• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
ahojte....

Ivi...drž sa.....verim, že to nebude až taký problem s tým zapalom, kedže necitiš žiadne priznaky, takže to možno bude len ciečo slabsie a neovplyvni to stimulku......drž sa....

ja som od dnes poobedia slamenná vdova...Ferko ide na "pánsky zlet" niekam na Liptov.......
to znamená, že budem mat chvilu oddyh od varenia :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si len pekne uži to oddychovanie od varenia :slight_smile:
8. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi aj ano......užijem.....včera sa Ferko dokonca samostatne aj pobalil .-)))))))
zajtra idem ku kamoske pre bylinky...co mi namiesala ta "bosorka" .....ona ma malicke babo...synceka, tak ssa trosku potesim s nimi .-)))))

nelinka....ahoj mojko?????????? ako sa mas??????? ako Laci?????
8. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, teba včera brucho nebolelo?
8. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...bolelo......tak v podbrusku...... preco???????
8. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:... už som tu aj ja... práve raňajkujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, len tak, aj mňa bolelo

vitaj neli
8. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobru chut Neli :slight_smile:)))

ja som zblajzla jogur s nejakými tvrdými cornfleksami, a suseným ovocim....pred hodinou...a som hladna...a tak rozmyslam, že ked zjem teraz čo som si priniesla na obed...čo bude so mnou tak okolo 12-13.00 hod????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budem mať beľmo pred očami :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte babulky.... len tak narychlo...

ivi... prajem, aby vsetko dobre dopadlo.... dopadne, urcite!

orsul... si sa ty najedovala s tou podatelnou... ja robim len socialnu poistovnu ale to su nervy tiez.....

nel.... pekne oddychuj aj nadalej, vsetko bude v poriadku!

adu... tak ty si sa mi vobec nepripomenula s tymi fotkami, a ja som uplne zabudla... :unamused:to vies u mna je to tazko, ja furt nieco zabudam... sestra by o tom vedela rozpravat :sweat_smile: ale fotky uz su pre teba napalene, len mi daj vediet, ci to mam poslat doporucene alebo obycajne.....lebo aby si potom zbytocne nemusela chodit na postu....

my o chvilocku odchadzame na nasu super dlhu 4-dnovu dovolenku na Liptov ... mozno stretneme aj Ferina :grinning: Majte sa tu dobre a ja Vas pozriem zase v nedelu vecer....
Ivka, hádam to nebude problém s tým zápalom.. daj vedieť, keď sa vrátiš :slight_smile:
Orsul, to budeš celý víkend slamenná vdova? :confused: Keď sa budeš nudiť, dobehni na kávičku :wink: :grinning:
Sincer, tak si to pekne užite a oddýchnite si :slight_smile:
Adu, nebodaj ovulka? Dúfam, že ste sa snažilkovali... veď vieš, aj motyka vystrelí... človek nikdy nevie :grinning:
8. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja papám rybací šalát, ale nič moc :unamused: ... no na dnes mi manželík navaril mňamky obed... brokolicovú polievku a zeleninový šalát s kuracím mäskom a dressingom... tak si o chvíľku dám asi aj ten obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ozaj na otázku ako Laci by som odpovedala, raz hore, raz dole... pekne sa o mňa stará, ale viete, už sa sem-tam ukazuje ten deficit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: .. veď viete čoho :grinning:
8. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer, stačí obyč

neli, ovu bola 3.10.2009 a viem to za tých 6 rokov úúúúplne presne po prvýkrát v živote :wink:
8. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SINCER.....jeeeeeeeeeeeeej...ja mu to poviem...aby sa nelakol, ked na seba natrafite :slight_smile:))))))
a krásne si oddychnite!!!!! zaslužite si...doprajte si relax, dobre jedlo, sexik...no a vsetko okolo toho !!! :slight_smile: :wink:

nelia.......žeby na otočku?????, do Šale??????? sak by som to možno nejako zvladla :grinning: :grinning: ale zatial, radsej nepocitaj...keby nieco - cinknem :grinning: :grinning: :grinning:

Adulik.....tak ja už mám po ovulke...určite......ja som to asi len cvicenim nejako presilila......ono to je jedno.....
ale spolocne v jeden nas pobolievalo...hmmmmmm...hmmmmmmm....hmmmmmm...
zaujííííímavéééééééé .......

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adulik...................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak u mna 2.10. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, Adu, veď si mi to aj hovorila minulý týždeň, ja hlava maková :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. tak sa u vás možno niečo deje.. to by bola aká haluz, keby ste tesne pred KET-om prekvapili :grinning:
A ozaj, tie lieky sa pred KET-om berú už od začiatku mrchy? Či ako?
8. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neli....zacinam ich brat hned od prveho dan cyklu......až do vkladu.....tak v polovičke nastupuje aj utrogestan....
8. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A môžte sa v ten cyklus aj snažiť alebo máte sexík zakázaný? Už aj ja stále o sexíku.. už aj mne začína chýbať, nie len mangelovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia...ja neviem....asi ano...preco by aj nie?????? jeden nikdy nevie....

a nedalo sa nič robiť...zblajza som pol obeda......a to sa prehovaram, že zvysok treba nechat na neskor!!!! :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, hlavné je, že si napapaná a spokojná... to už je jedno, čo bude neskôr :wink: :sunglasses:
8. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja začínam brať lieky od prvého DC................................. a možno už nebudem musieť :wink: :grinning:
8. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, správny prístup :wink:
8. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik... oki...suhlasím.... :wink: :wink: :wink:
8. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu...chystas na PN????? po vklade??????????? alebo aj pred...?????
8. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po vklade idem určite na PN
8. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja asi na on nepojdem, a budem brat dovolenku....už teraz mam slabu vyplatu, a este keby som bola na PN...tak dovi dopo!!!!! teda spon zatial takto uvažujem.....
8. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak kontrola v CARu docela "zábava". Praktická Dr. nechtěla zánět řešit aby něco nenasadila špatně (to docela chápu) a měla jsem se domluvit v CARu co a jak (ještě včera mi sestra po telefonu řekla, ať donesu ranní vzorek moči). No a dneska mi Dr. v CARu řekla, že zánět má přeci řešit praktická Dr. tak jsem tam i se vzorkem letěla. Byla moc fajn a raději mi rovnou napsala antibiotika, protože výsledky budou až v úterý.

No a jinak mám na obou stranách po 4folících (počet nic moc, ale snad jsou aspoň kvalitní) velikosti cca 13mm a další kontrola v pondělí, OPU pravděpodbně St nebo ČT.
8. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi..................tak ale podla mna super nie??????? 8 folikov je perfis cislo.....
ja som už zabudla...kolko bolo 1x????? tak podobne, nie?????? ci menej??????

a antibiotika urcite radsej teraz ako tesne pred transferom, pripadne po nom..... :wink:
8. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi???, a ako ty budes riesit transfer...resp...pojdes na PN???? alebo budes v praci?????
8. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, veď to je celkom fajn... ide hlavne o to, aby boli kvalitné a 8 je podľa mňa dosť. Tak si ten zápal rýchlo prelieč, aby si bola do transferu fit :slight_smile:
Baby, idem si trocha lahnúť... tak zatiaľ pá :slight_smile:
8. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, ani ja som nechcela ísť na PN a vidíš ako som dopadla... ale nevadí, hlavne, nech je všetko v poriadku.. výplata bude o ničom, ale budeme sa musieť uskromniť a zvykať si na to, keďže ani materská nie je bohviešo :unamused:
8. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok