Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

ahojte....

Ivi...drž sa.....verim, že to nebude až taký problem s tým zapalom, kedže necitiš žiadne priznaky, takže to možno bude len ciečo slabsie a neovplyvni to stimulku......drž sa....

ja som od dnes poobedia slamenná vdova...Ferko ide na "pánsky zlet" niekam na Liptov.......
to znamená, že budem mat chvilu oddyh od varenia 😀 😀

adulik76
8. okt 2009

tak si len pekne uži to oddychovanie od varenia 🙂

orsulka
autor
8. okt 2009

asi aj ano......užijem.....včera sa Ferko dokonca samostatne aj pobalil .-)))))))
zajtra idem ku kamoske pre bylinky...co mi namiesala ta "bosorka" .....ona ma malicke babo...synceka, tak ssa trosku potesim s nimi .-)))))

nelinka....ahoj mojko?????????? ako sa mas??????? ako Laci?????

adulik76
8. okt 2009

orsul, teba včera brucho nebolelo?

orsulka
autor
8. okt 2009

adulik...bolelo......tak v podbrusku...... preco???????

nelia
8. okt 2009

Ahojte 🙂... už som tu aj ja... práve raňajkujem 😝

adulik76
8. okt 2009

orsul, len tak, aj mňa bolelo

vitaj neli

orsulka
autor
8. okt 2009

tak dobru chut Neli 🙂)))

ja som zblajzla jogur s nejakými tvrdými cornfleksami, a suseným ovocim....pred hodinou...a som hladna...a tak rozmyslam, že ked zjem teraz čo som si priniesla na obed...čo bude so mnou tak okolo 12-13.00 hod????? 🙂 🙂 🙂 budem mať beľmo pred očami 😀 😀 😀

sincerity
8. okt 2009

ahojte babulky.... len tak narychlo...

ivi... prajem, aby vsetko dobre dopadlo.... dopadne, urcite!

orsul... si sa ty najedovala s tou podatelnou... ja robim len socialnu poistovnu ale to su nervy tiez.....

nel.... pekne oddychuj aj nadalej, vsetko bude v poriadku!

adu... tak ty si sa mi vobec nepripomenula s tymi fotkami, a ja som uplne zabudla... 😒to vies u mna je to tazko, ja furt nieco zabudam... sestra by o tom vedela rozpravat 😅 ale fotky uz su pre teba napalene, len mi daj vediet, ci to mam poslat doporucene alebo obycajne.....lebo aby si potom zbytocne nemusela chodit na postu....

my o chvilocku odchadzame na nasu super dlhu 4-dnovu dovolenku na Liptov ... mozno stretneme aj Ferina 😀 Majte sa tu dobre a ja Vas pozriem zase v nedelu vecer....

nelia
8. okt 2009

Ivka, hádam to nebude problém s tým zápalom.. daj vedieť, keď sa vrátiš 🙂
Orsul, to budeš celý víkend slamenná vdova? 😕 Keď sa budeš nudiť, dobehni na kávičku 😉 😀
Sincer, tak si to pekne užite a oddýchnite si 🙂
Adu, nebodaj ovulka? Dúfam, že ste sa snažilkovali... veď vieš, aj motyka vystrelí... človek nikdy nevie 😀

nelia
8. okt 2009

Inak ja papám rybací šalát, ale nič moc 😒 ... no na dnes mi manželík navaril mňamky obed... brokolicovú polievku a zeleninový šalát s kuracím mäskom a dressingom... tak si o chvíľku dám asi aj ten obed 😝 😀
Ozaj na otázku ako Laci by som odpovedala, raz hore, raz dole... pekne sa o mňa stará, ale viete, už sa sem-tam ukazuje ten deficit 😝 😒 .. veď viete čoho 😀

adulik76
8. okt 2009

sincer, stačí obyč

neli, ovu bola 3.10.2009 a viem to za tých 6 rokov úúúúplne presne po prvýkrát v živote 😉

orsulka
autor
8. okt 2009

SINCER.....jeeeeeeeeeeeeej...ja mu to poviem...aby sa nelakol, ked na seba natrafite 🙂))))))
a krásne si oddychnite!!!!! zaslužite si...doprajte si relax, dobre jedlo, sexik...no a vsetko okolo toho !!! 🙂 😉

nelia.......žeby na otočku?????, do Šale??????? sak by som to možno nejako zvladla 😀 😀 ale zatial, radsej nepocitaj...keby nieco - cinknem 😀 😀 😀

Adulik.....tak ja už mám po ovulke...určite......ja som to asi len cvicenim nejako presilila......ono to je jedno.....
ale spolocne v jeden nas pobolievalo...hmmmmmm...hmmmmmmm....hmmmmmm...
zaujííííímavéééééééé .......

😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

Adulik...................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak u mna 2.10. 😵 😵 😵

nelia
8. okt 2009

Jaj, Adu, veď si mi to aj hovorila minulý týždeň, ja hlava maková 😝 .. tak sa u vás možno niečo deje.. to by bola aká haluz, keby ste tesne pred KET-om prekvapili 😀
A ozaj, tie lieky sa pred KET-om berú už od začiatku mrchy? Či ako?

orsulka
autor
8. okt 2009

neli....zacinam ich brat hned od prveho dan cyklu......až do vkladu.....tak v polovičke nastupuje aj utrogestan....

nelia
8. okt 2009

A môžte sa v ten cyklus aj snažiť alebo máte sexík zakázaný? Už aj ja stále o sexíku.. už aj mne začína chýbať, nie len mangelovi 😝 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

nelia...ja neviem....asi ano...preco by aj nie?????? jeden nikdy nevie....

a nedalo sa nič robiť...zblajza som pol obeda......a to sa prehovaram, že zvysok treba nechat na neskor!!!! 😀 😀

nelia
8. okt 2009

Orsul, hlavné je, že si napapaná a spokojná... to už je jedno, čo bude neskôr 😉 😎

adulik76
8. okt 2009

aj ja začínam brať lieky od prvého DC................................. a možno už nebudem musieť 😉 😀

nelia
8. okt 2009

Adu, správny prístup 😉

orsulka
autor
8. okt 2009

adulik... oki...suhlasím.... 😉 😉 😉

orsulka
autor
8. okt 2009

Adu...chystas na PN????? po vklade??????????? alebo aj pred...?????

adulik76
8. okt 2009

po vklade idem určite na PN

orsulka
autor
8. okt 2009

ja asi na on nepojdem, a budem brat dovolenku....už teraz mam slabu vyplatu, a este keby som bola na PN...tak dovi dopo!!!!! teda spon zatial takto uvažujem.....

ivkaj
8. okt 2009

čaute, tak kontrola v CARu docela "zábava". Praktická Dr. nechtěla zánět řešit aby něco nenasadila špatně (to docela chápu) a měla jsem se domluvit v CARu co a jak (ještě včera mi sestra po telefonu řekla, ať donesu ranní vzorek moči). No a dneska mi Dr. v CARu řekla, že zánět má přeci řešit praktická Dr. tak jsem tam i se vzorkem letěla. Byla moc fajn a raději mi rovnou napsala antibiotika, protože výsledky budou až v úterý.

No a jinak mám na obou stranách po 4folících (počet nic moc, ale snad jsou aspoň kvalitní) velikosti cca 13mm a další kontrola v pondělí, OPU pravděpodbně St nebo ČT.

orsulka
autor
8. okt 2009

ivi..................tak ale podla mna super nie??????? 8 folikov je perfis cislo.....
ja som už zabudla...kolko bolo 1x????? tak podobne, nie?????? ci menej??????

a antibiotika urcite radsej teraz ako tesne pred transferom, pripadne po nom..... 😉

orsulka
autor
8. okt 2009

ivi???, a ako ty budes riesit transfer...resp...pojdes na PN???? alebo budes v praci?????

nelia
8. okt 2009

Ivka, veď to je celkom fajn... ide hlavne o to, aby boli kvalitné a 8 je podľa mňa dosť. Tak si ten zápal rýchlo prelieč, aby si bola do transferu fit 🙂
Baby, idem si trocha lahnúť... tak zatiaľ pá 🙂

nelia
8. okt 2009

Orsul, ani ja som nechcela ísť na PN a vidíš ako som dopadla... ale nevadí, hlavne, nech je všetko v poriadku.. výplata bude o ničom, ale budeme sa musieť uskromniť a zvykať si na to, keďže ani materská nie je bohviešo 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre