• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
tak ok, dohodneme sa a dôjdem tam to k vám porovnať.... :grinning:
23. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha, spadli sme až na 3.stranu... také škaredé počasie a každý víkenduje mimo PC :confused: :confused: :confused:
No ja som dnes bola u toho liečiteľa... on lieči tak, že sa na ľudí len pozerá... no baby, pozeral sa na mňa a mne sa totálne rozbúšilo srdce a totálne som sa chvela.. pýtal sa ma, či ma zvykne bolieť hlava.. no ani nie, že by ma bolela, ale tak sa mi točí, že niekedy si pripadám jak opitá, normálne neviem ísť rovno.. a vraj to súvisí aj s obličkami (že ani tie nemám uplne v poriadku), tak vo mne spustil nejaký "liečebný proces" a zajtra sa mám zase zastaviť. Vraj som doteraz preto neotehotnela, lebo moje telo sa sústredilo na seba (keďže nie je celkom v poriadku) a nevedelo prijať ešte aj bábätko... vraj ma teraz vylieči a potom sa nám určite podarí aj prirodzene... ale mám byť trpezlivá... no po tých 6 rokoch sa asi nedá povedať, že by som nebola trpezlivá, však?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: .. tak som veľmi zvedavá.
No niečo na tom liečiteľovi asi bude, lebo mamine presne povedal, že má niečo z chlopňou na ľavej komore srdca, čo má potvrdené aj od lekárov.
24. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je zaujímavý zážitok
25. okt 2009 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, tak hlavně aby ti pomohl :confused:
25. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, babulky :slight_smile:
26. okt 2009 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... hlásim sa po dlhom čase z roboty :unamused: :unamused: :unamused:
Neviem, koľko času dnes na vás budem mať, ale posnažím sa sem-tam sem kuknúť... nemusím začať pracovať hneď zhurta, nie? :wink: :slight_smile:
26. okt 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veľa práce škodi pleti :grinning:
26. okt 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko....aj ja sa hlasim z prace.......

vcerajsia kontrola dopadla dobre.....sliznica je OK....KET bude bo stvrtok.....sme sa nakoniec odhodli s Dr.....on vraj v piatok, a ja mu vravim, že mavam kratsi cyklus, že ci by nebolo lepsie vložiť skor.......tak potom posunul o jeden den :slight_smile:))))) ono aj tak je to vraj tak, že lieky mi upravuju cely cyklus, a vkladat embryjko sa ma len v urcitom obdobi........

no a potom sme este obiehavali Tulip, Tesco, decodom....a Geko :slight_smile:)))))) takže sme domov dosli po 6 hodinách .-)))))

ale podlaha položena, postel konečne na svojom mieste :slight_smile:))))) a taká je pekna ta izba .-))))
26. okt 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:

nel.... no zaujimave.... tak sup sup treba dat do poriadku oblicky a potom to pojde... mozno ma fakt pravdu ten liecitel....

orsul... no ja by som tak rada chodila po kadejakych decodomoch... to mam rada...

ivi.. ako ...? dufam, ze si cez vikend len oddychovala.

adu... veru pravda... preto ja mam asi taku otrasnu tu plet....

:sweat_smile:

my sme cez vikend vcelku relaxovali... upratovania moc nebolo.. v nedelu sme boli s lax fotit na hrade... no ale neteste sa, nemala som svoj den :rolling_eyes: ...
a to som este rano dostala mrchu... ze na 26dc... takze sa mi snad ten cyklus skratil... no ja neviem... hnus
26. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neli.......ono fakt niektorí ludia máju tieto schopnosti, ja tomu verim.......len naozaj treba natrafit na toho, kto to ozaj vie.......a to ti nedal žiadne bylinky? caje, alebo tak???????? ci este dnes ta bude preliečovat????

sincer....ahojcek......a čože lax, preco nemala svoj den????? nebolo jej dobre?????
s cyklus si nic nerob...ja tento mesiac 24 dc a dosla :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne prišla na 30 DC, čo som fakt spokojná a odišla po 8 dňoch, tiež dobré. Zajtra idem na sono o 16,30 zistiť, či tá hnusoba 48mm zmizla
26. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik......tak kónečne taky normal cyklus, vsak???????
to už zajtra pojdes na tu kontrole???? nejak mi to rychlo ubehlo, ci nie????, ale dufam, že už tam nebude!!!!!!
26. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul... ja som nemala svoj den, proste nie pekne fotky.... lax sa mala super :wink:

adu.. no vidis.. sa ti to upravuje, snad ta potvora zmizne!
26. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dúfam, potom pôjdem ešte na kontrolu tesne pred mrchou a podľa toho sa rozhodne, či mi dovolia ket, alebo nie.
26. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.................... bude!!!!!!!!!!!!!! a hotovo.......

sincer...ato sa nehanbiš takto pokaziť fotky????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute;o)

hlásím se po odpoinkovém víkendu. Teda já jsem odpočinutá, Pavel utahaný :sweat_smile: Rozhodl se zvelebovat zahrádku a u toho sem mu já neasistovala, takže si pěkně máknul, zatímco já sem se válela u telky.

Jo a včera jsme zase začli chodit do tanečních. Je to super, když člověk není už za úplné poleno;o)

Orsul, tak to je super zpráva;o) Kdy vlastně začnou prcka rozmrazovat?
26. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, takže už tento týždeň ideš na to??? Wou!!! Teším, teším... bude to pozitívne určite... musí byť!!! :wink: :sweat_smile:
Ja som bola u toho liečiteľa aj včera a ešte k nemu pôjdem... on nedáva bylinky a podobne. Proste sa na Teba pozerá a tak lieči... je to zaujímavé, ale tiež verím tomu, že niektorí ľudia proste také schopnosti majú.
Sincer, škoda, že to fotenie nevyšlo.. no hádam sa zopár dobrých fotiek nájde, nie? Z mrchy si nič nerob... veď raz ju to už hádam omrzí a nepríde :unamused: :fearful:
Ja teraz vôbec netuším, kedy čakať mrchu.. tak som zvedavá, kedy ma prekvapí... beriem síce tú antikoncepciu, ale Dr. mi povedal, že kľudne sa mi môže stať, že budem krvácať aj počas brania tabletiek. No uvidíme...
Adu, uvidíš, cysta bude preč... a ideš do FC alebo k svojmu Dr.? Držím moc moc palce!!! :wink:
Ivka, ako? Dúfam, že to s robotou nepreháňaš!!!! :confused:
26. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano dievčatka...držte mi palceky a silno myslite aj na mna .-))))))))

Ivkaj...takže tanecne - no super !!!! robite tmi radosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja neviem kedy budu rozmrazovat....ja si mam volat vo strvtok o 9,00 hod.....čo a ako sa bude pokracovat.....a ako sa rozmrazilo.... :wink:

Neli...tak ale to by bolo super, keby liečitel zabral......ono može na tom niečo byt, že tvoj organizmus nie je v poriadku a stara sa viac o seba...ako o babo..... no...len nech sa pekne na teba pozera.....tak dlho, aby si bola uplne OK :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, neboj, pracuju svým tempem co mi vyhovuje :sunglasses: A doma se svalím na sedačku a nedělám vůbec nic.

Orsul, no rozmrazí se perfektě, pak se zakousne a za pár dní budeš mít spoustu těhu příznaků :wink:

Jo a v pátek jsem si vsadila sportku, jdu zkontrolovat tiket, jestli jsem těch 100milionů vyhrála :grinning:
26. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, to moja polovička tipuje športku furt... a furt ništ :unamused: :angry: .. už by sa šťastie mohlo unaviť a sadnúť si aj na nás :fearful:
26. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivkaj.....tesi ma že takto oddyhujes a kontrolujes programy v TV :grinning: :grinning: :grinning: kedy by si mala ist na kontrolu???????

ja som inak dobre vafuknuta z tychto liekov..!!!!! od dens už davam a jutrogestan rano a vecer.....
26. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prepáčte že sa vám sem tak votriem, ale potrebovala by som poradiť.. :slight_smile: Ide o to, že menzes mi mal prísť 21.10. ale do dnešného dňa neprišiel. Ako ja by som bola najšťastnejšia keby neprišiel, len neviem či si mám robiť nejaké nádeje, lebo sa už dlhšiu dobu snžíme..zatiaľ neúspešne :frowning2: Test som si robila na 2. a 4. deň meškania, ale ukázal sa negatívny...Bolesti v podbrušku má ako keby každú chvílu mala prísť červená armáda, aj prsia ma bolia, ale nie zase nejaká neznesiteľná bolesť...Tak neviem. Máte nejaká z vás skúsenosť s tým, že by mohol test ukazovať negatívny výsledok a boli by ste tehu???? Ďakujem za radu :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, idem k svojmu dr. Aspoň sa nemusím chniepať do BA
26. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladusik, ono asi bude záležet i na tom, jestli máš pravidelné cykly. Zkus test třeba i jiné značky, za pár dní. No a úplně nejjistější je zajít si k Dr. na krev.
26. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladusik, s tým testom to je hrozne individuálne. Kľudne môžeš byť tehu, aj keď Ti to test neukazuje. Každej žene sa totiž inak tvorí ten HCG hormón, na ktorý test reaguje. Najlepšie bude, keď zájdeš k Dr., nech Ti urobí test z krvi (v moči to ešte nemusí byť) a to by si vedela na 100% na čom si. A vieš, kedy si mala ovulku? Držím palce, nech je to tehu :slight_smile: .
26. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, Nelia, Ďakujem za radu :slight_smile: Cyklus mám v podstate pravidelný, vždy od 19.-21. v mesiaci dostanem menzes a tento mesiac zatial nič..Asi bude najistejšie ísť k tomu doktorovi..Len ked ja sa už normálne bojím zavolať doktorovi, lebo sa nám tomu ani nechce veriť...neviem či ma chápete...proste sa bojím odpovede.. :frowning2:
26. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, no přemýšlím, že ve St zkusíme test (bude to už 13D po OPU), měli jsem 5ti denní kultivaci a jinak 14 dní od ET bude až 3.11.
26. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj, skús najskôr 9 deň od ET, nerátaj od OPU
26. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, vydrž ešte... budeš potom zbytočne nervózna z negatívneho testu... ver mi, viem o čom hovorím. Ja som si test robila 15D po OPU (12D po ET) a bol negatívny, pričom som bola tehu... tak by som na Tvojom mieste ešte týždeň vydržala.
Vladusik, presne viem, o čom hovoríš.. ale musíš to proste prekonať, keď chceš vedieť na čom si. No kľudne sa Ti mohla ovulka oneskoriť a potom sa oneskorí aj mrcha... preto som sa pýtala, či nevieš, kedy si ovulovala - to je dosť podstatná informácia a podľa toho sa treba riadiť, či mrcha naozaj mešká alebo meškala len ovulka... asi som to napísala trocha komplikovane, ale snáď pochopíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:.. ale kľudne sa pýtaj, ak nie :wink:
26. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
IVKAJ....suhlasim s babami...testi k si urob až tak 12 den od ET...... lebo.......ved ti to pisali vyssie.....a inak toho 3.11. je teda o tyzden .-))))))))))))))))

vladusik...ver, že ťa chapeme velmi velmi velmi dobre..... :wink: jednoducho chod k lekarovi a budes vediet na com si.....držim place ! :slight_smile:
26. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok