Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. okt 2009

noe...tak teraz viem presne o čom hovoriš...u nas je to presne tak isto......ja som medzitym dvakraj absolvovala aj HSG, aj laparku.....trosku endometriozy ktoru lekar nasiel tak odstranil......a nic......

a preco to od leta neriesite????????? nechávate to momentálne tak????

orsulka
autor
27. okt 2009

noe...možem sa opytať kolko mas rokov?????? teda ak chces odpovedat.....
a más už nejake dieťatko?:????

noemarta
27. okt 2009

v lete sme boli na dovolenke, tak sme duuufali.... ale ked sme sa vratili som mala problem s mocov.mechurom, tak ten som riesila, ktory si myslim ze do dnes este nie je fit... a ked mam pravdu povedat, nechce sa mi zas do toho isteho kolotoca. zas chodit rano na krv, sledovat ovulaciu.... aj s tou je to tak, ze presne viem kedy ju mam, lebo ju citim, a ked som chodila do centra, tam som si to len potvrdila ze sa nemylim. takze, co s nami budu robit, znovu vsetko od znova a a na to momentalne nemam naladu a moj manzel uz vobec nie.

noemarta
27. okt 2009

mam 28r. a deti nemameee... ale duuufam ze uz coskoro priiidu.

orsulka
autor
27. okt 2009

noe......no v centrach odporucaju max 3x IUI.......a pokial to nejde na IVF...... možno by ste sa mali pustit rovno do IVF.....
ale v podstate mate vekovo este čas....teda neviem kolko ma manžel, ale aj tak viac zavisi od ženy .-))))) alebo si fakt nechať čas, oddychnut od lekarov ,vysetreni.....a do Noveho roku....s Novým želaním - šup do toho .-))))))))

pripadne skusit medzitým len nejake bylinky.....cajiky...pre teba.....jeden nikdy nevie.....

ja sa zatim rozlucim, idem už pomaly domkov...ak sa mi bude dat poobede sa ozvem a nakuknem .....

pekny den bambulky!!!! 🙂 🙂 🙂

noemarta
27. okt 2009

podobne, pekny zbytok dna.

nelia
27. okt 2009

Noemarta, vitaj medzi nami 🙂
My sme na tom presne tak isto ako vy... všetky výsledky ukážkové a už 6 rokov sa nedarí!!! Mám za sebou už 3 neúspešné IUI a jedno úspešné IVF až na to, že som to dotiahla len po 7tt... pred 10 dňami mi robili kyretáž 😒 .
Ak sa smiem spýtať, do ktorého centra si chodila (alebo chodíš)?

noemarta
27. okt 2009

ahoj neli, viem viem o tebe, citala som prispevky, velmi som ti drzala palce, fakt som dufala ze to vyjde. ja chodim do gyn-fivu v Ba. Nechodila si aj ty do gynfivu? nechodis aj na ine taketo stranky alebo si nechodila, sa mi zda ze sme si spolu pisali. alebo si ta s niekym inym mylim.

nelia
27. okt 2009

Na iné stránky nechodím, len sem na MK. A áno, chodila som aj do Gyn-fivu, bola som tam na 2 IUI... ale potom mi odporučili Ferticent a tam som o 100% spokojnejšia 🙂.

nelia
27. okt 2009

Ja sa na dnes lúčim... zdrhám domenko... pá zajtra 😉

noemarta
27. okt 2009

tak potom sme si asi spolu pisali, lebo toto si mi presne pisala.
ja sa tiez lucim, konecne domov. paaa

adulik76
28. okt 2009

dobré ránko prajem, vítam novú snažilku 🙂
cysta je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuučččččččččččččččččččččččč 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
28. okt 2009

okrem ineho teda este....dobré ránko .-)))))))))))))

orsulka
autor
28. okt 2009

adu....a to si kvoli tejto spravičke vstavala o 4:30?? 😀 😀 😀 😀 😀

ja viem, že nie....................... 😅 ale je to super......takže dalsi cyklus to isti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
28. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, parááááááááááááááááááááááda 🙂 🙂 🙂 .. to je najlepšia správa na ráno 😉
Noemarta a kde sme si spolu písali? Ja sa fakt nepamätám... aký nick si mala?

sincerity
28. okt 2009

ahojte babulky moje 😉

adu!!! to je super sprava, velmi sa tesim, ved sme to vsetky hovorili, ze potvora si urobila svoje a dalej skodit nebude! Co hovoril dalej lekar?

vitam medzi nami novu clenku, dufam, ze bude chodit casto 😉

orsulka
autor
28. okt 2009

ahojte neli a sin..!!!!! to je pekne ránečko, vsak??? 🙂 😉 😉

myslým, že tá cysta sa nás tak zlakla,že:::::::: zmizla!!!!! 😀 😀 😀 😀 my sme tu iná super "partička" !!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

tak ešte pred začiatkom ďalšej mrchy pôjdem opäť na sono a ak to bude všetko OK, tak potom začneeeeem 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik......a to vychádza kedy?????????? 😕

orsulka
autor
28. okt 2009

myslím.................prepáčte...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎

😀

sincerity
28. okt 2009

orsul... co myslis... co prepacte? 😅 😕 😕 😕
dnes nejaka vesela nalada...

adu... no super.....
inac posielala som to cd /konecne 😕 /... doslo ci nie?

adulik76
28. okt 2009

mrcha by mala prísť okolo 17.11

adulik76
28. okt 2009

ešte nedošlo, kedy si posielala?

nelia
28. okt 2009

Orsul, že ty si si dala aj ráno to vínko?? 😕 Ozaj, čo na to Ferko?
Adu, tak to vychádza, že budeš mať tento rok krásny vianočný darček... hmmm??? 😉

orsulka
autor
28. okt 2009

sin....sak som napisala myslým.....miesto myslím......... 😒 to je jedno

neli......ja som zabudla nato vinko..... ☹ ☹ ☹ poobede doma sa furt nieco robilo, potom prisiel stolar na "výbavu" nasej splane okukávat.....a kecali a rozoberali sme to do pol deviatej kym odisiel...a potom ma tro trklo, ked bolo devat hodin vecer....... ale ani chuť nebola ...... takže ništ....

17.11. je inak štátny sviatok vsak??????? 20 rokov výrocia nežnej revolucie .-))))))))))))

orsulka
autor
28. okt 2009

sincer...ta veselo mame......šak Adulik nám ju už o 4,30 zlepsila 😅 😅 😅 😅

vsetky v praci inak????????

dnes rano v radiu hlasili, že v Cechách je státny sviatok....takže Ivkaj dnes asi bude dlho spinkat 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

už som v práci, ako inak, ale dnes musím ísť skôr z roboty, elbo idem auto prezúvať. Maťo leží doma s teplotami, tak to zostáva na mne

... a ja som si včera vínko dala 😎

nelia
28. okt 2009

Adu, aj ja som si dala varené 😎
My sme už auto prezuli asi pred 2 týždňami, keď boli tie zimy 🙂
Orsul, ty už teraz myslíš na 17.11.? ale už by to tu veru mohlo byť... bola by som doma v postieľke 😒

orsulka
autor
28. okt 2009

neli...to ja len preto, že Adu spomenula tento dátum 😀 😀 😀 a robím v praci rozpis na bud. mesiac, tak preto 🙂)))) tak chystam vsetko, aby som prisla do prace až v utorok .-))))))

adulik...že pozdravujm Mata, a skore uzdravenie...... 🙂 a ty už skoro každy den "prcháš" 😀

inak aj ja idem dnes tak pol hodinku skor, lebo ideme na pohreb.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre