Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
21. sep 2009

Orsul, potom som pochopila, že to más z Face-u 😉
To môže mať Ivka celkom príjemné narodky... strávené pri mori.. hmmm ... žúžo 😅 😅

orsulka
autor
21. sep 2009

tak to určite...... možu to tam poriadne osláviť, a na druhý den možu aj cele doobedie vyspavať oslavu 😀 😀 😀 ... no a MY!!!!!! pekne zas dop race, tak ako aj dnes, tak aj zajtra.... 😀 😀

a Adulik....ty si už OK???? po kontrolách krvi zase v praci...... s vyznamenaním na krku???? 😀 😀

nelia
21. sep 2009

Adulik asi celý deň pracuje... alebo klábosí s kolegyňou... po takom dlhom čase majú toho určite veeeeeeeeeeeeeeeľa na pokec 😅

adulik76
21. sep 2009

no, zhodnotili ste to celkom v pohode - ceeeeeelý celučičký deň som klábosila s kolegynkou - dávala mi informácie, čo sa za tých 5 týždňov udialo (a bolo toho veľa) a ako správna šéfka musím mať infošky, nie?
A vyznamenanie mám na hrudi a nie na krku 😎

sincerity
21. sep 2009

ahojte babule

tak som dnes vobec na Vas nemala cas.... teraz odisiel sef konecne.... asi mal so mnou poobednu.

neli... ta druha ciarka aj ked po dvoch hodinach je dobre znamenie predsa! kedy to ides na tu krv vlastne?

adu..... gratulujem.... a ty si teraz sefka? 😕

orsul..... ani sme velmi nepili 😅 😅 😅 ... dufam, ze sa nehnevas, ze sme ta tam tak okupovali..... ale ked nam bolo s vami tak dobre ... snad sa ani Ferino nehneva....

adulik76
22. sep 2009

dobré ránko, prajem

neli, dnes je tvoj veľký deň 🙂 , cítim v kostiach, že to budú len pozitívne správičky - konečne.

sincer, ja som furt šéfka na svojom oddelení 😵

baby, pozerali ste včera superstar - hviezdnu rotu? No, ja som sa rehnila pri pesničke od Michala Davida interpretovanej istým počerným občanom v zmysle ".....rozplivne se davu"......

orsulka
autor
22. sep 2009

dobre ranko..... 🙂

ADULIK...ja som pozerala.....tiež som sa výborne pobavila, mne sa velmi pacil ten "tlmočník" z tej spievajucej roty, čo rapoval v roznych jazykoch.....tak to som myslela, že umrem !! 😀 😀 😀 😀
a ešte bolo dobre......Ž-TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!! Ž-TEEEEEEEEEEEEEM .-)))))))

NELIA......držim palceky na dnes...velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi......... 😉

SINCER......vobec sa nikto nehneva, a preco by sa aj mal??????????? vsetko bolo uplne, že OK 🙂))))

nelia
22. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Takže karty sú rozdané (rozumej krv odovzdaná), teraz už len čakať 😔 . Inak výsledky budú len zajtra, lebo krv posielajú do BA, ale sestrička si ich možno bude môcť pozrieť na internete už dnes (keby ano, tak zavolá), no akosi im vraj blbne net, takže pravdepodobne sa výsledky dozviem až zajtra doobeda. Čo už, jeden deň hore dole 😕
Adu, ja som to nekukala... jednak moja polovička nerada kuká superstar a včera sme ani nemali zapnutú telku... bolela ma hlava, tak sme si urobili pohodičku pri hudbe a aromalampe 😉 🙂

adulik76
22. sep 2009

neli, takto nás naťahovať, to nie je féééér, ale ja som si istá, že výsledok je pozitívny 😉

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia........................tak toto je fakt akurat dobre na nervy!!!!!! 😀 😀 😀 ale ked vydrži Neli...tak ja hádam tiež! 😀 😀 😀

adulik....... co na tvoje vyznamenanie povedal mnž????? 😕

nelia
22. sep 2009

Baby, na moje počudovanie vôbec nie som z toho nervózna... tým predsa nič nezmením. Dala som si vypísať aj ďaľší utroš pre prípad pozitívneho výsledku.

adulik76
22. sep 2009

pochválil ma 🙂 a musím si priniesť sako domov, aby mi to tam mohol pripnúť a ešte aj jeden odznak, ktorý som dostala od NGŠ a mám ho šlahnutý niekde v batohu.

nelia
22. sep 2009

Adu, veru, manžel môže byť na Teba hrdý 😅 😅 , takú ženušku mať doma... 😉

orsulka
autor
22. sep 2009

NGŠ....????? mne nedopína???? asi nie....... 😔

nelia......tak to je fajn, že sa zbytočne nenervačis....ved ani nemas preco 😉 😉 😉

adulik76
22. sep 2009

NGŠ = Náčelník generálneho štábu (mne nedoplo, že vy nemusíte poznať naše skratky 😉 )

orsulka
autor
22. sep 2009

tak dakujem za vysvetlenie.... 😉 😉 som myslela že Národná Garda.....ale to Š mi tak nejak nesedlo 😀 😀 😀 😀 😀
ale zas potom si vravím, čo by tu robila národná garda, že???? 😀 😀 😀

adulik76
22. sep 2009

dnes máme deň otvorených dverí, tak vystavujeme nepojazdnú techniku 😀 . O 13,00 miznem domov, idem šúpať hrušky.

nelia
22. sep 2009

Adu, ja sa nehrám 😒 .. teraz si nastúpila do roboty a že o 13,00 ideš domov?? 😕 😉 😀
Mne sa v poslednej dobe tak nechce pracovať... nejakú mám pracovnú krízu, nebaví ma to tu 😒

orsulka
autor
22. sep 2009

nelia.....tak to sme dve!!! 😀 😀 😀 😀 a pridem domov a ani tam sa mi nejak nič nechce!!!!!!!!!! lenivec lenivy som, asi..... ☹ ☹

adu...ty povokater!!! 😀 😀 😀 😀 takže sa budu zavarať hrusky??????? 😉

adulik76
22. sep 2009

maťo bude robiť z tých hrušiek niečo ako kompót, ale bude to robiť na bielom víne a potom to zasterilizujeme a budeme mať zmes na plnenie palaciniek. Už tak máme tak spravené aj jablká. No mňam, mňam.

orsulka
autor
22. sep 2009

......................som hladná....a dala by som si veru aj palacinky!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

nelia
22. sep 2009

Aj ja som hladnaaaaaaaaaaaaaaa... a ja by som si dala tie parené buchty od Maťa 😀

orsulka
autor
22. sep 2009

...napapana......... 😀 😀 už som...... cestovinky 😉

nelia
22. sep 2009

júúúúúúj, neostalo Ti? pošli cez IP 😀 😀 ... zjedla by som aj klince... ale obedňajšiu prestávku máme až o 11,30, takže musím vydržať 😒

adulik76
22. sep 2009

tak ja si dám doma slivkové knedle s tvarohom 🙂

orsulka
autor
22. sep 2009

adu...tak ale teraz som už vytočená na maximum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

milujem slivkové knedle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! možu byt aj s tvarohom, ale s makom......boooooooooooooooooooooooože.....do riti aj smojimi cestovinami......
ja sa asi naučim robiť veci a obedy z cesta!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

nelia
22. sep 2009

mňam, nerobte mi tu chúťky 😠 😠 ... no už len 10 minút a padám do našej zlatej závodnej kuchyne 😒 😀

adulik76
22. sep 2009

aj ja som už hladná

nelia
22. sep 2009

Už som napapaná a spokojnučká 😉 🙂

orsulka
autor
22. sep 2009

hmmmmmmmmmmmm......tak teraz zas pre zmenu by som spala......................

to čo je dnes za den?????????????????????????????????? 😕 😕 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre