Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
27. okt 2009

no, ja som sa v piatok dotasala z môjho čučoriedkového likéru, ktorý som si navyrábala v lete a v sobotu mi bolo fakt dosť zle... 😝

orsulka
autor
27. okt 2009

adulik......šak hádam si si nedala naraz cely ten pohár čo si zarobila?????? 😀 😀 😀 😀

ja som už nepila ani nepamatam......žeby na chvojnici???????? asi ano 😀

adulik76
27. okt 2009

naraz nie, ale chlípala som to celý večer, ráno som podľa toho aj vyzerala

nelia
27. okt 2009

Adu, ty nezbednica 😉
Ja už som nepila ani nepamätám.. no minulý týždeň (keď som dobrala antibiotiká) sme si uvarili vínko, ale to sa neráta 🙂

adulik76
27. okt 2009

a prečo by sa nemalo rátať?

ivkaj
27. okt 2009

Tak to já jsem si dala dvě deci vínka (i když teda bylo bílé) v pátek a měla jsem normálně lehkou opičku ;o)

adulik76
27. okt 2009

ako vidím, nejak tu všetky popíjame 😀

orsulka
autor
27. okt 2009

tak...ja si teda dnes dam...to vinko........
ale ked poviem doma, že chcem dva deci cerveneho vinka, tak mojho asi vykoti 🙂))))))) si bude myslieť, že sa miniečo stalo 😀 😀 😀 😀

vcera som mu rozpravala pri vareni a nádychoch a vydychoch......a ja som sa teda pekne zabavala a rehotala 🙂))))) on sice nie až tak ako ja, ale povedal, že teda ale sme...... mršky!!!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
27. okt 2009

no a čo? ja som to tiež doma povedala a maťo mi dal za pravdu

orsulka
autor
27. okt 2009

adu....ved aj Ferko mne........ 😉

"bože odpusť im, bo nevedia, čo činia" 😀 😀

nelia
27. okt 2009

No lebo varené vínko je jak čaj 😝.. mňam, dnes si asi zase uvaríme 🙂

adulik76
27. okt 2009

keď už nič iné, aspoň sa pozabávame na nádychoch a výdychoch ...... a zasa sme tu len my.....a nikto nový 😀

.... ozaj, včera ma napadlo, že ani Lili sa nám už doooobre dlho neozvala

orsulka
autor
27. okt 2009

ani Labutienka.....dávno nebola......... ☹

inka také dobre prdýchanie nikdy nemože byt zle....ono to prekrvi poriadne hlavu, plucka a vsetko ostatne asi tiež.......

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.........ako keby som Adu a Sin videla...!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
27. okt 2009

ja som bola pri monitore až brontavá a dýchala som ostošesť 😀

adulik76
27. okt 2009

ozaj, a aké chilli berieš? Popíš mi to bližšie, aj ja sa asi na to dám

orsulka
autor
27. okt 2009

adulik........................presne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a keby si mohla, aj si udrieš...... 😀 😀 😀 😀

ja som si kupila v obchode susene chilli papričky.....a ked som nieco jedla tak som si s tym jedlom dve tri male supla......a potom este klasicku chilli omacku, tu milujem a hocičomu.....
ale staci jest tie chilli papricky tak každy druhy treti den...nie každy den

pr tie ktore nemaju radi pikantne veci, lebo tie chilli niekedy pekne zastipali....(a niekedy aj na druhy den 😀 😀 😀 ) tak je to kajenske korenie....ako doplnok stravy, a má to v podstate ten istý ucinok

orsulka
autor
27. okt 2009

čo je???????????????????

obed????????

či čo????????????????????????????

😕 😕 😕 mali by ste pekne papat pri PC....ako ja 😀 😀

nelia
27. okt 2009

Ja už som po obede.. a aj po kávičke... a už by som zase niečo ďobla... inak pracujem 😒

orsulka
autor
27. okt 2009

inak aj ja....pracujem 😉 a kavičkovat momentálne nekavičkujem......som sa rozhodla, že nie.....myslim, že mi to robi problemy, čo sa tyka hlavne mojej hlavy.....ale vydržim......lebo ja som uplne, že silny kavičkár!!!!!

nelia
27. okt 2009

Ja som od vkladu až do minulého týždňa nevypila ani kvapku kávy.. ale nie som nejaký silný kávičkár, takže mi to až tak nechýbalo. Vypijem max. 2 denne, aj to len také slabšie. Ale milujem jej chuť, preto ju pijem 🙂.

ivkaj
27. okt 2009

Teda vy toho dneska napíšete ;o)

Když už sme u kávy, taky si ji teď nedávám. Teda až na dvě laté, ale tam je víc mlíka než kafe ;o)

orsulka
autor
27. okt 2009

nelia...ved prave....mne kava velmi chuti......pijem ju preto, lebo ju mám rada.......ale na odporucanie som ju momentálne vysadila......teda, mám chut na nu stale, ale nejak sa ovladam.... 😒 😒

noemarta
27. okt 2009

🙂 ahojte baby, citala som si vase dnesne prispevky a a a tusim orsulka sa stazovala, ze sa neozyva nikto novy. hm... tak som tu. uz vcera som sa chcela pridat, ale akosi sa mi nepodarilo vymysliet to spravne meno.kedze poznam jednu vasu clenku dost dobre, tak som si vybrala prave vasu temu, do ktorej urcite patrim. tak ma hadam zoberiete do svojho kruhu... 🙂 🙂

orsulka
autor
27. okt 2009

noe.......tak teda.........vitaj.....

tak sa nam predstav....... a teda uvidime, ci sem naozaj patris...... 😉 😉 😉

inak...nestažovala som sa...... 😀 😀 😀 😀 ale konštatovala 🙂)))))))

noemarta
27. okt 2009

nooo, ani neviem kde zacat. snazime sa presne teraz boli tri roky. hm.. uz aspon podla tych rokov, asi patrim ku vam... prvy rok sme to vobec neriesili, ze vsak to hadam pride. po roku som zacala trochu stresovat, ze cooo.. tak som isla k lekarovi, no a tu sa zacal ten kolobeh vysetreni, najskor manzel, ten je na tom super, a potom som podstupila tiez take tie prve vysetrenia. a vsetko bolo v poriadku, tak nas ubezpecovali ze je to o psychike a pod. tak sme to dalsi rok neriesili. az tento rok v january som isla do centra a tam to bolo znovu od zaciatku, vsetky vysetrenia. Vysledky vysli znovu rovnake, dobre. Tak ma chcel lekar vidiet este z vnutra, tak mi v marci robil laparoskopiu. Vsetko ukazkove... tak nam odporucil dva cykly na IUI. neuuuuspesne. noooo a od jula to neriesime vobec. takze asi tak v kratkosti.

orsulka
autor
27. okt 2009

noe....tak si začala celkom pekne.....niekedy ked nevieš odkial začat, tak treba od začiatku .-)))))))

takže ak to spravne chápem, tak ste obaja uplne v pohode......

orsulka
autor
27. okt 2009

teraz mi trklo, že Adulik spominala, že dnes padá o 12,oo hod........ myslim dnes na nu poobede, na to jej sono.... 😉

noemarta
27. okt 2009

spravne, hm... ze aj jeden aj druhy mame "ukazkove" vysledky.
tiez jej drzim palce.. 🙂

orsulka
autor
27. okt 2009

noematra.....tak to ste na tom podobne, ak nie rovnako ako aj my........

poznas Adulika?

noemarta
27. okt 2009

poznam ju len s prispevkov. hm... podla mna je to aspon teda pre mna, horsi stav, nez ked vam daju nejaku diagnozu. ja po tej laparoskopii, mozno som divna, ale fakt som dufala, ze mi povie nieco negativne. ze proste je nejaky zadrhel a mozeme ho riesit, ale takto... co mam riesit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre