Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

tak a ja som sa už napapala...... 😉
a pocitam, až mi kalkulačka hori !!!! 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
3. nov 2009

no mne zatial nehorí ja tiež zrovna papám a čakám kým vedúci rozhodia prémie už to robia 3 dni 😀 😀
Samozrejme THZ nebudú mať len rotníci.. ved na čase už 5 mesiacov nič.

nelia
3. nov 2009

Orsul, dobre Ti to padlo po 24-hodinovom pôste, čo?
Ja dnes tiež zarezávam... dnes uzavierame, ale už finišujem 🙂... no ale zase môžem začať nový mesiac... a tak dokola 😕 😎
A dnes som sa pre zmenu zase dozvedela o jednej tehulke 😔

minka051
3. nov 2009

Nie rotníci ale robotníci 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. nov 2009

mne sa zas snivalo o mojej ex švagrinej.........a tlacila kočiar...

minka...pochopili sme 😉 😉

nelia
3. nov 2009

Kde sa nám dnes túlajú Sincer a Ivkaj? 😕 😕 😕

adulik76
3. nov 2009

už aj mňa by zaujímalo, kde sa tie dve túlajú 😕

orsulka
autor
3. nov 2009

asi praca.....povedala by som.....že najskor toť prícina......

orsulka
autor
3. nov 2009

adu.....a co manžel???????? tiež už je to lespie s tou chripkou???? ci on este stale marodi????

adulik76
3. nov 2009

už je od včera v robote, ale nie je to ešte žiadna sláva, ani u mňa

orsulka
autor
3. nov 2009

adu...aj beries nejake antibiotika, či sa len tak samoliečiš?????????

adulik76
4. nov 2009

dobré ránko

orsul, je to len samoliečba - moooc citrusov, odšťavujeme si mrkvu, jablko, zeler + pridám citrónik (mňam), a tak...

orsulka
autor
4. nov 2009

dobre ranko......

Adulik...tak pokial toto pomaha tak je fajn......ale keby daco....tak más čas ist aj k doktorke........
zatial......nech si hlavne moja OK......... 😉

orsulka
autor
4. nov 2009

adu...tak som precitala aj tu druhu temicku.......Fc.......tak zbezne len tak dve tri stranky dozadu......myslím, že tá diskusia sa celkom pekne rozbehla, na na tu ci onu stranu........dobre že si napisala svoje postrehy....
teda podla mna.....
presne ako tam pisala aj jedna kocka......ta sa rozhoduje ci tam ist alebo nie..a keby tam boli len same negativa, tak by tam asi ani nesla.....ale takto si naozaj može vyberať.....
a niekedy maám pocit, že tie baby to beru tak, že pri KEt sa to embryjko rozmrazi......ale ako sama viem, nemusi to byt tak, a nie je to vina centra, ale kvalitou toho daneho embryjka.....ako keby toto nebrali vobec do uvahy.....

adulik76
4. nov 2009

tak, už mám po rozcvičke 😝

...písala som svoj názor do témy Ferticent II - tak ak chcete, si ho prečítajte.

orsulka
autor
4. nov 2009

ano citala som........a pisala som som o tom vyššie 😉 😉 😉

a rozcvicka bola vonku?????????

adulik76
4. nov 2009

hej, behali sme ako blbci 😝

orsulka
autor
4. nov 2009

adu....inak v takomto pocasi teda nic moc, ked vdychujes ten studený vzduch do pluc.......preto som sa pytala.... 😝 😝

adulik76
4. nov 2009

no, buď ma to úplne skolí do postele, alebo naopak, budem zdravá ako rybička

nelia
4. nov 2009

Adu, idem si prečítať to FC... aj ja som uvažovala, či tam niečo napíšem, ale potom som si to rozmyslela...
Inak dobré ránko 🙂

adulik76
4. nov 2009

neli, mne to už fakt nedalo....

nelia
4. nov 2009

Adu, verím Ti... aj ja som mala také tyky, ale vydržala som ... no a podľa jej reakcie vidím, že to aj tak nemalo zmysel... ako si písala, nepochopila Ťa a brala to ako útok proti nej... Veď si v tom príspevku vyjadrovala ešte aj súcit 😕
Inak žasnem nad tým, ako sa niektoré baby aj tu na fóre vedia hádať... a pritom sme tu preto, aby sme sa navzájom podporovali... to, že máme na jednu vec každá iný názor, je predsa normálne, veď sme všetky iné... ale už to asi viac nemá zmysel komentovať.

adulik76
4. nov 2009

ja sa k tomu už vracať nebudem, čo som chcela, to som povedala. Dievčina je tak zahľadená sama do seba, že nechápe reálny svet okolo seba. A to, čo som písala o tom, že to môže byť klasifikované aj ako trestný čin, tak to je pravda, trocha mám aj nejaké skúsenosti. .......ále, kašlem už na ňu...

orsulka
autor
4. nov 2009

adu.....je to sebavedoma, arogantná baba....nemám co k tomu viac dodať.....a každu vec, ktoru jej ohladne tohto este napises, ako myslim, že konkretne jej budes reagovat , tak otoci proti tebe...tomu ver...... lebo tka ako si jej napisala...nepochopila ta....
ale aj tak som rada, že si tam napisala svoj vlastný názor, lebo nie pre mnu je dobry, ale pre ostatne dievcata urcite......tak ako som pisala vyssie, moju možnost sa rozhodnut.....

ivkaj
4. nov 2009

Čaute, pěkně jste se tu rozjely ;o)

Adu, pěkně jsi to napsala. Vždyť to byla jen holá fakta a přijde mi že ta dotyčná si hraje na trpitelku národa. Ale kdo chce kam, ať tam jde, že;o)

Orusl, jak jsi zvládla ten tvůj půst?

A co vy ostatní, jak se daří?

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik...jeto tak ako si napisala.....ale ona je momentálne plna hnevu a podla toho aj reaguje....toto nie je moc dobre, ani pre jej stav, a že vobec v takomto stave ide na KET.....hmmmmm....ale kto ako chce....

orsulka
autor
4. nov 2009

ivkaj....ahojcek pracantik......teda ty sa fakt nezdas.....vcera si sa tusim ani neouvala ....... 😠 😀 😀 😀
post som zvladla, tak ako som si zaumienila..... 😉

kedy mas dalsiu navstevu CAR????

ivkaj
4. nov 2009

A jinak já toho mám teď nějak hodně. Po pravdě se to na mě nějak sype.
Šéfová teď po mě "šlape" protože každá máme jinou přestavu o tom, co bych jí měla všechno říkat. Do toho to neúspěšné IVF a hnusné počasí :-/ V práci se mi moc výpověď dávat nechce, protože kdych otěhotněla a byla na pracáku tak přijdeme o dost peněž. Když bych si našla novou práci, tak nevím jestli by mi tam tolerovali to věčné chození po doktorech a navíc než bych si něco našla a skončila mi tam zkušebka, tak to taky může být půl roku.
Přijde mi, že se teď tak trochu plácám v začarovaném kruhu. Ale blíží se volno, tak si uděláme prodloužený víkend a trošku si odpočineme. Pak budou vánoce a zase bude o něco líp. A co bude po novém roce teď nějak nemám sílu řešit.

Včera jsem byla i u toho svého akupunkturisty. Byl z negativního výsledku takový zaskočený, až mi ho bylo líto. Každopádně jsme se domluvili, že začneme s přípravou na další pokus v lednu/únoru podle toho jak u nich bude volno.

A do CARu jdu 19.11. tak jsem zvědavá s jakým dalším postupem se Dr. pochlubí 😕

nelia
4. nov 2009

Veď to, že ide na KET.... si predstavte, že jej to vyjde... ako bude prežívať celé to tehotenstvo, keď má v sebe toľko hnevu? A mne to pripadá miestami aj ako hnev voči tým embryjkám... a ešte sa vyhráža, že pôjde hneď na test DNA... a čo, ak nedajbože zistí, že to nie je jej? Vrátí bábätko CAR-u? Alebo bude šťastná, že bude mať v ruke dôkaz? To je totálne choré, nie? Ja by som v takom prípade na test nešla.. proste by som to bábätko brala ako svoje (nepotrebovala by som na to žiadne dôkazy) a bola by som prešťastná, že konečne to bábo máme...
A ešte k tomu, čo si Adu písala.. ona dôkazy nemá, ale CAR by proti nej dôkazy mal... veď je to tu napísané čierne na bielom (myslím očierňovanie mena).. to, že tu píše akože anonymne, nič neznamená, to sa dá vystopovať jednoducho, kto to píše...
Nejak nás to tu pobúrilo, čo? 😕 😕 😝

adulik76
4. nov 2009

ivkaj, no konečne si sa ozvala 🙂))

babky moje, tak sa cítim psychicky v pohodičke, že už by som najradšej utekala po tých svojich mrazáčikov, holt, ešte musím počkať na mrchu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre