Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. sep 2009

nelia....tak to ano..... utekam rovno z prace len zaviest Ferka domov a k tej kadernicke.....potom nieco musim uvarit, mam kupeny karfiol, a vecer hccem ist cvicit, lebo tnto tyzden som este nebola......vŕŕŕŕŕ...a už som z toho nervna....

inak Adu.... ako pokracuju tvoje ranne brusaky??????

nelia
23. sep 2009

Ja mám mať v piatok po 2 týždňoch brušný tanec... no neviem, či budem tancovať... uvidíme aj podľa výsledku 😔 .. už by som si aj zatancovala, no keď budem náhodou tehu a budem stále špiniť, tak to určite nebudem riskovať. Uvidíme 😕

adulik76
23. sep 2009

zubára som prežila, mala som len jeden kazík na "hornej fronte" 😀 , zubár bol milý, hoci nijaký krásavec, ale bolo mi to jedno. Hlavne, že som prežila

adulik76
24. sep 2009

dobré ránko, zajtra je piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook 😅

nelia
24. sep 2009

Dobré ránko 😉 ... Adu, to je pozitívna správička 😉
U mňa sa okrem špinenia objavila už aj krv, takže sa s Lacom pomaličky zmierujeme s tým, že to nevyšlo. Ale nevzdáme sa! Na druhý pokus by sme chceli ísť niekedy začiatkom roka (január-február). Myslíte, že by sme pred tým mali absolvovať nejaké imunologické a genetické vyšetrenia? Adu, Tebe čo hovoril Pintér? Vy síce máte mrazáčikov, takže to by sa riešilo asi až potom.. k čomu teda určite nepríde, lebo KET Ti určite vyjde!! 🙂

orsulka
autor
24. sep 2009

dobre ranko.....

adu...som sa chcela pytat, že ako zubar, ale info už bolo podane..... 😀 a vraj ty vies o troch kazoch!!! a on bol len jeden....!!! 😀 😀 😀

neli.....tak ja si momentálne tanec vynahradzujem tym cvicenim Zumbou.....tento tyzden som este vobec nemala cas tam ist, furt ma niekto niečim zaaťazuje.... a ja potom nestiham..... 😠 😠

sincer....kde si????? aspon sem tam nakukni..........! 😉 😉

adulik76
24. sep 2009

neli, ešte kým nie sú výsledky z krvi, ešte stále nie je nič isté. Ja verím až do poslednej chvíle. A čo sa týka môjho KET-u, budem robiť všetko pre to, aby to vyšlo.

nelia
24. sep 2009

Adu, ja viem, ale na 90% si myslím, že to nevyšlo... no je tam ešte 10%-ná šanca 😎
Orsul, čo je to Zumba??? 😕 A prečo teraz netancuješ?

adulik76
24. sep 2009

no, aj mňa zaujíma, čo je zumba?

orsulka
autor
24. sep 2009

nelia.....treba pockat na tie vysledky.....a potom riešiť co a ako dalej......oki??? 😉

nemame este treningy so skupinou, a este dokonca ani termin, kedy budu mat volnu telocvicnu...takže musim volať skolnikovi, aby mi povedal kedy v tyzdni by sa dalo.....

ZUMBA...to je cvicenie založene na tanečných krokoch a choreoskach.....cvicitelka urobi take jednoduche zostavy na pesničky precvicuje aty cvidiš s nou....použiva sa predovsetkým latina, ako samba, mambo, salsa....ale sem tam aj hip hop... 😀 😀 podla toho ako postavi tu zostavu...je to velmi dobre hlavne na kondicku, lebo ked tam vrtis tym zadkom, tak a poctinov, tak sa fakt celkom zapotis.....a celu hodinu to da zabrat .-)))))

orsulka
autor
24. sep 2009

....................................................
...................a dracek-mracek..................................

na nas asi už uplne zabudla......... alebo co........ ☹ ☹

adulik76
24. sep 2009

no, sme tu len my samé samučičké 😉

nelia
24. sep 2009

Orsul, znie to zaujímavo, môže to byť fakt super. My od konca septembra možno zase budeme mať učiteľku na tie brušné.. lebo teraz si chodíme len tak 5 báb tancovať.. no ťažko sa takto učia nové veci.. máme síce DVD-čka, ale to nie je ono.. tak uvidíme, ako dopadneme.
Veru, Katuska by o sebe mohla dať vedieť. Dúfam, že je všetko v poriadku a malé sa ešte nehlásilo na svet.. viem, že mala nejaké problémy.. no dúfame v to najlepšie 😔 Dracek-mracek, ozvi sa nám!!!!! 🙂

orsulka
autor
24. sep 2009

no presne tak, ona sa aspon sem tam prihlasila, ale je fakt, že už som ju davno necitala.....tak tiež verim, že su vsetci OK.....

ja by som chcela v skupine teraz najnovsie robit argentinske takgo ako skupinovu choreosku...kamoska ma priamo CD z Rio de Janera s takymito skladbami, ale zdrhla mi s nim do Skotska, musim ho od nej nejak dostat....to by bola super vec.. 😉 😉

nelia
24. sep 2009

Argentínske tango.... to znie celkom dobre.. a ty sa venuješ len deťom alebo učíš aj dospelákov?

adulik76
24. sep 2009

nejak ste sa mi tu roztancovali, ja som keeedysi tancovala vo folklórnom súbore 😉

orsulka
autor
24. sep 2009

nelia....len a len dospelákom......učila som aj v tanečnej skole 2 roky, ale to som si povedala, že chcem mat decka nad 13 rokov.....na tých sem tam možem aj hlas zvýšiť...na male detičky nie, to by som nevedela....a asi by som nemala tolko trpezlivosti s nimi.... 😉

neli...kedy povedali, že dnes budu tie vysledky??????????

vcera sa aj moj doma cudoval, čo s tymi vysledkami dorabaju..... 😀 😀 že akí blbci - povedal.....

nelia
24. sep 2009

Vraj dnes na obed... ale dnes už vôbec nie som nervózna a ani tam nejdem doobeda volať.. sestrička sa ozve, keď ich bude mať. Tá sestrička je totiž naša dobrá známa a tiež nám veľmi fandí a chúďa za to fakt nemôže, že to tak dlho trvá... no nabudúce si radšej zájdem na krv do BA do FC, a to budem mať výsledky hneď v ten deň. To radšej prejazdím 120 km, nie? Za tie nervy, čo som včera mala, to fakt nestojí. Našťastie to prešlo a dnes som už kľudná 😔 😎

nelia
24. sep 2009

Inak to ma štve na tom všetkom najviac, že keď to bude negatívne, zbytočne telo zaťažujem hormónmi 2 dni navyše, nie?

orsulka
autor
24. sep 2009

nelia..............ale dva dni hore dole....pokial to má pomocť......a ten utrogestan, teda ak más utrogenstan, to už nie je taka záťaž ako injekcie.......takže celkom v pohode 🙂
som rada, že už si kludnejšia 🙂 to je fajn..... 🙂

adulik76
24. sep 2009

však už sa hádam tých výsledkov aj dočkáme, keď už sme toľko vydržali, no nie?

orsulka
autor
24. sep 2009

ale ved hej.......aj tak nam ine neostava.....

adulik.......tak teda, konkretne.....ty ides kedy do Fc???????????? a hned si vezmes aj lieky a vsetko co treba na KET??????

nelia
24. sep 2009

Orsul a ty máš teraz mrchu a hneď tento cyklus ideš do toho?

orsulka
autor
24. sep 2009

nelia...ja som vcera skoncila...v pondelok idem do Martina na konzultacie a pre lieky...od oktobrovej zacnem....tak v polovicke by to mohlo byt niekedy..... 😉 😉 😉

adulik76
24. sep 2009

u mňa je to tak, že si počkám na októbrovú mrchu - týždeň predtým pôjdem na sono, ale len tu v TN, od 1 DC začnem brať lieky (tie už tiež mám) a 10 DC pôjdem opäť na sono, ale tiež len tu v TN a stačí, ak Pinťovi zavolám výsledok a on mi už povie ako ďalej. Takže dve cesty do BA mám ušetrené. Ak všetko dobre pôjde, tak na vloženie pôjdem okolo 29-31.10 (uvidím, ako to vyjde)

orsulka
autor
24. sep 2009

adu............ 🙂 🙂 🙂 a mne by mohol vyjst vklad okolo 1.11. - 2.11.
🙂 🙂

ake mas lieky ?

nelia
24. sep 2009

Baby, takže do toho idete spolu... to je fajn, budete tu jedna druhú povzbudzovať a jasné, že my vás budeme tiež... verím tomu, že vám to obom klapne 😉

adulik76
24. sep 2009

Estrofem a Utrogestan

orsulka
autor
24. sep 2009

ja som zvedava co mi daju...utrogestan urcite........pred tym som brala ethynilestradiol.......su to vraj nejake, co tu nie je dostať a platim za ne 16,50 Eur. priamo v CAR-e.....

adulik76
24. sep 2009

nechcem byť trápna, ale čo neli a výsledky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre