Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

dobre ranecko...tak sme zasek v praci....... 😉 😉

Neli, dakujem za odpoved....mám pocit, že som to necitala, alebo co.......a preco ti dal tu antikoncepciu?????

adulik76
3. nov 2009

ja som rovnakého názoru, hoci by som určite nechcela, aby sa také niečo stalo mne

nelia
3. nov 2009

Orsul, aby mi po tých hormónoch zrovnala cyklus a naštartovala organizmus na ďaľšie snaženie. Bodaj by sa mi po jej vysadení podarilo prirodzene otehu 😔 😔 .. už sa toho IVF akosi začínam báť, keď sa dejú takéto veci..
Adu, veď práve... neviem, ako by sme sa v takej situácii zachovali my. Ako určite by som bola strašne naštvaná a sklamaná, ale nejaký veľký cirkus by som nerobila... neviem 😨 😨

nelia
3. nov 2009

Tak ma napadlo, že sa stala už aj taká vec, že niekomu zamenili novorodeniatko v nemocnici.. to je skoro to isté, nie? (s trochou fantázie) 😕 ...
... a zase si myslím, že keď sa im to teraz vo FC fakt stalo, tak si teraz budú dávať ešte väčší pozor, nie? Inak vôbec sa mi nepáči názor tých báb v tej téme, že CAR-y sa na ľuďoch len nabaľujú a pod. .... podľa mňa môžme byť radi, že nám vôbec umožňujú vyskúšať takto otehu, nie? A FC podľa mňa nepatrí k tým centrám, ktoré by sa chceli na ľudoch nabaľovať... aspoň ja z nich nemám taký pocit.

orsulka
autor
3. nov 2009

ja som to necitala a neviem teda posudit, či bola nejaka chyba alebo nie...a ci je ona v prave, alebo nie... ale ako som pisala včera, clovek je tvor omylny.....stať sa može vsetko......a ja z Heliosu tiež nemám pocit, že sa snažia len a len zarobit...ten pristup tam je iný, jednoducho mi pride ľudský.....

adulik76
3. nov 2009

tak ale poznáme zatiaľ situáciu len z pohľadu tej baby, a to je dosť jednostranné, nie? Ťažko posudzovať. Ale ak nebudem veriť dr. v centre, tak tam ani nemusím chodiť.

noemarta
3. nov 2009

dobre rano baby,
vcera som akosi nemala cas nahliadnut, uz sa blizi vyplat.termin, tak makam...
ale teraz som si vas docitala. noooo, ak budu dalej a dalej takto baby pisat negativa na centra, mozno preto ze nezvladli neuspech, tak to nam ostatnym slazilkam vobec ale vobec neurobi dobre. aspon hovorim za seba, nemam z toho teraz vobec dobry pocit. az taky, ze asi to nebudem teraz dllllho riesit s centrom... ale tak je to zase o tom, ako sa clovek citi, a ja som momentalne v stave neriesenia. ale zase ano, mohlo sa stat, ved clovek nie je neomylny, ale tak zas v takychto veciach by sa mylit nemali. a tak to je moj nazor. tiez som inac mala taky ten pocit, ked sme prvykrat isli do centra, ze hned treba IUI, ze ani ta este neprehliadnu, nevedia o tebe vobec nic a hned IUI. tak to sa mi zdalo take moc rychle, ale tak asi vedia co robia....

adulik76
3. nov 2009

tak ja som šla do centra až po všetkých možných vyšetreniach, absolvovaní laparky, po troch pokusoch IUI, takže centrum je moja posledná štácia.

...inak, úplne odbočím od témy, ale dostala som celkom dobré recepty mailom a je tam taká ingrediencia, že v češtine: PRDOPEČ, ja už viem, čo to je, ale viete to aj vy????? 😀

nelia
3. nov 2009

Adu, presne tak. A mňa doki ešte nesklamal a zatiaľ mu verím 🙂.

noemarta
3. nov 2009

adulik, a laparku a IUI ti nerobilo centrum ?
lebo mne urobil moj gynekolog vsetky vysetrenia, muza poslal na spermiogram a ked bolo vsetko o.k. tak nas poslal do centra. no a tam od znova vsetky vysetrenia, hned IUI - bez stimulky, potom laparka a potom 2x IUI so stimulkou a a niiiiic... ale na IVF mi zatial nedoporucoval. takze preto ja sa tam teraz nejak nehrniem.

orsulka
autor
3. nov 2009

JA NEVIEM 😕 😕

nelia
3. nov 2009

Adu, no niečo mi to pripomína, ale to asi nebude ono... tak daj... čo to je?

orsulka
autor
3. nov 2009

noe...čaf..... 🙂

orsulka
autor
3. nov 2009

adu a teraz mi tu niečo pis o receptoch!!!!! hladná som jak Čenkovej deti na 15-tej strane!!!!!!! 😀 😀 😀

nelia
3. nov 2009

No ja si tiež myslím, že všetky vyšetrenia by mal urobiť obvodný gynekológ a až keď zistí, že to prirodzene nepôjde, treba ísť do centra.. alebo naopak, keď nič nezistí, ale napriek tomu sa dlho nedarí (viď mňa), tak zas to treba riešiť cez centrum... Proste tie centrá sú tu už len na IUI a IVF, ostatné môže urobiť aj obvodný (ako napr. hormóny na upravenie cyklu atď.).

nelia
3. nov 2009

Orsul, ešte stále držíš???? 😕 😕 ... klobúk dolu 🙂

noemarta
3. nov 2009

hm... nel, mas pravdu, ja ked som isla do centra, ja som si bola tak ista ze nieco najdu a konecne budu mat co riesit.... aleeeee...vsetko je ukazkove, a dieta kde nic tu nic...

adulik76
3. nov 2009

laparku aj IUI mi robili tu v TN - ale my tu máme ambulanciu pre liečbu neplodnosti, takže to je taký medzistupeň medzi obvodným dr. a centrom

PRDOPEČ - musela som to dať do google - je PRášek DO PEČiva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

noe....tak to ponam...vravi sa tomu aj idiopaticka neplodnost.......co znamená - bez zjavnej priciny......tak a čo ti tu pomože ?????????? kto vie?????????

adulik...........hahahahahahahahahahahahahahaa.....ale to je super!!!!!!!!!! hihihihihihihihihihihi
to by som neuhádla 😀DDDDDDDD

neli...pekne sa držim, a už mi ostavaju len tri hodinky.....momentalne som sa zas zaliala 1/2 litrovym čajom a chvilu bude pokoj !!! hihihihihihi....
a vcera večer za svetla Luny v splne som si o pol deviatej, ako kazala vestica, vyslovila tam "hore" svoje želanie od srdiečka......
tak a možem čakať .-)))))))))

😉

nelia
3. nov 2009

Adu 😀 😀 😀 😀 😀 ... fakt dobrá skratka 😀 😀 😀
Noe, ja keď som šla 1.x do GF, poslali ma len na HSG (rentgenologické zisťovanie priechodnosti vajíčkovodov), lebo vyšetrenie na priechodnosť mi dovtedy nerobili a potom mi hneď navrhli IUI... no tiež sme obaja s manželom ostali šokovaní, takže je to asi normálne. No teraz, keď nad tým rozmýšľam odstupom času, tak už chápem, že centrá sú tu len na to, takže človeka by to až tak zaskočiť nemalo. 😎

nelia
3. nov 2009

Orsul, tak nech sa to želanie konečne splní...
baby, ja som momentálne taká odhodlaná, že budem robiť všetko pre to, aby som otehotnela prirodzene.. no zatiaľ presne neviem, čo by to malo byť 😝 😝 😀 😀 😀 .. po liečiteľoch už chodím, asi začnem chodiť intenzívnejšie, či čo.. potrebujem nejakú nadprirodzenú silu.. 😎

adulik76
3. nov 2009

ja zatiaľ verím nášmu nastávajúcemu KET-u. Čo bude ďalej, ešte nerozmýšľam

orsulka
autor
3. nov 2009

a ja sa priznam, že momentálne ja vobec neviem co mam robit..........................
fakt.....
a asi ani neviem čo chcem.....
a kym si toto neujasnim............

noemarta
3. nov 2009

presne Nel, proste teraz som v tom stadiu ze neriesim, ale dala som sa na bylinky, momentalne si ocistujem telo, a beriem vitaminy, tie co berie Sincer, za mesiac mam ist na kontrolu k tej pani co som u nej bola, ona mi zmera takym pristrojom energiu mojho tela a uvidime ci to zabralo ci nie. Zistila mi, ze mam v tele zapal ktory este stale nie je dolieceny. uz som to spominala, tento rok sa mi asi trikrat opakovane vratil zapal moc.mechura. takze povedala, ze aj to je dovod preco sa nam nedari. takze pracujem na tom aby som sa dala do kopy. preto nechcem chodit po lekaroch, chcem sa dat takymto sposobom do kopy a a tym ze na to nemyslim, ze chcem byt tehotna, tak mozno sa to praave podari.
Orsul, mne dal moj doktor v gynfive diagnozu: Nespecifikovana zenska neplodnost! ja ked som to zbadala, ze rev veliky..... to mi vlastne dal po laparke....
Baby neviem ci ste veriace ci nie, ale ja si hovorim, ze asi to nasi anjelici maly este nemaju napisane, aby dosli na tento svet. a verim tomu, ze raz ten den urcite dojde, nooo a ja mam takeho tusaka, ze fakt buduci rok bude Plodny pre vsetkych !!!!!

minka051
3. nov 2009

Ahojte pekné ránko 🙂

Vidím popísali ste tu o všeličom. A ja už prosím všetký možných anjelov nech už prídu potešiť aj nás 🙂

Orsulka asi sa musíš zas zamračiťna moju mechu ako minule lebo stále nechodí 🙂 A ja sa už tak chcem pohnúť dalej. Včera som znova písala do Repromeda do Brna tej doktorke čo mi už odpísala ale zatial nič neprišlo.

nelia
3. nov 2009

Noe, ja tiež verím, že ešte neprišiel ten správny čas a preto to nejde... raz mi veštkyňa povedala, že budem mať 2 deti, tak verím tomu, že raz to príde 🙂
A ako Ti merali tú energiu tela? A kto Ti to meral? To nebola tá bylinkárka... či??

orsulka
autor
3. nov 2009

minka.......tak dobre!!!!!!!!!!!!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 na!!! tu más mrcha jedna!!!!!! 😠 😠 😠 😠

a inak....ja.....3 DC a mrcha nikde....... no povedzte, čo to je????????

ja neviem ako je to s tym časom........že kedy bude u mna ten spravny cas?????? v 50-tke??????? 😕

noemarta
3. nov 2009

tak ja napr.k vestkynam nemam odvahu ist, ale napr. takym starym praktikam verim, ako napr. vestenie z obrucky, tam mi vysiel chlapec a hned za tym dievca. tak tomu verim.
to je taka pani tu v Ba, ktora sa zapodieva tou cinskou tinkturou Tiens, a ona meria energiu v nasom tele, ci prechadza energia cez dane organy. to je taky pristroj, kde priklada na rukach a na nohach taku palicku na dane body a to jej ukaze tu hodnotu. no a podla toho ti ona povie s cim mas problem a na to ti da dane vyrobky. takze uvidim ake budem mat vysledky po dvoch mesiacoch.

noemarta
3. nov 2009

Orsul, ti hovorim ze na buduci rok, bude plodnyyyyy !!!!!!!!!!! a mozno to priiiide uuuuplne samo... vies, ze spravilo sa to samo....

minka051
3. nov 2009

orsulka díííííííííííííííííík 😀 😀 😀 😀

Tak to mne tá 50tka pomaly už hrozí 😀 😀

Dúfam že nebudem skôr stará mama 😝 😝 ako mamina to by ma kleplo 😀 😀 😀

Tak ja sa k veštici chystám mám jednu super. Bolo písané o nej aj v novinách.. A keby ste videli aký ludia knej chodia..

Doteraz jej vžda všetko vyšlo u mňa na 100% 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre