• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
aha.... tak na to som ja uplne zabudla :sweat_smile:
11. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, ak sa dožijeme, môj mužíček bude mať asi promócie v Prahe, tak to možno aj využijem :wink: :slight_smile: .. ale to asi až za 3 roky, to už budeš mať iné starosti s detičkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Labu, super, že je všetko v poriadku.. a fakt máš pravdu, že matka sa vlastne celý život bojí o svoje dieťa.. ale o tom je život a stojí to za to :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som s5...mám to za sebou...39 pohárov uhoriek, jeden praskol a na dva mi nezostal nálev :grinning: :grinning: upratala som už aj kuchynu a dala si frapečko :slight_smile:)))) mňáááám.....tušim pojdem zdriemnut....ale najskor prečitam, čo som zameškala :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čítaj, orsul, čítaj
11. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, to zvládnem i za pár let ;o) Děti když tak odložím k babičkám :sunglasses:
11. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labu......som velmi rada, že ste OK....možno to krvacanie bolo prave preto, že to jedno chcelo ist von, a aby to druhe malo viac miesta..:slight_smile:))))

dievčatka moje prenádherne.....keby ste neboli vsetky také aké ste, ten víkend by nestál za nič...takže nedakujte mne, ale sebe....oki??????

sincer...nemám pocit, že by si bola najviac opita....aj ja sa priznávam a dobrovolne, že som mala dost, ale hooodne mi pomohlo to tancovanie :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte vcera som bola užahaná jak kôn a Ferko tak isto :grinning: :grinning: inak Ferko bol asi medzi prvými !chytenými"...po ceste domov mi povedal, že ho vpiatok, ked odisiel z chaty po ceste do PD, zastavili policajti a kontrolovali vsetko možne, takže ho pekne zdržali...spal vlastne len 1 hod a 20 min.....a potom ťahal s nami až do noci :slight_smile:)))))) moj poklad, tak na toto vsetko sa držal statocne....

labu...tak popili sme toho dost, a sincer...nakonic sa aj dost rýchlo stiahla aj tá posledná 7 decka hrusky, co sme boli kupit... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivi.....rybičky chudatka......je mi to luto, že to takto dopadlo.......takže si idete kupit teraz nove??????
11. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivlak... :grinning: :grinning: tak si posedela na vsetkých lavičkách????? to na teba výprava musela aj čakať :grinning: :grinning: :grinning:

že: čo tam sedíte???????? Ivkaj: počkajte...plánujem si tehotenstvo.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som na tých lavičkách sedela, až kým by sa mi to nenarodilo - pre istotu :sweat_smile:
11. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, to by si chcela akože rodiť v Bojnickom zámku??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Vidíš, mali sme tam ísť všetky spolu a obsadiť všetky lavičky :grinning: ... nič sa nedá robiť, musíme ešte raz na Chvojnicu :wink: :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som Orsulku pochváliť za uhorky... šikulka, šikulka :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia...cmuky cmuk...moja.....

tak napisať komentár k fotkám na face, dá celkom zabrať, ale k niektorým som sa jednoducho musela vyjadriť....

Adulik....ma Sincer fotkách ste s manželom velmi pekní......ide z vas taká pohodaaa, radosť...a láska...:slight_smile:))

Nelia...z teba zas neskutočná energia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

tak to vyzerá z tých fotiek, že my sme bud tancovali, jedli, pili alebo sa rehotali :slight_smile:))))) šak na chatovicu to stači :slight_smile:)))))))
11. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - možno máš pravdu :slight_smile: a možno som to trochu cez víkend prehnala s upratovaním a toto bola výstraha :confused: tak trochu som to tušila... :confused: takže odo dnes pracujem len na nejakých 10% :grinning: fakt mi to nestojí za to :wink: bábätko je teraz na úúúúúplne prvučičkom mieste :slight_smile:

babuľky, ja chcem ísť domov, a tu prší a hrrrrrmíííí.... bojim..bojim :frowning2:
11. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čaute

no ja ani nemám pocit, že som na stránke modrýkoník /snažilky/ , ale skôr téma o alkohole, pálenom, opici.... :grinning: :grinning: :grinning:

Orsulka...uhorky sú hotové no super, my našťastie máme na to mamu, ja by som to asi nevedela :sunglasses: , ale asi je čas sa to učiť.

ja som bola dnes na ultrazvuku, všetko je v poriadku :slight_smile:

som doma aj zajtra, čakajú ma ešte dvaja lekári :rolling_eyes:

papapapapapapapa :wink:
11. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, aj ja ťa musím pochváliť, si proste šikulka :slight_smile: ja na také veci nie som, ja kúpim radšej hotové :sweat_smile:
11. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, tak ja som si asi všetku energiu vyčerpala tam.. lebo už mi z nej moc neostalo :unamused: .... :grinning:
Lax, vidím, že si si zmenila pas na 12tt... supeeeeeeeeeeeer :slight_smile:))))))))))
Labu, tých 10% je tak akurát.. si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelia...hej hej zmenila, dnes som si to všimla na papieriku čo mi vytlačila doktorka malinké...že termím :slight_smile: ...nevedala som to ešte presne....šak ten môj doktor mi nič nepovie :angry:
11. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lax! potiahnes 1 den a bude to ked ma moj muz narodky.... neviem neviem ako to budem potom oslavovat!

adu, veru na tych fotkach ste pekni :wink: len skoda, ty si ich asi nevidela...
11. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer...to neni moc dobré...ani švagor ani malé nedostane veľa darčekov :grinning:
11. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lax.....no super ten ultrazvuk...a 12 tt.......tak to už je pekne cislo :slight_smile:)))))) som prešťastná, že je vsetko OK...a že krstná mama sa može vytešovať aj nadalej....mám pocit, že ona sa teši ešte viac ako ty :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme to myslím zo srandy......

zavaraťa uhorky nie je žiadna veda, lebo nálev robim presne podla návodu, a čas steruilizácie mi povedal moj svokor, s ktorým som pár rokov zavarala spoločne, a potom sme sa osamostatnili :slight_smile:))))

lax.....neboj tieto veci postupne určite zvládneš :slight_smile:))))
11. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru... clovek aby zacal setrit pomaly :sweat_smile:

no dievcata... tak pocuvam ten hej radio.... a same hraju take co nam hrali na chate :grinning: tak citim miernu nostalgiu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neuveríte, ale moja polovička si dnes kúpila album U2, počúva ho a tiež nostalgicky spomína na víkend :grinning: :grinning: .. no a ja spolu s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, dievčence :slight_smile:

ja už len zajtra do práce a potom dovolenkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
12. aug 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Adu, vidím, že sa pomaly prestavuješ do dovolenkového režimu... prvý príspevok o 6,30 :confused: :slight_smile:
12. aug 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno sa mi nechcelo zapínať počítač, ledva som sa prinútila rozdrapiť oči a robiť brušáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa by brušáky ráno asi zabili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len na to nejak nevyzerám, že by som ich robila :confounded:
12. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prajem krasne rano :grinning:

adu, ja ti taaaaak zavidim tu dovolenku.... a kam to vobec idete....? mam zmatok.... a to sem medzi nas neprides cely mesiac....? :confused:

no ja by som si po brusakoch rano musela pisat PN..... si to predstavte.....

a kde mame nasu orsulku?

jeeeee nel ved ja mam tiez nejake cdcka U2, si to pojdem vyhrabat a budem pocuvat.... to bol tak paradny vikend :grinning:
12. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na Smrekovicu, ale až 26.8 a notebook berieme so sebou, tak nejak to spojenie zvládnem - aspoň dúfam
12. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, uz si pamatam, ze ste to hovorili na chate tusim.....
tak to je dobre, ze sa nam budes ozyvat :grinning:
12. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok