Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
13. aug 2009

orsul, tak zdrháš aj ty?

orsulka
autor
13. aug 2009

nemám šancu adulik.... momentálne som tu uplne sama, obaja kolegovia sli do Prievidze......ja teraz musim čakať, kym sa aspon jeden vráti, potom musim ist ja na nakup, lebo nemáme ani jednu minerlku, cukor, kavu.....nič!!!!!

adulik76
13. aug 2009

tak to máte fakt problém...., asi sa stala niekde havária, lebo lietajú mi pod oknami húkajúce sanitky a už húkali aj policajti - neni to dobré 😖

orsulka
autor
13. aug 2009

dnes som sa mala stretnuť s Tijou v PD....ide k lekarovi tu v PD......ale nevyjde mi to ☹ ☹ teraz musim byt v praci a nedostanem ani na hodinku prec.....musela som to zrušit.....škoda... ☹ ☹

adulik76
13. aug 2009

ani mi nespomínala, že pôjde k lekárovi do PD, viem, že chodieva k lekárovi do BA

orsulka
autor
13. aug 2009

adu...objednala sa u mojho Dr. kam chodim aj ja...u Dr. Hudeca....bude tu v nemocnici v Bojniciach robit HSG a potom laparoskopiu...je to vynikajúci odborník......
rozhodovala sa medzi Heliosom a Dr. Hudecom......ale na nase odporučania (myslím Prievidžaniek) sa rozhodla pre Hudeca.....a dnes ide na kontrolu dalsiu k nemu, tak som myslela, že skoncime aspon na chvilku na kavu...ale smola

labutienka
13. aug 2009

ahojte kočky 🙂
vidím, že všetky poctivo pracujete 😉 😀

adulik76
13. aug 2009

ako kto, labu, ako kto.. 😀

labutienka
13. aug 2009

no ja viem adulik, že ty si dnešný deň užívaš a nepracuješ 😀 a nechcem ťa rušiť pri celodennej sieste 😉 😀

nelia
13. aug 2009

Orsul, dobrý vtip... hi hi hi 😀 😀
Labu, a čo ty? Ešte stále na tých 10%??? 😉 😀

adulik76
13. aug 2009

no, ja sa rozhodujem, že idem už preč asi teraz - volala som dr. kvôli tým liekom, čo mi Pinťo kázal vybrať.

labutienka
13. aug 2009

jaaasnééé nelia 😀 veď viac by mi mohlo uškodiť 😀

adulik, dobrá výhovorka na lieky 😀 tak utekaj a krásnu dofču 😉 a sem tam sa ozvi 🙂

ivkaj
13. aug 2009

Ahojte,

mě asi picne. Už od včerejška hledám ve faktuře co má 584 stran položku na 300Kč 😝

Nelia, já jdu koncem septembra na zastavovačku a někdy začátkem října (october) začnu se stimulkou. SNAD

Adu, takže já se ani nerozkoukám a ty už půjdeš domů? To je ale nespravedlivé :-/

orsulka
autor
13. aug 2009

ivkaj...ahoj moja.......nezavidím 300 Kč..!!!!!!!!!! daj si pauzu, obed....a potom sa pusti do toho znovu.....

Adulik.......tak tebe ostava už len 55 min...teda ak si vobec este v práci 😀 😀 😀

a tu leje ako sprostééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
13. aug 2009

Adu, uži si krásne dovolenku 🙂 .. oddýchni si aj za nás a sem-tam sa nám ozvi, čo porábate.. nech závidíme 😉 😝
Ivi, takže by sme mohli byť spolu tehu... pár týždňov hore dole 😉 🙂

nelia
13. aug 2009

Orsul, ber to pozitívne.. na Chvojnici bude vodaaaaaaaaa 🙂 🙂 ... a idete tam teda na víkend?

orsulka
autor
13. aug 2009

nelia.....nie nejdeme.....padlo to, lebo Viliamovi to moc nevyhovuje......
ale dnes som už bola zobrat vyčistene pradelko......krásne voNavučke 😀 😀 v piatok budem s Vilom aj Ladkou, tak im ho odovzdám..... 😉

ivkaj
13. aug 2009

Orsul, tak je velmi velmi vela pozdravuj!
Doufám, že z nás neměli nejaký veký šok.

adulik76
13. aug 2009

a už som domkaaa, recept mám pri sebe a ešte som sa pýtala na jeden problémik, čo sa mi objavil, tak som spokojná, že som vyriešila, čo bolo treba 😵

orsulka
autor
13. aug 2009

ivkaj...mali...!!!!! ale ten najpozívnejší....🙂))))) ako som už pisala Viliam neveril, že sme sa videli 1x!!! 🙂 🙂 🙂

adulik...šikulkaaaaaaaaaaaaaaa.......všetko vybavene.....a na dovcu naštartovaná 🙂))))))

marmite
13. aug 2009

Ahojte babenky... 🙂

Pisala som aj do marcoviek, tak to iba skopirujem, lebo mala vyvadza...

Taaaaak a uz som doma...Musela som na kyret... Vsetko to zbehlo tak rychlo a zaroven aj pomaly, ale uz je to za nami. V utorok o 14.00 som si volala pre tie vysledky a bolo to iba 7000 HCG, tak doki povedal, ze si mam na druhy den doobeda prist pre odporucenie do nemocnici. Manzel si ale nemohol vziat volno kvoli malej, lebo zastupuje 3ludi a tak som poprosila sestru, ci sa o nu postara v stredu. Ja som zacala v pondelok vecer trochu krvacat, tak som nachystala malej tasku s vecami, ze ju rano manzel zanesie k sestre. Ja som uz bola zbalena, no a o 22.15 som isla vecer na prijem rovno do nemocnici. Podla sona videli, ze potracam a tak rano o 8.15 ma uspali. Chcela som sa vyprosit vecer domov, ale doktor ani za svet povolit, ze az rano.
Lenze nasa mala je v obdobi, kedy je velmi na mne zavisla, tak manzelovi 4 hodiny v noci plakala a nie a nie utisit. On bol uplne psychicky na dne, vycerpany a to on este cestuje autom do Blavy do roboty kazdy den, cize bol maximalne zniceny. Znovu si to zopakovali este aj vcerajsiu noc, ale to plakala uz len 2 a pol hodiny!!! Ja som z toho mala nervy v kybli,spat som nemohla, lebo moja 60r. spolubyvajuca chrapala ako drevorubac a pomyslenie ako to chuda place ma zozieralo. Rano prisiel o 7.00 doki na vizitu, ani ma neskontrolovali a ze mozte ist domov. No naco som tam musela byt v noci???????
Moj zakrok bol s porovnanim s mojom druhou spolubyvajucou uplna malina oproti tomu, co caka ju a co preziva. Je v piatom mesiaci, ma 37 rokov a dietatko nie je ani zdaleka zdrave, v 12tt sa zacalo zle vyvijat, v 18tt prestalo uz rast a z plodovej vody zistili vela negativnych veci, ze tehotenstvo musia ukoncit, lebo to dietatko by nikdy nebolo zivotaschopne. Po narodeni by do par hod-minut zomrelo. Musia jej teda vyvolavat porod, co robia od pondelka, vzdy po injekcii ma obrovske krce, vracia a prehana ju, po 2hod to prejde a porod nenastava. Cela jej rodina je z toho na nervy a to veru nepomaha. Dnes jej maju do maternici pichnut jednu injekciu, ktora by uz mala zabrat tak dufam, ze sa to rozbehne... Cistenie v takom vysokom stadiu tehotenstva robit nemozu a ani cisarsky. Ale v konecnom pripade, ak ani tieto injekcie nezaberu, tak ten cisarsky nakoniec bude musiet byt, co ale ohrozi moznost mat dalsie deti...
No a dalsia baba z vedlajsej izby 24r. tak jej museli uplne vsetky zenske veci vybrat a v zivote nezazije pocit narodenia vlastneho dietatka... Taka pekna a dobra baba...
Neuveritelne som rada, ze moj drobec sa pekne takto sam zacal poberat, lebo nechava miesto pre zdraveho surodenca..

orsulka
autor
13. aug 2009

marmit...... 😔 😔 😔
tak ty mas bambula ine zážitky.....chuda moje, hlavne, že už si doma, aj ked to koniec koncov dopadlo, takto smutne.......
ale ja verim, že ked to len trosku bude možne....tka pojdete zas do toho..... 😉

v tej nemocnici je to hrozne práve preto, lebotam človek vidí kadejake ine a niekedy aj ovela ťažsie prípady, a to vobec nepridáva na psychike.....a oni si ťa tam nechali asi len pre kontrolu po tom čisteni...oni maju predpisy a nechceli pravdepodobne nič riskovat....
ale som rada, že si OK....a že malá to cez vsetky problemy zvládla aj s tvojim manželom...... 🙂

ivkaj
13. aug 2009

Marmite, ani nevím co napsat. Je mi to moc líto 😔 Drž se a Lucinka ať vám dělá jen samou radost 😵

marmite
13. aug 2009

Dakujem baby... mala prave zalomila, idem vytrcit kopytka aj ja... 😉

nelia
13. aug 2009

Marmite, aj mne ne to veľmi ľúto.. aj tých báb... do kelu, ten život vie byť niekedy tak krutý ☹ ☹ ☹ .. popri tých problémoch mi ten náš pripadá totálne banálny.. No heš heš negatívne myšlienky... bude dobre a všetky budeme raz šťastne držať v náručí svoje mimčo 🙂

adulik76
13. aug 2009

marmit, teraz je hlavné, aby si sa ty dala do poriadku

orsulka
autor
13. aug 2009

marmit......ja suhlasim s adulik...... 🙂 😉

labutienka
13. aug 2009

ahoj marmite, aj mne je to ľúto ☹ drž sa moja 😅

labutienka
13. aug 2009

zase všetky pracujete 😠 a adulik si doma šunky vála... 😀 to je teda za robota... 😀 😀 😀

sincerity
13. aug 2009

ahojte babule.,... tak nakoniec sme skoncili v praci skor a uz som doma..... ale nie nadlho, o piatej padam na schodzu utulku.... plus fotenie psikov ma caka.

marmite.... je mi to velmi luto, ale priroda je mocna a vie kedy zakrocit.... je mozne ze ta tymto usetrila omnoho vacsieho trapenia... drzim paste.

adu.... to sa niekto ma... prajeme krasnu dovolenku a urcite sa nam ozvi!

orsul... blesk asi nebudeme potrebovat, neviem.... ved rozhodni sa ako chces ty....

ivka... to mate ze jake faktury! 😕

nel.... nemala si ty nahodou ovulku uz v sobotuuuuu? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre