Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
25. aug 2009

Labu 😔 😔 život vie byť niekedy riadna sviňa 😠 , ale to slniečko naozaj raz bude svietiť, ver tomu. Ešte je asi skoro na to myslieť, ale ostali Ti nejakí mrazáčikovia?

labutienka
25. aug 2009

práveže nič 😒 mali sme síce 3 embryjká, ale jedno sa prestalo vyvíjať a tie 2 mi vložili. takže všetko odznova a to už bude 3.ivf. som z toho dosť na nervy. ale to prejde. ja sa poznám 😉

adulik76
25. aug 2009

ja sa tento cyklus ešte nechystám, asi až v septembri. Možno až v októbri, podľa toho, ako sa zotavím. Mrchu som síce dostala presne, ale nechce skončiť. Dnes už je to 6 DC a krvácam ako keby to bol druhý deň. Som tiež už z toho na nervy, zajtra odchádzame a tak rozmýšľam, či má význam si baliť plavky 😒

No, a to by som nebola ja, čo by som nejak neokorenila našu dovolenku, zistila som, že poukazy na rekreáciu som niekde spasila - tak som ich dobre schovala, že ich vôbec nemôžem nájsť. Druhý dôvod, prečo som teraz fakt vytočená 😠

nelia
25. aug 2009

Adu, hlavne kľud 😅 ... to sa stáva inak aj mne.. niečo tak zapatroším (alebo to urobí moja polovička), že to potom 2 dni hľadáme.. a to má náš byt len 64 m2 😝
Labu, tak to je fakt smola ☹.. ale ako sa hovorí, do tretice všetko dobré... proste to už musí raz vyjsť!!!

labutienka
25. aug 2009

bodaj by si mala pravdu 😉 za to ti budem stráááááááášne držať tie palce 🙂

labutienka
25. aug 2009

adulik a nie je to zavčasu? ten KET? keď lekári odporúčajú počkať až 6 mesiacov... 😕

nelia
25. aug 2009

Labu, dík, si zlatá 😅 😅

sincerity
25. aug 2009

no adu.... neboj, chod balit, a ked ich nebudes hladat tak ich najdes.... alebo nemas ich nahodou v e-maile. Nam slovenske cestovky posielaju e-mailom....

labu ... to je skoda... ani my ziadne nemame, preto nemam vobec chut ist do dalsieho ivf....

labutienka
25. aug 2009

sincer - ale ty máš zatiaľ len 1 ivf za sebou,že? to máš ešte nádej na dve 😅 ale ja už len jedno. pred druhým som bola ešte v pohode, predsa len ďalšie v zálohe... no čo už. snáď konečne tá motyka vystrelí 😅

nelia
25. aug 2009

Labu, ja Ťa chápem, je to fakt na nervy, že človek má len 3 pokusy... hlavne, že tie naše zákony plne podporujú rómov a ich "rozmnožovanie", ale že by nám štát (alebo poisťovne) preplácali viac IVF pokusov, to nie!!! Keď sa nad tým človek zamyslí... je mi z toho na vracanie 😒 A pritom do poisťovní odvádzame ťažké prachy, ktoré sa nám v živote nevrátia.

labutienka
25. aug 2009

no ani nevrav nelia, ja som tiež na to nasr.... koľké obrovské peniaze idú protialkoholickým liečeniam, koľké na liečbu rakoviny spôsobenú fajčením a kadejaké simulantské a zbytočné vyšetrenia a operácie!!! 😠
juj hneď sa mi uľavilo, keď si môžem ponadávať 🙂

nelia
25. aug 2009

Labu 😀 ... ale máš úplnú pravdu.. je to bohužiaľ fakt. 😒

sincerity
25. aug 2009

o ciganoch mi ani nevravte !!!! 😅 😠 sme ich preberali tusim na chate 😀 tfuj

hej labu, mame este dva pokusy.... ale sama vies ze to nieje istota.... a hlavne.... ved ja som chcela mat 4 deti!!!!!!! 😀 😀 😀

adu.... tak som skusala ten uzasny edisk.... ak je to to co nahrava po jednej fotke a mozes tam dat max tusim 10.... tak to ti poslem tie fotky radsej na CD, lebo na to nemam trpezlivost a ani dobry internet.... a tie fotky su fakt velke - najmensia ma 2 MB a najvacsia skoro 6,5 MB.... takze kludne hod adresu postovu 😀

nelia
25. aug 2009

Sincer, ja by som chcela mať 2-3 detičky... no ale ani k tomu prvému sa nevieme dobojovať, tak neviem neviem.. a čas sa nezastavíííííííííííí 😒

martinka23
25. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 aj ja som snažilka, bola som na 2 insemináciách a 1 umelom, ešte neviem ako som dopadla, zajtra sa dozviem.

lilienka13
25. aug 2009

ahojte babulky, sorry, ze vas zanedbavam, ale to viete, my nezamestnani ... mame stale kopec roboty 😀 😀 😀
inak neviem, ci som vam to tu pisala, dala som si prihlasku do skoly na pomaturitne studium - odbor ucitel v materskej skolke a zobrali ma 😵 ... uz sa na to fakt velmi tesim. Budem tam mat biologiu, psychologiu, hudobnu, vytvarnu, telesnu ... toto ma stale zaujimalo, takze som momentalne velmi spokojna a tesim sa na to ... mozno, ked sa teraz trosku ukludnim, tak sa nam to babatko skor podari 😝

neli: silno, silno drzim palceky, velmi ti to prajem - si fakt zlata kocka a za tu trpezlivost si to uz urcite zasluzis 😉

ivkaj: to video o bocianoch bolo kraaaaaaaaaaasne 😵, ja som toto leto videla strasne vela bocianov a 2x ako pada hviezda, tak dufam, ze to boli znamenia, ze co ma v blizkej buducnosti caka 😉

nelia
25. aug 2009

Lili, ďakujem Ti za povzbudivé slová.. ja tomu chcem veľmi veriť, že to vyjde 😔
Inak aj ja som voľakedy chcela byť učiteľka v škôlke.. to je fakt paráda, že si sa na to dala 😅

Martinka.. tfuj, tfuj, tfuj... nech Ti to vyjde!!!! Držím palce. Ak sa smiem spýtať, v ktorom centre Ti to IVF robili?

ivkaj
25. aug 2009

Teda já sem jedno odpoledne nenakouknu a vy toho tolik nakecáte 🙂

Nelia, pohledala jsem kvůli tobě protokol o stimulaci. Stimulace byla 9dní (začla jsem až 3DC), od čtvrtého dne stimulace jsem píchala i Orgalutran. OPU byla 13DC a tranfer za další dva dny. Měli jsme jen dvě embrya, takže PK nějak nebyla navrhnuta.
Kdyby něco, tak se ptej ;o)

adulik76
26. aug 2009

dobré ránko, my už balíme posledné veci, poukazy sa nenašli........

nelia
26. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Druhý pichanec vo mne 😅 .. Ivka, si poklad, že si kvôli mne hľadala ten protokol.. všetky ste veľmi zlaté, že ma tak podporujete... ĎAKUJEM!!! 🙂 🙂
Adu a dnes teda vyrážate? Príjemnú dovolenku a nazbieraj veľa hríbov 🙂

martinka23
26. aug 2009

nelia - Ahoj 🙂) bola som v Iscare a ty? Ako čítam, začala si so stimuláciou?

sincerity
26. aug 2009

ahoje babule.

nel.... a ako to zatial znasas? Vsetko v pohode?

Adu, prajem krasnu dovolenku, posli popripade tu adresu, alebo si pozri fotky na face 😉 a hlavne tie komentare....

baby ja by som hned sla do chvojnice 😀

ivkaj.... tak to ste mali dve tak ako aj my.... nehovorili ti nieco k tomu? ze preco? nejak si nepamatam 😕

nelia
26. aug 2009

Martinka, ja chodím do Ferticentu a áno, včera som začala so stimulkou. Tiež je to moje prvé IVF a mám za sebou 3 IUI. Tak Ti držím palce, nech Ti dnes oznámia pozitívnu správu. A bola si ráno na krvi?

Sincer, ani nehovor, aj ja by som hneď šla.. bolo parádne 😀
Stimulku zvládam zatiaľ bez problémov a v pohode, ako keby sa nič nedialo... ale s tým vedomím, že o pár týždňov budem tehu 😅 😅 a veľmi sa teším 🙂

labutienka
26. aug 2009

ahojte dievčatá,

martinka, ak si v našej téme predtým nebola, tak ťa u nás vítam 😉 a verím, že nám prinesieš šťastie, lebo dnes si isto pozitívna 😉

nelia - si statočná a mooooc ti to prajem, ty budeš ďalšia tehula 😉 ver mi, že je to úžasný pocit.

adulik - a prehľadala si všetky poličky, kabelky, poprezerala časopisy, či si ich tam náhodou nevložila ako záložku?
😕 snáď vás odtiaľ nepošlú späť 😕

ja idem zajtra na ten kyret, "už sa neviem dočkať" 😖

nelia
26. aug 2009

Labu, moja... ☹ 😔 😔 😔 .. takže sa to predsa nespustilo samo? Tak nech to máš čím skôr za sebou a môžeš začať s čistým štítom. A čo Ti vlastne povedali, čo sa mohlo stať? Nezdá sa vám, že je nejako veľa podobných prípadov ako Tvoj? Tomu sa proste asi zabrániť nedá, akokoľvek sa snažíme.. príroda je proste silný pán 😒

sincerity
26. aug 2009

veru... ja mam tiez pocit, ze to vela zenam nevychadza.... neviem cim to moze byt.....

lax povedala, ze sa bude snazit obmedzit konika, pretoze z toho nema dobry pocit, a nerobi jej to dobre na psychiku.... uz si pomaly namysla sprostosti, ze jej brucho splaslo, ze chudne len a tak..... 😕

labu.... skoda, ze musis ist... mohla ta priroda este zaucinkovat a spustit to sama 😔

nelia
26. aug 2009

Sincer, tak nech ho veru obmedzí, keď jej to nerobí dobre.. Ona teraz musí myslieť pozitívne, to je hlavné.
Pozdrav ju od nás a nech dáva veľký pozor na malinké 🙂 🙂

labutienka
26. aug 2009

tiež som si myslela, že sa to samo spustí, ale včera ráno som si bola pre papiere na interné vyšetrenie a dr. urobil pre istotu kontrolný uzv. bohužial potvrdil správu z minulého týždňa a povedal, že tam nie je ani náznak vnútorného krvácania, takže sa to samo aj tak nespustí... neviem, ako také niečo môžu vidieť, keď všetko je tam čierno-biele 😕 ale oni to asi vidia.

ano máte pravdu, je toho veľmi veľa. čítala som že až 1 z 5 tehotenstiev sa končí potratom. nevedia čím to je. možno stresmi, zlou životosprávou, málo pohybu. ja fakt neviem...

keď mi minulý štvrok povedali tú strašnú správu tak som bola podľa mrchy už 8+6 ale bábatko bolo len 7+6 čiže teoreticky už týždeň nežilo. a to presne sedí s dňom, kedy sa zmenili moje pocity. snívalo sa mi o kalnej vode a to som sa preľakla, pretože to u mňa znamená niečo zlé po zdravotnej stránke, mám to overené. zo dňa na deň mi úplne prestalo chutiť jesť a prestali ma bolieť kozy. prestala som chodiť v noci na wc... no proste mala som zlé tušenie ale nechcela som si to pripustiť. bohužial sa to potvrdilo... ani jednej žene neprajem, aby také niečo prežila...

martinka23
26. aug 2009

nelia - ja som bola na krvi včera, výsledky sú vždy až na druhý deň okolo 14:00 tak čakám 🙂)) A aké inekcie berieš? Ja som mala merional a niečo na "p" len si neviem spomenúť 🙂)

labutienka - ďakujem za privítanie aj za podporu, čakám čo mi dajú vedieť. Prvý krvný test bol pozitívny, ale po pár dňoch ho musia robiť znova, či hodnota stále stúpa

nelia
26. aug 2009

Labu, behá mi mráz po chrbte, keď to čítam.. ten 6-ty zmysel u niektorých žien asi ozaj funguje. Ale že až takto, ty kokso...
Inak ty si mala to ICSI alebo to bolo "prirodzené" oplodnenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre