• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
budem sa snažiť, už ma v robote mrle žerú - klasický pocit pred dovolenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten pocit by som rada mala :grinning:

a kde mame ostatne babule?
12. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodili na nás bobka :grinning:
12. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko pracujúce dámy

sincer...učiť sa!!!!! :slight_smile:

adu....aj ja ti závidím, teraz by som si ju užila lepšie, ako tú svadbonú cestu v Taliansku, kde som len blvkala :sweat_smile: . A určite radšej do Tatier ako k moru....už to fakt nemusíííím :slight_smile:
12. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar dievčatá :slight_smile:
adulik ja ti tiež tú dofču závidím :sweat_smile: len si seba neviem predstaviť po mesiaci ísť do práce, ja mám už po 2 týždňoch s tým problém :grinning: nič si totiž nepamätám :grinning: aj heslá do počítača a programov si musím na papierik pred dovolenkou napísať, aby som ich nezabudla :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu...ako sa cítiš? vidím, že máš termín mesiac po mne :wink:
12. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja si po mesiaci pripadám ako nový zamestnanec - úplne všetko je inak, ale už som si zvykla. My máme zo zákona zobrať 21 dní naraz, takže aj tak s tým nič neurobím :grinning:

... a ja vám závidím brušká :slight_smile: , ale v dobrom. Síce bruško mám, ale nič podstatné v ňom :grinning:
12. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, ja viem, že máte dovolenku povinnú, sme sa tu o tom bavili pred rokom. tak na to si veru pamätám :grinning: neboj aj ty budeš mať bruško, teda keď už ho máš, tak už nie je ďaleko od toho, aby sa v ňom to podstatné pekne zahniezdilo :wink: aj ja som si najprv bruško vypestovala :grinning: :grinning: :grinning:

lax - všimla som si zhodu čísel. a môj mužíček má 25.2. narodky, takže dátum ti schvaľujem :wink: :grinning:
12. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu....veď vás to všetky čaká za chvíľu...september je tu čo chvíľa :wink:
12. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, dúfam, dúfam, dúfam
12. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TA NE :slight_smile:))
12. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celou vetou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no už takto o mesiac bude dvanásteho septembra. to keby ste náhodou nevedeli... :grinning:
12. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lax, keď pozerám tvoj termín, tak ak to ešte vydržíš a neporodíš 25, 28.2 má moja polovička narodky, to je tiež pekný dátumík
12. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som zase straaaašne busy :frowning2:.. a tak sa mi nechce...
Adu, aj ja Ti hrozne závidím tú dovču.. ale tiež v dobrom :wink: .. neva, však budúci rok pôjdeme všetky na 3-ročnú.... ta ne??? :grinning:
12. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neli, u mňa to aj v tom prípade vyzerá len na pol roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: - viac si nemôžem dovoliť
12. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak jsem zpátky z konzultace v CARu. A napodruhé nás bude čekat dlouhý protokol (takže 21Dc nějaká zastavovací injekce a pak se uvidí podle reakce vaječníků kdy se začně se stimulkou). Kařdopádně jsem si napsala všechno co nás zajímá na papírek a vesele jsme se ptali. Nebýt toho, tak jsme asi za 5min. venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nelia, chápu tě. Já byla včera v práci jako namalovaná. Neudělala jsem vůbec nic, ale už budu muset začít makat a mě se táááááááááááááák nechce:-/

Adu, ani nevíš jak já ti to volno závidím. Taky chci mít ze zákona danou dlouhou dovolenou :dizzy_face:

Laxit, Labu chodíte vy naše těhule do práce nebo se šetříte doma?

Sincer, cos e to máš učit?

Orsul, a ty se kde touláš????
12. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk hviezdičky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta to je dneskaj den...!!!!! uff....uff....uff....uff....ledva fučim....Nováky - Prievidza - Nováky....vyplaty...vyplaty...vyplaty, lebo sak už 12-teho dnes......

Ivi.....takže 21 DC......zacnes ako tak nejak...a kolký den si dnes??? kedy teda začnete??????

vsetky ostatne....ahojte...:slight_smile:
12. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
????????????????
čo je?????

sa nebavíme?????????????????????????????????????????

pchchchchchchc.........tssssssssssss........

:grinning:
12. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj....ja chodím do práce, len som bola teraz po lekároch, práve som prišla od endokrinologičky, ale zajtra už do práce :rolling_eyes:

orsulka....čo moja deje sa niečo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...celé doobedie si tu neni a potom si myslíš, že všetci ti budú hneď odpisovať :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LAX...NO JASNE.......presne o to mi ide ... :grinning: :grinning: :grinning:

a vsetko OK u doktorov a doktoriek??????? :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já makám jak o život, ale s lenorou to jde dost těžko :-P

Orsul, začneme až v září. Dřív to ani nejde, v CARu chtějí 3měsíce odstup.

Jinak jsem se Dr. ptala i an horečky co jsem měla po transferu. Prý jsem si měla brát paralen, ale co mám dělat, když mi nezabral ani v několikal dávkách už mio neřekla. Viděla jsem u jedné holčiny z CARu v Brně, že jim "preventivně" předepisují antibiotika. Tak se asi domluvím s mámou (je zdravotní sestra) aby mi je nechala napsat. Nebudu čekat jestli mi zase to tranferu vyletí teploty, to už je trošku pozdě:-/

laxity, a v práci jsi tu šťastnou událost už oznámila?
12. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivkaj,
aj ja chodím do práce a tiež sa mi taaak nechce pracovať. až je to nenormálne... :confused: asi je niečo vo vzduchu, keď sa nikomu nechce... :grinning:

nám predpisovali, teda dali 2 tabletky antibiotík, jedna sa užila večer pred odberom a druhá ráno v deň odberu.

a nemôžeš to mať nejakú negatívnu reakciu na vložené embryo? máš zistené protilátky? :confused: :confounded:
12. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule... tak sa hlasim poctivo uz z prace....

no teda ivka ... ja mam s tymi protokolmi vzdy zmatok :sweat_smile:

a ucim sa biochemiu... ak by mi to niekto vedel vysvetlit ... budem rada :grinning:
12. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka...ja som to vedela :wink:

u doktora včera ok, som sa pýtala na tú maternicu prečo ju mám naopak a že to nemám riešiť :unamused: , tak neriešim...

ivkaj...v práci to vedia hej, keď som dostala tehotenskú knižku som to oznámila :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lax.....ono aj tak by s tou maternicou nič neurobili.....netreba to teraz riešiť vobec......dá sa pocas tehu do poriadku, ak to bude treba...neboj priroda vie ako na to :wink: :wink:

no mne sa dnes tiež moc nechcelo, ale musela som..... ekonomka ma serinka, tak trochu...len kvoli nej nemám este ukoncený minulý mesiac, a už je 12-teho a nespravila som ani jednu fakturu!!!!! už tu mám kopec papierov, a budem pred dovolenkou určite nahanať...to viete, mne tie faktury este tak nejak nejdu od ruky, a furt sa kontrolujem a davam pozor, potom mi to trva 2x tak dlho :angry: :angry: :angry:

a jedna novika :slight_smile:)))
12. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na chatu sme nakupovali v SAME.....to taký obchod a su tam jednoznačne najlacnejsi......nákup veliky a tak sme si vypisali blok a dali nás do zlosovania o slnečník...taký velký...hihihihihihih

a Ferko mi dnes volal, že sme vyhrali "dáždnik"...... :grinning: :grinning: ....... ja som tam napisala jeho udaje , tak volali jemu ( ja keby napisem seba, tak 100000 percent, že nič) :wink: :wink:

tak neviem či to bude ozaj len dáždnik, alebo ten slnečník.....ale na CHvojnicu sa bude hodiť :slight_smile:))))
možme potom ten AGIDACKY dat Lacimu, ked sa mu tak pacil :slight_smile:)))))))))))))
12. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeee... bude parazooool :grinning:

orsul... co spravime s tym bleskom? :sweat_smile:
12. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...čo len chceš bambulka...... :grinning:
12. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si neni ista :grinning:
12. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok