Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. nov 2009

a este ma napadlo, že sa kludne može upozornit aj adminka....... 😉 na nevhodnost jej pripevkov.......

orsulka
autor
2. nov 2009

adulik.........trosku nechápem preco ...... ale to asi preto, lebo poznam nás ako tu komunikujeme....že jednoducho si napiseme svoj nazor, aj keby moj mal byt opacny od Tvojho...no nie??????
ved to nás tiež može posunut dalej....

adulik76
2. nov 2009

dobrý nápad

orsulka
autor
2. nov 2009

😉

ivkaj
2. nov 2009

Adu, není to ta fáma, že jí pichnuli nějakou injekci co vůbec neměli a snad jí kvůli tomu nedozráli vajíčka?
Hele kašli na to, nikdo z nás snad není analfabet, aby se nedokázal Dr. nebo sestřiček zeptat co mu zrovna píchají.

Jinak u mě krev byla pochopitelně negativní. Tak jsem si vymrčela hned konzultaci a pomažu někdy 19.11..
Chci si nechat udělat znova některá vyšetření jako třeba hormonální profil nebo imunologii. Tak jsem zvědavá, co na to Dr. ale sám mi řekl, že jsem pro něho záhadou, tak snad nebude proti.

A pak přemýšlím, jestli jít i do laparoskopie+hysteroskopie. Říkám si, že když se to nechytlo ani po druhé, tak by mě zkouknout mohli i po téhle stránce. Co vy na to?

adulik76
2. nov 2009

ivkaj, určite ti to neuškodí, ja som mala laparku spravenú predtým, ako som šla na IVF.

A myslím, že to bola tá fáma.

Len sama pre seba mám taký pocit, že by som mala niečo urobiť. Takéto bohapusté šírenie hlúpostí ma doslova vytáča.

orsulka
autor
2. nov 2009

ADULIK.....tak to urob....pokial to tak citiš, urob......jednoducho pre seba to urob...a ver , že pomožes aj inym....ked len tym upozornenim....len napis svoj vlastny nazor, že tebe sa to zda nevhodne a ako ohovaranie....nech si to precita adminka a ona rozhodne ci ju upozorni alebo nie.......

Ivikaj......tak mna to mrzi ta negativita......skodaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! kurnik.....
tak záhadaou pre doktorov sme už dve.....ani moj nevie, že preco..... ☹
a pred dalsim IVF, by som si urobila opatovne tieto vysetrenia, a laparku pokial si nemala, tak urcite....trebars aj genetiku...tam by mohli prist možno na to, preco su tie vajka prazdne......hmmmm?????

orsulka
autor
2. nov 2009

Ivi...inak pokial je nejaky nabeh na OHSS....tak sa dava nejaka injekcia.....a myslim, že je to lepsie ako mat OHSS....kvoli vlastnemu zdraviu.....a možno preto ju aj dostala...a OHSS možes teda dostat aj vlastnou vinou, takže možno si to sposobila aj sama... a ked je dali tu injekciu tam nemohli robit ET.....len pockat, kym sa to upravi a ist na KET....
niecim podobnym si presla aj Katuska - dracek mracek.......len mala tak silny OHSS, že jej už nestihli dat ani injekciu a jej vajockovod to jednoducho nevydržal.....ale tam urobili chybu vraj lekari, že jej ho trosku načali......
a katuska bola z toho vtedy uplne mimo, tiež zvažovala trestne oznamenie......ale nikomu sa tu cez web nevyhražala......

adulik76
2. nov 2009

keď prídem domov, tak napíšem adminke a nechám to na jej zváženie,

orsulka
autor
2. nov 2009

ADULIK..... 😉

inak.....dnes som pocuvala vo FUN radiu vesticu........hovorila o mojom znameni býčka........a este k tomu je aj spln dneskaj.....takž velmi dobra inštalacia dnes.....na očistu....od 12,00 hod len pitny režim do zajtra do 12,00 hod.....takže som sa najedla o 11,45......a idem si dať očitu do zajtra....... 🙂 🙂 🙂 spolu s tymto splnom vraj velmi velmi dobre....

adulik76
2. nov 2009

tak to by som asi nevydržala, ale tebe držím aspoň palce, nech tá očista je úspešná 😉

orsulka
autor
2. nov 2009

mne to nepride take drasticke, nakolko budem v noci spat .-)))))))))))))))

nelia
2. nov 2009

Ešte sa vyjadrím k tej babe... keď tu robila "aféru" prvý krát kvôli tomu, že jej nemohli urobiť ET, baby sa tam voči nej ohradili a ona sa aj preto odmlčala.. oni jej potom vypisovali, že teda keď už rozvírila hladinu, nech dá o sebe vedieť, čo a ako.. no ona sa tak vyjadrila, že ona si zistila, čo chcela, tak sa už nebude rozpisovať. No a teraz som už asi týždeň v tej téme nebola, takže neviem ako na ňu reagovali teraz. Večer si to asi prečítam, lebo ma to celkom zaujíma a teraz mám bohužiaľ dosť roboty 😒 .

Ivi, je mi to moc ľúto ☹ ☹ . Na laparku by si určite mohla ísť, nič moc to nie je a možno to pomôže alebo možno zistia niečo dôležité, čo by pomohlo.... a ako píše Orsul, opýtaj sa na tú genetiku...

Orsul, no ty máš teda silnú vôlu, ak to do zajtra vydržíš... ja keď 3 hodinky nejem, už som nervózna 😝 ... a hlavne teraz... akosi na mňa doľahol dnes smútok, tak sa napchávam sladkosťami ... inak sladkosti moc nemusím, ale teraz potrebujem z niečoho doplniť hormón šťastia.. 😝

nelia
2. nov 2009

No viete, zase som sa dozvedela o jednej tehuľke... že je v 3.mesiaci a tak to na mňa doľahlo, že aj ja by som bola už v 10tt ☹ ☹ ☹ 😒 😒

ivkaj
2. nov 2009

Orsul, já by sem teda hlady asi umřela. I když ono se říká, že hlad je převlečená žízeň 😎

Genetiku už mámě hotovou, bez toho nám nechtěli IVF s ISCI udělat. Takže jediné co zbývá je ta laparka a znova ta kontrolní vyšetření.

A taky začínáme přemýšlet o nějaké přírodní medicíně na pročištění těla, tak uvidíme co nám kdo doporuší.

Baby, u nás je táááááááák hnusně. Od rána leje jako z konve 😝

adulik76
2. nov 2009

neli, nič si z toho nerob, švagriná mojej kolegyne čaká z čista-jasna dvojčatá 😒 . No netrafí ma šlak?

nelia
2. nov 2009

Adu, na mňa to tak pôsobí iba vtedy, keď sa tú novinku dozviem... keď už viem, že je niekto tehu, tak mi to tak nepríde... načo mi to tí ľudia vôbec hovoria? Nech si to nechajú radšej pre seba, nie? 😝 😠 😀
Ivka a genetika bola OK? Potom nechápem tie Tvoje záhadné prázdne folikuly 😕 😕

orsulka
autor
2. nov 2009

tak babule....ja som takto pisala minuly týžden kocke, co so smou stimulovala, bola na OPU aj na vklade......ja nic... a jej sa vtedy chitili obe embryjka.....aj ked jedno potom odumrelo..... ja už by som teraz bola v 8 mesiaci a o chvilku isla rodit....... ☹ ☹ tak jej pisem, že vždy ked ju vidim, tak spominam, kde už som mohla byt aj ja......

v tom nejedeni ja si verim......ked sme chodievali este na tan. sutaže s tan. skupinou, tak od piatku rana až do nedele rána som nejedla nikdy nic..... to akože fakt....v piatok rano sme dorazili na sutaž, bolo semifinale...vždy sme postupili do finale, ktore bolo až v sobotu vecer...... ja som bola vždy len vode, kave, becherovke !!!! 😀 😀
a to ani chudacik Ferko do mna nedostal ani polievku!!! a on sa snažil.... 😀 😀 😀 aj po dobrom aj po zlom....márna snaha...... 😀 😀 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuuj...to boli časy......

adulik76
2. nov 2009

jéééééééééééj, baby, skoro som zabudla, vyhrala som v lote cca 22 eur - tak sme s maťom už za vodou ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
2. nov 2009

A pak že tu nikdo nemá šětstí 😀😎 😀 😎 😀😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀😎 😀 😎 😀😎 😀 😎

orsulka
autor
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 adulik...no supeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!! tak tusim sa to tu fakt zacina otáčať...a štastie sadá aj na nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😉 😉

orsulka
autor
2. nov 2009

Neli...a inak ty si ako dopadla na kontrole u Dr?????? som to nejak prehliadla????? alebo si ani nepisala?????
ak ano tak sorry, ale sak zopakuj mi....... 😨

Adu...tak idete na polovicku...po 11 Evri ?? 😀 😀 😀 😀

adulik76
2. nov 2009

😀 😀 😀 dnes sa opijeme totál do mŕtva - tooooooooooľko veľa si za to môžeme kúpiť. 😀

orsulka
autor
2. nov 2009

adu...tiež by som nevedela, že čo za to....skor!!!!! 😀 😀

adulik76
2. nov 2009

však ja to nejak vymyslím 😀

nelia
2. nov 2009

Adu, dobrééééééééééééé 😀 😀 😀
Orsul, doki mi vtedy nič nerobil, len predpísal antikoncepciu a o mesiac sa mám zastaviť na kontrole. Inak ešte stále sem-tam špiním... hlavne po sexíku... asi by sme ešte nemali... to som sa ho nepýtala... Adu, vy ste mali akú dlhú "pauzu" po kyrete?

adulik76
2. nov 2009

ja som po čistení krvácala 3 týždne, takže len čo to bolo trochu možné, tak..... 😀

nelia
2. nov 2009

Adu 😉 😀

adulik76
3. nov 2009

dobré ránko,

neli, stačila ti moja odpoveď? 😉

nelia
3. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, jasné, že stačila 😉
Inak čítala som tú debatu v téme FC... no ja neviem, čo si mám o tom myslieť 😕 Ja som sa práve kvôli takej "chybe" bála celého IVF... lebo stať sa to naozaj môže... ale podľa mňa v hociktorom CAR-e.. určite by sa to stávať nemalo, lebo je to obrovská chyba, kt. môže mať fatálne následky, ale aj v CARoch pracujú len ľudia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre