• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
TA NEchápem!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: musela som off, lebo spravca siete...tu niečo......niečo robil a pripojil sa na moj PC.....

baby aj ja som grogy......pci za mi zatvaraju, neviem nejak sediet s vystretým chrbtom.....

a dala by som si parene buchty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
10. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, ja sa nehráááááááááááám :angry: .. aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!! Nepredáš mi pár dní dovolenky? :wink: :grinning:
Orsul, zatvárajú sa Ti pci? to je aký orgán?...
10. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, ta nedám :grinning:
10. aug 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: ja este týžden....a dva dni...!!!!! a juchuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:))))))

inak baby, ja vyzerám jak keby som nespala cele tri dni!!! kruhy pod očami, chodím jak 100 rocná.... :grinning: :grinning: :grinning:

teraz už musim off........

pa pa pa

sincer....ta furt nic????????? dufam, že to s tym, že nepride na koňa nemyslela vážne .... :wink: :wink:
10. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to sincer nemyslela vážne, aspoň tak dúfam. Možno ešte vyspáva :wink:
10. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :wink:
tak som sa uspesne zobudila, kupodivu ma hlava neboli.... ale aj ja som jak zbity pes, a Lila jak sa zase na mna v noci tlacila....

Ale ze bolo dobre, ta ne? :grinning:
10. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo výborne

ešte sa neozvala ivkaj :slight_smile:
10. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ona sa ozve urcite .... ked som sa ja ozvala :grinning:
10. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna mi niekto ten bles naschval schoval... aby som sa Vam musela ozvat :grinning:
10. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ho našla - to začína byť podozrivé :wink: :grinning:
10. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim! som vedela, ze sa jej lubim! :grinning:
10. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja myslím, že Ivkaj ešte nedorazila domov. Oni mali tuším ešte dovolenku, len neviem dokedy..
Aj ja si pripadám ako 100-ročná.. aj sa ma všetci pýtajú, čo sa deje.. že vyzerám divne :confused:
10. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia ale taky vikend..... treba podozrievavo sledovat nove temy.... ci ti vasi chlapi nezalozia nieco :sweat_smile:
10. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťo povedal, že sa chce zaregistrovať pod nickom: maťočonevierozpravaťvtipy :grinning:
10. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved mu to islo!

nahodou chalani boli superni vsetci :grinning:
10. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jeden vtip trval 20 minút :grinning: - to sám zhodnotil
10. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stále ho prerušovali, takže nie len on bol na vine :wink: :grinning: .. no každopádne fakt bola sranda.. ja som sa cítila skvele.. "rande na slepo" dopadlo na výbornú :slight_smile:
Sincer, škoda, že ten Tvoj nedošiel.. ako sa tí naši báli, čo tam budú robiť a jak sa zabavili...
10. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mysleli si, že budeme celý víkend len ovulovať, oplodňovať, ivf-kovať a neviem čo ešte a jaaaaak bolo dobre

no, ja tu zgegnem v kancelárii, neskutočne sa mi chce spať :grinning:
10. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak o tom sme sa rozprávali strašne málo, nie? Ale stačilo..
aj mne sa chce spaaaaaaaaať :unamused: .. asi zalomím nad PC s otvorenými očami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo by nám pomohlo, rozoberať to vkuse, veď sa o tom bavíme tu, nie?
10. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som tomu mojmu prave doukazovala fotky.... no ze to muselo byt super, ze skoda ze tam nebol ...

ale ved sme sa o tom rozpravali vcelku dost.... ale neviem, ci nejdem prispiet do temy "4 cyklus sa nedari".... ze uz je predsa 5 cyklus!

no ja som spala vcera aj dneska dost... musela som ten chlast nejak dostat z tela.... :sweat_smile: To bol napad miesat malinovicu, pivo, hrusku, mojito, caj.... boze!
10. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Adu, na to máme koníka... dnes som práve rozmýšľala, že tak ten čas rýchlo letí.. ani sa nenazdám a už budem v stimulke.. som zvedavá, jak to celé dopadne :confused: .. budete mi tu radiť... ja jediná "neskúsená" :grinning:
Sincer, odkáž mu, že nabudúce už musí dojsť :slight_smile:
10. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel odkazem :grinning:

no neviem co ti tu velmi poradime.... tak aby ti to vyslo, ked same nevieme :grinning:
10. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu... nech nam Martin posle navod na ten e- neviem co kde mozeme dat tie fotky.....
10. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, a na face si ich dala?
10. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie.... vies nel ... ja som bola vcera neschopna cohokolvek... ale dam - len par, ono to dlho trva tam .... ale len s tym @ takze si to budete moct pozriet, ale originaly vam poslem cez ten link.
10. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.edisk.sk
a tam sa treba len preklikať
10. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer a dá sa urobiť aj album na picasaweb, poznáš to? ale to musíš mať tuším mailovú adresu na googli..
10. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu vdaka.... lenze na picasa sa dostane kazdy nie?
A takto ked to tam dam na ten edisk tak si to stiahnete, alebo teda stiahneme a potom vymazeme?
10. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok