Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
25. sep 2009

Ďakujem za uznanie, hlavne, keď som sa trafila v takej pozitívnej oblasti 🙂 . Neli a z postele ani nos nevystrč. Lacko nech ťa pekne obskakuje.

orsulka
autor
25. sep 2009

😉 😉 😉

adu?????????????????????????????

vsak to bude s Neli vsetko v poriadku.......?????????

adulik76
25. sep 2009

ja som si tým istá, len sa fakt musí šetriť a narodí sa nám ďalší člen do našej partie 😅

orsulka
autor
25. sep 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak super................... 😉

adulik76
25. sep 2009

nuž, orsul, teraz sme na rade my dve, oki?

orsulka
autor
25. sep 2009

adulik.................

vsak dobre,

ale nie som istáááááááááááááá.......................... teda sebou.......

adulik76
25. sep 2009

prečo?

orsulka
autor
25. sep 2009

som taka nijaka.......a mám pocit, že Vy už davno budete kočikovat, ked ja tu este budem pásť na konikovi........... z nejakými novými snažilkami......alebo čo.....
asi len preto, že už toho bolo tolko...a tolkokrat to nevyslo..a tak si niekedy poviem, že prečo by to malo vyjsť prave teraz....no a tak....

adulik76
25. sep 2009

nehádž flintu do žita, možno doteraz neprišiel ten pravý čas. Ale chápem tvoje pocity, lebo občas aj mňa pochytí taký blbý pocit, že som mala len jednu šancu a tú som premrhala a teraz sa môžem snažiť koľko chcem, už sa nám to nepodarí znova. Ale rýchlo zaháňam takéto myšlienky preč a dúfam, že teraz v októbri to vyjde. A aj Maťo mi povedal, že my všetko robíme na druhý pokus, takže.....v októbri to určite vyjde. 🙂

orsulka
autor
25. sep 2009

🙂 🙂 🙂

tak ich ja idem posielať kade lahsie, lebo ved verim aj ja, že raz...... 🙂 🙂 ....v oktobri až novembri.... 🙂 🙂

adulik76
25. sep 2009

doooobrý postoj, len tak ďalej a naša nová tehula nech si to riadne užíva 😀

orsulka
autor
25. sep 2009

ooooooooooo...tak sem tam aj POSTOJ mám dobrý..... 😀 😀 😀 😀

ved sa možno cez vik pride na nas pozriet......alebo nakáže Lacimu aby napisal, čo a ako .-))))))))

a kedy sa ma vratit Ivka???????

adulik76
25. sep 2009

to neviem, nejak som stratila prehľad. Maťo ide zajtra do školy, to nám zasa začínajú časy 😝

orsulka
autor
25. sep 2009

adu...dalsia skola???ved pred nedavnom mal statnice........ci??

adulik76
25. sep 2009

mal, ale na bakalára, teraz pokračuje na inžiniera. My budeme doma totál hlavy študované 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. sep 2009

aaaaaaaaaaaa...tak to ano.....verim, že tie dva roky potiahne už v uplnej pohode.... 🙂 🙂

adulik76
25. sep 2009

ja mám stále takú predstavu, že na štátnice mu podá kvetinku náš malý chutnučký drobček. Bakalárske sme nestihli, tak hádam tie inžinierske 😵

adulik76
26. sep 2009

dobré ránko, ako vidím, víkend v plnom prúde.... 🙂

orsulka
autor
26. sep 2009

ahojte..............
ja vikendujem uplne, že pracovne a od 8-mej upratujem a dava na poriadok tento bordel v byte......šak už sa aj patrilo!!!!

tak sledujem, že Nelinka poctivo oddyhuje a leži.....to je super... 😉 😉

tak poobede idem na oslavu narodenin aj menin ku kamoske a jej synkovi......takže veget už konečne....

pekny vikend Vam vsetkym bambulky 😉

adulik76
28. sep 2009

dobré ránko, opäť pondelok 😝

orsulka
autor
28. sep 2009

dobre ranko......

ano...je pondelok....tak čo už, aspon sa možme tešiť, že zas pride piatok!!! hihihihih

tak ako aj neli, aj ja idem dnes do CAR-u......ale len pre tie lieky na KET-ko.....mám tam byt o 11,tej 🙂)))))
zas budem o kročik bližšie 😉

aky bol vik????

adulik76
28. sep 2009

som zvedavá na neline výsledky, ale tipujem, že bude tam mať machuľku aj so srdiečkom 😵

orsulka
autor
28. sep 2009

adu...aj ja som zvedava........
naročky som sa v sobotu pripojila, či sa neohlasila, ale poctivo ležala určite........ 😉 😉

sincerity
28. sep 2009

ahojte dievcence.... 😉

tak sa hlasim opat po narocnom vikende 😒

nel.... vysledok som vedela uz v piatok od lax... len som sa skor nedostala k pc... velmi sa tesime a myslime na teba aby bolo vsetko v poriadku. Verime ze to dnes dopadne dobre! Urcite!

orsul... zazen smutne myslienky, ved idete opat do toho, treba vieru, ze to vyjde... ono to teraz vyjde urcite! Ved uz sa to rozbieha aj v tejto teme snad, musime verit!

adu.... veru uz nech je piatok... tento tyzden bude veeeelmi narocny.... neviem ako sa mi podari byt na pc, alebo internete... stahujeme sa do toho Pezinka, budeme asi odpojeni par dni....

orsulka
autor
28. sep 2009

no čaf sincer...... 🙂 😉 😉

boooože, ved Vyv sa stahujete do toho Pezinku už 3 týžden !!!! to musi byt uuunavne!!!! 😒

inak mne sa dnes snivalo do rana, ako sme zatvarali firmu........ ostala som akko mzdarka, že uplne posledna....a bolo tu uplne, že prázdno, všetci boli oídení 😔 😔 😔

sincerity
28. sep 2009

no orsul... ty mas teda sny 😒

stahujeme tento tyzden uz uplne... tak sa snad uz aj dostahujeme... predtym sme robili len papiere, pripravovali sa priestory....

orsulka
autor
28. sep 2009

sincer.....aj tak je to dlho....... ☹

no sak a tie moje sny, tak to su pekne nasledky z celeho pracovného týždna...kuuurnik!!!!!
mala by som mať nočné príplatky, ked sa mi sniva o praci, ale budem rada, ak dostanem na vyplatu aspon základnu mzdu.......

adulik76
28. sep 2009

orsul, len ty pekne zažeň tie tvoje čierne myšlienky a mysli na to, že nás čaká KET-ík 😵 😵 😵

orsulka
autor
28. sep 2009

rozkaz šeeefe!!!! 😀 😀 😀

ja sa inak tak nejak nestresujem, že čo bude kde bude a ako bude......myslim, že naozaj by som sa snad niekde uplatnila aj inde......no možno len to podvedomie sa takto v noci prejavuje 😀 😀

adulik76
28. sep 2009

nestíhaaaaaaam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre