Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
20. okt 2009

Ja by som vydržala aj celé tehu, no o mojej polovičke sa to povedať nedá 😝 😎

orsulka
autor
20. okt 2009

neli..... 😀 😀 myslím že toto sa nedá povedať o žiadnej polovičke.... 😉 😉 😉

adulik76
20. okt 2009

orsul, to máš fakt pravdu 🙂

nelia
20. okt 2009

no veď práve... chlapi 😎 😎
Nechcem provokovať, ale idem si ľahnúť a čítať knižku... 😝 😅

orsulka
autor
20. okt 2009

neli...dnes som na tom lepsie ako vcera....takže kludne bežkaj mojko....ešte oddychuj, kym možeš.... 😉 😉 😉

adulik76
20. okt 2009

moja, neprovokuješ, ja občas čítam knižku v robote 😀

nelia
20. okt 2009

Adu, veď som to tu minule čítala... no tá naša armáda... hrúza 😉 😀
Tak idem k našim na obedík a k nezbednému čertíkovi, nech mi trocha dvihne náladu.. a budem ďalej oddychovať a čítať u našich 🙂
Pá a nepracujte veľa, škodí to kráse 😀

orsulka
autor
20. okt 2009

a ja že co som tak oškaredela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀

adulik76
20. okt 2009

tak to ja sa občas musím cítiť ako MISS WORLD 😀

orsulka
autor
20. okt 2009

😀 😀 😀 😀

ty aj si Adulik !!!!!!!!!!!! určite...... 😉 😉

adulik76
20. okt 2009

môžem to zobrať ako kompliment, ale vzhľadom na predchádzajúcu konverzáciu si mi otvorene potvedala, že som hnilá jak voš 😀 😀

orsulka
autor
20. okt 2009

adu...je uplne jedno co by som tentokrat povedala, lebo na niečo je to pochvala, a na ine......
.....a opačne .....

😀 😀 😀 😀

ja som zas na druhej strane možno pracovitá.......ale striga škaredá.......kuuurnik...a samy jebak!!!!!! 😀 😀 obočie až po ofinku.....a kruhy pod ocami až k brade!!!!!!! 🙄

orsulka
autor
20. okt 2009

to mas ako ja ked som sa Ferka opytala, že ci som skor pekna, alebo zaujimava..... 😀 😀 😀
a cokolvek mi odpovedal......nebola som spokojna .-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

orsulka
autor
20. okt 2009

...koniec debát ???????? 😀 😀 😀

adulik76
20. okt 2009

idem domooooooov, zdrháááááááááááááááááááááááááám

adulik76
21. okt 2009

dobré ránko, ako sme sa dnes všetky vyspinkali?

orsulka
autor
21. okt 2009

cavo...inak ja som vcera odisla z prace o 12,15 hod!!!!!! hihihihihih......tiež to boli fofry, takže som to nestihla ani napisat 😀 😀 😀
boli sme pozerat tie podlahy, a v dalsej firme na cenovu ponuku na skrinu.....cena rovnaka ako u predchádzajuceho....akurát tito nam dali 8% dole z ceny.....co je cca 1500 SKK-......hmmmmm

a inak nemam dovolenku...som v praci......

cim dalej tym viac kaslem, až mam take mierne záchvatiky....aj v noci...potom si idem dat za lyžičku medu a prejde to....
z uvedeneho vyplyva, že spanok nic moc......
😔

orsulka
autor
21. okt 2009

Ivka sa nikomu neozvala???????????????????????????????????????????? že ako vcera dopadli alebo co ??????

ivkaj
21. okt 2009

čaute, já jsem včera celý den odpočívala. Zavedeny jsou dvě embria po pěti denní kultivaci a teď už je to v rukách někoho jiného 😵

adulik76
21. okt 2009

a čo KET, pôjdeš, keď zdravotne nie si na 100% OK? A čo vás vyjdú skrine, ak smiem vedieť?

nelia
21. okt 2009

Dobré ránko 😉
Ivka, tak to je super.. takže to už museli byť tie morulky (či ako sa tomu nadáva 😕 ).. určite sa obidve pekne uchytia a bude z Teba kinderko 😅

adulik76
21. okt 2009

tak, ivi, hlavne oddychuj 🙂

jjankka
21. okt 2009

ahojte, chcem sa k Vam pridat, tiez som snazilka a zatial neuspesna,,,dufam ze sa to coskoro zmeni

nelia
21. okt 2009

Ahoj Janka 🙂.. ako dlho sa snažíte? Napíš nám niečo o sebe... 😉

jjankka
21. okt 2009

ahoj snazime sa tak cca pol roka, viem nie je to az tak dlho ako niektore ine pariky,,ale mne to pripada ako strasne dlhy cas, mala som zvyseny prolaktin a dr. mi dala niejake tabletky a teraz cakam ci dostanem krami alebo nie,,,,,meskaju sice len jeden den ale co to je,,,,,

nelia
21. okt 2009

Janka, tak to je naozaj veľmi krátka doba na to, aby si panikárila.. uvidíš, raz-dva sa podarí 🙂.. a možno si už teraz tehu..

adulik76
21. okt 2009

tak teda vitaj, a skadiaľ si?

jjankka
21. okt 2009

Ja viem, je to kratka doba,,,,,,,,no neviem ci som v tehu, mam pocit ze skor sa mi opat zvysil ten prolaktin a preto nemam krami,,,,ja som z Banoviec

adulik76
21. okt 2009

aj chodíš niekam k lekárovi, alebo iba k svojmu obvodnému gynekológovi. Lebo v Trenčíne je CEGYS - kde sa zaoberajú aj neplodnosťou

jjankka
21. okt 2009

nie zatial to je len cez obvodnu gynekologicku,,,ale pockame po vianociach ci sa nieco zmeni. A ked nie tak nieco s tym zacneme robit, buduci tyzden mame svadbu takze este je okolo toho behaciek a po sviatkoch myslim ze bude vhodna doba na navstevu nejakeho odbornika,,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre