Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

dracekmracek
27. apr 2009

nebyla na něm adu 20.4.?adu to je fakt brzy kočičko vydrž,já měla slabou čárku osmý den....

orsulka
autor
27. apr 2009

ahojte....rano so mchcela pozdraviť, ale nedal sa mi prilepiť prispevok....neviem prečo...ale teraz to už ide....
ahoj dracek....srdco mojo.......tak už negrckáme???? 😀 😀 😀 na citrony pozor, teda na kyselinu v žaludku...inak pohodaaaaa 🙂 🙂

Adu....adu.....ja si tiež myslim, že nejak skoro...nie???????

orsulka
autor
27. apr 2009

kači...a to si tusim robila 8 den PO TRANSFERE... vsak???

orsulka
autor
27. apr 2009

adu bola transfer v utorok 21.4. adulik...to si len 6 den po transfere.......to je veeelmi skoro zlatko.....tam naozaj nič este neuvidiš, lebo HCG je veeelmi nizke......netráp sa......bude to OK!!!!

dracekmracek
27. apr 2009

orsulko ano 8.den transferu,z toho byl jeden test negativní....takže adu neztrácej naději já tomu věřím 😉

orsulko jak je tobě?

sincerity
27. apr 2009

ahojte babule 😉

tak som skor nemohla, dnes sme mali stavebne konanie.... no nic moc sme nevybavili... slak ma z celej tej stavby trafi, neviem kedy my zacneme stavat.

Adu, naozaj je skoro, nestresuj sa a test si rob az za par dni, ak mas nejake doma, treba ich znicit! Neboj ono to bude dobre, verime tomu.

Ivkaj.... no teda v nedelu sa takto znicit pracou.....

Dracek sme radi, ze je dobre, len nech je to tak aj nadalej!

No ja som dnes faxovala schvalenu ziadost do ferticentu, a som objednana na 6. maja. Tak uvidime.

orsulka
autor
27. apr 2009

sincer - ahojček zlatusik......máte tych vybavovaciek fakt vela, okolo toho domceka.....a tak sa mi vidi, že potom ked ti zacne IVF a vsetko okolo toho, tak pride aj povolenie na stavbu...a asi budes mat toho dost 😀 😀 😀

drace...mam sa fajn..... 🙂

nelia
27. apr 2009

Adu, Adu, Adu, ty nezbednica jedna 😉 😀 ... naozaj je ešte skoro na test... budú tam tie //, len treba vydržať 😵 😵

orsulka
autor
27. apr 2009

neli...ahoj 🙂

sincerity
27. apr 2009

orsul.... a to este mam prvy junovy tyzden skolu.... a po nom nasleduje skuskove obdobie.... 😖
A este v OZ mame jednu akciu, ktora je celkom narocna na pripravu... a byva to okolo 20-teho....
A este ma sestra toho 4.7. svadbu, takze aj behacky okolo toho, ked jej chcem pomoct.... 😅

orsulka
autor
27. apr 2009

sincer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže mas moj obdiv!!!!!!! 🙂 🙂 😉 jednoznačne po tomto vsetkom si fakt zaskužiš matersku a rodičovsku dovolenku!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 tak sup ho do toho 😉 😉

sincerity
27. apr 2009

orsul 😀
ale materskou sa mi neskonci ani skola, ani posobenie v OZ, ani spolocnictvo v nasej firme.... 😅 No ale snad sestra neplanuje druhu svadbu! 😀 😀 😀

ivkaj
27. apr 2009

Sincer, a kdy ty se teda vlastně vrhneš na kolotoč IVF? 😕

sincerity
27. apr 2009

ivkaj... ak bude vsetko v poriadku tak by sme zacali niekedy v polovici maja - kvetna 😀 , objednala som sa asi 10 dni pred terminom MS /snad pride kedy ma/, a uvidime co povie dr....

nelia
27. apr 2009

Sincer, tomu hovorím "zaneprázdnená ženská" 😉 😀 .. Každopádne držím palce, aby sa k tomu všetkému pridali aj "starosti" s nemluvňaťom 😀 😀
Orsulka a čo ty? Už si sa bola dohodnúť s Dr. na KET?

orsulka
autor
28. apr 2009

dobre ranko.... zastupujem Adulik.......nasu bud. mamušku 😉

neli...som dohodnuta už od 20.4. kedyy som bola na krvny test....hned po sone mi dali protokol, kedy a kolko mam brat, predali mi aj lieky na stimulaciu......zacinem v 1 DC.....moj predpoklado okolo 5.5.-7.5. na 14 DC idem na sono na kontrolu sliznice.....a cca na 20 DC idem na vklad.... 🙂 😉 a potom už budem tehotná !!!!! 🙂

sincerity
28. apr 2009

ahojte kocky 🙂
adu nam tusim pospava 😀 .... len nech si oddychne, neskor uz nebude cas 😀

orsul.... si ty sikulka, stihnes to este pred nami 😉 a kolko mate mrazacikov, /nejak si nepamatam/...

orsulka
autor
28. apr 2009

1

ivkaj
28. apr 2009

Dobré ránko,

Adu asi naspává za nás všechny pracující;o)

Sincer, tak to už vlastně máte za chvilku 🙂

Orsul, doufám a moc ti to přeju aby si ta vaše 1 vzala příklad z Katuščiného bojovníčka 😎

Nelia, a co ty, pořád tolik práce? 😨

orsulka
autor
28. apr 2009

ahoj ivkaj... 🙂 🙂 dakujem krásne
adu drieme, aby nám potom mohla dodať energie.......u nás v práci sa to mele jedna radosť....čakám na vyjadrenie od riaditela a majitela, či sa bude prepušťať alebo nie...ak ano, aby som stihla napisať vypovede, aby nadobudli platnost od 1.5 . a podobne....!!!!! nie je to nič prijemne, ale hlavne si "páni" dávaju načas a vobec nemyslia na mna, že aj tie vzpovede treba spisat a pripraviť, aby bolo vsetko podla zákona a na to potrebujem aj ja čas.....no...sa mi vidí, že mi to zas daju 30.4. a že rob!!!!!

orsulka
autor
28. apr 2009

noooooooo...takže mini porada za mnou....uloh jak nasratých...a vypocitaj a povedz, čo na to zákony....a najlepsie do 5 min!!!!!
zasek ma vytocil riaditel, lebo mne povedal uplne ine udaje, z ktorých treba pocitať predpoklad mzdových nákladov...a ked sme to rozoberali už so sefom, tak začal hádzať uplne ine cisla!!!!!!!!!!!!! booooooooooooooha...prepáčte mi za vyraz...!!! ale.......ma to dorazilo, takže moja praca dobre na dve veci dopadla!!!!!! a tak som to tam s nimi hned opatovne preratávala......a vyzerala som "skoro"jak blbec.....len skoro, lebo ked riaditel odisiel, tak som povedala majitelovi, že ma to hneva, že riaditel povie mne ine veci a potom pri spoločnom jednani vytiahne niečo ine......majitel ostal ticho...ani slovko nepovedal.....
ale inak, fakt že vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ........... 😠 😠 😠

orsulka
autor
28. apr 2009

hmmmm....takže si tu dnes pisem fakt sama......takže:

orsulka - neboj moja, si šikulka, tak to určite zvladnes..... 😉

orsulka
autor
28. apr 2009

orsula - aj ja mám podobneho sefa, tak viem o čom pises.....to vieš, pokial nie si sama sebe pánom, tak je nič moc....

dracekmracek
28. apr 2009

orsulka-neboj moja,si šikulka,tak to určitě zvladnes...... 😉

orsulka
autor
28. apr 2009

orsul : vieš čo sem tam si daj pauzičku na nejaku kavičku a potom sa vrát k cislam......alebo nam tu co to napis, aspon sa odreaguješ.....🙂)))

orsulka
autor
28. apr 2009

dakujem Vam vsetkym babule....ste zlate..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dracekmracek
28. apr 2009

já jsem reagovalaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

mne šibe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asi fakt už......... nevadí 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

ahooooooooooj...tak ja som si to vobec nevseimla..... 😀 😀 😀 prepááááč milacik!!! .-))))

dracekmracek
28. apr 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre