Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
12. aug 2009

budem sa snažiť, už ma v robote mrle žerú - klasický pocit pred dovolenkou 😝

sincerity
12. aug 2009

no ten pocit by som rada mala 😀

a kde mame ostatne babule?

adulik76
12. aug 2009

hodili na nás bobka 😀

laxity
12. aug 2009

dobré ránko pracujúce dámy

sincer...učiť sa!!!!! 🙂

adu....aj ja ti závidím, teraz by som si ju užila lepšie, ako tú svadbonú cestu v Taliansku, kde som len blvkala 😅 . A určite radšej do Tatier ako k moru....už to fakt nemusíííím 🙂

labutienka
12. aug 2009

nazdar dievčatá 🙂
adulik ja ti tiež tú dofču závidím 😅 len si seba neviem predstaviť po mesiaci ísť do práce, ja mám už po 2 týždňoch s tým problém 😀 nič si totiž nepamätám 😀 aj heslá do počítača a programov si musím na papierik pred dovolenkou napísať, aby som ich nezabudla 😀 😀 😀

laxity
12. aug 2009

labu...ako sa cítiš? vidím, že máš termín mesiac po mne 😉

adulik76
12. aug 2009

to ja si po mesiaci pripadám ako nový zamestnanec - úplne všetko je inak, ale už som si zvykla. My máme zo zákona zobrať 21 dní naraz, takže aj tak s tým nič neurobím 😀

... a ja vám závidím brušká 🙂 , ale v dobrom. Síce bruško mám, ale nič podstatné v ňom 😀

labutienka
12. aug 2009

adulik, ja viem, že máte dovolenku povinnú, sme sa tu o tom bavili pred rokom. tak na to si veru pamätám 😀 neboj aj ty budeš mať bruško, teda keď už ho máš, tak už nie je ďaleko od toho, aby sa v ňom to podstatné pekne zahniezdilo 😉 aj ja som si najprv bruško vypestovala 😀 😀 😀

lax - všimla som si zhodu čísel. a môj mužíček má 25.2. narodky, takže dátum ti schvaľujem 😉 😀

laxity
12. aug 2009

adu....veď vás to všetky čaká za chvíľu...september je tu čo chvíľa 😉

adulik76
12. aug 2009

dúfam, dúfam, dúfam, dúfam

laxity
12. aug 2009

TA NE 🙂))

adulik76
12. aug 2009

celou vetou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labutienka
12. aug 2009

...no už takto o mesiac bude dvanásteho septembra. to keby ste náhodou nevedeli... 😀

adulik76
12. aug 2009

lax, keď pozerám tvoj termín, tak ak to ešte vydržíš a neporodíš 25, 28.2 má moja polovička narodky, to je tiež pekný dátumík

nelia
12. aug 2009

Baby, ja som zase straaaašne busy ☹.. a tak sa mi nechce...
Adu, aj ja Ti hrozne závidím tú dovču.. ale tiež v dobrom 😉 .. neva, však budúci rok pôjdeme všetky na 3-ročnú.... ta ne??? 😀

adulik76
12. aug 2009

Neli, u mňa to aj v tom prípade vyzerá len na pol roka 😝 - viac si nemôžem dovoliť

ivkaj
12. aug 2009

Ahojte,

tak jsem zpátky z konzultace v CARu. A napodruhé nás bude čekat dlouhý protokol (takže 21Dc nějaká zastavovací injekce a pak se uvidí podle reakce vaječníků kdy se začně se stimulkou). Kařdopádně jsem si napsala všechno co nás zajímá na papírek a vesele jsme se ptali. Nebýt toho, tak jsme asi za 5min. venku 😝

Nelia, chápu tě. Já byla včera v práci jako namalovaná. Neudělala jsem vůbec nic, ale už budu muset začít makat a mě se táááááááááááááák nechce:-/

Adu, ani nevíš jak já ti to volno závidím. Taky chci mít ze zákona danou dlouhou dovolenou 😵

Laxit, Labu chodíte vy naše těhule do práce nebo se šetříte doma?

Sincer, cos e to máš učit?

Orsul, a ty se kde touláš????

orsulka
autor
12. aug 2009

kuk hviezdičky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta to je dneskaj den...!!!!! uff....uff....uff....uff....ledva fučim....Nováky - Prievidza - Nováky....vyplaty...vyplaty...vyplaty, lebo sak už 12-teho dnes......

Ivi.....takže 21 DC......zacnes ako tak nejak...a kolký den si dnes??? kedy teda začnete??????

vsetky ostatne....ahojte...🙂

orsulka
autor
12. aug 2009

????????????????
čo je?????


sa nebavíme?????????????????????????????????????????

pchchchchchchc.........tssssssssssss........

😀

laxity
12. aug 2009

ivkaj....ja chodím do práce, len som bola teraz po lekároch, práve som prišla od endokrinologičky, ale zajtra už do práce 🙄

orsulka....čo moja deje sa niečo? 😀 😀 😀 😀 😀 ...celé doobedie si tu neni a potom si myslíš, že všetci ti budú hneď odpisovať 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. aug 2009

LAX...NO JASNE.......presne o to mi ide ... 😀 😀 😀

a vsetko OK u doktorov a doktoriek??????? 🙂 🙂

ivkaj
12. aug 2009

No já makám jak o život, ale s lenorou to jde dost těžko :-P

Orsul, začneme až v září. Dřív to ani nejde, v CARu chtějí 3měsíce odstup.

Jinak jsem se Dr. ptala i an horečky co jsem měla po transferu. Prý jsem si měla brát paralen, ale co mám dělat, když mi nezabral ani v několikal dávkách už mio neřekla. Viděla jsem u jedné holčiny z CARu v Brně, že jim "preventivně" předepisují antibiotika. Tak se asi domluvím s mámou (je zdravotní sestra) aby mi je nechala napsat. Nebudu čekat jestli mi zase to tranferu vyletí teploty, to už je trošku pozdě:-/

laxity, a v práci jsi tu šťastnou událost už oznámila?

labutienka
12. aug 2009

ahoj ivkaj,
aj ja chodím do práce a tiež sa mi taaak nechce pracovať. až je to nenormálne... 😕 asi je niečo vo vzduchu, keď sa nikomu nechce... 😀

nám predpisovali, teda dali 2 tabletky antibiotík, jedna sa užila večer pred odberom a druhá ráno v deň odberu.

a nemôžeš to mať nejakú negatívnu reakciu na vložené embryo? máš zistené protilátky? 😕 😖

sincerity
12. aug 2009

ahojte babule... tak sa hlasim poctivo uz z prace....

no teda ivka ... ja mam s tymi protokolmi vzdy zmatok 😅

a ucim sa biochemiu... ak by mi to niekto vedel vysvetlit ... budem rada 😀

laxity
12. aug 2009

orsulka...ja som to vedela 😉

u doktora včera ok, som sa pýtala na tú maternicu prečo ju mám naopak a že to nemám riešiť 😒 , tak neriešim...

ivkaj...v práci to vedia hej, keď som dostala tehotenskú knižku som to oznámila 🙂

orsulka
autor
12. aug 2009

lax.....ono aj tak by s tou maternicou nič neurobili.....netreba to teraz riešiť vobec......dá sa pocas tehu do poriadku, ak to bude treba...neboj priroda vie ako na to 😉 😉

no mne sa dnes tiež moc nechcelo, ale musela som..... ekonomka ma serinka, tak trochu...len kvoli nej nemám este ukoncený minulý mesiac, a už je 12-teho a nespravila som ani jednu fakturu!!!!! už tu mám kopec papierov, a budem pred dovolenkou určite nahanať...to viete, mne tie faktury este tak nejak nejdu od ruky, a furt sa kontrolujem a davam pozor, potom mi to trva 2x tak dlho 😠 😠 😠

a jedna novika 🙂)))

orsulka
autor
12. aug 2009

na chatu sme nakupovali v SAME.....to taký obchod a su tam jednoznačne najlacnejsi......nákup veliky a tak sme si vypisali blok a dali nás do zlosovania o slnečník...taký velký...hihihihihihih

a Ferko mi dnes volal, že sme vyhrali "dáždnik"...... 😀 😀 ....... ja som tam napisala jeho udaje , tak volali jemu ( ja keby napisem seba, tak 100000 percent, že nič) 😉 😉

tak neviem či to bude ozaj len dáždnik, alebo ten slnečník.....ale na CHvojnicu sa bude hodiť 🙂))))
možme potom ten AGIDACKY dat Lacimu, ked sa mu tak pacil 🙂)))))))))))))

sincerity
12. aug 2009

jeeeeee... bude parazooool 😀

orsul... co spravime s tym bleskom? 😅

orsulka
autor
12. aug 2009

sincer...čo len chceš bambulka...... 😀

sincerity
12. aug 2009

no ja som si neni ista 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre