Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
22. okt 2009

a výsledky sú v poriadku? bol na vyšetrení aj manžel?

nelia
22. okt 2009

Baby, tak Dr. ma vôbec neprehliadal... ešte je skoro... ukončil mi PN a dal mi na 3 mesiace antikoncepciu.. vraj mi to po tých hormónoch zrovná cyklus a bude ma to chrániť aj pred tehu, keďže tie 3 mesiace by som nemala otehotnieť. No a o mesiac mám ísť na kontrolu. Ja som sa ho zabudla spýtať aj na histológiu, z výsledkami z nej by som mala ísť do CAR-u a dohonúť sa, čo dalej.. no výsledky ešte aj tak asi nemal, takže si ich vypýtam, keď pôjdem na kontrolu o mesiac, veď teraz máme času a času 😒 😎 .. no aspoň budem teraz 3 mesiace v kľude a nebudem sa sledovať 😎 .. ale zato dúfam, že sa budem radovať s vami 😅 😅

adulik76
23. okt 2009

dobré ránko, konečne je tu piatočeeeek

🙂

sincerity
23. okt 2009

ahojcek babule 😉

ivi.... a ty si po transfere isla do prace, ci si na pn?

orsul... neboj, ja premyslam aj nad sebou, len nie niekedy tak intenzivne ako by som mala 😀 ale co uz, to som asi cela ja.... niekedy je to dobre, niekedy by som sa na vsetko vykaslala a myslela len sebecky na seba... ale ono to velmi nejde....

adu... ty co tu tak skoro? snad nie si uz v praci od stvrtej ... 😕

nel.... tak dufajme, ze sa ti to vsetko zrovna a budete moct pokracovat dalej.... asi je este skoro premyslat co dalej, co?

vitam nove snazilky 😉

adulik76
23. okt 2009

sincer, to som písala z domu

orsulka
autor
23. okt 2009

dobre ranko...pre mna je fajny piatocek......ja som totižto ostala doma dnes....
teda...vcera som o 10-tej odišla z prace, lebo mi naozaj nebolo až tak dobre, robota porobena.....tak som vzala pol dna dovci a dnes tiež cly den......potom som doma spala doma dve hodiny jak poleno...!!!!!
stale ma trapi len ten kasel a vcera aj bolest hlavy, ale poobede už bola hlava OK.......
a konečne mam doma podlahu, v sobotu už bude v izbe juchuuu!!!!!!! 🙂))))))

dnes vas ale budem priebežne sledovat, čo tu porabate .... 😉 😉 a ci vobec niečo 😉

Adulik...ten vtip neamal chybu!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neli....no trosku sledujem moja, že si bola este "vyklepana" u toho doktora, že si sa zabudla popytat na veci.....ale tak ako pises bude este cas......no a ta antikoncepcia....tak ja neviem, ale boli aj pripady, ked žena nemohla otehotniet, tak jej nasadili antikoncepciu na pol roka...potom vysadili, a ona o par mesiacov normalne otehotnela......takže..... 😉 😉 teda neviem, ci si niekedy v živote brala antikoncepciu....

orsulka
autor
23. okt 2009

rosita....aj tu na koniku je vela žien, ktore maju problem s druhym dieťatkom....to prve slo na to tata, a druhe, ked chceli tak nie a nie a nie.....akurat, že nesledujem tie temy, tak ti neviem ani poradit.....
my tiež nemame žiadne babo....tak ako aj ostatne baby tu v nasej teme....

myslím, že by bolo dobre, keby aj manžel isiel na vysetrenie.....lebo za par rokov sa aj jemu mohol zmenit spermoigraam, a pokial mas ty dobre vysledky, može byt problem u neho......no a pokial budete obaja zdravi, tak to bude možno psychikou.....

pokial ťa nebavi meranie tych teplot a podobne......ja by som sa tiež na to vykaslala 😀 😀 😀
este teda napis ake su u teba vysledky a tak......potom budeme riesiť dalej ... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. okt 2009

sincer...lasenka......ty len pekne davaj na seba pozor.....chvala bohu, že ide zima, a nebudeš už tak makať na tom dome, ako vlačenie škridle a podobne!!!!!!!.....budeš trosku oddychovať ako spiaci medvedik v zime 😀 😀 😀

adulik76
23. okt 2009

orsul, príspevok na trikrát???? 😀

orsulka
autor
23. okt 2009

adulik.................tak to už aky dlhy by bol ten jeden ???? 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
23. okt 2009

orsul.... no niekedy by som radsej nosila tie skridly, ako sedela doma pri pc.... lebo ono to cloveku neda.... a robit treba... a treba pisat tu sprostu bakalarku.... 🙄 vobec sa mi to nechce....

no to je super, ako tu vsetci nieco prerabame na domoch, bytoch 😉 sme sa nejak zhodli.... keby aj to ostatne tak bolo coooo?

adu... no ze sa ti to chce tak rano pustat ten pc.... 😉 ja ledva oci rozdrapim....

no drzte palce na vikend aby bolo tych slubenych 17 stupnov a slniecko.... mali by sme sa s lax fotit, tak nech vyjde aspon par peknych zaberov.....

orsulka
autor
23. okt 2009

sicer.......ved prezrad coto budu za fotky????? citala som nieco na Fc.....to budeš ty ju fotiť????, a kde to potom idete "publikovat" ?????, alebo...????

a ja viem, že nieekdy pri tejto nasej PC praci, je dobra aj ta fyzicka....práve preto som už požehlila 😀 😀 😀

idem trosku zapracovat na tomto prachu, ktorý tu vsade je.....pri tej podlahe sa hádam až tak prasit nebude... 😠 😠

nelia
23. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Orsul, urobila si dobre, že si ostala doma... ale pri prerábaní bytu sa len prizerať, ano?!!!.. a vydávať rozkazy 😉 ... žiadne upratovanie... oddych, oddych, oddych!!!
No ja som už antikoncepciu brala... takmer 5 rokov... vysadila som ju pred 7 rokmi... aj ja som počula o prípadoch, že antikoncepcia pomohla, no ja pri mojej smole ten prípad určite nebudem. Ale 2.IVF na jar to istí!!! 😅
Ivka je asi na PN, ale určite oddychuje a tak to treba robiť 🙂

nelia
23. okt 2009

No Orsul, ani som to nestihla odoslať a už vidím, že pracuješ 😠 😠

orsulka
autor
23. okt 2009

neli...rozkaz sefe......ja tu totižto budem mať na to ludi 🙂)))))) este aj na varenie.....chichichichi....doje kamosi dobry, onbude pokladat......a ona mi pomože so vsetkym ostatnym....je to zlatae žiena... 😉 😉 😉

adulik76
23. okt 2009

my si tú našu detskú izbu dorábame fakt pomaličky, každý deň niečo 🙂

nelia
23. okt 2009

Adu, niet sa kam ponáhľať... máte na to ešte 10 mesiacov 😉 🙂

orsulka
autor
23. okt 2009

🙂 🙂 neli...dobra ponámka 😉 😉

nelinka.....ved ja len poutieram prach...a uplne že pomaličky....každu vec musim chytiť do ruky a utrieť, lebo je zaprasena......takže žiadna namáhava praca..... 😉

nelia
23. okt 2009

Orsul, OK, tak to Ti schvaľujem 😉 😀

laxity
23. okt 2009

zdravím vás babule

nel...nechcem sa k tomu už vraciať, mrzí ma to, moc ma to mrzí, ale verím, že ty si silná a zvládaš to ok 😉

ivkaj...tebe veľa šťastia 😉

orsul....no fotečky, také s bruškom, sa teším, len nech vyjde počasie, potom sem dám možno nejakú, ale na FB asi nie, tam je to katastrofa 😀

adu...ahoj ahoj, ty ozaj strašíš tak skoro 😀

inak mne sa tiež sníval sen, že som porodila, tri krát som zatlačila a bolo to vonku....čo by som za to dala 😀
Mám sa celkom dobre, dnes som zostala doma, celú noc som nezažmúrila oka, neskutočne ma bolela chrbtica, tak som sa úplne zrútila, plakala som, ale tak ráno som si to už uvedomila, že to k tomu patrí a že to len musím zvládnuť...len som akási citlivka

tak pekný dník prajem

nelia
23. okt 2009

Lax, ahoooooooj 🙂 🙂
Ďakujem 😔.. ale ako píšeš, som silná a zvládam to v pohode 😎
Však už len pár mesiacov a bude to tu.. neboj, ubehne to veľmi rýchlo. Koncom roka už nastupuješ na materskú?
Na tie fotky sme veľmi zvedavé, tak sem potom zopár hoď 🙂

laxity
23. okt 2009

nel...no možno už aj skôr, 3.11. mám poradňu, tak sa s ním skúsim porozprávať, či by sa dalo aj skôr. Fotky určite nejaké dám, teda ak sa zadaria 😀

orsulka
autor
23. okt 2009

lax...ahojček.....a som rada, že sa ti dá takto ostať doma, ked sa necitiš dobre....je to moc dobre, lebo potom take silenie sa do prace, pokial ťa aj boli niečo je na prd....

adulik76
23. okt 2009

lax, už to bude fakt zapár. Strašne rýchlo ti to ubieha. A už sa teším na fotečky malinkej 😵

ivkaj
23. okt 2009

Čaute, já jsem v práci. Kolegyně co mě občas zastupuje není moc schopná (holt má taky svoji práci) a v pátek už mi po telefonu vynadala, že vždycky když si vezmu volno, tak se na ni vyvalí nějaké problémy.
A než sebou cukat při zazvonění mobilu, tak jsem v práci a všechno si dělám pěkně svým tempem a s úsměvem na tváři. A doma se pak pěkně válím u TV ;o)

Laxity, na fotečky jsem zvědavá, tak aspoň nějaké bys nám pak mohla ukázat😉
Nebudeš chodit na nějaké cvičení, kdy by sis záda trošku protáhla? A co třeba nějaké těhotenské masáže?

Orsul, ty se dej pořádně dohromady, ať jsi fit! Na kdy ti vlastně KET vychází?

Adu, že ty si v práci zase čteš knížku?

Nelia, ty si uži poslední dny volna ;o)

adulik76
23. okt 2009

ivkaj, dnes nie, ešte som sa nezastavila 😝

laxity
23. okt 2009

adu....aj ja pozerám, že ako to letí, ide to neuveriteľne rýchlo 😕

ivkaj...chodím na tehu cvičenie, je to v Pezinku, tam to mám blízko je to super a veľmi ma to baví 🙂 . Nad masážou som rozmýšľala aj ja...tak uvidím. Ale ďakujem za radu.

a inak ivkaj tá kolegyňa musí byť fakt hrozná, aby si musela ísť do práce, pretože sa nedá na niekoho spoľahnúť...sila, keď si mala oddychovať, tak len dávaj pozor 😉

adulik76
23. okt 2009

ivkaj, byť tebou, vypnem mobil, aj ty máš právo byť PN

orsulka
autor
23. okt 2009

ivkaj...počuvaj Adulik.......dobre ti radim.... 😉 😉 😉 😉

tak ja som si fajne pospala hodinku a pol, teraz som dopapala tu svieckovu... 🙂 🙂 🙂 idem Ferkovi urobit obed, ked pride domov.....

ivkaj
23. okt 2009

Adu, já bych ět tu tak na měsíc potřebovala abys to tu u nás porovnala 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre