• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Ahojte, lovím nás z třetí stránky:-/
Doufám, že si všechny pěkně užíváte víkend ;o)
22. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, škoda len, že upršané
23. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, čo som tu stále sama? :confused:
24. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, já jsem tu taky;o)

U nás je krásně slunečno o to víc se mi nechce makat :sweat_smile:
24. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu svieti slniečko, našťastie mám dovolenkuuuuuu :dizzy_face:
24. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :sweat_smile:
je mi ešte trochu posmutno, ale čo narobím, život ide ďalej... :unamused:
chcú mi robiť kyret, ale ja nechcem... neviem, či by som to zvládla psychicky... :confounded:
ale ak sa to spontánne nespustí, tak asi budú musieť... :unamused:
adulik napíšem ti IP, chcem sa niečo spýtať, ale nechcem to tu rozpisovať....
24. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Labu, ani si nevieš predstaviť, ako veľmi je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: Je to fakt veľká rana, ale ako píšeš, život ide ďalej. Proste nemôžeme prestať bojovať a raz do toho vytúženého cieľa dobehneme (alebo sa doplazíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).. Posielam veľa pozitívnej energie, aby Ťa smútok čím skôr opustil a zase vyšlo slnko :sweat_smile:

No ja som sa práve vrátila z CAR-u. Vyfasovala som celú igelitku liekov a injekcií a ráno som si ešte myslela, že zajtra začínam pichať, lebo sa spustila mrcha. Aj Dr. ma pozeral len cez brucho. No ráno jeden hnedý fliačik a odvtedy nič :frowning2: :frowning2: Tak vôbec neviem, či zajtra začnem s pichancami.. veľmi rada by som, lebo prvá kontrola by mi vyšla na nedeľu, čo mi vyhovuje kvôli robote.. no uvidíme... aj slepý povedal, však? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
24. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, co jsi všechno vyfásla za léky a píchat budeš co?

Labu, přeji hodně sil a kdyby cokoliv tak piš. Víš, že se tu dokážeme úžasně povzbudit navájem!! :dizzy_face:
24. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, Merional a Certoide (či ako sa to píše) na stimuláciu.. potom pregnyl a nakoniec utrogestan.
Mrcha sa ešte stále nespustila... začína ma štvať :angry: :angry:
24. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže si budeš doma píchat sama nebo budeš někam jezdit?
To víš, jsem zvědavá. Mě čeká nějaká akce nejdřív za měsíc :confused:
24. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu v meste, kde pracujem, som sa dohodla so známou sestričkou (inak vrchná sestra na gynekologicko-pôrodníckom oddelení), že sa u nej každé ráno pred robotou stavím a ona mi pichne injekciu. No bavila som sa s polovičkou, že cez víkend by mi pichol on, aby sme zbytočne nemuseli niekam chodiť. Tá sestrička mi vybaví aj predoperačné, aj EKG spraví, tak som veľmi rada... veľmi je zlatá :slight_smile:
24. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže si sa do toho, neli, už aj pustila :slight_smile:

ja som dostala mrchu 20.8 - uvidíme, koľko budem krvácať, dúfam, že tento cyklus prebehne lepšie ako minulý, lebo chcem ísť na KET v 100% stave. Už nenechám nič na náhodu a budem si potom mojich dvoch bubáčikov v brušku pekne opatrovať, aby mi nevyviedli to, čo tí dvaja predtým.
24. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, kde sa všetky túlate?
25. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj přeji dobré ránko;o)

Nevím kde jsou ostatní:-/ Laxity, Sincer, Lili kde se touláte ?
25. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte neli?????
25. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neli asi maká :-/
25. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Ja som si bola dnes pre prvý pichanec :slight_smile: ... večer som sa našťastie "rozkrvácala", tak som dnes začala so stimulkou a prvú dávku mám v sebe :pensive: ... tak mi držte palce kočky.. v nedeľu idem na prvú kontrolu.
Aj krv mi zobrali na predoperačné vyšetrenie. Ešte zajtra pôjdem na EKG, potom vybaviť internistu a bude všetko prichystané :slight_smile:
Adu a ty kedy máš začať brať tie lieky? A sú to injekcie alebo tabletky?
25. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pak že děti nenosí čáp ;o)
http://izismile.com/2009/06/11/partly_cloudy_the_last_short_movie_from_pixar_13_4_mb.html

Nelia, tak super. Nezapomeň, že nejdůelžitější je pohoda a o něco víc pít (aspoň se to teda říká) no a já si k tomu přidala ještě kontryhelový čaj (na podporu růstu sliznice).
25. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, pekné :slight_smile: :slight_smile:
My sme s polovičkou minulý týždeň na výlete videli bociana, tak nám hádam prinesie šťastie :sunglasses:
Idem sa teda nalievať vodou.. čaj som už mala :slight_smile:
25. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, já už čápy za to naše sanžení viděla tolikrát :sweat_smile: Ale třeba zrovna u vás to zabere.
Tak s tím nalíváním opatrně :sunglasses:
25. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, neboj, je to len čistá voda :sunglasses:
Na ktorý deň stimulky Ti robili ET? Spýtala by som sa aj ostatných báb, ale akosi nás tu zanedbávajú :frowning2: .. rátam, ako to bude vychádzať, či treba PN alebo nie.. viem, že sa to vyrátať nedá, ale aspoň cca.
25. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.....
nejako vobec nemam cas :unamused:
vcera som bola na skuske, vecer som makala a ucila sa. A dnes odrana makam tiez, nech to dobehnem

Nel... gratulujem k prvemu pichancu. Mne robili ET na 13den, niekde som to tu uz rozpisovala.... kontroly boli na 6, 9,11 - OPU, a 13- ET.

Inac bocianov uz neratam tiez... mohla by som si otvorit zoo s nimi :sweat_smile:

adu.... vy teda zacinate dalsi cyklus?

ivkaj vy ako?
25. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sincer :slight_smile: .. viem, že si to tu už písala, len sa mi to nechcelo hľadať :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to si mala tú predĺženú kultiváciu? To netrvá nejakých 5 dní? Inak teraz ma napadlo, že o tom sme sa s dokim ešte nebavili.
Adulik ide tuším tento cyklus na KET.. v preklade to znamená, že budeme tehuľky spolu :sweat_smile: :sweat_smile:
25. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme nemali predlzenu, lebo sme mali len dve vajka a dobrej kvality. PK sa dava ked je vela vajok a chcu vybrat tie najschopnejsie....
Asi to doktor uvidi az neskor, a potom sa dohodnete....
25. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi.. tak teraz si ešte plánovať nemôžem.. nevadí, som rada, že aspoň na 1. kontrolu ideme cez víkend... o to menej si budem musieť v robote vymýšľať :zipper_mouth:
A ty ešte máš nejaké skúšky? O chvíľku vám začína ďaľší semester, čo?
25. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este mam skusku vo stvrtok... velice sa tesim.... :angry:
no ved cez vikend budete mudrejsi.... uz by mohlo byt vidno co sa tam tisne :grinning:
25. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazadar babule :sweat_smile:
takto sa snažím usmievať :sweat_smile: ale ešte potrvá, kým sa budem takto :grinning:

nelia, ja som mala prvýkrát na 15.deň ET a druhýkrát na 16. takže to je rôzne. záleží ako budeš reagovať na hormóny. buď rýchlo a dobre, alebo horšie a pomaly. ja som ten druhý prípad :confused:
stráááááááášne ti držím palce :wink: aby si to tu trochu nakopla :wink:
25. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu, mám to v pláne, ver mi :wink: :slight_smile: ... som veľmi rada, že sa snažíš usmievať, určite je to veľmi ťažké.. ale sme silné ženy a len tak sa nedáme!!!!
Sincer, veru už som zvedavá na nedeľu... či bude sa bude rysovať nejaká úroda... :confused:
25. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel... jasne ze bude... a snad dobra.... neboj

ahoj labu.... urcite to potrva, ale pride aj na taky usmev neboj.... priroda to tak zariadila, asi to tak malo byt....
25. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer - asi máš pravdu, ale aj tak je to šok a pre ženu niečo strašné. to je pocit, ako keď ti niekto umrie, niekto blízky... :cry:
25. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok