Je tu niekto z Huncoviec?

dilino
15. nov 2017

ahojte mamičky veľmi pekne vás prosim o pomoc dlhe roky hľadam z Huncoviec Denisu čižikovu v roku 1994 pracovala na hoteli ako recepčna skamaratili sme sa ja som tam bola na lyžiarskom zajazde vymenili sme si kontakty a ja som kontakt mala vo vrecku a nohavice som vyprala tak som na nu kontakt stratila roky neuspešne patrám volála sa za slobodna čižikova teraz už je zrejme vydata preto sa mi ju nedari najsť v súčastnosti by mala mať 40/41 rokov viem že adresa bola Huncovce prosim ak si to niekto prečita bude vedieť pomôcť tak veľmi by ma tým potešil vopred dakujem za všetky informacie ubehlo veľmi veľa času 23 rokov ale stale si myslim že mám nadej hľadala som ju aj cez facebook žiaľ nepodarilo sa mi možno tu nejaka mamina z Huncoviec predava nejaký tovar ak by ju poznala nech da info dakujem vopred za každu informaciu môže bývať aj v Poprade aj v okoli ťažko povedať verim a dufam že sa mi ju podari najsť dakujem vopred.

bobana297
15. nov 2017

skusim pomoct mam tam znamych nech popatraju

oslo1
15. nov 2017

Ahoj, velmi ti drzim palce. Ja som takto po rokoch vypatrala moju kamaratku, s ktorou sme sa stretli v UK a robili sme spolu aj au-pairky. Potom sme sa aj v Oxforde stretli.
Velmi ti drzim palce, aby si ju stretla.

paloma76
15. nov 2017

No a my sme sa s terajsim manzelom nevideli 23 rokov a teraz sme spolu uz 3 roky (2 roky manzelia) . Bola a je to moja najvacsia laska. Mala som 17,teraz 41😀. Rozdelila nas vtedy dialka ...no a po 23 rokoch nas spojil osud...❤

Ale vlastne somje chcela napisat,ze ja hladam kamosku zo skoly ( SZŠ Roznava) ,nevidela som ju 25rokov. Je zdrav.sestra . Ma 41 byvala vo Velkych Kapusanoch. Vola sa Biba B. ...no ale dalsia.stopa:cry:

katarinkaulany
16. nov 2017

@dilino zavolaj na obecný úrad v Huncovciach. Ja som tak našla maminu známu v Čechách.

bielamacka3
16. nov 2017

telefonnyzoznam.sk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre