Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
11. sep 2009

ahojte, tak dr. ma ešte nechal PN, teraz síce nemám horúčky, ale potím sa a som celá studená. Ja som nejaká mimo. Ale hlásim, že hríby sú vysušené, už som si nasušila slivky, nektarinky a ringloty a pomaly žujem 😀 . Tak zasa paprem do postele. Maťo mi už nachystal čajík.

nelia
11. sep 2009

Adu, dobre, že si sa ozvala, už sme si začali o Teba robiť starosti... tak pekne oddychuj a skoro sa uzdrav. 🙂

sincerity
11. sep 2009

no teda nebudeme predsa na vinobrani pit nejaky burcak 😀

tak to je dobry program, co mate 😀

orsulka
autor
11. sep 2009

sincer.....nasi chlapi sa vždy na 6-8 hodin zavreli do zámočku na ochutnávku vina.......my baby sme zatial aj 7x obehlo jarmok , pokukali pokupili, popili...a pozerali na program.......no a už minuly rok tu ochutnavku zrusili ja ani neviem preco...a tak sa teraz moceme po jarmoku šecia 😀 😀 idem si pozriet aky bude program tento rok..... 😉
tak ty mas na mna telefon, tak ked pridete do Pezinku tam mi zavolas a ja sa ti pokusim vysvetlit kde sme.....najcastejsie sedime u Magistra, ci ako sa to vola, lebo tam robi kamarat kuchara 🙂)))))))

ja na teba telefon nemam......

adu........cela studena???????? no to teda nie je nic moc....daj si čajik od Maťka....a potom si daj aj Maťka!!! nech ťa rozohreje a prehreje 😉

orsulka
autor
11. sep 2009

inak dnes prchám o 14-tej....sef ma pustil........ 😕 😕

nelia
11. sep 2009

Orsul, ja dnes prchám o chvíľu... o 11,30 🙂 🙂 ... môj šéf tu neni 😕

orsulka
autor
11. sep 2009

NELI........tak zas si ma predbehla 😀 😀 😀

no moj už tiež nie...lepsie povedane som tu uplne sama....sef zmizol, riaditel isiel do Zvolena a ekonmka isla domov, lebo je chorá....... 😉

orsulka
autor
11. sep 2009

????????????????????????????

spíte...či kávu pijete?????????????????????? 😉 😉

ivkaj
11. sep 2009

Tak už asi všechny víkendujete, takže krásný vííííkend 😎

adulik76
12. sep 2009

dobré ránko a pekný víkendík vám prajem 🙂

nelia
12. sep 2009

Ahojte 🙂
víkendové správy o mne... keby sem niektorá cez víkend zablúdila... v piatok poobede ma hrozne bolelo bruško, mala som z toho nervy, aj keď som sa snažila ukľudniť, ale veď to poznáte.... a dnes je to už lepšie, občas pobolieva, ale inak v pohode... takže vôbec netuším na čom som, ale nebojte sa, nezamýšľam sa nad tým celý deň, to len teraz analyzujem situáciu 😉 🙂 ... bude ako bude, to už nezmením.. oddychujem koľko sa dá a manžel sa o mňa stará.. na zajtra už očistil zeleninku na polievku 🙂 🙂
Tak prajem krásny zbytok víkendu 🙂

adulik76
13. sep 2009

neli, neboj, myslím, že je všetko na dobrej ceste. Ja som sa z tých teplôt dostala, klop-klop na drevo, ale teraz to chytil odo mňa maťo. Tak sa starám ja o neho. Zajtra idem k dr., kvôli tej mojej dlhotrvajúcej mrche, ale myslím, že to všetko asi bol dôsledok toho čistenia a toho, ako som sa dávala do poriadku. Už vôbec nešpiním, budúci týždeň má prísť mrcha a myslím si, že už nebude trvať tak dlho. Počkám si na tú októbrovú a hups nato - pôjdeme si vziať do blavy naše detičky.
Ozaj, neli, a budeš aj testovať, alebo to necháš až na krvičku?

nelia
13. sep 2009

Adu, pravdu povediac sa testu hrozne bojím.. vlastne sa bojím toho, že tam bude snehobiela bielota... takže neviem, či naberiem odvahu... počkám určite do budúceho víkendu, to by som mala termín už aj na mrchu, tak uvidíme, ako sa to bude vyvíjať a podľa toho. Ty si vlastne testovala? Ja sa už ani nepamätám kto tu po IVF testoval a kto nie... 😕. Inak nie som z tých, čo by netrpezlivo testovali každý deň.. ja trpezlivo čakám na svoj osud 😉 😀
Pozdrav Maťa a prajem skoré uzdravenie. Zajtra nám daj vedieť, čo bolo u Dr., oki?

adulik76
14. sep 2009

ja som veru nevydržala a testovala som od 8 dňa po ET

sincerity
14. sep 2009

ahojte dievcence, prajem krasne ranko 🙂

adu som rada, ze ti uz je lepsie, skoda, ze to preslo zase na Martina, snad ho to skoro prejde. Pozdrav ho od nas, ze prajeme skore uzdravenie 🙂

nel... ktory si vlasnte den po ET.... nejak stracam prehlad. Testuj ak sa na to citis, ak nie tak netestuj.... je to len na tebe

osobne som testovala na 8 den po ET a test bol snehobiely..... este stale som si povedala, ze moze byt skoro, ze skusim o dva dni... zial k tomu som sa nedostala, lebo na druhy den - teda 9 po ET som zacala velmi krvacat.... verim, ze ty sa k niecomu takemu nedostanes, pevne tomu verim..... a strasne Ti drzime palce, ved to vies.....

orsul... tak to mate teda dobry plan na to vinobranie... ja to cislo na teba nemam, mala som ho vtedy opisane na papieriku.... musim ho vydolovat tu niekde na konovi 😀 . My by sme mali ist gratulovat na svadbu v sobotu okolo stvrtej, potom niekedy sa chystame do PK... uvidime, ci pojdeme aj piatok, to este nevieme.....

my sme tento vikend davali stresne laty a foliu.... cez vikend by sa mala davat skridla... potom ked to bude zakryte sa nam bude uz dychat lahsie.... potom vam sem hodim nejake fotky toho nasho slavneho domceka.... aby ste nam verili 😀

ivi... ty ako? Ake vitaminy to vlastne je tvoj manzel? Len tak pre info....

nelia
14. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Dnes som 7 deň po ET a mám už len týždeň do krvného testu. Inak v kútiku duše pevne verím, že tie veľké bolesti v piatok sú dobrým znamením... teraz ma občas pobolieva bruško, ale nie tak veľmi ako v piatok. Ale testovať ešte určite nechcem.. som celkom v pohode a nechcem si to pokaziť prípadným negatívnym testom 😝
Adu a na 8.deň sa Ti už ukázali // ?
Aký ste mali víkend?... Sincer, ty si ho zase mala pracovný, ako vidím.. vlastne asi aj Orsul, veď včera betonovali, nie? Ja som oddychovala a oddychovala, niečo navarila a papala a papala a papala 😀

orsulka
autor
14. sep 2009

a dobre ranko.......a pekny jednopracovny den .-))))

tak mi sme boli na Chvojke od soboty vecera.....no a vcera sme klcovali les......hore nad chatou, za plotom, lebo majitelia odkupili pozemok este vyssie a museli sme to tam komplet vyčistiť od kriakov, krikov a sromov, aby to mohli zamerat a dat na kataster....keby ste videli moje doskriabane ruky a nohy, tak si poviete, že ma Ferko asi dobre dobil doma 😀 😀 😀 este , že mám dlhe nohavice 🙂)))))) no a svalovica na chrbte a presilena prava ruka od pilenia.....a Ferko je chory, už večer ho bolelo hrdlo, tak sme dvali lieky, paralen a tentum verde....aspon, že zajtra je volno...

neli.....ja si tiež myslim, že to je vsetko na dobrej ceste a to pobolievanie je dobrym znamenim!!!!!! 🙂 🙂 ja som prve tri dykly ani nepomyslela na test.....čakala som na svoj osud.....moc držim placeky 😉 😉

Adu...tak vy si to prenasate jeden na druheho....tak daj pozor nech sa to zas k tebe nevrati....

nelia
14. sep 2009

Orsul, to si mala celkom príjemný víkend 😉 🙂 ... ale taká fyzická robota je zase perfektným oddychom po psychickej stránke... a dík za placeky 😉 😀 😀
Ferkovi prajeme skoré uzdravenie... nech sa pekne večer vypotí 😉 😀

orsulka
autor
14. sep 2009

nelia....dakujem 🙂)))) uvidime ako sa bude potiť 🙂))))

tak fyzicky som sa uplne odstavila vcera!!!!! makali sme ako šroby 😀 😀 😀 ja som ani neverila, že to vsetko urobime... zadarilo sa 🙂))))

neli...si v praci??, a vsetko OK?????? nakoniec si nikomu nič nepovedala o čo ide??????

nelia
14. sep 2009

Ano, som v práci a tu som nikomu nepovedala, o čo ide... povedala som, že mi robili vyšetrenia, lebo sa nám nedarí (vedia, že už dlho sa snažíme). Iba najbližšia rodina vie, čo sa deje, no a ešte vy 😀 ... nikomu inému to nemienim hovoriť. Inak sa cítim dobre... moja polovička sa ma každé 2 hodinky pýta "ako sa cítite"? 😅 😅

ivkaj
14. sep 2009

Ahojte, tak já jsem předposlední den v práci 😎

Nelia, myslím, že takový 10DPO už by se mohlo na testu něco ukázat😉 Tak hodně štěstí.

Sincer, vitamínů jsme vyzkoušeli už hodně. Všemi tak doporučovaný Profertil (stál docela dost, ale žádné zlepšení), potom nějaký přípravek co doporučovali kámošce v Brně v CARu (taky bez efektu), pak ještě Pavel bral "Cem M Zdraví muže" a teď zkoušíme něco s názvem Eregma a taky je z Pavla takřka abstinent. Tak uvidíme jestli to bude mít nějaký efekt 😅

Orsul, a co jsi Ferkovi prováděla, že je chorý?

Adu, co ten tvůj marod? Doufám, že už je mu lépe. A co ty, nemoc už zažehnaná?

sincerity
14. sep 2009

veru pracovny.... nech je uz kopec snehu a nemusime nic robit 😀 len budem chodit po obchodoch a vyberat si veci 😀

orsul.... no ste si teda dali.... ale ked je spravna partia tak ani robota nevadi ....

ivi... vdaka.... eregma nepoznam... skusim pozriet co to vlastne je.... uz mi z toho tiez nejak hrabe.... a este vidis... zakazem mu pit, to urcite ma veliky vplyv 😅

nelia
14. sep 2009

Sincer, len či Ťa ten Tvoj poslúchne 😒 .. ja som tomu svojmu darmo hovorila, že cigarety nemajú dobrý vplyv, aj tak si sem-tam na akciách zapálil... však ste videli aj na chate.. húlil jednu od druhej 😠 a to vedel, že ideme na IVF.. ale neva.. to sú chlapi 😎 .. a nakoniec mal dobrý SPG, tak dúfam, že to prinesie nejaké ovocie 😔

orsulka
autor
14. sep 2009

zase vsetky kopec prace co?????????

😔 😔 😔 umna to iste, letam jak splasena....este,že mám to auticko .....

sincer na tie fotecky domceka sa tesim, lebo fakt neviem, ci si len nevymyslas 😀 😀 😀 😀

Ivi....keby si bola na SK, tak más zajtra statny sviatok a nemusela by si ist do prace ????? a inak kde budu potkanie krásky, ked budete na dovci?????

nelia
14. sep 2009

Orsul, no ja robím tak na pol plynu 😝 a sem-tam sem kuknem, ale keď tu nikto nie je, nebudem si tu vypisovať sama so sebou 🤐
Nechcem provokovať Ivku, ale ja taaaaaaaak hrooooooooooozne teším na zajtrajšie voľno... no to by skôr Ivi mohla provokovať nás, veď ona síce zajtra bude v robote, ale potom tu dllllllllllllllllllllllllllllllllho nebude 😀 😀

orsulka
autor
14. sep 2009

😀 😀 😀 jo jo....tiško jej závidím.....ja takto pred rokom........ 😉

adulik76
14. sep 2009

neli, keď som testovala ten 8. deň, tak už sa ukázali // - síce boli slabučké, ale boli tam. Inak, som bola u dr. na kontrolu - mala by som byť už v poriadku, tento cyklus mi neodporučil ísť na KET, s čím som už aj tak bola zmierená, takže október to istí.

nelia
14. sep 2009

Adu, takže budeš za mnou zaostávať len o mesiac 😉 😝

adulik76
15. sep 2009

to dúfam, že to bude len mesiac. A ako sa cítiš dnes?

ivkaj
15. sep 2009

Čaute, tak já hlásím, že sem svoje potkaní slečny včera odevzdala k klídací tetě, tak snad to spolu zvládnou.

Adu a vysvětlil ti Dr. proč jsi měla MS tak dlouhou?

Koukám, že ostatní si asi pěkně užívají volna 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre