Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

😖 😖 😖 neli...ale to už je len hodinka a 5 minut!!! nie dve hodiny..........teda od teraz 🙂)))

adulik76
23. sep 2009

🙂 už je to len 59 minút

sincerity
23. sep 2009

ahojte kocky..... prajem krasny jesenny den.....

moc ma mrzi, ze na Vas nemam cas.... finisujeme so stahovanim z Blavy do PK, musime mat vsetko uzavrete skor ako sme zvyknuti, lebo pravdepodobne od pondelka az do 4. oktobra sme odpojeni.....

neli.... na teba myslime najviac v tychto dnoch. Nech panBoh da a je to pozitivne!!!! Musi sa to podarit! a postupne nam vsetkym.

ivkaj.... ja som zabudla na narodeniny! a to mam tiez facebook.... Takze prajem vsetko naj naj naj.... nech sa ti splni minimalne to jedno, ale najdolezitejsie prianie....

orsul..... nemrdom 😅 nas ked tu cita niekto iny, tak ma dost ... ta ne?

adu... ten tvoj Martin je zazrak podla mna.... take ovocie by som si aj ja dala, a to sladke velmi nemusim..... vy musite mat teda spajzu!

orsulka
autor
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 ja som si hned tu spajzu predstavila......rozne poháre, rozne farby, krasne poukladane !!!!!! a veeeeeeeeeeeeeeeela
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela 😀 😀 😀

adulik76
23. sep 2009

maťo nie je žiadny zázrak, len rád varí, a to je všetko. A mne to vyhovuje 🙂

orsulka
autor
23. sep 2009

adulik...v dnesnej dobe......je zázrak........a hotovo...... 😉 😉 😉

adulik76
23. sep 2009

keď si to myslíte, nuž dobre.

neli, už len 27 minút 🙂

orsulka
autor
23. sep 2009

adulik....ja si to myslim, lebo to je pre ženu obrovska pomoc, aj ked pre neho je to vlastne zaluba.....a kedže ho to bavi, preto to aj dobre chuti 😉 😉

......23 min. 😉

sincerity
23. sep 2009

ono to musi byt super.... najskor zbierat spolu po lesoch, potom susit, varit, zavarat spolu, a nakoniec spolu zjest.....

v dnesnej dobe.... je to fakt obdivuhodne....na zenu, ved vela zien kupi zavarane, alebo proste urobene.... a nehovoriac, ked ma taku zalubu chlap!

nelia
23. sep 2009

Jaj, baby, nerobte mi to 😠 ........ 😀 ... už sa cítim veru "strunovo" a bezradne... sakra... ešte stále trocha špiním... nie je to síce krv, ale.... veď viete 😔 😔

adulik76
23. sep 2009

zbierali sme spolu, veru, čučoriedky a nakladala som ich do rumu (to je zaváranie po mojom 😀 )

nelia
23. sep 2009

Adu, súhlasím s babami... dnes veru málokto zavára toľko čo vy a ja to tiež obdivujem... ja som chcela zavariť aspoň papriku v oleji, tú máme radi, ale nakoniec som dostala pár fliaš od babky a mama mi tiež zopár zavarila, takže asi tak 😝

nelia
23. sep 2009

Teda, keby vypukla 3.svetová, vy od hladu určite neumriete... ešte že sa kamarátime, tak máme šancu prežiť aj my 😉 😝 😀

nelia
23. sep 2009

Volala som.. výsledky ešte nedorazili.. zavolajú mi, hneď ako ich dostanú 😔

orsulka
autor
23. sep 2009

nelia.....ta pockame......ine neostava...... 🙂

tak ja teda by som rada este hriby zavarit......fakt ich je tento rok požehnane, nasusene mame.....ale zavarila by som par poharikov.....len Ferka ešte do hory poslať....resp...vybehnut spolocne 🙂))))

adu...............Tvoje zavaranie sa mi velmi paci 😀 😀 😀 😀

adulik76
23. sep 2009

orsul, mám 4 dvojlitrové fľaše rumu s čučoriedkami, mňaaaaam

orsulka
autor
23. sep 2009

mňááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám.......... 🙂 🙂

adulik76
23. sep 2009

a to ešte máme maliny vo vodke 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

....tak teeeeeeeeeeda.......ja mám doma iba slivovicu bez sliviek!!! 😀 😀 😀

adulik76
23. sep 2009

tá vodka, to bol len taký pokus, neviem, ako to chutí, ale tie čučoriedky v rume, joooooooooj mňami, mňam. Minulý rok som si urobila len jednu fľašu a tento rok 4 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

no tak ale už je 11:18.............

s tymi vysledkami sranduju???????????????????????????? alebo čo??????

NELI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta de si????????

adulik76
23. sep 2009

asi krv vypili a nemali ako testovať.

orsulka
autor
23. sep 2009

nechápem.....nechápem...............nechápem...........

ta ale čakám........

adulik76
23. sep 2009

ani ja nechápem, to čo sú tam za mantáci?????? Koľko ešte máme čakať? A neli sa už radšej ani neozýva. Sme tu len my dve.

Ozaj, ani labu sa už dlho neozvala.

orsulka
autor
23. sep 2009

adu....ano...myslela som na labu už skor..............tak dievča asi regenruje......ale hádam je v poriadku.......
a ak nas cita, tak aspon napise, že ako sa ma.....

ozi...a zabudla som lilienku pozdraviť.....ahooooooooooooooooooooooj 🙂 🙂

inak ozaj Adu......so sincer sme do hodli, že dalsie stretko bude u Vas na chate....bud. rok.......a to dalsie stretko na dalsi rok bude u nich v dome, spojene s kolaudáciou...... 🙂 🙂 🙂 čo??????????

adulik76
23. sep 2009

no, ja som za. Hoci naša chata má trochu obmedzené možnosti - môže tam prespať 6 ľudí (max.) ale dalo by sa to skombinovať aj so spaním u nás. Inak, no problem.

sincerity
23. sep 2009

adu.... jak spat, ved spat sa nepojde a hotovo... alebo tam rozlozime stany 😅

orsulka
autor
23. sep 2009

a da sa tam postavit niekde stan?????????? 😉 😉 😉

adulik76
23. sep 2009

plánujeme vyrovnať pozemok, lebo je to do kopca a potom sa to bude dať.

orsulka
autor
23. sep 2009

tak si pri najhorsom postavim stan, aby som mala hlavu smerom hore, a nie z kopca 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre