• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
dobre ranko mamina!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s tvojich pismeniek ide velkááááááááááá pohodaaa.........hoci to piseš prave v momente, kedy som ja dnes vstávala do prace :slight_smile: :grinning:
len tak dalej..... :zipper_mouth:
23. apr 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oprava.....z tvojich..... pardooon :wink:
23. apr 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ako dnes? Nejak sa nam ochladilo, sa mi nechcelo ani vstavat!
adu len pekne oddychuj :wink:

uz sa nam tu tusim dlho mamina marmite neukazala.... a ozaj pamatate na andelik? Neviete co je s nou?

Ivkaj... ako pokracujete s Vasim byvanim? Uz byvate?
23. apr 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer - ahojček...
marmit a sisi...som už vyzávala na nove fotečky.....ale asi nestihaju pri svojich bambiliatkach :slight_smile: :slight_smile:
ja si na andelika nepamatam.....

a ani mortiss tu dávno nebola...optimistka nasa...., takže ani nevieme, či už mala s drahým rozhovor o IVF.... :wink:
23. apr 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: preklepyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
23. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opäť vám želám dobré ránko, zasa som sa prebudila. Som teraz ako šípková Ruženka na etapy. Takže momentálne mám bdiacu etapu :grinning:

Veru, okrem Andelik sa nám tu dlho neukázala ani Labutienka
23. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...ty teraz môžeš uplne, že vsetko čo len chceš .-)))))))) aj byť Rúúúúúúúženkou :wink: :wink: :wink:
23. apr 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela byt takou ruzenkouuuuu! :grinning:
23. apr 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinceeeeeeer....ale ved aj ty sa dočkáš ......a tiež si budeš mocť dovoliť všetučko na svete :wink: :wink: :wink: len my si este chviločku musime počkať ......a ako sa pripravuje sestra????? svadba??????
23. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak jsem si včera na manželovi vyknourala potkánky;o) Takže někdy v květnu budu mít doma dvě potkaní slečny;o)

Adu, tak dobrou noc:wink:

Orsul, co ty, už je vybaleno?;o)

Sincer, teda i z tebe je už raní ptáčátko.
A děkuju za optání, bydlme už od února. Ale pořád ještě máme dost věcí nevybalených. Jaksi není kam spěchat;o)

Nelia, že ty máš zase moc práce? Chudinko naše :frowning2:
23. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ivi....... a kosi vyriešila tu zaclonu na sikmom okne???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tak budete mať vacsiu rodinku ako tak pozerám..... :slight_smile:

mám vybalene už dááávno......vcera som behala po brašnárstvach, či mi nevedia opraviť poškodený kufor....samozrejme som nesupela, nikto to nevie opraviť!!!!! a bol požičany.....a stalo sa to už 2x....od tej istej kamošky, ide ma z toho šibnuť!!!! to je teda pech..... ale darčeky sa vsetky pacili .-))))))
a inak...fotečku mám len s Elizabeth .-))))))))))) skusim niekedy pripojit do albumu, len ju musim zmensiť...:slight_smile:))) aj sme ju boli osobne pozriet vo Winsdouvri.....a tušim bola aj doma, ale ani na čaj nás nepozvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj.... nejak som to asi prehliadla, tak to sa teda mate... my len zaciname kopat a ja uz by som najradsej stahovala :grinning: Mate nejake fotecky v albume aj domu?
A co to s tymi potkanymi slecnami... ved ja to nechapem :sweat_smile:

orsul.... veru, chvilku treba pockat... a mozno ak bude vsetko v poriadku nebude to trvat az tak dlho :wink:
23. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...nie možno...ale určite!!!! :wink: :wink: :wink:
kurnik.....ja nemám ani pozemok....... :frowning2:
23. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak to? ved niekde byvat musite :wink:
23. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale no jo...som zabudla len na pozemok pod bytovkou o par metroch stvorcovych je cca 85 ludi.-))))))) tam si moc nezakopnem :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oprava...nezakopem :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, jestli chceš kopat, tak tě zvu na návštěvu. Včera jsem poryla na zahrádce pár řádků a dneska mě z toho teda trošku bolí záda. Ale pořád doufám, že pak nám tam poroste krásná travička;o)
Záclony tam zatím nejsou, jen žaluzie, tak to nějakou dobu bude stačit;o)

Sincer, no potkaní slečny budu mít místo pejska. Chci něco s kožíškem na mazlení, ale zároven aby to neblo moc náročné. Tak mi z toho vyšlo tohle;o)
23. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj... prepana! potkanov ako mazlov?! :sweat_smile: no to by som nechcela.... by som sa ich asi bala.... a mojim dvom kocurom a trom psom by sa asi tiez moc nepacili :grinning: Psika si nechcela?

orsul.... no ale mate zase bytik... aj to ma nieco do seba... aspon sa tak nenarobis.... vies co je roboty okolo domu? :grinning:
23. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...ja viem...24 rokov som byvala v rodinnom dome s obrovskou záhradou a poľom za dedinou!!!!!! nemusíš mi rozpravať!!!!!!!!! ale aj tak pekne spomínam na tie časy.....ale tolko by som už robiť nechcela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ivi....tak potkaníky nemusím ani ja..... :wink: ale kvoli bytu ani psika ani amčku.....
23. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez teraz tak byvame, no zahrada strasne velka, cloveka by tam zodrali :sweat_smile: , my chceme len taku relaxacno-okrasnu :grinning:
23. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby som teraz ja stavala, tak urobim presne taku istu......travička, posedko...veget.....už to nie je tak ako volakedy.....nasadit, prekopat, burinu vytrhať, zberať plody...!!!!!!!!!!! porylovať.....a fuuurt dokola!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no toto??????????????,, kde ste kočenky vsetky........????? :pensive: :pensive: :pensive:
neli sa dnes ani noezvala...pracovitá včielka..........
adu...ako sa más zlatko???????
23. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj orsul....
nejak dnes veru nebol cas poobede.
Zatial mi nic neprislo, tak snad to schvalenie pride skoro. Zajtra sa neozvem ani ja, mam skolu :sweat_smile:
Tak sa majte pekne :wink:
23. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj sincer.....este je zajtra piatok, tak možno to pride prave zajtra postou........tak sa maj pekne v tej skole...
inak to teda vyzera, že situ zajtra budem pisať sama......

pekny večer vsetkým :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte fešandy :wink:
Ja som dnes fakt nestíhala, sorry... Orsulka, na Tvojich preklepoch som sa zase dobre pobavila - najlepšia bola tá amčka (mačka) :grinning: :grinning: :grinning:
Sincer, dúfam, že žiadosť dorazí skoro..
Ivkaj a čo Tvoje výsledky z genetiky? Ešte stále čakáte?
Adulik, pozdrav malé bambuľky a pekne ich opatruj :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

orsul, nuž mám sa asi tak, že sa nejak začínam cítiť mrchovsky...

neli, bambulky už dostávajú papať jogurtík
24. apr 2009 o 05:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neli, adulik, sincer, ivkaj.......akvy, lili, dracekracek, sisi, mortiiss, marmit....a všetky ostatnéééééé
ahooooooooooooooooooooooooj...krásny piatok...........cmuky cmuky :slight_smile: :slight_smile:

neli......amčka...hahahahahahahahaha

adulik....kuriatko...to čo citiš je normálne.....má to každá jedna z nas takéto pocity na mrchu.....potvrdili to tu "maminy" a to každá jedna.....lebo telo neoklames, má svoj cyklus, a podlo toho sa aj správa...tie pocity sú, ale mrcha nepride.....
dalej...dokonca aj keby prislo nejake to špinenie....tak to je , že ABSOLUTNE NIČ!!!!!!!! špinenie može byt aj počas celeho tehotenstva......dokonca, keby sa aj krvička bola, tak to tiež nemusí nič znamenať....lebo...na vysvetlenie a to len takto dopredu, aby si sa nestresovala.......aj tá krvička môže znamenať, to že jeden z bojovnikov to mohol vzdať.....ale ty si mala vložených dvoch, takže s tou krvičkou može jeden odisť, ale ten druhy tam je.....
takže v skratke.....nevadí, že to citiš je to fakt normálne!!!!!! hlavu hore, pozitívne myslenie VPRED!!!!!!!!

dobre zlatusik?????????
este...berieš utrogestan????? alebo niečo na vkladanie?????
24. apr 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem utroš 3x2
orsul, ty si neskutočne silná a som rada, že sa poznáme aspoň takto po sieti :wink: . Mooooooc vás teraz všetky potrebujem.
24. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.......................uuuha 3x2????????????????????????????????
ja som vžddy brala a vždy len 2x2..........ved vravim, iný car iný mrav :grinning: :grinning: :grinning:
adulik, to vsetko čo som napisala je pravda, naozaj to takto je, možeš mi veriť, ved sama vieš, že mám za sebou 4x IVF.... a vela veci pisem z vlastnej skusenosti a hlavne preto, aby ste vedeli ako to možno ide....aj ked viem, že keždý človek je jedinečný a originálny .... :slight_smile:
možno aj atoto je niekedy skúška vernosti v svoju vlastnú silu....hmmm.fakt neviem....možno nás niekto tam hore takto aj skuša, či to nevzdáme hned pri prvom hmlistom zaváhaní.....preto som to chcela napisať, aby si neustále verila svojej vlastnej sile a hlavne tým maličkým u teba a dala im aj týmto sposobom šancu....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile:
24. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, ďakujem, ďakujem, ďakujem :slight_smile:
24. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok