hľadať a skúšať ďalej ako som to robila ja..ja som s ňou prežila viac zázrakov..
pri takýchto veciach sa vždy riadim pocitovo a "netlačím na pílu" ..rozhodujú sympatie..
alebo ak je vám to daleko viem že sú aj v BA aj v KE ale tam som nebola.Ak by ste chceli,môžem sa popýtať alebo odporúčam ísť na nejaký veľtrh do BA so zdravou výživou...aj v časopise vitalita bývajú takéto veci alebo v rádii zvykli hovoriť o liečiteľoch a anjelskej terapii a o tom,že každý liečiteľ je iný a má svoj spôsob..
tak vám držím palce 🙂

petka333
16. mar 2012

ahojte snazilky,
musim aj ja napisat a dufam aj trochu mojim prispevkom pomoct k vytuzenym // ciarkam 🙂
Snazili sme sa s manzelom a doktormi o otehotnenie 1,5 ale neuspesne. chytila ma z toho nechut a povedala som si ze skusim ludovych liecitelov a bylinky. Bola som u asi u troch liecitelov a potom mi poradila znama jednu pani v bratislave, ktora lieci bioenergiou, telovymi svieckami a bylinkami. bola som u nej 3x, pila som cajiky a sama som nemohla uverit ze zrazu bez liekov a doktorov naokolo som zbadala // ciarky!! 😵 ta znama co mi tuto pani doporucila tiez vdaka nej otehotnela po 3 mesiacoch. Treba vyskusat, aj ked kazdemu sadne niekto iny.
kontakt 0911 701090, drzim vam palce 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre