Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
18. nov 2009

veru veru postras ho 😀 .... Boze ja len dufam, ze to mam dobre zapisane.... 😅 ale mala by som mat, aj spoluziacka tak vravela....

no tak to tu ze jaka inteligencia sa zisla, neeee? tusim aj ostatne babizne maju vysky 😀

ono to pri skole nie je az tak narocne pokym nie je skuskove 😀 😀 😀 potom je to uz tazsie.... to by ste videli ten bordel... a nedajboze sa do toho vyskytne nieco ine... ako pred pol rokom take "zanedbatelne" ivf.... 😅
ale zvladame.... ja mam heslo, ze "mirka zvladne" ..... /a lax hovori, ze len dovtedy kym netreba volat sanitku 😅 "/

nelia
18. nov 2009

Tak to by si veru mala poslúchnuť sestru a raz za čas aj vypnúť (napr. pri koníkovi 😉 )... dobre moja, rozlúčim sa, lebo celý deň čumím do PC, oči si musia trocha oddýchnuť.. Cmuuuuukkkkkk 🙂 🙂 🙂... a ozývaj sa nám častejšie, oki?

adulik76
19. nov 2009

dobré ránko, nebojte sa, nie som šibnutá, len nemôžem spať. A tá potvora furt nič. Včera som tú kapustnicu doslova zhltla. Už sa celkom teším, kedy bude naša kapusta vykysnutá a budeme variť ďalšiu - my si totiž varíme kapustnicu, ktorú dávame do 0,7 l pohárov a zavárame. A potom to máme ako prvú pomoc, keď sa nám nechce variť. 😀 😀

adulik76
19. nov 2009

vykysnutá kapusta???? vykvasená malo byť napísané, asi mi fakt šibe 😕

sincerity
19. nov 2009

ahojte babule.... 😉

no adu.... tak neviem ci je to dobre, alebo zle ze nemozes spavat .... ja by som to niekedy potrebovala... to by som porobila veci!

jak to ze potvora este neprisla... a! a mala si ovulku tento mesiac? podla toho by sa to dalo vypocitat... nie?

no ja som tiez zvedava kedy dorazi, minuly mesiac to bolo na 25-ty den!

a ako robite tu kapustu? to by sa aj mne zislo.

ja som vcera len narychlo urobila zemiakovu kyslu polievku a vytiahla zabijackovu kasu... tiez sa mi nechcelo varit 😀

nelia
19. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, ešte furt ništ??? Mrcha jedna mrchatá!!! 😠 😠 😠
Ja dnes začínam s druhým antibaby balením 😒

adulik76
19. nov 2009

Sincer, kapustu tlačíme klasicky do suda, teda robí to maťo s mojím bráchom, spravili si z toho takú tradíciu 😅

sincerity
19. nov 2009

ahoj nel.... no strasny nazov tomu dali.... ale neboj, doberies ho a bude pokoj a potom sa uvidi...

adu.. no tak robime aj my, ale potom ju ako davate do tych sedemdecakov? uvarenu? ci taku kyslu len? 😕

nelia
19. nov 2009

Sincer, to sa tak nevolá... to som si len ja vymyslela... tie tabletky sa volajú tuším YAZ... som veľmi zvedavá, či o pár dní prestanem krvácať 😕 .. budúci týždeň by som chcela ísť k dokimu na kontrolu.

adulik76
19. nov 2009

uvaríme kapustnicu a potom to dáme do pohárov a zasterilizujeme a v čase núdze máme polievku nachystanú 😀

orsulka
autor
19. nov 2009

ahoj ahoj ahoj....
tak ja som spat.....od obvodneho...lieky mam v kapse...predpisal mi už vsetko, aj navyse...🙂)))) teda...clostyl mám, potom mi dal prednison, aby sa mi po clostile moc nezmensila maternica, co sclostil sposobnuje (aspon, že mi to zlatucky moj vysvetlil a o tomto v sanatorii nehovorili), a už aj pregnyl....takže zas mam tri injekcie a verim, že budem potrebovat enem jednu.....
a dohodli sme sa , že tak na 8DC pojdem k nemu na sono.....lebo v sanatoriu mi kazali na 11 DC a on povedal, že to može byt niekedy aj neskoro, že lepsie skontrolovat priebežne.....no tak super...pojdem....

a este mi povedal, mal pripad kedy jedna žena mala pravy vyjcovod a lavy vajecnik (alebo naopak, ale to je nepodstatne)......a lavy vajecnik vytvoril folikul s vajickom a pravy ho odchytil a zaviedol do maternice...a že normalne tehu...!!!!! dobre vsak????
tym som chela povedat, že mi povedal, že aj ked by som na tej spravnej strane nemala dobry folik, tak vraj aj tak by sa malo pokracovat, lebo v tomto je vraj ženský organizmus tam dole geniálny....

čooo???????

orsulka
autor
19. nov 2009

dalej...my už mame kapustičku natlačenu a dokonca aj vykvasenu, a včera som už aj jedla....mnáááááááááááám.......

otazka Adulik......kolko sa sterilzuje takato kapustnica??????????

dikes.....

sincer ....ty moja pracantka !!!!!!! každy den mas nieco, co treba porobit...no ja sa ani necudujem že si taka stihla....ale nemala by si zabudat na relax.....a to nemyslim nejake 4 dni za pol roka.....akože fakt milacik, davaj si bacha......

nelia
19. nov 2009

Orsul, tak tomu sa hovorí zázrak.. ale ja vždy tvrdím, že príroda je silný pán a ona si to proste vždy zariadi po svojom, či chceme alebo nie 😨 .. a preto v kútiku duše stále dúfam, že aj u nás to skôr či neskôr zariadi.. asi ešte nie je na to ten správny čas.. ale kedy bude??? 😕 😕 .............. 😅

orsulka
autor
19. nov 2009

neli...presne toto som povedala Dr...že jaky zazrak!!!...a on že to nebol zázrak, ale jednoducho to ide aj takto.....a som velmi rada, že mi navrhol to sono na 8 prip 9 DC.....lebo ja mavam taky 26 dnovy cyklus, to znamena, že ozaj ten trinasty den može byt ten spravny cas...a možno aj skor......a ked by sa mu videlo, že už by to mohlo byt, tak ma posle do sanatoria aj skor...inak on je tu v okrese naj odbornik na sterilitu, ma rozne diplomy a je to fakt odbornik.....a ked si otvoril vlasnu ambulanciu v momente som presla k nemu....

adulik76
19. nov 2009

orsul, odpoveď na otázku: 15 minút

mrcha furt nič, začínam mať pocit, že pre tento rok som už skončila 😠

nelia
19. nov 2009

Adu, NIE, NESKONČILA!!!!! Práveže o pár dní začínaš, neboj 😉 😅 . A bruško Ťa bolí?

orsulka
autor
19. nov 2009

adulik..........e-eeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! akm ty posielaš tento rok????????? zlato nenervač, je to este len par dni.......... 😉 😉

adulik76
19. nov 2009

mám predmrchovské pocity, ale nič z toho, panikáááááááárim a fakt už vám musím liezť na nervy 😒

orsulka
autor
19. nov 2009

ADU....na nervy určite nelezieš!!! čo su toto za vymysly??? ha???????? aj ty chces bac-bac po zadku???????? 😀 😀 😀 ale možno aj panika pomože, aby dosla...ktovie??? 😉 😉 😉

adulik76
19. nov 2009

ale takýmto spôsobom sa zo mňa stane alkoholik, včera som sama stiahla sedmičku červeného vína - aj som nato patrične vyzerala, ble ble ble

orsulka
autor
19. nov 2009

tak ked vino nezabera....možno horuca vana, a sexik 😉

nelia
19. nov 2009

Adu, vôbec nám nelezieš na nervy, kľudne sa na mrchu vyžaluj 😉 ... my sa Ťa len snažíme ukľudniť... a červené vínko je zdravé... 😉 😀 .. takže Maťko sa včera bavil, čoooooooo??? 😀

sincerity
19. nov 2009

ahojte babule....

veru adu prave som chcela navrhnut osvedcene recepty... vidim ze si vcera uz zacala 😀 najlepsie vsetko dokopy 😀

orsul!!!!! tak to je super sprava! uvidis! nakoniec to vyjde takymto sposobom!

adulik76
19. nov 2009

však, bolo aj vínko, aj horúca sprcha a maťo použil aj tú svoju čarovnú paličku, len nejak nepričarovala mrchu, niekde to zlyhalo.... 😕 , teda nič nezlyhalo, len to neúčinkovalo. Dnes pokračujem.... 😀

orsulka
autor
19. nov 2009

adu.... 😀 😀 opakovanie je matkou mudrosti..... 😀 😀

adulik76
19. nov 2009

sa rehoceš, čo?????

orsulka
autor
19. nov 2009

adu...neviem si ťa prestaviť každy den mierne scapkanu!!!....... 😀 😀 😀 😀
ale ak to má pomocť...tak nech sa páči 🙂))))))))))

NA ZDRAVIE!!!!!!!

😉

sincerity
19. nov 2009

veru, ved adu poriadne ani nepije.... a co je to sedmicka vinka....
taka sedmicka hrusky.... to uz je daco.... brrrrrrrrrrrrrrrrr 😅

lilienka13
19. nov 2009

caute babule, dobra temicka sa tu rozbieha 😉 ... ja mam tiez rada cervene vinko, ale asi uz starnem, lebo mne staci vypit 2 pohare a mam dost 🙂 ... ale ako hovori moj muzicek, aspon usetri 😀 😀 😀

adulik: uplne chapem ako sa citis. mne naposledy meskala mrcha 3 dni, ale bola som z toho fakt na nervy. ja som ju sice nechcela dostat, na rozdiel od teba, ale myslim, ze pocity su v podstate rovnake 😝 ... ked uz mam tu mrchu dostat, tak nech je to presne a nech nemeska, lebo vtedy si robim zbytocne nadeje a je to o to tazsie, cim dlhsie meska 😒 ... ale to asi nemusim nikomu z vas opisovat 😅

orsulka: tak ja na taketo zazraky tiez verim a stale mi to doda taku nadej, ze ked sa to mohlo podarit inej zene, preco nie mne? 😉 a ja pevne verim, ze vam to tentoraz naozaj vyjde ... silno, silno drzim palceky 🤐

neli: podobne otazky, ze kedy to bude prenasleduju asi kazdu z nas a ake by to bolo super, keby sme to vedeli ... a mozno ani nie 😕 ... keby som v 25-tke vedela, ze este v 31 rokoch nebudem mat dieta, tak by ma to mozno este viac vystresovalo 😝

lilienka13
19. nov 2009

adulik: inak aj ja prajem prijemne pokracovanie 😉 ... a mozno sa to teraz vyriesi vsetko samo, pri tom carovani 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre