• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Ozaj Ivka, tak ma teraz napadlo, že si bola aj u tej "kartářky" a tá Ti povedala, že to vyjde... že sa nehanbí takto klamať ľudí :angry: :angry: ... inak plne chápem Tvoje pocity, aj mňa tento týždeň chytá akási depka.. to je aj kvôli tomu hnusnému počasiu :unamused: .. ale ako píšeš, treba sa zamerať na blížiace sa sviatky a na chvíľku ten celý kolotoč vyhodiť z hlavy..
4. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adu, to je fajn, tak nech Ti tá psychická pohodička vydrží čo najdlhšie :sweat_smile:
4. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja dúfam, že to vydrží, len teraz mám také euforické pocity, že som to musela dať najavo vám :dizzy_face:
4. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adu, tak to ti ty euforické pocity docela závidím ;o)

Nelia, ona ta "předpověď" od kartářky je výhled tak na rok. Tak snad se neplete.
4. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ADULIK...tak ja som monetálne s tou náladou s Tebou......momentálne sa stale vyytesujem z toho ako zhaname ten nabytok, takže takto sa zamestnavam a tiesim tieto veci.....a tiež momentálne neriesime doma, že co ideme robit dalej...
a inak tak osobne sa velmi tesim, že ty už pojdes na to KET......lebo ja verim, že budes z nas dalsia tehulka!!!!!!!!
a uspesna...až do uplneho konca........ :wink:

Ivkaj...myslim, že tu svoju naladu s snažiš rozohnať celkom rozumne.....že si v hlave jednoducho vytváras plan veci, na ktore sa tesis, a tie ti dodavaju silu.......
z tym tvojim kruhom to mas ale uplnu pravdu......v praci, zle, ale co vyriesi vypoved - nič.....a pocasie na hovno....a tak pretrpime pracu a sefku, lebo...lebo...lebo...... a dookola.....ale tak ti poviem moja, že asi každa sme niekedy v tomto presne tak ako ty.....
pomohlo???
:wink:
:wink:
4. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsul, kiežby si mala pravdu,...
...inak, všimla som si, že si si zmenila fotečku na pôvodnú, ale nepostrehla som presne kedy...
4. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adu...dávno......tato farebne je krajsia...trosku.....aj ked nálada je na oboch rovnaka :slight_smile:)))))
4. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čítali ste môj posledný príspevok z predchádzajúcej strany? Nechcem zase otvárať tú tému, ale som zvedavá, čo si o tých DNA testoch myslíte....
4. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Orsul, ja som si to hneď všimla, len som to nekomentovala... ale teraz skomentujem... táto sa mi páči oveľa viac... ako píšeš, je taká farebná a stačí jeden pohľad na ňu a hneď mám lepšiu náladu :wink: :grinning:
4. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neli...citala som to......ja s tebou suhlasim....preto som ja pisala, že v tomto jej stave by som na KET ani nesla.....a co potom ked si da urobit DNA?????? a zistia, že by to nebolo ich???? bude to dietatko nenávidiet????? alebo ako pises vrati im ho?????? alebo si ho nechá a bude sa k nemu spravat ako k......ani to neviem napisat.........ale hlavne, že bude spokojna, že sa pomstila centru????? nechápem.....a asi ani nechcem chápat......
4. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neli.....asi mas pravdu s tpu fotkou...ved aj svet a život je viacfarebny, a nie len čierno biely :grinning: :grinning: aj ked niekedy keby vsetko bolo bud biele alebo cierne, vedeli by sme sa skor rozhodnut, ako ked mam este 10x viac možnosti .-)))))))
4. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neli, trafila si presne do čierneho a úplne si pochopila to, čo som ja jej písala. Ona dôkaz nemá, ale CAR si ich nájde, takisto ako aj ju. Neviem, ako chce ísť na KET a pozrieť sa im do očí, keď takéto veci tu píše, vari si myslí, že o tom nevedia???? A čo sa týka tých testov DNA - čo potom by bolo s tým malinkým stvoreniatkom, ktoré za nič nemôže? To by potom mala také Pyrrhovo víťazstvo
4. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik...tak nechce sa mi to hladat na nete...ale......ake to je viťazstvo???????? vysvetlis????
4. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dík za vaše názory... vidím, že sa na tomto zhodneme :slight_smile: ... je to veľmi komplikovaná téma..
4. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja nepoznám žiadneho Pyrrhova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a este jedna vec.....ona sa vyhražat može???? a jej ked nieto napise, ake by to mohlo mat nasledky, tak sa vyhráža a nemal by????????? a pritom sa jej nik nevyhrážal... len napisal verejne o tejto možnosti a upozornil ju na nu......
ale ona može...a iny nemože.......
4. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pyrrhovo víťazstvo je také víťazstvo alebo úspech, ktoré vďaka svojim dôsledkom v skutočnosti ani víťazstvom alebo úspechom nie je.
4. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adu a to bol nejaký filozof ten Pyrrhov?
Orsul, presne tak.. ale ako to tu už niekto napísal, je to typ človeka, ktorý je príliš zaujatý sám sebou.. aspoň som z nej mala taký dojem.
4. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivkaj, google robí divy, však? :wink:
4. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak take vižazstvo si neprosim......ale ked sa niekto sám k nemu hrnie.....asi to tak má byt.....a má si tym vsetkym prejst sam...tak nech sa pááááči!!!!!
4. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pyrrhos bol nejaký staroveký bojovník, či čo. Ja som si spomenula len na to prirovnanie
4. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adu...dobre si si...zas som o niečo mudrejsia.....
4. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidíš, každým dňom sa môžeme niečo nové naučiť, to je dobré nie?
4. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adu...tak urcite...už len si to zapamatat :grinning: :grinning: :grinning: lebo ja už si radsej vsetko pisem :wink:
4. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na to mám tiež také prirovnanie: když si blbej, tak si piš. Já mám taky svuj notísek... :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a ja sa držím tohto: když seš blbej, kup si notes. Já mám dva!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je v podstate rovnaké, ako som písala aj ja - rozdiel je v tom, že mne stačí len jeden notes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik.....a to je kua rozdiel !!!! hihihihihih....ja potrebujem DVA!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ja používam karisblok - tam len dokladám nové papiere.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: preto mi stačí len ten jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok