• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Noo, podle toho jak se Orsul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě taky nějaká "palička" napadla :wink: ale myslím, že Adu měla na mysli, asi něco slušnějšího :sunglasses:
19. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ste mysleli na to, na čo ja, tak ste fakt SKAZENÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :grinning:
19. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezaložíme si novú tému s názvom "skazené snažilky"? Možno by nám priniesla šťastie :confused: :grinning:
19. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem sa trocha rozvaliť na gauč, lebo ma už nebaví sedieť pri PC... bolí ma z toho chrbtica.. a od budúceho týždňa budem v kuse pri PC, tak si to ešte užijem :unamused:
19. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aku inu paličku ste mali na mysli?????? akožae fakt nejaku čarodejniiicku????? :confused: :confused: :confused:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neli...neryp dievča!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
19. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa spýtaj môjho muža, akú má čarovnú paličku :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja????????? no to nie.......dávam to Tebe za úlohu ... :grinning: :grinning: :grinning: aby si zistila, vyzistila a prezistila...... čo to je za paličku.....a potom nám tu podala spravu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

PS: a potom aj ci sa dá požiačiavať!!!!!! :wink: :wink:
19. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nestačila by nám kouzla prováděná na dálku :sunglasses:
19. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
požičiavať sa nedá, je pripevnená napevno, tak s ňou môžem manipulovať len ja :grinning:
19. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pak kdo je tady zkažený :grinning:
19. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

tak to je škoda.....lebo ak je zázračnááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, občas čosi vykúzli...... :grinning:
19. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda tady je ale nálada :grinning: Není to od vás ale moc hezké, když mám vynucený půst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivkaj..... to nič mojko.....ty si len pekne pockaj na zajtra na svojich bobacikov.....čo tam po sexe!!!! :grinning:
19. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, ivkaj, otvorene sme nič nenapísali, na čo aj ty myslíš????? :grinning:
19. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul a co je to to cizí slovo :sunglasses:
19. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, to ja mám pôst už vyše 2 mesiace... takže ja už vôbec netuším, čo to slovo znamená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
19. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, ako vidím, sú tu samé postiace sa žienky :grinning:
20. okt 2009 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko .-))))) dnes je "zdravotne" ovela lepsie ako vcera.....dnes som dokonca spala až do 04,00 hod..... :wink: :wink:

inak ja postim tiež už druhy den dneskaj :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak keď ja to rátam, mrcha prišla v nedeľu, tak dnes to bude tretí deň. Aspoň si nebudeme závidieť :sweat_smile:
20. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik....hihihihih........takže nám to celkom rovnako šlape :slight_smile:)))))))

dnes musim ist na danovy urad.....a taaaaaaaaaaaaaaak sami nechce......nejak sa budem musiet prekonat....a to len papiere zaniest a potvrdit....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave som sa dozvedela, že tu dnes budem sama.......sef asi nedorazi vobec...a riaditel s ekonomkoz ideu do Považskej a do Trencina zaniest papiere na konkurz..........xi xi xi xi xi
20. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne sa dnes fakt vôbec nič nechce, ale musím už dať dokopy výplaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už??????? tak to mna caka len na začiatku dalsieho mesiaca.......možem až po ukonceni vsetkych preprav....
ale ten danovy mi tymto padom dnes nehrozi ....
a amožno zajtra vezmem dovcu......a trosku doma upracem pred tou malovkou......este uvidim....
20. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme trošku iní, takže ja spracovávam výplaty o niečo skôr
20. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jo......ale viem, že aj niektore banky to robia tek, že ku koncu mesiaca maju pracovnici peniaze už na učtoch..... :slight_smile: :slight_smile:

som zvedava ako dnes Ivka........asi sa ozvu, až ked sa vratia...... :wink:
inak IVI.....mám pozdravovoať od Ferka......aj Pavla.....že tiež drži......palce!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, dnes má ivka veľký deň :slight_smile:
20. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Mňa už od včera večera bolí bruško :frowning2: .. hádam to je kvôli tomu, že sa maternica hojí..
Baby, normálne vás ľutujem, až taký dlhý pôst, že 3 dni????!!!! Ako to môžete vôbec vydržať?? :grinning:
Ivka, myslíme na Teba... nech sa bambuľky pekne udomácnia :wink: :sweat_smile:
20. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NELI......ahoj moja.......tak to ja neviem prečo ťa to bruško boli :pensive: :pensive: :pensive:
20. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, ja mám tiež za sebou dlhý pôst, dlhší ako tieto tri dni, takže viem, ako to je.
20. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok