Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
6. nov 2009

Noe, tak si ten víkend pekne uži... husacinka... mňam mňam mňam, to mooooooooooooožem 😝 😀

Už som ten "incident" predýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýchala... no chíľu to trvalo 😒
Orsul, no odpovedala som jej "termín čoho"? A bol pritom jeden môj kolega... tak to zahral do outu, že však termín školenia... našťastie to je jedna z normálnych báb a pochopila, že sa nemá ďalej pýtať.. potom mi písala cez "messenger", že sa strašne ospravedlňuje, ale kolujú klebety a tak.. tak som jej napísala, nech teda svojmu okoliu povie, aby neklebetili... ale došla som k PC a slzy mi len tak stekali po líci.. samé od seba, nedalo sa to zastaviť ☹ ... a to som si myslela, že som už v pohode... ale už to našťastie prešlo a teším sa na víkend 😅 😅 😅

Takže vám prajem krásny víkend plný optimizmu 😉

lilienka13
6. nov 2009

ahoj neli, tak to mi je fakt luto, co sa ti stalo, ale zvladla si to ukazkovo ... 😉 ... a co sa tyka tych slz, mne este 5 mesiacov po tom tiekli, ked niekto spomenul babo, alebo som sa dozvedela, ze sa niekomu narodilo ... 🙄 ... ale teraz naposledy, ked sa bratrancovi narodil syn, som uz tie pocity smutku nemala, tak to vyzera, ze som sa z toho konecne dostala 😅 ... cez minuly vikend sme boli s muzickom na cintorine zapalit sviecky a jednu sme zapalili aj za naseho nenarodeneho anjelika 😔 a tak som sa s nim vlastne ako keby aj rozlucila 😅 ... no a teraz som uz vlastne priparavena na dalsieho 😉

orsulka
autor
7. nov 2009

ja si tiež myslím, že si to pred nou zvladla dobre, sak mozno aj zasluhou toho kolegu.....lebo ved si sa mohla rozplakat aj rovno pred nou... a celkom fajn, že sa aj ospravedlnila......
ja ani nemožem pisat, že co a ako, lebo som sa do podobnej situácie nikdy nedostala, ale myslim, tak ako pise Lili, že to bude chciet viac času.......a le určite sa za slzy nehanbi........cmuuuuuuuuuuuuuuuk

ja som vystrojila draheho na tenisovy turnaj v stvorhre......pravdu napisat, vcera mali firmenu akciu, a ked som sa zobudila o 02,30 este doma nebol...potom neviem kedy prisiel, ale teraz rano, ked sa pripravoval, tak sa mi videlo, že ho "este" má 😀 😀 😀 inak boli aj tak trosku nekoordinovane pohyby, tak neviem ako to s kolegom zvladnu.... 😀 😀 😀

ale tak trochu ma naštvalo, že sa ma ani neopytal, ako sa mam ja.......hmmmmmmmmmm...... 😒 😒 no čo už......

u nas prsi od večera

minka051
7. nov 2009

Orsul moj drahý mal včera tiež akciu so starotami v práci ja som o čakala lebo som mala meniny tak som pripavila večeru a čakala no ked prišiel tak povedal že je najedený a šampus som pila sama no nie celý ale len dva pohare. Tak oslava nijaká ale nevadí. 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. nov 2009

minka.......vsetko najlepsie dodatocne.......cmuuuuk .-))))

no chlapi...... čo už......

mrcha?????

minka051
7. nov 2009

Jaj moja dakujem tak aspoň vieš ako sa volám Renata 🙂 🙂 🙂

No a mrcha !!! tak už som si zohnala Duphaston osvedčená metóda 2,5 dňa užívať 5 tabletiek potom prestať a ona príde.. Už si nedám robiť HP ved načo.. Len si pôjdem do Helíku pre papiere z vyšetreí aby som mala čo poslať do Brna aby vedeli v čom je problém.

orsulka
autor
7. nov 2009

minka...tak o tejto metode som este nepocula 🙂 😉 😉 ale ked je overena, tak verim, že zaberie 😉

minka051
7. nov 2009

Tak dúfam... zabrala vždy tak uvidím teraz.. Hám má tá stimulka moc nerozhádzala 😉

orsulka
autor
7. nov 2009

minka...tak držim palce...nech už konečne možte v tom Brne začat .... 😉

lilienka13
7. nov 2009

caute babule, tak vcera som tu hrala hrdinku ako to vsetko zvladam a dnes som dostala mrchu po 3 dnoch meskania a revala som ako male decko ... 😔 ☹ 😢 ... tak neviem, asi potrebujem este dlhsi cas ... a mozno je to len tym pocasim ... nic sa mi nechce, vonku len mrholi a je hmla, no proste otras ... 😖

minka: sice ta nepoznam ale strasne rada by som ti tu svoju mrchu hned poslala 😅 ... keby to bolo take lahke 😕 ... a nerozmyslala si o tom, ze by si uz mohla byt tehotna, ked ti tolko ta mrcha meska? 😨

lilienka13
7. nov 2009

orsulka: tak ked sa ta neopytal drahy ako sa mas, tak sa ta to opytam ja: ako sa mas? 😉 dufam, ze lepsie ako ja 🙂

orsulka
autor
7. nov 2009

lilienka.....tak to ma mrzí, ta mrcha.....kurnik, fakt nemusela dojst........

ja sa mám celkom tiež tak smutno dnes.....vlastne som tu sama doma už druhy den, tak to asi preto, a to počasie mi tiež naozaj nepridalo.....

orsulka
autor
7. nov 2009

tak vo vedlajsej teme som sa dozvedela, že kočka s jednym vajcovodom ako ja, otehotnela na planovany pohl styk......
a tak nahlas rozmyslam, ci nevyskusat IUI........aj ked moj Dr . centre povedal, že je to zbytočne....čo vy na to???????

ivkaj
7. nov 2009

Orsul, zlato nesmutni 😉
Jesli je u vás jediný problém je chybějící vejcovod, tak bych do toho asi šla. Ale měla by ses nejdřív tak nějak popasovat s tím, že úspěšnost je cca 10-15%

Lili, ani ty nesmutni. Myslím, že napětí z opožděné mrchy tu zažila si každá z nás. Ale jdme silné ženy, popláčeme si, otřepeme se a jdeme dál.

orsulka
autor
8. nov 2009

ivkaj...si zlatinko moje...dikes.......toto mi napr. ani nedoslo, že uspesnost.....
ked ja ja aj IVF-ko mám tak 0-5%.... !!!! 😀 😀 😀

ivkaj
8. nov 2009

Jo jo, taky mám z IVF úspěšnost 0% 😝 Ale když to vezmeš kolem a kolem, tak buď to vyjde nebo ne, takže je to 50/50 😀

nelia
8. nov 2009

Ahojte babule 🙂
Mňa tá piatková veľmi smutná nálada síce opustila, ale nedá sa povedať, že som nejak extra veselá.. som na tom cca. podobne ako vy... to počasie mi lezie na nervy, nech je zase leto a veľa slniečka 😝
Tak mi včera odmerali energiu tela a jednotlivých orgánov... v podstate som zdravá žena, niečo sa ale ukazovalo na hrubom čreve. Mala by som si urobiť nejakú očistnú kúru, ďalej mi tá pani odporučila biokalcium, pupalkový olej a tzv. kapsule na krásu. Zatiaľ som od nej žiadne vitamíny nekúpila. Po pravde moja polovička ma od toho tak trocha odhovára.. on totiž robil colníka a má dosť zlé skúsenosti s takýmito drahými vitamínmi.. vraj ich veľmi radi falšujú. Tak teraz neviem 😒 .
No a ešte manžel by mal brať tiež biokalcium. Lebo keď vraj hlavička spermie nemá dostatok kalcia, tak sa nedostane do vajíčka, aj keď je SPG dobrý. Tak to je možno dobrá rada aj pre vás. Za vyskúšanie nič nedáte. Pre chlapa je teda dobré brať biokalcium plus zinok.
Tak som sa rozhodla, že si nejakú tú očistnú kúru urobím.. no budúci víkend sú u našich hody, takže asi až po nich 😝 😀 . Neviete mi nejakú dobrú očistu poradiť? Asi budem jesť týždeň len ryžu (to mi odporúčala tá pani).

Lili, je mi moc ľúto tej blbej mrchy... ja už neviem ako by sme ju mali odohnať... ale hlavu hore, vyjde to nabudúce!!!! 😉

Minka, tak dodatočne všetko naj, naj, naj k meninám 🙂 🙂 .

Mimochodom súhlasím s Ivkou, všetky pokusy sú 50 na 50, takže ja by som Orsulka na Tvojom mieste vyskúšala zopár IUI.

laxity
8. nov 2009

Ahoj ja som maznel laxity a sme spolu s manzelkou distributori produktov firmy TIENS. Produktov sa vobec netreba bat, su uplne spickove, presli vsetkymi certifikatmi a nam velmi pomohli, ako vam uz bolo sponinane od mojej manzelky. Firma distribuje svoje produkty do 195 krajin sveta, takze to uz je nieco. Velmi radi Vam poradime. Pre blizsie informacie mi mozte zavolat: 0911 780 456.

nelia
9. nov 2009

Dobré ránko 🙂... dnes som prvá??? 😕 😕 😕 ,
Manžel Laxity... ďakujem, ešte si to rozmyslím 😉

sincerity
9. nov 2009

ahojte babulky .... 😉
prajem krasny slnecny a teply pondelok 😀
tak ako? velmi ma to mrzi ale pocas minuleho tyzdna som nejako stratila snad prehlad.... snad sa nakopnem a tento tyzden budem moct pisat....

tsssss.... uz na konika chodi aj ten moj svagor 😀

adulik76
9. nov 2009

dobré ránko, všetkým

sincer, a do akej témičky sa zapája??? 😀

sincerity
9. nov 2009

sak do nasej predsa

nelia
9. nov 2009

Adu, ty ideš tento týždeň na kontrolu?
Sincer, už to toľko s tou prácou nepreháňaj a radšej sa venuj nám 😉 🙂

sincerity
9. nov 2009

nel... pokusim sa... aj ked potom neviem neviem z coho by som zila 😀

nelia
9. nov 2009

napríklad z lásky.... 😉

noemarta
9. nov 2009

dobre rano baby,
vitaj vitaj sincer...
nel, som rada ze si tam bola a ze si zdravaaa!!! ako pise lax a plus aj jej manzel, neboj sa tych vitaminov, niet coho. zjavne robia len a len dobre. ale je to na tebe, je to predsa drahsia zalezitost, tak si to treba rozmysliet.
nooo, moj vikend nedopadol zrovna najlepsie, v piatok sme boli pozriet jedno novonarodene babatko, v sobotu husacina, nooo ale sme sa dozvedeli v piatok, ze nas svagor opustil nasu svagrinu, ktora ostala s dvoma detmi, rovno pred vianocami, takze ani ta husacina mi bohvie ako nechutila. ☹ ☹ 😠
takze som cely vikend poriadne ani nespala, bolo mi divne a taak...

orsulka
autor
9. nov 2009

dobry den teda.........toto su mi spravy na pondelkove rano......uuuuha...take vselijake skor posmutnele, ako oprimisticke........

nelinka.....mojko.....k tej nalade vobec neprispieva toto pocasie, ja to tiež vnimam na sebe...... a asi aj vsetky ostatne babule......
tak možno by si mohla vyskusat tu ryzu.....ale nie tu obycajnu ale tu "celozrnnu, ci ako sa to vola....boooože moja hlava zabudla som......natural ryza......mala by si ju varit bez vsetkeho...ale ja ked som ju jedla,tak som si davala sol, lebo inak to bolo nejedle 😝 😝 😝 ja som ju konzumovala s vela zeleninou...rajciny paprika uhorka, vtedy to slo.....vydržala som 6 tyzdnov......a inak ...od vtedy som ju nejedla 😀 😀 😀
a potom....no tie vitaminy od Jakuba......ked je ato overene......a vieš, že jeto prave a nie falsovane...hmmmm????? na to by sa asi aj laci dal nahovorit......

nelia
9. nov 2009

Noe, to ma mrzí.. to sú veľmi nepríjemné záležitosti... keď chlapovi prepne v bedni 😠 😠
Čo sa tých vitamínov týka, práve o to ide, že sú dosť drahé.. keby som mala peniažky navyše, ani by som neváhala, ale takto si to človek 2x rozmyslí... ale asi to vyskúšam, lebo chcem fakt urobiť všetko pre to, aby sa nám podarilo prirodzene 😔

orsulka
autor
9. nov 2009

noe......tak to mi je naozaj luto, najviac asi tych deti......a zrejme to asi bol sok, ak ste o tom nemali ani paru.... ☹ ☹

sincer...ako bolo v skole?????? boli pisomky a diktaty????? 😀 😀 😀

ivkaj
9. nov 2009

Čaute baby, u nás je tááááááááááák hnusně, navíc je pondělí k tomu spousta práce a mě se táááááááááák nechce 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre