Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
31. okt 2009

dobre ranko.....🙂)))) ja som už vyspinkana.....už taku hodinku....a momentálne si tlacim nejake materialy, ktore potrebujem tak trosku prestudovat, aby som bola mudrejsia...je toho dost........ale...
nakolko som dnes mala ist do Hažína...okres Michalovce na hroby mojich dedkovcov, ale nejdem tam, pretože som si myslela, že budem doma s babetkom ležat, tak som to zrusila...aj mamcu som tymto padom zrusila a už to nechcem menit a meniť aj jej plany....takže som domka a budem studovat.....navarene a upratane mam od vcera takže bude čas...

okrem toho vcera u nas otvorili novy komplax , obchodov.....ASKO, DEICHMAN a abla-bla ...neviem čo este, tak sme vcera boli kuk urobit aspon do Aska......kedže som sla vecer cvicit , a dnes mám svalovku na chrbte......tak sme viac obehat vcera nestihli, tak verim, že dnes sa pojdeme pozriet......este do ostatných obchodov....

a vybrala som si tam postel...ta - je trochu drahsia....a este som nepresvedcila Ferka....je kožena a biela.....
blbé čo???????? ale si vravim, ved v spalni budeme len my dvaja, tak by sme ju až tak nemuseli stale špinit....
a je trochu drahsia...teda drahsia ako tie 10 tisicove....ale aj kvalitnejsia.....lebo take postele sa rozhegaju na to tata...a taku nechcem....

takže takto asi moje....prajem vam pekny vikendik....vyzera, že bude krasne slnečno, aj ked chladno.....ale slniečko pomože!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
31. okt 2009

orsulka ahoj ja tebe prajem pekné slnečné ránko a vidím že všetko si si dobre premyslela a tak je to správne 🙂

Ja dnes variť niečo piecť ale mna to aj baví je pre koho 😀 😀 upratal som včera tak sa budem krútiť v kuchyni a čakať na tú neposlušnú mrchu 😠 Ale ved ona dorazí lebo ináč!!!! no asi sa jej darmo vyhrážam 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. nov 2009

dobre ranko.....
a este že minka dal prispevok, lebo inak si tu každe rano pisem sama 😀 😀 😀 ale v pohode, určite si uživate vikend a tak to ma byt.....

Sincer...dakujem za včerajsok velmi milo ma ten telefonat prekvapil, a Ferko hned vedel, že kto mi volá 🙂 🙂

na moje velke prekvapenie som dnes rano dostala mrchu!!!!!!!!!!!!!!! normalne nechápem, lebo min. mesiac som dostala na 24 DC a tento dokonca na 21 DC!!!!! pchchchchchchcccccccc !!!!! možno to sposobili aj tie lieky, aj to piatkove cvicenie, alebo ja neviem, ale skrátka je tu.....

minka051
1. nov 2009

Dobré ránko....strašná hmla..

Orsulka tak si ju mala posunúť mne ja zasa nič a to je už 33DC

adulik76
1. nov 2009

dobré ránko aj ja želám. Momentálne u nás prevláda chrípka alebo niečo podobné, chcípli sme už s Maťom obaja. Dúfam, že do KET-u budem OK.

ivkaj
1. nov 2009

Čaute, tak víkend už je za námi.

Orsul, asi tě v tom mrchování nenechám samotnou. Mě se začíná pomalu spouštět, tak douám, že to po těch tunách hormonů nebude pohroma.
Co jsi vlastně studovala?

Adu, tak se pořádně kurýrujte. Taky mám teď jednoho maroda doma, ale je spokojený. Dostal čaj se slivovicí, medem a citrónem. Cucací kokina na bolení v krku a pochopitelně náležité litování 🙂

adulik76
2. nov 2009

dobré ránko,

ivkaj, liečili sme sa ako sa len dalo, ešte sa nedá povedať, že som z toho vonku, ale je mi lepšie.

nelia
2. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu a si v robote, či na PN?
Ivka, to mi je ľúto, že sa už mrcha spúšťa... hnusoba jedna!! 😠 😠
Minka a prečo tak veľmi čakáš na mrchu?

sincerity
2. nov 2009

ahojte babulky 😉

ivi... to vazne? .... a ides dnes skusit tu krv? Velmi ma to mrzi....

Ja nechapem preco toto sa deje.... myslite, ze je nasa tema zakliata?

Macik, asi nebude dobre ak budes chodit..... vidis ako to tu je.... 😕

Orsul... nemas zac.... a Ferinko je teda mudry, ked tak hned vie... Ze ho pozdravujem a ze ta ma hyckat.
Co ste pekneho pokupili?

Adu.... no teda, a neboli ste sa nahodou ockovat, ze by to bola reakcia? Ze vas furt nieco obchadza.....

orsulka
autor
2. nov 2009

dobre ranko......tak aj tu su prekvapka od rana ako v teme Helios........tam je zas kamoska v nemocnici!!! kuuuurna!!!!!!!!! ale verim, že sa drobec udrži.......

Ivka......do ...... !!!!!! ale tak aj tak budes mudrejsia po dnesnej krvicke....

Adulik....Vás to teda pekne skolilo oboch....sice liec pekne aj Matka, ale predovsetkym seba.....na KET- ko jednoducho bud OK a uplne zdrava.....fakt pokial je treba chod aj na PN, len to neprechod.....pleaseeeee!!!!

Minka - ja fajn babenka z temicky Helios.....a tak verim, že ked bude chciet tak Vam povie preco a naco, a kedy a ako vlastne caka na mrchu a co sa bude diat dalej.....ja nechcem o tom hovorit, to musi ona sama....

ale inak prajem pekny začiatok PRACOVNEHO (bŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ) týždna...... 🙂 🙂

Sincer...aj som Ferkovi odkazala, že ma má posluchat ako si kázala 🙂)))))))) a ty si jedina u ktorej si zapamatal aj priezvisko...... 😀 😀 vraj : volala V.................á ????????? hahahahahahahahaha

nelia
2. nov 2009

Sincer... dnes mi asi zase nezapaľuje, ale kto je to Macik???? 😕 😕
Inak Ferko je teda dobrý, keď si zapamätal aj priezvisko... ja som si zapamätala len Orsulkine (no asi prečo?? 😝 ).. inak som si vás do mobilu zapísala: meno+MK... takže všetky máte u mňa priezvisko MK 😀 😀

orsulka
autor
2. nov 2009

neli.......MK......múdre kočky ???? 😀 😀 😀

tiež neviem kto je macik??????????? sincer?????? vysvetlenie?????????? teraz???????? hned???? 😀 😀 😀 😀

adulik76
2. nov 2009

neli, chodím normálne do roboty, tak dúfam, že to nejak prežijem a chorobu zvládnem, hlavne, aby som budúci týždeň na sone neobjavila cystu 😠

sincerity
2. nov 2009

no dievcata ... s macikom som sa pomylila.... tak volam noe.... sorry

No a to s tym Ferkom... to viete mam naskok... o jeden krat viac som sa s nim opila 😀 .... ale nie... skor to bude tym, ze na facebooku vidi moje aj priezvisko...

inac mohli by ste sa naucit tam chodit aj vy castejsie .... pacia sa Vam fotky lax? Ked budete mat bruska nafotim aj vas.... na niekom to predsa skusat musime 😉

nelia
2. nov 2009

Ja som tie fotky nekukala.. musím kuknúť... som zvedavá... ale v robote máme zablokovaný FC... 😒
Orsul, aj tak sa to dá "preložiť" 😉 😀 .. a aj to sedí 😉
Nech sem len Noe pekne chodí, možno práve ona nám sem prinesie šťastie 😎
Adu, mala by si radšej pekne ležkať doma 😠 .. ako hovorí Orsul, na KET-ko musíš byť 100% fit!! A cystu ani len nespomínaj.. proste tam nebude a hotovo... POZITÍÍÍÍÍÍÍVNE MYSLENIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

orsulka
autor
2. nov 2009

adulik...tak musis sama citiš ako ti je.....ale ked si v praci, tak je to hádam naozaj lepsie.....

sincer...ja som fotecky pozerala....nádherne.....a to si tvrdila, že si nemala svoj den.....ale fakt že krásne!!!!!!
okrem toho lax je via ako fotogenická...!!!!!!!!
a Neli má pravdu....neodhovaraj noe.........nech sa sama rozhodne.....
😉

adulik76
2. nov 2009

aj maťo hovorí, že teraz tam tá cysta nebude

nelia
2. nov 2009

a Maťo bude mať pravdu 😉

orsulka
autor
2. nov 2009

jasne, že nebude....šak už bola a to jej stacilo!!!!! 😉 😉 😉

adulik76
2. nov 2009

opäť sa chystám na poradu, fakt dobrý začiatok týždňa. Nič neurobím, len kade-tade posedávam 😝

minka051
2. nov 2009

Ahojte pekné ránko prajem 🙂
Ja sa tej mrchy asi nedočkám to ja už na nervy 😠

orsulka
autor
2. nov 2009

adulik.....a tenkrat su ju nezvolala ty????????? 😕

minka...to mi je luto, že jej to takto trva.....tak to vidiš, niekto ju ma po 21 dnoch..... a niekto..... ☹ ☹

nelia
2. nov 2009

Ahoj Minka 🙂... a prezradíš nám, prečo čakáš na mrchu? Chystáš sa na IVF? A nemôžeš byť tehu, keď Ti mešká?

tutulicek
2. nov 2009

...a to je dobré,alebo zlé...?

adulik76
2. nov 2009

orsul, toto je zasa iná porada, my ich tu máme kooooopec 😝

nelia
2. nov 2009

Adu, nič si z toho nerob... aj my mávame často porady...

adulik76
2. nov 2009

ale takto premrhám pol dňa oničom. A tento mesiac máme aj strelby, no, moc sa mi nechce ísť 😝

sincerity
2. nov 2009

jeeee adu... ty mas aj zbran?
a veru, mala si sa vykaslat na cele porady a kurirovat sa doma!

laxity
2. nov 2009

Ahojte dievčatá

vidím, že opäť sú neni veľmi dobré správy...ma to veľmi mrzí ☹

Orsul...a čo si volala so sincer? sa mi ani nepochválila 😉

ja sa cítim fajnovo na hovno, od piatku mám nádchu, kašeľ, ale teplotu nemám...tak sa kurírujem. Zajtra idem gynekológovi do poradne, tak sa ho chcem spýtať či ma už môže dať na PN. Myslela som, že v robote vydržím dlhšie, ale prišla som na týždeň do roboty a hneď som aj ochorela ☹ .

nelia
2. nov 2009

Adu a Maťo sa stále lieči doma? Mala si mu veru radšej robiť spoločnosť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre