Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

dobre ranko mamina!!!!! 🙂 🙂 🙂 s tvojich pismeniek ide velkááááááááááá pohodaaa.........hoci to piseš prave v momente, kedy som ja dnes vstávala do prace 🙂 😀
len tak dalej..... 🤐

orsulka
autor
23. apr 2009

oprava.....z tvojich..... pardooon 😉

sincerity
23. apr 2009

ahojte kocky, tak ako dnes? Nejak sa nam ochladilo, sa mi nechcelo ani vstavat!
adu len pekne oddychuj 😉

uz sa nam tu tusim dlho mamina marmite neukazala.... a ozaj pamatate na andelik? Neviete co je s nou?

Ivkaj... ako pokracujete s Vasim byvanim? Uz byvate?

orsulka
autor
23. apr 2009

sincer - ahojček...
marmit a sisi...som už vyzávala na nove fotečky.....ale asi nestihaju pri svojich bambiliatkach 🙂 🙂
ja si na andelika nepamatam.....

a ani mortiss tu dávno nebola...optimistka nasa...., takže ani nevieme, či už mala s drahým rozhovor o IVF.... 😉

orsulka
autor
23. apr 2009

😀 😀 preklepyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

adulik76
23. apr 2009

Opäť vám želám dobré ránko, zasa som sa prebudila. Som teraz ako šípková Ruženka na etapy. Takže momentálne mám bdiacu etapu 😀

Veru, okrem Andelik sa nám tu dlho neukázala ani Labutienka

orsulka
autor
23. apr 2009

adu...ty teraz môžeš uplne, že vsetko čo len chceš .-)))))))) aj byť Rúúúúúúúženkou 😉 😉 😉

sincerity
23. apr 2009

aj ja by som chcela byt takou ruzenkouuuuu! 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

sinceeeeeeer....ale ved aj ty sa dočkáš ......a tiež si budeš mocť dovoliť všetučko na svete 😉 😉 😉 len my si este chviločku musime počkať ......a ako sa pripravuje sestra????? svadba??????

ivkaj
23. apr 2009

Dobré ránko,

tak jsem si včera na manželovi vyknourala potkánky;o) Takže někdy v květnu budu mít doma dvě potkaní slečny;o)

Adu, tak dobrou noc😉

Orsul, co ty, už je vybaleno?;o)

Sincer, teda i z tebe je už raní ptáčátko.
A děkuju za optání, bydlme už od února. Ale pořád ještě máme dost věcí nevybalených. Jaksi není kam spěchat;o)

Nelia, že ty máš zase moc práce? Chudinko naše ☹

orsulka
autor
23. apr 2009

ahoj ivi....... a kosi vyriešila tu zaclonu na sikmom okne???? 🙂 🙂 🙂 a tak budete mať vacsiu rodinku ako tak pozerám..... 🙂

mám vybalene už dááávno......vcera som behala po brašnárstvach, či mi nevedia opraviť poškodený kufor....samozrejme som nesupela, nikto to nevie opraviť!!!!! a bol požičany.....a stalo sa to už 2x....od tej istej kamošky, ide ma z toho šibnuť!!!! to je teda pech..... ale darčeky sa vsetky pacili .-))))))
a inak...fotečku mám len s Elizabeth .-))))))))))) skusim niekedy pripojit do albumu, len ju musim zmensiť...🙂))) aj sme ju boli osobne pozriet vo Winsdouvri.....a tušim bola aj doma, ale ani na čaj nás nepozvala 🙂 🙂 🙂

sincerity
23. apr 2009

ivkaj.... nejak som to asi prehliadla, tak to sa teda mate... my len zaciname kopat a ja uz by som najradsej stahovala 😀 Mate nejake fotecky v albume aj domu?
A co to s tymi potkanymi slecnami... ved ja to nechapem 😅

orsul.... veru, chvilku treba pockat... a mozno ak bude vsetko v poriadku nebude to trvat az tak dlho 😉

orsulka
autor
23. apr 2009

sincer...nie možno...ale určite!!!! 😉 😉 😉
kurnik.....ja nemám ani pozemok....... ☹

sincerity
23. apr 2009

jak to? ved niekde byvat musite 😉

orsulka
autor
23. apr 2009

😀 😀 😀 😀 ale no jo...som zabudla len na pozemok pod bytovkou o par metroch stvorcovych je cca 85 ludi.-))))))) tam si moc nezakopnem 😀 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

oprava...nezakopem 😀 😀 😀

ivkaj
23. apr 2009

Orsul, jestli chceš kopat, tak tě zvu na návštěvu. Včera jsem poryla na zahrádce pár řádků a dneska mě z toho teda trošku bolí záda. Ale pořád doufám, že pak nám tam poroste krásná travička;o)
Záclony tam zatím nejsou, jen žaluzie, tak to nějakou dobu bude stačit;o)

Sincer, no potkaní slečny budu mít místo pejska. Chci něco s kožíškem na mazlení, ale zároven aby to neblo moc náročné. Tak mi z toho vyšlo tohle;o)

sincerity
23. apr 2009

ivkaj... prepana! potkanov ako mazlov?! 😅 no to by som nechcela.... by som sa ich asi bala.... a mojim dvom kocurom a trom psom by sa asi tiez moc nepacili 😀 Psika si nechcela?

orsul.... no ale mate zase bytik... aj to ma nieco do seba... aspon sa tak nenarobis.... vies co je roboty okolo domu? 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

sincer...ja viem...24 rokov som byvala v rodinnom dome s obrovskou záhradou a poľom za dedinou!!!!!! nemusíš mi rozpravať!!!!!!!!! ale aj tak pekne spomínam na tie časy.....ale tolko by som už robiť nechcela 🙂 🙂 🙂
ivi....tak potkaníky nemusím ani ja..... 😉 ale kvoli bytu ani psika ani amčku.....

sincerity
23. apr 2009

tiez teraz tak byvame, no zahrada strasne velka, cloveka by tam zodrali 😅 , my chceme len taku relaxacno-okrasnu 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

keby som teraz ja stavala, tak urobim presne taku istu......travička, posedko...veget.....už to nie je tak ako volakedy.....nasadit, prekopat, burinu vytrhať, zberať plody...!!!!!!!!!!! porylovať.....a fuuurt dokola!!! 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. apr 2009

no toto??????????????,, kde ste kočenky vsetky........????? 😔 😔 😔
neli sa dnes ani noezvala...pracovitá včielka..........
adu...ako sa más zlatko???????

sincerity
23. apr 2009

ahoj orsul....
nejak dnes veru nebol cas poobede.
Zatial mi nic neprislo, tak snad to schvalenie pride skoro. Zajtra sa neozvem ani ja, mam skolu 😅
Tak sa majte pekne 😉

orsulka
autor
23. apr 2009

ahoj sincer.....este je zajtra piatok, tak možno to pride prave zajtra postou........tak sa maj pekne v tej skole...
inak to teda vyzera, že situ zajtra budem pisať sama......

pekny večer vsetkým 🙂

nelia
23. apr 2009

Ahojte fešandy 😉
Ja som dnes fakt nestíhala, sorry... Orsulka, na Tvojich preklepoch som sa zase dobre pobavila - najlepšia bola tá amčka (mačka) 😀 😀 😀
Sincer, dúfam, že žiadosť dorazí skoro..
Ivkaj a čo Tvoje výsledky z genetiky? Ešte stále čakáte?
Adulik, pozdrav malé bambuľky a pekne ich opatruj 🙂

adulik76
24. apr 2009

dobré ránko

orsul, nuž mám sa asi tak, že sa nejak začínam cítiť mrchovsky...

neli, bambulky už dostávajú papať jogurtík

orsulka
autor
24. apr 2009

neli, adulik, sincer, ivkaj.......akvy, lili, dracekracek, sisi, mortiiss, marmit....a všetky ostatnéééééé
ahooooooooooooooooooooooooj...krásny piatok...........cmuky cmuky 🙂 🙂

neli......amčka...hahahahahahahahaha

adulik....kuriatko...to čo citiš je normálne.....má to každá jedna z nas takéto pocity na mrchu.....potvrdili to tu "maminy" a to každá jedna.....lebo telo neoklames, má svoj cyklus, a podlo toho sa aj správa...tie pocity sú, ale mrcha nepride.....
dalej...dokonca aj keby prislo nejake to špinenie....tak to je , že ABSOLUTNE NIČ!!!!!!!! špinenie može byt aj počas celeho tehotenstva......dokonca, keby sa aj krvička bola, tak to tiež nemusí nič znamenať....lebo...na vysvetlenie a to len takto dopredu, aby si sa nestresovala.......aj tá krvička môže znamenať, to že jeden z bojovnikov to mohol vzdať.....ale ty si mala vložených dvoch, takže s tou krvičkou može jeden odisť, ale ten druhy tam je.....
takže v skratke.....nevadí, že to citiš je to fakt normálne!!!!!! hlavu hore, pozitívne myslenie VPRED!!!!!!!!

dobre zlatusik?????????
este...berieš utrogestan????? alebo niečo na vkladanie?????

adulik76
24. apr 2009

beriem utroš 3x2
orsul, ty si neskutočne silná a som rada, že sa poznáme aspoň takto po sieti 😉 . Mooooooc vás teraz všetky potrebujem.

orsulka
autor
24. apr 2009

adulik.......................uuuha 3x2????????????????????????????????
ja som vžddy brala a vždy len 2x2..........ved vravim, iný car iný mrav 😀 😀 😀
adulik, to vsetko čo som napisala je pravda, naozaj to takto je, možeš mi veriť, ved sama vieš, že mám za sebou 4x IVF.... a vela veci pisem z vlastnej skusenosti a hlavne preto, aby ste vedeli ako to možno ide....aj ked viem, že keždý človek je jedinečný a originálny .... 🙂
možno aj atoto je niekedy skúška vernosti v svoju vlastnú silu....hmmm.fakt neviem....možno nás niekto tam hore takto aj skuša, či to nevzdáme hned pri prvom hmlistom zaváhaní.....preto som to chcela napisať, aby si neustále verila svojej vlastnej sile a hlavne tým maličkým u teba a dala im aj týmto sposobom šancu....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

adulik76
24. apr 2009

orsul, ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre