Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. nov 2010

@nelia tak teda aj ja som sa rozpisala, ale poviem, ti, že ja som to citala so zatajeným dychom 🙂 😉 🙂

nelia
19. nov 2010

@orsulka plne s Tebou súhlasím... mám na to rovnaký názor ako ty... ja som sa Ti tam skoro rozplakala, keď mi to všetko rozprávala... ja takýmto ľuďom verím fakt viac ako lekárom... Síce nás to bude stáť dosť peňazí, ale ja dúfam, že nás oboch dá do poriadku a budeme žiť oveľa spokojnejší život a potom príde určite aj to bábo... Nie, že by som bola so svojím životom nespokojná (ba naopak), ale hádam chápete, ako to myslím... pamätáte sa, ako som vám minule písala, že už nechcem byť silná a chcem vykričať do sveta, ako sa cítim... no možno práve to by som potrebovala 😝

No ja padám na ten náš dlho očakávaný výlet... už sa aj rozpršalo, takže všetko je ako má byť 😝 😀 😀 ......... 😎
Krásny víkend prajem 😵 😵

orsulka
autor
19. nov 2010

@nelia užite si to obaja 🙂)))) krásny vikend 😵 😵 😵 nech vam ho nepokazi ani pocasie 😵 😵 😵

bambibam
21. nov 2010

@nelia ,tak to bolo asi aj u nás, psychika robí veľa. Ked sme sa na to vykašlali uvolnili a začali žiť nie podla "pravidiel" ,ale podla toho čo chceme urobiť , urobili sme dcéru. A dodnes vravíme ,že ona je moje červené víno 😀 😀 😀 ,moja stratená krvinka. A to už lekár mi povedal ,že šance sú minimálne - na základe mojich ochorení vraj on už viac nezmôže. Nevešaj hlavu ,uvolni sa a počúvaj svoje srdce, a ked už to nebudeš čakať tak to príde. 😉 😉 😉
Hmm..víkend sme strávili celý doma ,lebo Stellka sa rozhodla ,že ma potrápi. Tak dúfam, že už bude lepšie.

ivkaj
21. nov 2010

Nelia, v podstatě vám paní řekla to co nám čínská medicína😉 Doufám, že jste si víkend náležitě užili 😎

Baby, musím přiznat, že mrňous mi o víkendu dal pěkně zabrat. Teda hlavně v noci, jsou chvíle, kdy s i říkám, už aby byl na světě, ale ještě si pár týdnů budu muset počkat. K tomu je venku pěkně hnusně a to náladě taky moc nepřidá. Chci slunceeeeeeeeeeeeeeeeee.

adulik76
22. nov 2010

@ivkaj nechcem ti brať ilúzie, ale keď bude malý na svete, tak sa vyspíš v noci oveľa menej. Napríklad včera, Lenuška buntošila do 22,30, už som nevedela čo s ňou mám robiť, dokonca mi 2x kakala, asi to budú fakt tie zuby.

Inak, prajem všetkým dobré ránko

@nelia aký bol víkendík? Hoci počasie nič moc, ale aj tak vám muselo byť super 🙂

@bambibam spokojná s vecičkami?

nelia
22. nov 2010

Dobré ránko 🙂
Víkend bol super, aj počasie bolo parádne, v sobotu celý deň svietilo slnko, takže pohoda.. síce bolo už všetko pozatvárané (také jaskyne a pod.), ale nevadí, aj tak sme si aspoň troška oddýchli a užili si jeden druhého 😵

No to počasie vonku je otrasné... aj ja chcem slnkooooooo 😒

@adulik76 na zuby je ešte príliš skoro, nie? 😕

adulik76
22. nov 2010

@nelia no, niektoré deti sa so zubami aj narodia, jednoducho na to asi nejaká šablóna neexistuje - možno zub sa prereže neskôr, ale ďasná ju môžu trápiť už teraz. Všetko je možné.

nelia
22. nov 2010

@adulik76 aha, rozumiem... no ja také veci zatiaľ nemám naštudované 😝 .. času dosť 😎

adulik76
22. nov 2010

@nelia ani ja to nejak nemám naštudované, len tak triafam. Čo už iné by to mohlo byť, keď je napapaná, prebalená, bruško nebolí.... a ručičku furt strká do pusy. Ale pýtala som sa v piatok aj doktorky a povedala, že by to mohlo byť ono. Však uvidíme, či jej niečo vylezie.... 🙂

bambibam
22. nov 2010

@adulik76 jasné už sú aj v ružovom grcky - pokrstené. A to sa len skúšalo ako bude vyzerať.

noemarta
22. nov 2010

ahojte , dobre ranko,
aj my sme dorazili z vyletu, dobro dosli,...
bolo supis, mala bola ukazkova, maly kolombus.....
aj osem hodinovu cestu zvladla, len spala a spala, takze supis. Takze sme si uzili celu rodinku , aj pocko bolo dobre, takze supis, akurat nam chybal tatinko. 😕 😉
Pekny den vam prajem, aj ked skaredy, uprsanyyy.

adulik76
22. nov 2010

@bambibam no, to treba, aj ja mám doma takú modelku, čo by sa furt prezliekala 😀

nelia
22. nov 2010

@noemarta tak to som rada, že ste si to tak super užili 😵 😵 ... malá bude asi rada cestovať 😉

bambibam
22. nov 2010

@adulik76 dnes som bola u doky o 11 45 a bolo tam tolko ludí ,že som to vzdala. Zajtra máme poradňu tak bude aj kontrola až zajtra. A to neviem o kolkej sa tam mám vybrať aby tam bolo málo. Stellke veru chutí tá mrkvová šťava. Čaj odmieta ale šťavu vypije bez problémov . No ale či nás zaočkujú netuším.

ivkaj
22. nov 2010

Tak jsem teď u zpráv uronila slzu. Kolega co boural na dálnici jde na 5let do vězení (to mu hrozilo až 12let) za to, že úmyslně vytlačil auto ze silnice. I když on tvrdil, že to byla jen řidičská chyba a ne úmysl a nikomu se nic nestalo. Včera nějaký řidič srazil tatínka s dvěma dětma na přechodu pro chodce, hočička má poškozenou hlacu a je v nemocnici na přístrojích a jemu hrozí maximálně 4roky. Nějak tomu právu nerozumím 😕

No nic, jdu si zlepšit náladu relaxací na kosmetice.

misskka
22. nov 2010

@ivkaj uplně jednoduše, rozdíl je mezi úmyslem a nedbalostním jednáním!

sisidani
22. nov 2010

Ahojky
Oršulka a Nelia, tak jsem si přečetla Vaše příspěvky na předchozí stránce a souhlasím, že hodně je to o psychice.
Jedna moje známá dojíždí za jednou paní až do Olomouce a moc jí pomohla.
Když jsem se s tou známou bavila před tím než jsem otěhotněla o mých potížích tak mi řekla na rovinu, že určitě to všechno souvisí s psychikou. A především s mým vývojem pohlavních orgánů v dětství a že mi tehdy určitě někdo v tom období moc ublížil.
No je to na dlouhé vyprávění a jen lituji toho, že za tou paní nemůžu jet taky a škoda, že tady v mém blízkém okolí není nikdo takový.
No a proč nemůžu jet, Protože se jezdí na pobyty na 10 dnů a malá to bohužel beze mne nevydrží.

Ivkaj a Orsulka, jsem moc ráda, že vám mimísci hezky v bříšku rostou.

Adu tak malá už má za sebou polívečku, to je supr.

adulik76
23. nov 2010

@sisidani ahoj, konečne si sa nám aj ty ozvala. Súhlasím s tým, že psychika zmôže veľa. Ale čo ak sme všetci nejak postihnutí tým, že buchla v 1986 tá elektráreň v Černobyle??? 😝

orsulka
autor
23. nov 2010

dobre ranko hviezdičky 🙂))))

@sisidani no servus maminka, veru tak,. konečne si si ozvala po dlhšej dobre, dakujem za pochvalu 😉 😉 😉 dufam, že vy sa mate skvelo priam až fantasticky .-))))

@nelia sledujem, že relax vikend dopadol na vyvornu, určite je fajn taka zmena prostredia 😉 😉 teraz už zas zarezávaš, cooo?????? no...už aby si bola na materskej 😉 😉 😉
@adulik76 dufam, že Lenočke je už lepsie, pripadne aj ten gelik na dasienka zabral....ako dopadlo ockovanie??? ako ste to zvládli????

@ivkaj myslím, že aj u nas to davali v telke, toho kolegu.......inak to bolo fakt na tej kamere dosť drsne......asi to nebol prijemný zážitok, ani pre jednu stranu.......ako sa mavas??? co brusko???? dufam, že magnezko zabera .....kedy je dalsia kontrola????

adulik76
23. nov 2010

@orsulka keď sme prišli domkov, dala som jej na nožičky octanový obklad a dostala panadol sirup, ako prevenciu keby mala teplotu a potom ešte večer dostala sirup a vlastne celý deň prespala, takže sme to zvládli celkom dobre. Gélik zabral, momentálne je tak kľud. Uvidíme, čo bude ďalej.
A ty moja ako? Pridala som nejaké vecičky do výpredaja v e-shope, pozri si, či by si niečo nechcela. Dupačiek mám veľa aj 62,68,74 - všetky vo výpredaji ešte nemám. A ešte som ti zabudla napísať pri vypisovaní tej ceny + darček dostanete, však už to poznáš 😉

orsulka
autor
23. nov 2010

@adulik76 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! že darček!!!!!!!! mojko zlatý, naco si robite starosti....... 😕 😕 😉 😉 😉
tie vecičkjy popozeram, ale zatial vecičiek mam dosť, ale za pozretie aj tak nič nedám...a možno....... 😉 😉
som rada, že lenočka pekne zvládla ockovanie, ale sledujem že starostlivá mamča sa postarala aj o prevenciu 😉 🙂 😵
tak my tak pomaličky, vcera pracovne....dnes som doma, poobede idem na prvu prednásku do nemocnice....dnes o dojčeni 🙂 🙂 🙂 🙂 chcem urobiť jeden kolačik co som videla recept a fakt vyzeral famozne....trosku upratať...ale inak nic moc....
zajtra pojdem už prihlasovat auto na policiu, este zákonne a havarijne poistenbnie F., dovybavuje, takže zajtra budu trosku behacky.....a poobede mame ist pozriet dalsi kociar...... 🙂 😉

adulik76
23. nov 2010

@orsulka predsa každá zákazníčka dostáva od nás darček 🙂

orsulka
autor
23. nov 2010

@adulik76 to fakt???? a ja že len ja!!! hahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 no samozrejme, berte to ako fóóór 🙂))))))

adulik76
23. nov 2010

@orsulka tak ty si dostala taký väčší darček - po známosti 😉

sincerity
23. nov 2010

ahojte babulky!
tak po dlhsom case sa znova ozyvam 😀 ....

vsetko som poctivo precitala... 😀

nel.... tesim sa, ze ste dobre dopadli u tej kine... neviem co presne.... Este urobit tak ako ako povedala, uplne dat do poriadku psychiku - aj ked to je si myslim niekedy to najtazie a pojde to!

orsulik.... pekne fotky.... ja by som ta nafotila sice inac.... ale su pekne 😉

ivi... tvoje fotecky kedy uvidime?

sisi... ze si sa ozvala!

ostatne babulky tiez zdravim!

orsulka
autor
23. nov 2010

@adulik76 no ty si moj poklad.....🙂)))))
@sincerity ahoj kuriatko...tak konečne od teba pár písmeniek......viem, že každy fotograf by si fotil po svojom....tato kamoška sa pomaličky uči, dalsie spolocne foto budeme robit už aj s jej manželom, tak uvidime co vymymslia....len skoda, že teraz už je skaredo vonku, a nebudeme fotiť vonku, ako si ty folitla lax......ale tak aspon nejaka pamiatka....
IVIK...fotky teda nebudu??????
pozerala sokm fotečky domčeku na fb......teda pekne ste pokročili, musím uznať...tak nech vsetko ide ako po masle a hlavne nech je dosť peniažkov
😉 😉 inak sa citiš ako?????

sincerity
23. nov 2010

@orsulka ... veru, hlavne je, ze budete mat peknu pamiatku na toto obdobie. Uz sa tesim teda na dalsie fotky aj s buducim tatinkom!

domcek pomaly napreduje... stale verime, ze to do tych Vianoc stihneme. Tak makame ako fretky. A dakujem 😉

Ja sa citim teraz dobre, nemam cas na chmury nejake, v robote je toho vela, medzi to skola a hlavne ten dom, nech dokoncime.... tak sa moc nestresujeme. Zajtra ideme na spg a ja idem na kontrolu. Uvidime ako dopadol hormonalny profil, ci sa to zlepsilo a chcem dohodnut tu laparku, chcela by som to vybavit este tento rok. A okrem toho by nam mali povedat k tej genetike... takze zajtra budeme mudrejsi.

orsulka
autor
23. nov 2010

@sincerity fuuuha...tak zajtra zas velky den....tak velmi vam držim palčeky hlavne hlavne na ten spg, aby bol dobry.!!!!!!!!!!!!! velmi velmi......dufam a verim, že aj tvoje vysledky budu OK 😉 😉
s tým domčekom vam počasko zatial praje, tak vianoce budu v novom....dufam 😉

adulik76
23. nov 2010

@sincerity držím palce na zajtra tfuj-tfuj-tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre