Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
6. okt 2009

Dnes mi celý deň nešiel koník, ale vidím, že asi nešiel nikomu... tak nás len posuniem vyššie, lebo sme na 3. strane!!! 😕

sincerity
6. okt 2009

ahojte babulky 😉

tak dnes som mala chvilu casu, a tento kon nesiel 😠

no nevadi, hlavne ze sme sa nasli.....

neli vitame doma..... je to super 😉 pekne moc moc oddychuj, vela vitaminkov a nic nerobit! A uvidis nabuduce budu u lekara len same dobre spravy! A mozno aj ten druhy bojovnik zabojuje, ked bol doteraz taky bojovny 😉

ivkaj... stavba pokracuje dobre, strecha je.... marek robi priecky na prvom poschodi... uz sa ako tak rysuju horne izby..... ved sme ho aj fotili .... musim to hodit sem

ivi... ako pokracuje stimulka?

orsul.... no to uz vyzera trochu lepsie s tou pracou... len ho potvoru pritlacte a mozno bude aj na premie 😠 a ako je to s Ferinom? U nich tiez lepsie?

adu ... vy vlastne kedy zacinate? sak mam zmatok nejaky... teraz ste sa mali do toho pustit vsetky tri naraz nejak.... nie?

nelia
6. okt 2009

Sincer, bude z toho pekný domček 🙂

adulik76
7. okt 2009

dobré ránko, ani mne včera celý deň nešiel koník - už som si myslela, že v robote mi obmedzili aj túto stránku a fakt ma to naštvalo, ale doma som zistila, že ani tam sa mi nejde pripojiť, tak som to brala, že OK.

sincer, ja už čakám len na mrchu a začneme a pevne verím, že sa pripojím k neli a z bytu sa tentokrát ani nepohnem.

orsulka
autor
7. okt 2009

čafte........tak ja som bola celkom spokojna, že vcera kon nesiel....hihihihihih
ja som nemala vobec čas sa pripojit vcera......ani poobede doma.....tak som sa vlastne len na facebooku dozvedela, že bol nejaký vzpadok......takže u mna spokojnost..... 😀 😀 😀

sincer...tak dikes za fotky, tak trochu už aj verim, že teda staviate 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
7. okt 2009

pekný domček, sincer, to bude také hniezdočko lááááásky 🙂

neli, a ty ako? čo robí druhý bojovníček?

nelia
7. okt 2009

Dobré ránko 😝 ... teraz som vyliezla z postele a papkám sardinky s hlávkovým šalátom... viete, listovú zeleninku teraz treba 😉
Adu, neviem, čo robí druhý bojovníček... musím počkať do budúceho týždňa.. a snažím sa byť trpezlivá 😝 😎

adulik76
7. okt 2009

veru, veru, kyselinka listová je OK a papaj, čo ti len bruško ráči

nelia
7. okt 2009

Papám aj viac než dosť 😝 .. keď to takto bude ďalej pokračovať, bude zo mňa pekný balón... ale mne to nevadí 😀 😀

nelia
7. okt 2009

Inak ani nevarím, takže chodím k našim na obed a potom tam pekne ležkám.. aspoň nie som sama..

adulik76
7. okt 2009

to je dobre, len sa šetri

ivkaj
7. okt 2009

Uáá, nesnáším excel a reporty. Nějak se mi to rozsypalo a reporty za půl roku nesedí. Takže hádejte čím se budu v nejbližších dnech bavit 😠 😝 😠

adulik76
7. okt 2009

žeby reportami??????

nelia
7. okt 2009

Ivka, no excel je náhodou fajn, ale keď sa tam náhodou niečo posunie alebo nejaký vzorec prepíše, tak veru to vie dať zabrať, aby si chybu našla... tak pevné nervy 🙂 😉

adulik76
7. okt 2009

ja všetko, čo môžem robím cez excel, zavzorcujem všetko možné a potom sa len usmievam 😉

nelia
7. okt 2009

Adu, to isté robím aj ja... bez excelu by som bola stratená 😎

ivkaj
7. okt 2009

No jo, ale já bych tak potřebovala aby mi ještě hlásil, že si něco posunuju špatně :-P

nelia
7. okt 2009

Baby, tak ja sa lúčim... idem k našim oddychovať... tak to s prácou neprežeňte...
Pá 🙂

sincerity
7. okt 2009

ahojte babule

nel... pekne oddychuj, nech ta teraz vsetci obskakuju...

dom sme si sami navrhovali, tak snad bude podla predstav.... uz nech sa stahujeme 😅

excel to je moje, ja word vyslovene neznasam, excel je super... ked budem vediet tak pomozem, kludne napis 😀 ivi

orsulka
autor
7. okt 2009

no ja možem oboje......aj....exel aj word.....

co ma teda ale sere, je arogancia IT-károv, ktorý vytvoria nejaký elektronicky potral, zabezpecený jak hovado, že sa tam nevedia dostať ani oni...kokretne vseobecna zdravotna poistovna...maju taky portal na posielanie posty len elektronicky....!!!!fuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!! neprehladym zle citatelny.........zle ....zle...zle...
vcera s ami vyskytol problem........ nevyriesili sme s pracovnickou ZP...tak dnes som riesila s panom od firmy, čo to cele spravuje a zabezpecuje.....
bavil sa so mnou jak s dementom......a este bol aj nervozny a neochotny!!!! samozrejme v style, že com to zase porobila!!!!!!!! a ž to teda mám pekne rozhasene vsetky nastavenia a podobne!!!!!!!!! po dvoch hodinach a 3 telefonatoch aj tak chybu neodstranil, ale sa cez nu pracne preklikavam....
momentálne zvazujem, že idem pisat na portal vseobecnej zdr. poistovne...akože stažnost na cely tento system.....a možno na TV Markiza alebo JOJ, aby normlane zacali vyzvedat, že kto vlastne a za ake peniaze instaloval a robil tento portal pre statnu poistovnu a kolko to stalo penazi....lebo je to fakt des!!!!!!

takže ja asi takto......

idem si dat kavicku......

orsulka
autor
7. okt 2009

sincer......tak tak...len sa nastahujte....a potom bude KOLAUDAAACIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! juchuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

adulik76
7. okt 2009

no, na všeobecnú ZP mám tiež svoj názor aj na ich úžasný portál. Hlavne, keď sa registruješ do elektronických služieb a vydajú ti drbnutý bezpečnostný certifikát, ktorý musíš nainštalovať do PC a máš na to len jediný pokus. Inak môžeš všetko vybavovať odznova. A hlavne sa "úžasne" teším, keď sa ako poistenci Spoločnej ZP staneme od 1.1.2010 poistencami všeobecnej ZP. Samozrejme, potrebuje Všeobecná prachy, tak sme všetci v pi.i a to dúfam, že keď prídem po novom roku k lekárovi, tak mi tam povedia, že ma neošetria, lebo všeobecná im dala nízky limit. Hlavne, že z mojej (a nielej z mojej) výplaty idú ťažké prachy niekomu na nové služobné auto, administratívne budovy, nábytky a vybavenia. Fakt dobrý tunel. 😖

orsulka
autor
7. okt 2009

adulik...presne...presne mi islo ten bezp. certifikat....... tak mne dali len jeden, ale pre dve spolocnosti.....ale registrovat si ho možem len ja jednom PC.....bohovske...takže z tej druhej spoločnosti aj tak vsetky papiere musim posielat odtialto, lebo tu mam ten certifikat.....!!!!!!!

ale su to statne spoločnosti a preto by ma zaujimalo, kolko to vsetko stalo, lebo ved na to sa skladame vsetci!!!!!!

a presne...hlavne, že niekto ma dom,byt, auto zahradu a prenádhernu kancelariu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulik76
7. okt 2009

ja by som všeobecnú zrušila od základov, neskutočný bordel tam majú, ženské za okienkami sú neochotné a arogantné, hrúúúúúza. Hrozne som vytočená na to spojenie tých ZP.

orsulka
autor
7. okt 2009

hlavne setriť náklady.....ale o znižení počtu pracovnikov, alebo roznych pobociek sa ani nehovori.....!!!!!! verim, že ste to v spoločnej mali urcite lepsie.......

dnes ma nejak od rana pobolieva podbrusko......hmmmmmmmmmmmmmmmm
ale bla som vcera cvicit a boli aj brusaky...tak normalne rozmyslam, či to nemam nejaku svalovicu alebo čo ......

ivkaj
7. okt 2009

Tak si představte, že jeden moudrý chlapec z kontorlingu asi našel chybu, kterou jsem udělala. Ještě štěští, že jsem blondýnka a on to chudá asi tak i bere 😎

Jen nevím, jestli to všechno musím ještě kontrolovat (holt blondýna 😅 ) tak se zeptám v pátek.

Jo a z včerejšího předoperačního vyšetření mi vyšlo, že mám asi zánět nočových cest (jenže já nemám žádné příznaky). Tak mi Dr. řekla, ať to proberu raději v CARu. No jsem zvědavá co mi zítra na kontrole řeknou 😕

adulik76
8. okt 2009

dobré ránko, už sa nám konečne zvííííkendnieva 😀

ivkaj
8. okt 2009

Dobré ránko, tak já dneska vyrážím do CARu. Jsem zvědavá co mi řeknou 😨

adulik76
8. okt 2009

ivkaj, držím palce, nech sa dozvieš len dobré správičky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre