Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lilienka13
17. okt 2009

tak zatial prijemnzy zvysok vikendu a nezabudnite - POZITIVNE MYSLIET !!! 😉

orsulka
autor
18. okt 2009

dobre ranko...dalsi den....mam hroznu svalovicu na chrbte a rukach......hlavne po vcerajsom kondicnom treningu Step aerobicu....aj ma napadla myslienka, že si nemám brat tie činky, ale......

chlapci prave dosli a idu pokracovat.....

sincerity
18. okt 2009

ahojte babule 😉

lil... tak tu knihu by som si mala precitat aj ja... lebo fakt niekedy neviem rozkazat zlej nalade, ci negativnemu rozmyslaniu..... ale nie je to aj o povahe cloveka? niekto sa vie mozno prinutit lahsie niekto tazsie.... niekto vobec a bude furt vrcat... ako ja 😀

orsul... no dost skoro chlapci prisli na nedelu.... my cakame vodara-kurenara, ktovie kedy sa dotrepe.... sak tu mame zimu jak v ruskom filme...
A to si pojdete dat navrhnut? Alebo skocite len tak do nejakeho obchodu?

nelia
18. okt 2009

Orsul, ty si chorá a bola si cvičiť? Odkáž Ferkovi, nech Ti dá za mňa 25 na zadok!!! 😉 😀 Už sa pred KET-om pekne šetri, aby si bola fit. Inak Laco práve kuká basketbal, ako Vilo hádže góly do Pezinskej siete 😅
Lili, to môže byť dobrá knižka.. určite je na tom veľa pravdy, že naše myšlienky ovplyvňujú náš život. Takže ja si myslím, že o pol roka už budem tehu 😅 .. a dnes na to musím pomyslieť už len 19x 😀
My ideme k svokričke na obed... mňamky... Príjemný zvyšok víkendu..

ivkaj
18. okt 2009

čaute, tak mám za sebou další rozhovor s laboratoří. Dobrá zpráva je, že se pořád vyvíjí všechna tři embya 😵
Horší je, že nevím co dál. Chtěla bych si nechat zavés asi všechna tři (i s rizikem, že to budou dvojačata nebo možná trojčata), jenže oni o tom, nechtějí ani slyšet. Prý kdyby mi bylo přes 40 a měla sem za sebou víc pokusů, tak možná (to je mi argument). Jenže na poprvé s nevyšlo ani s 2, tak si říkám, že tři přeci jen zvýší pravděpodobnost,k že z toho bude aspoň něco 😨
Takže zítřek rozhodne 😕

Nelia, užij si oběd u svokry. My byli včera taky na oslavě (rodina Pavlovi sestřenky slavial narozky). Smutné je, že oni si na ty moje co jsem měla už před měsícemani nevzpomněli 😖

Orsul, vážně by ses měla začít šetřit, přeci jen namožené tělo není nic moc. Takže nařizuju relax a odpočinek!

Sincer, s topenářem jsme si užili své, tak doufám, že vy budete mít větší štěst při výběru😉

Lili, pozitivní knížkiu jen chválím;o)

Adu, ty si asi někde pěkně užíváš víkend, tak podravuj Maťa ;o)

orsulka
autor
18. okt 2009

taaaaaaaaaaaaaaaak....!!!!!!!!!!!!!§ dobre sta ma zvozili !!!!! ale tak mi treba.....
Neli mas pravdu...som este chora, teda nemam žiadne teploty ale hrdlo nebolo este OK....lenže ten trening som vybavovala ja pre decka, a Ferko nemohol ist, kedže doma boli majstri......a som is tak velmi chcela zacvicit.....tak mi to prosim odpustte..... 😔 😔 budem posluchat.....

tito nasi majstri už hadam budu koncit každu chvilku....takže ma caka upratovanie toho bordelu.....a ked si predstaim ako som tu spalnu vcera umyla 3x.... a stale vysadal ten ement...tak po tom dnesnom strope si neviem predstaait kolkokrat sa to bude musiet umyt......plus okno samozrejme....ale to len tak z hrubej spiny, aby som neposkodila tie nove špalety 😀 😀 😀

nestihli sme vcera pozerat basket.....alwe volal kamoš, že Vilovi včera islo .-)))))))))

boli ma hlava ako kona...ale ato inak auž treti den, a tak nejak si asi zacinam zvykat alebo čo.... 😝 😝 😝

nelia
18. okt 2009

Ivka, no neviem... ja by som si 3 určite nedávala.. normálne rozmýšľam, že pri ďaľšom pokuse si dám len jedno, nie dve. Ja som sa pravdu povediac trocha obávala dvojičiek.. určite by som to nejako zvládla, ale predsa mám akési obavy a hlavne sa bojím problémov, ktoré môžu počas tehu nastať kvôli dvojičkám. Ale jedno viem isto, 3 by som si určite nedala. Tuším aj v našom CAR-e dávajú max. 2. Mimochodom to nemusí nič znamenať, že z tých dvoch sa nič neuchytilo, proste to treba brať tak, že to neboli tí praví bojovníci. A som fakt veľmi rada, že sa všetky 3 vyvíjajú... aj hovorila, koľko bunové sú?
No idem ďalej kukať superstar 🙂.

nelia
18. okt 2009

oprava... chcela som napísať: koľko bunkové sú?

adulik76
19. okt 2009

ahojte, konečne som sa dostala k PC, aj to až v robote. No, popísali ste tu celkom dosť.

Lili: vykonám 😀

My máme PC doma odpojený, lebo som maťa nahnala, aby sme urobili konečne detskú izbu, kým tam príde krpec. Tak sme v sobotu búrali, murovali a maľovali - v tom nám výdatne pomáhala aj naša Linduška - farba bola všade 😀 . A včera sme pokladali plávačku, tak si necítim kríže a kolená. Byt vyzerá ešte aj teraz ako po výbuchu, lebo sme ešte nedali okrajové lišty a tým pádom som nejak ani neupratovala. Mám koooooopec prádla nachystaného na žehlenie, ale nemám si ani kde rozložiť žehliacu dosku. Ono by to možno aj šlo, keby sa mi fakt veľmi chcelo. Booože, a to mi včera prišla aj mrcha a fakt mi je dnes zle. Dala som si "ružovú lentilku" a zachvíľu bude svet gombičkou ....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ivkaj, držím palce, nech sa embryjká dobre vyvíjajú a ja by som si nedala 3 naraz. Urob, ako myslíš, ale ja si myslím, že tri je veľa. Ale aj tak ťa budem podporovať a držať vám s Palim palce, nech sa rozhodnete akokoľvek.

orsulka
autor
19. okt 2009

dobre ranko.......Adulik.....ja presne teda viem, o čom si pisala - rozbombardovany byt a podobne...!!!!!
vcera chlapci uspesne skoncili a nam sa celkom podarilo dostať prach pod kontrolu...Ferko mi pomohol ocistit spalnu, okno a tak...ja som davala do poriadku kupelku....no prachu vasade!!!!!!!!!!!!!!!!
od dnes už uživam 2x denne tie tabletky...rano a vecer.....14 den idem na kontrolu, takže to vychádza na nedelu....budem volat do CAR-u, že kedy teda mam prist, ci v nedelu alebo až v pondelok....

ani dnes asi v praci nebudem moc stihat pisat, lebo fakturky sa mi tu celkom nakoopili...

IVI...tri by som si nedala ani ja.....teda okrem toho, že aj v nasom CAR-e davaju max. 2.....!!!!
ale držkajte sa...daj vediet....co a ako dalej..... 😉

adulik76
19. okt 2009

orsul, tak ti budem držať mooc palčeky, nech to už konečne vyjde. Ja sa budem pokúšať o mesiac. Keď mi skončí mrcha, pôjdem na sono, či tá 5 centimetrová potvora zmizla.

orsulka
autor
19. okt 2009

adulik...ved aj ja tebe....zlatusik....nech je tamtááá hentááá prec.....a pojdes do toho !!!!!

Neli...do kedy budes PN ????? kdy mas ist na nejaku kontrolu??????

adulik76
19. okt 2009

vari všetky pracujete???? 😕

orsulka
autor
19. okt 2009

adulik...ja veru pracujem..........a rozmyslam, že ak by sa mi dnes zadarilo urobit veeeeeeeeeeela veeeeeeeeeeeeeeeeeela...osatla by som zo dnva dni doma......vyležať......
v nedelu mi potvrdili v Heliose kontrolu na sliznicu 😉 😉 😉

nelia
19. okt 2009

Ahojte 🙂
No ja nepracujem, ja leňoším... ešte tento týždeň budem doma a v pondelok už chcem nastúpiť do práce. Na kontrolu pôjdem vo štvrtok alebo v piatok, ešte uvidím. Ešte stále špiním, dnes v noci toho bolo celkom dosť, ale to je asi normálne. Dr. povedal, že ešte chvíľku môžem aj krvácať, ale ani nemusím. Poctivo pijem alchemilku s rebríčkom a plánujem si urobiť aj sedacie kúpele z rebríčka. Nech sa tá maternica čím skôr zahojí a my sa zase môžeme snažilkovať.
Adu, vy ste ako dlho museli čakať po kyrete? Čo povedal Pinďo? Asi pol roka, čo? Aj ste dávali pozor, či vykašľali ste sa na to? Mne sa to zdá strašne dlho a ja si myslím, že maternica vie najlepšie, či je zahojená a keď nie je, tak sa plod proste neuhniezdi. Čo myslíte?

nelia
19. okt 2009

Orsulka, takže si už začala s tabletkami? Ani nevieš, ako veľmi Ti držím palce... moc, moc, moc Ti prajem, aby to tentokrát konečne vyšlo. 😅 A tú chorobu veru skús vyležať, lebo práca Ťa určite neuzdraví.
A Ivkaj nebodaj dnes už šla na transfer? Tak na ňu silno myslím 🙂

ivkaj
19. okt 2009

Čaute, tak já se válím doma. Volala jsem do CARu a mluvila jsem pro změnu s jinou embrioložkou, tak nám odusnula tranfer až na zítra. Vypadá to, že naše dilma vyřeší příroda za nás, protože jeden bobánek to asi začíná pomalu vzdávat:-/
Ale zítřek je přímo ideální den. Určitě si chceme nechat vloži embrýsky dva a zítra máme druhé výročí svatby. Navíc když to vyjde, termín by pak byl v červenci kdy děda bude slavit 80. Uznejte, že lepší kostalace už být nemůže ;o)

nelia
19. okt 2009

Ivkaj, ano, ano, ano 🙂 🙂 🙂 ... takže aj vďaka tej perfektnej konštalácii si pozitívne naladená a to je len a len dobre.. len tak ďalej kočko 😉 😅 .. zajtra to u vás vyzerá na celkom príjemnú oslavu vo štvorici 😀

adulik76
19. okt 2009

neli, minimálne tri cykly musíš po čistení počkať, už len kvôli tomu, či ti cyklus nabehne v poriadku. A pozor si už nedávame asi 6 rokov, ale nie, vážne, vykašlali sme sa na to. Riadili sme sa tým, ako som sa ja cítila.

nelia
19. okt 2009

Adu, tak presne to mám v pláne aj ja 😀 ... inak čítala som troška tému prvá menštruácia po potrate a sú tam baby, ktoré po kyrete už ani nedostali menzes, lebo ostali hneď tehu, takže aj takéto prípady existujú 😕

adulik76
19. okt 2009

Veru, existujú, ale ja som ten prípad nebola. Takisto som neotehotnela ani po laparke. Mne asi ani svätená voda nepomôže 😖

ivkaj
19. okt 2009

Nelia, jo jo, to je prostě konstalace za které to vyjít musí;o) A potvrdila nám to přece i ta kartářka ;o)

A tou pauzou je to asi tak, že tělo si samo řekne co a jak. Však uvidíš jak ti bude a podle toho se zařídíte.

Adu a ty s tak velkou cystou chodíš do práce? Jsi velmi statečná! Představ si, že s podobně velkou cystou byla na operaci zpěvačka Iveta Bartošová a bylo to ve všech novinách 😝

adulik76
19. okt 2009

no, vidíš to, som to ja ale hrdinka. 😎 Ale popravde, do minulého pondelka som ju cítila na tej pravej strane a dr. mi to na sone len potvrdil. Potom som začala piť alchemilku a bolesti už nemávam, tak si myslím, že keď pôjdem na kontrolné sono, tá potvora bude preč. No, a čo sa týka Ivety Bartošovej, nuž moja cysta nemá takú mediálne známu majiteľku, tak o tom nevie celé Československo 😵

orsulka
autor
19. okt 2009

baby..... 😀 😀 😀 sa tesim, aže nalada sa celkovo zmenila oproti minulemu tyždnu!!!! no super......

IVI...na zajtra velmi velmi držim palceky!!!!!!!!!!

neli...a ty kludne lenoš.....máš este tyzden......aj ja by som chcelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝

nelia
19. okt 2009

No ja sa na jednej strane už do roboty celkom teším, ale na druhej strane mi vôbec nechýbajú tie "súcitné" pohľady mojich kolegýň.. najhoršie je, že oni už všelijako konšpirujú, že som tehu a tak.. vôbec nevedia, čo bolo vo veci.. tak si možno budú myslieť, že som tehuľka... no uvidíme, vykašlem sa na okolie a budem sa sústrediť iba na seba 😎
Adu, veď ani ja som po laparke neotehotnela.. to je fakt nejaké zakliatie, či čo... už musíme vymyslieť nejaké čary, aby sme to prelomili.. nevyzná sa tu niekto vo "woo do" alebo tak? 😀 😀

adulik76
19. okt 2009

môj muž mi občas rozpráva, že má takú čarovnú paličku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , pomôže to?

nelia
19. okt 2009

tak mu odkáž, nech ňou konečne poriadne zamáva!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja si myslim, že ano 😀 😀 😀 😀
ale táto palička len a len tebe ..,..... 😀 😀 😀

adulik76
19. okt 2009

na čo ty len myslíš, keď si taká vyškerenááá???? 😕

nelia
19. okt 2009

Adu, však predsa na čarovnú paličku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre