Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. okt 2009

veď jasné, len nech si v poriadku

orsulka
autor
15. okt 2009

TAK SI MAM volať pre desiatou, lebo lekar este nemá volno......sestricka povedala ,že pradepodobne antibiotika nie......a vraj, ked som chora, ci vobec do toho ist........!!!!!
no ale tak to nie.....som rozhodnuta, ved už beriem aj lieky......a nie je to až take hrozne.....rano teplota nebola...pripadne si na zajtra vybavim volno a nepojdem do prace.....a budem sa snažit doma.....možno ja ležat....

adulik76
15. okt 2009

tak to je fakt dobré, hlavne, že sme sa dohodli, že pôjdeme spolu na KET a ono to možno aj vyjde. Orsul, radšej choď na istotu a keď ti to neodporučia kvôli zdravotnému stavu, tak to odlož. Jeden mesiac hore-dole.

orsulka
autor
15. okt 2009

hihihihi...adulik.......že spolu.....tak spolu .-)))))))))))))

ale...vyhrabala som v praci teplomer....teplota nestupa...od rana....
volala som s Dr.....povedal, že je to v pohode......možem si dať paralen.....a tak sa liecit, možem rozne kloktadla, to nie je problem.....pokial by som mala 4 dni 40-tky teploty, tak by to zrusil.....takže pokracujem.... 🙂 🙂
no je pravda, že sa fakt citim lepsie.....aj ked viem, že je este len doobedie...ale aj tak.....
dnes budu u nas aj svokrovci...takže svokrička može chlapom robit papu.....aj tak mam vsetko pripravene..... a ja bedem v obyvke ležať...chi chi chi

adu...nepisala si Neli????, asi jej idem napisat.......ci???

adulik76
15. okt 2009

práve volala Neli, tak už to má za sebou 😢 , ešte bola celá rozospatá...

adulik76
15. okt 2009

halooooo, už mi je tu smutno 😕

orsulka
autor
15. okt 2009

adulik.......ako za sebou????????? ona auž bola na cisteni????????, alebo co????

adulik76
15. okt 2009

hej, volala mi hneď ako sa prebrala a šla znova spať. Mala som vám to odkázať.

orsulka
autor
15. okt 2009

tak teda dakujem.......kurnik sopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! som z toho smutna...................... 😔 😔 😔

adulik76
15. okt 2009

takto som si to nepredstavovala, kedy už konečne prelomíme ľady???????????????????????????

marmite
15. okt 2009

Neli - je mi to velmi luto... drz sa... ☹

A co tak vytvorit novu temu, dat bodku starej, v ktorej bolo vela vela zleho a pochmurneho a s usmevom a velkym optimizmom zacat dalsiu etapu? Orsulka? 😉

adulik76
16. okt 2009

dobré ránko, tiež mám pocit, že by sme mali dať týmto smutným príbehom bodku

sincerity
16. okt 2009

ahojte babulky, prajem dobre rano....

pozeram, citam, je tu smutna atmosfera.... neviem kedy sa tie lady prelomia a my sa prehupneme do nejakej tehu temy a budeme rozoberat ine veci ako ovulacia, ivf, et, ket.... mna to tiez uz velmi deprimuje... hlavne po neuspechoch, ktore tu vsetky zneme.... mozno sme sa tu fakt stretli partia nejakych takych, ktori si budu musies na ten sen pockat.... ale zase verme, ze to nebude az tak dlho trvat...

nel.... prajem aby si sa z toho celeho dostala a tiez vela optimizmu do dalsich pokusov.... Velmi nas to vsetkych mrzi, ako to cele dopadlo....

ivi... prajem vela vela plnych vajicok, dobry spg, potom budeme uz len verit a dufat, ze vsetko dobre dopadne... druhy pokus ma zevraj ovela vacsiu uspesnost....

orsul... pekne sa daj dokopy, skus popripade nejake tie lieky, hlavne nech si do transferu fit.... ale treba pocuvat doktorov... oni snad najlepsie vedia a poradia....

adu... to je smola s tou cystou... kde sa tam ta potvora zobrala... a este taka velka! 😠 Ono to tak asi malo byt... vsetko sa tak nejak deje tak ako sa ma.... len my zatial nechapeme dovody....

lil ... vdaka ze sem obcas nakuknes a hodis mile slova... 😉

marmite.... vy davate teraz chvilu pauzu?

mrzi ma, ale po tieto dni mam tak nejak vela prace, okrem toho fakt nejake depresivne obdobie, najradsej by som so vsetkym tiez prastila....

adulik76
16. okt 2009

sincer, nejak si sa rozpísala.

Ja som sa teraz narehnila na jednom videu, len škoda, že vám to nemôžem nejak poslať.... narehnili by ste sa tiež 😀

orsulka
autor
16. okt 2009

dobre ranko prajem........

tak ja teploty nemam vobec žiadne, len hrdielko trosku škriabe, ale mam sprej do hrdla a cmulave tabletky, takže v pohode......včera sa komplet oskrabala cela spalna a vsetci vyzerali ako šedivý duchovia .-))))))) no zlate 🙂))))

vecer mi odpisala Ivkaj......dufam, že sa nenahneva.....mala 8 folikov a tam nasli tri vajicka, ktore sa oplodnuju...
....................takže nič babule.....ideme dalej........spoločne to zvladneme......ja nám stale verim.....
😉

takuto depku len podporuje toto pocasko, ale nesmieme sa dat... možno tam ten hore, nas otec, nas takto skusa, nasu trpezlivost a ochotu ist dalej a bojovovat..... a tak si aj myslim, že to nie je nahoda, že sme tu takto pokope.....pre niečo to bude, aj ked možno nechapeme, že preco.....

sincerity
16. okt 2009

adu... to vies, idem sem raz za dva dni... mam toho vela 😉

adulik76
16. okt 2009

ja idem za chvíľu na ďalšiu poradu, ale teraz na tejto predchádzajúcej som pred veliteľom vybuchla smiechom, keď nám čítal poznámky z jeho zhromaždenia s nadriadeným: ..."nastúpili sme pozitívny trend, je to ako svetlo na konci tunela, zostáva len dúfať, že to nie je protiidúci vlak" ..... no nerehocte sa 😀

marmite
16. okt 2009

Adulik76 - dobreeee... 😉 Ved vy mate v robote kopec srandy... 😀

Sincerity - mame pauzu, kvoli zlym vysledkom zo sterov, koncom novembra idem na kontrolu tak uvidime ako bude dalej... A aj kvoli tomu, ze po cisteni som bola na kontrole krvy kvoli klesaniu HCG a ani to nebolo v poriadku. Tak mam prist po tejto mrche znovu... Keby ma mali ist znovu cistit tak ma porazi... Malinka je na mna v tychto tyzdnoch velmi naviazana, tak by to bolo pre nu krute... No budem sa modlit, aby bolo vsetko v poriadku a na druhu verziu ani nemysliet...

Drzte sa baby... Myslim na vas vsetky... Pekny den... 🙂

adulik76
16. okt 2009

Marmit, no malá je neskutočne zlatučká, fakt podarený kxichtík 😵

ivkaj
16. okt 2009

Čaute, jak už psala Orsul, výsledky nic moc. Odebrali mi 8folíků (dva prý museli hodně hledat), ale z toho všeho vydolovali jen tři vajíčka (minule bylo folíků 10 a stejně jen 3vajucha). Mluvila jsem s Dr. a shodli se s embrioložkou na tom, že je to prostě divné, ale neví proč.
Ráno jsem volala do laboratoře a zatím se všechna tři vaja vyvíjí. Co dál uvidíme podle zítřejších výsledků. Každopádně jsme si vymrčeli prodlouženou kultivaci (pokud by to vaja nezvládla nepřišla bych aspoň o pokus hrazený pojišťovnou).
Tolik hlášení ode mě. Jdu si zase lehnout, protože mě slušně bolí břicho a v noci jsem toho moc nenaspala :-/

marmite
16. okt 2009

Ivkaj - drzim palce, aby sa tie tri vajicka krasne vyvijali... Stale je lepsie mat tri vajka nez ziadne... Hlavu hore a budeme ich podporovat... 🙂

Adulik - vystihla si to uplne - podareny kxichtik... 😵 Je to maska, prezlecena za certika... 😀

nelia
16. okt 2009

Ahojte kočky moje 🙂
Už som doma, trocha ma bolí bruško ☹. Takže som uzavrela kapitolu môjho života zvanú "1.IVF" a teraz ideme ďalej, nevzdávame sa a bojujeme!!!! 😅
Ivka, tfuj, tfuj, tfuj... veľmi Ti držím palce.. už to tu prosím obráť na dobré, oki? Tiež nechápem prečo to tak je, z toľkých folíkov tak málo vajíčok, ale nevešaj hlavu, aj 3 vajíčka je dosť a určite je medzi nimi ten pravý bojovník 😉 🙂

adulik76
16. okt 2009

ivi, teraz vkladáme všetky nádeje do teba, tak to tu potom spozitívni 😉

orsulka
autor
17. okt 2009

ahojte...dobre rano...peknu sobotu a nadherni vikendik......

sorry, že som včera nemala moc casu....ale pripravujeme nahlaseniepohladavok na spravcu konkurznej podtaty v novackych chem. zavodoch, ktorý nám dlhuju majlant...a to je taky kopec papierov...a okrem toho to vsetko treba robit 4-mo!!!!! v podstate som dva dni prestala pri kopirke a kkopirovala faktury s prislusenstvom, aby to do pondelku bolo...a kedže už dnes od siestej su tu majstri na tu spalnu, tak som nemohla dnes ist do prace, bolo treba maknut vcera....takže tolko moje ospravedlnenie....

NELI...ty si super kočena...vitaj doma...... ten tvoj usmev je jednoducho úúúžasny..... 😅 😅 😅 😅 😅

Adulik........no svetlo na konci tunela....dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

IVKAJ......držim place, tak ved ako normálne, ta ne?????? bude to OK....a pravda pravduca...lepsie tri ako ani jedno!!!!! 😉 😉 😉

SINCER....a vy ako???? s domcekom??? este ste nezazimovali????,alebo makate aj tento vikend?????

a kao sa ma nasa lax????????? som citala, že kupelka je hotova... 🙂 🙂 🙂 🙂

ivkaj
17. okt 2009

Čaute, volala jsem do laboratoře a zatím to vypadá, že se vyvíjí všechna tři embria (ťuk, ťuk, ťuk). Zítra si zase voláme a rozhodne se transferu.
Jo a představte si, že nám nebo teda aspoň mě zapomněli u odběru říct, že máme začít brát utrogestan. Normálně mě to vzbudilo, našla jsem si insrukce od minula a tam je to psané (snad máme nějakou dobrou vílu, která nám dohlíží na hladký průěh). Tak jsem se ráno ptala v laboratoři a paní se tam docela divila. Každopádně, první dávku už mám v sobě a běhme hodiny jsem po ní usla (docela nářez).

Přeji vám všem krásný a pohodový víkend, a děkujeme za podporu! Zlata moje, cmuk😉

sincerity
17. okt 2009

ahojte babulky, prajem krasny vikendik....

ja prave kavickujem.... - prestavka v sobotnom upratovani... kedze sme boli minuly tyzden prec, tak aj o druhej poobede to vyzera ako na bojisku.... a uz som narobena ....

ivi... to je super sprava! budu to silni bojovnici, uvidis. Ja uz si ani nepamatam, ci som ten utrogestan brala od odberu, ci snad az po transfere... pekne odpocivaj... budes potrebovat mnoho sil 😉

nel... vitaj 😉 veru treba to uzavriet a nechat tak... nijak si to nevedela ovplyvnit, robila si co si mohla, aj Laci... treba to nechat a nabrat sil do dalsieho pokusu.... hlavne vela odpocivaj, telo sa musi dat do poriadku ....

orsul... no my makame furt... ci v robote, marek na stavbe este nieco doraba, ja aj doma... je to na nervy, nemame na nic cas... uz nech je to nejak za nami.... vidim seba o tri roky.... v novom dome, s dvoma detmi, s titulom.... a nic viac ma nebude trapit.... len tie tri roky teraz nejak prezit 😅 😀

orsulka
autor
17. okt 2009

ivi...tak super spravicky.....tiež ža napodobnim : ňtuk-ňtukňtuk...a este k tomu tfuj-tfuj-tfu !!!!! 😀 😀
ceolkom sila,že ti zabudli pvoedat že brať ten utroš....ale vila spodvedomim zapracovala, a vsetko je tak ako mabyt .-))))))

sincer.....len aby ťa za tie tri roky bolo este vobec vidiet.....ty šparadielko!!!! 😀 😀 😀

chlapci si dnes makli.....maju skoro dokoncene tri steny.....zajtra ich pocka už len strop a stena s oknom.....vyzeraju byt fakt sikovny....
ale ved dostali aj dobre ranajocky a obedik, aby nabrali sil 🙂))))) a chvala bohu zajtra dojdu az o 8,00 hod!!! tak si hadam trosku pospim .-)))))

s Ferkom sme si už rozkreslili ako by mala nasa spalna vyzerat, už len ist do studia a zistit kolko to bude stat .....uff,,,uff

lubkam vas babenky...pa

nelia
17. okt 2009

Ivka, veď to je super, že z 3 vajíčok sú 3 embryjká.. ja som mala zo 7 len 2 oplodnené.. takže ešte raz TFUJ, TFUJ, TFUJ, TFUJ!!!! Uvidíš, tentokrát to vyjde 🙂

lilienka13
17. okt 2009

ahojte babulky, som rada, ze temicka sa ubera pozitivnym smerom a ked to tak pojde dalej, tak coskoro sa dozvieme aj dalsie pozitivne spravy. 😉 teraz citam jednu knizku, ma nazov MILUJ SVOJ ZIVOT a je fakt super. neviem, ci ste ju niektore necitali, ale v podstate tam ide o to, ze kazdy ma svoj zivot vo svojich rukach a my ho aj ovplyvnujeme svojimi myslienkami, t.j. ako rozmyslame, tak budeme zit. ze nie mysel rozkazuje nam, ale my nasej mysli. no a co si budeme vsugerovavat to bude nakoniec aj pravda. takze odo dnes si kazda povinne bude hovorit denne aspon 20x nejaku pozitivnu myslienku a bude to dobre ... 😉 😵
to je rozkaz !!! a plati to nielen pre adulik 😀 😀 😀

lilienka13
17. okt 2009

myslim kvoli tomu, ze je vojacka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre