Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

a ja už idem balit švestky pre dnes...... šak mám aj ine "povinnosti" 😉 😉
pekny zvyšok dna......

😵 😵

lilienka13
4. nov 2009

ahojte babulky, no ja sa vam par dni neozvem a potom musim aspon 2 hodiny sediet pri pc, aby som zistila, ze co nove ... 😉 😀 😀

orsulka: dufam, ze "povinnosti" su uz splnene a ty "naplnena" ... 😀 😀 😀 - kazdy nech si vysvetli po svojom 😉 🙂

samozrejme, ze si vsetky zasluzite vyplaty a ked uz za nic ine, tak aspon za to, ze znasate buzeraciu od nadriadenych a musite plnit same nezmyselne nariadenia 😉 viem o com hovorim, robila som 9 rokov 🙂

dnes som bola u kamosky, co ma 2,5 rocnu dcerku a poobede u nas bola bratova mala (ma 4 roky), tak som sa na nej poriadne zabavila. tie jej "perly" co vypusta nemaju chybu 😀 takze mam za sebou pekny den a mozem sa trosku povenovat aj vam 🙂

lilienka13
4. nov 2009

asi to velmi nesuvisi s nasou temou, ale verite na take veci ako "pride ti z oci" a pod.? 😨
myslite si, ze sa nam tie nase neuspechy mohli stat kvoli nejakym "carom"? cez vikend som bola s jednou kamoskou a ona mi hovorila o jednej jej kamoske, ktora 2x potratila a zakazdym jej cca 2 alebo 3 dni predtym volala jej najlepsia kamoska, nech si dava na seba pozor a nech len oddychuje ... no a zakazdym potratila 😲 ... je to podla vas len hlupa nahoda, alebo existuje nieco take? 😕

lilienka13
4. nov 2009

dufam, ze som vas velmi nevystrasila, ale chcela by som vediet vas nazor ... 😅

adulik76
5. nov 2009

dobré ránko, zajtra je piatoooooook a my máme športový deň - u nás sa v poslednej dobe len športuje a športuje - keby som podľa toho aj vyzerala, však? 😠

lili, ťažko povedať, myslím si, že "niečo je", len neviem posúdiť, či je dobré, alebo zlé, že "to je". Asi toľko.

nelia
5. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, aj vám trocha ten športový deň závidím... viac pohybu by veru nezaškodilo ani mne... včera som zistila, že by som so sebou mala niečo robiť, lebo sa nezmestím do svojich vecí... nechcem si zase kupovať nové (hlavne teraz bude slabulinká výplata, veď som bola mesiac na PN!!!).. ja len v kuse žeriem a žeriem a tak zaháňam svoj žiaľ 😝 😒
Lili, ja mám podobný názor ako Adulik. Myslím si, že nejaké nevysvetliteľné "sily" okolo nás určite pôsobia, ale ako a kde to netuším...

nelia
5. nov 2009

Dnes je tu ale rušno.... nestíham čítať 😕 😕 😕 ..................... 😀

adulik76
5. nov 2009

mali sme dlho poradu, občas sa musím venovať aj povinnostiam 🙂

nelia
5. nov 2009

ale kde je dnes Orsulka???? nič nespomínala... u ostatných báb sme zvyknuté, že sa stále "ulievajú"

adulik76
5. nov 2009

veru, orsul, naše slniečko - asi presvedčovala ferka celú noc, aby si kúpili posteľ, ktorá sa jej tak páči 😀

nelia
5. nov 2009

a po tak vyčerpávajúcej noci asi zabudla vstať 😕 😀

nelia
5. nov 2009

Adu, čítala si dnes tému FC? Ja už fakt žasnem.... bleeeeeeeeee... škoda, že tu nie je taký vracajúci smajlík... ten by vyjadril to, čo si o tom myslím 😝

adulik76
5. nov 2009

čítala som tú temu a tiež mi je z tej baby zle, myslím si, že by mala absolvovať psychodiagnostické vyšetrenie

bambibam
5. nov 2009

Adu tak už si docvičila?

adulik76
5. nov 2009

už hej, ráno to máme len 20 minút, to sa dá vydržať

bambibam
5. nov 2009

tak to sa dá, ale príde to aj tak také školácke... ale aspoň si človek oživí spomienky 😀 😀 😀

adulik76
5. nov 2009

inak, gratulujem k narodkám

bambibam
5. nov 2009

ó dakujem , začínam rýchlejšie stárnuť ako doteraz , potrebujem nutne otehotnieť aby som omládla tak o 10 rokov.

adulik76
5. nov 2009

kde ste, babule? 😕

marmite
5. nov 2009

Ahojte babenky... 🙂

Ja len taky maly kuk sem hodim, pridala som do albumu par fotiek a som vyskerena od ucha po ucho, tak sa chcem pochvalit... Nas drobec nam pred par dnami predviedol prve ozajstne samostatne krocky... Tak lietam v oblakoch... 😵 😵 😵
...dufam, ze sa na mna nenahnevate... ja vas mam stale rada... i ked sem nechodim... 😵 😵

adulik76
5. nov 2009

marmit, máte doma ozajstný pokladík, nemôžem inak, len to, že je neskutočne chutnučká 🙂

marmite
5. nov 2009

Adulik76 - dakujeeeeem... si zlata... 😉

adulik76
5. nov 2009

som len úprimná, malá sa mi fakt páči 😵

nelia
5. nov 2009

Marmite, ahoj 🙂
Malá je veľmi zlatučkááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 .. gratulujeme k prvým krôčikom... už je to veľká slečna 😀

marmite
5. nov 2009

Nelia - dakujeeeem...velmi sa tesim... No veru, velka slecna...a viete za kym boli tie prve krocky? Za 2r.chalanom..!!!! 😀 😀 😀 Vsetci si robili srandu, ze si ma nas tatko nachystat flintu a na dvere namontovat 3 zamky... 😀
Adulik76 - 😉

adulik76
5. nov 2009

marmit, ani sa nečuduj, že sa chalani za ňou otáčajú, keď z nej robíš takú parádnicu 😵

marmite
5. nov 2009

😀 😉 Vyuzivam sestru v UK a kupujem si odtial za par korun (doslova) pouzite vecicky,niektore aj nikdy nepouzite a kedze je to skoro vsetko Next,tak tie veci maju veeelku trvacnost... Az niekedy nechapem... Aj tie saty co mala Lucka na svadbe nas stali 2 eura a nechcem si ani dovolit tvrdit kolko by tu stali v obchode.. Sestra ked ich kupila, tak zahlasila, ze musite ist do dvoch rokov na svadbu, lebo su na vek 2 roky... 😀 No a nejak sa hned svadba ochemeeetla a ze mala Lucka 8mes.tak to a podda... 😀 😀 😀

nelia
5. nov 2009

Marmite, tak to sa oplatí mať sestru v UK... tu by si za tie vecičky určite vyhodila majland 😒

orsulka
autor
5. nov 2009

a som tu!!!!!! hihihi...sorry, ale takto....
prosim vsetky zucastnené, aby boli spokojne s tym, ake su.....to znamená, že aj so sportom treba tak akurat.....že Adulik...rozcvicka a staci.....
tak pisem z vlasnej skusenosti moje zlate......bola som vcera cvicit na tom STEP aerobiku, sak tam chodim už druhy mesiac......ale problem...ku koncu som si poranila lytkovy sval....ledva som dosla domov, a v podstate pjadam doteraz...Žofre by mal do mna radost......dostupim len na spicku lavej nohy, inak chodit neviem...
tak som po ceste do druhej firmy isla k obodnej, ta ma poslala na chirurgiu a ta na sono....nastasite sval je len poriadne natianhnuty a nie natrhnuty alebo nedajbože roztrhnuty.....ale boles pri chodeni poriadna...to vam poviem....
no a potom som sla urobit podklady na vyplaty do tej druhej spolocnosti.....a teraz som sa vratila pre Ferka sem do Novak a pojdeme domov....
v duchu som už podakovala Bohu aj mojmu sefovi, že moje nove služobne auto je z atomatickou prevodovkou!!! hihihihihihihih...takže lava noha furt oddychuje....
teraz som sa este zastavila u obvodnej, a dala mi aj antibiotika aj analgetka.....a mast ako Voltaren a pod. si musim kupit sama...
na zajtra som si vybavila dovolenku takže aspon do nedele potrebujem mat tu nohu čo najviac v klude a vyloženu v smere "nahor" 😉 😉

orsulka
autor
5. nov 2009

marmit......mala je ina hviezda......je naozaj prekrásna......slniečko jedno 🙂))))

lilienka.......no vitaj zasek studačka jedna nasa.....-)))))) ja si osobne myslim, že nič v živote nie je náhoda a vsetko sa deje pre "niečo"....niečomu rozumieme a pochopime hned, že prečo.....niečo pochopime neskor, a niečo možno za tento život vobec......

inak vraj takemuto urazu sa vravi, že asi som sa niekam ponahlala furt za poslednu obu a nevedela som nejak zastať, tak ma život zastavil aj takymto sposobom.....aj ked momentálne nemám pocit, že by som nejak "šprintovala" a nemala čas oddychovať...ale zrejme niečo na tom bude...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre