• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
sincer....aj u nas sa da ist do kupelov z dovodu sterility....ako som pisala,ja som bola....a práve preto som pisala, že keby sme si dali vsetky žiadosti na jeden termin...to by bol veget na 3 týždne?????????? :grinning: :grinning: :grinning: neviem, ci by sme procedury stihali :slight_smile:))))

Ivik...tak vieš, som sama doma a neda sa mi dlho spat........som v podstate hore, takže som po ranu ožehlila vsetko čo som tu mala, zpratala kuchynu a tak...:slight_smile:)))))))

potom som normalne zdriemla od 7,30-8,30...hihihihihi........akože veget....

no a teraz ako inak - klasicka sobota, upratovanie, varenie, a uvarila som puding... :wink:
21. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Vyzerá to tak, že mrchu sa mi úspešne podarilo odohnať :grinning: :grinning: :grinning: ... Adu, dúfam, že dorazila až k Tebe :wink:
Ja som už nad kúpeľami tiež rozmýšľala, ale je to dosť dlho, na takú dobu vypadnúť z roboty... ešte rok-dva počkáme a potom možno vyskúšam aj to... uvidíme...
Orsul, to akože chceš na stanici v PD tancovať??? Či ako si to myslela? Potom daj vedieť, kedy to bude, dojdeme kuknúť :wink: :sweat_smile:
Sincer a ešte ste neboli na tom kontrolnom SPG, však? Som veľmi zvedavá, či vám tie vitamíny pomohli. Kedy sa chystáte? Či nemáte miesto v preplnenom diári??? :confused: .............. :grinning:
21. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, neviem, kade si tú tvoju mrchu posielala, ale mne nedošlo nič, iba opäť žeriem kapustnicu
22. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak dnes sa budem snažiť dostať k dr.
23. nov 2009 o 04:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko......no Adulik...... to co je toto už????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: už by som bola naozaj z tohto na nervy...... určite tam dnes chod......

neli.......v PD na stanici asi nie......ani neviem kolko tam byva ludi :slight_smile:)))))) niekde, kde ich byva vela :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mi u dr. nedvihli telefón :angry:
23. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nožno maju po ranu vela odberov alebo tak......trpezlivo moja........

ja som v sobotu mala pocit, že už dostanem, čo som sa prekvapila, lebo to bol len 21 DC.......ale nedosla.....
23. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o sobote mi ani nič nehovor, neskutočne ma boleli kozy, dokonca som nevydržala, keď mi po nich stekala voda pri sprchovaní, tak som sa len tak opláchla a utekala z vane. Ale už to prešlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ADULIK.....tak to normalne nechapem........skoro vsetky priznaky by mali byt na tehu......nechápen, že ked nič.....prečo mrcha meska.......... :pensive: :pensive:
23. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám na to vysvetlenie asi také, že keď som bola 13.11 na sono, tak objavil tam 17-18 mm folík, takže ovu sa mi nejak posunula, rátam, že folík mohol prasknúť až 17.11, a teda v podstate nemeškám a mrcha by mala dôjsť 1.12. Teraz by som mala asi byť 6 deň od ovulky. Ale aj tak chcem ísť dnes k dr., no zistila som, že ordinujú až od 11.00
23. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mě se táááááááááák nechce, ale musím. Mám spoustu práce, která už měla být hotová :-/

Adu, no podle UTZ a velikosti folíku by vážně mrcha měla dorazit až na můj svátek.

Orsul a co tvoje nožka?

A co vy ostatní, kdepak se touláte?
23. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stále tu, teda, až dovtedy, kým sa nevyparím z roboty.

Dnes by som si teda chcela u dr. vymraučať aj sono - ivkaj, aké používaš finty, aby si mala úspech s mraučaním?
23. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.......takže vieš, preco nedvihaju :slight_smile:)))))))

vymraučať - je uuuužasne slovičko!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no Adulik moja......podla mna treba urobit neskutočne smutný kukuč na Dr.....potom skolopit oči , a zas na neho ten smutny kukuč.......a tak dookola !!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ivik...v sobotu som bola na squash....ale len ako divak, este som nechcela nohu namahat, fyzioterapeutka povedala, vraj mam najskor strečovat tu nohu a nie hned namahat....na arerobic tento tyžden este neodporuca.......ale strecujem a budem do stredy a potom v stredu už ten squash vyskusam a pojdem trochu pobehat po kurte... :wink:

ani mne sa moc nechce, ale papierov mam na stole požehnane.....takže treba treba treba......
23. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, nooo, u nás to bylo asi trošku jiné. Tím, že Dr. přiznal že neví. Tak sem řekla co bych chtěla, on sice navrhoval v podstatě stejný postup ale v jiném pořadí. A asi zabrala věta ve smyslu, potřebuji vědět, že jsme udělali po lékařské stránce maximum.
Ale myslím, že když muvysvětlíš stiuaci a něoc o tom, že by ses už předem přeci neměla stresovat, tak by to mělo stačit:wink:

Orsul, tak pěkně tu tvoji fyzioterapeutku poslouchej :wink:
23. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nejak už vymyslím, ale každopádne agolutín dostanem :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...no tak to asi ano.......ale aj tak to v pohode stihas este......ci?????? :wink:
23. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak dostanem 1.12, tak ešte stíham
23. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AAAAAAAAAAAAAAAAAA......tak si mslim, že v pohod, aj ked ti pichnu tu injekciu........ :wink: :wink:

kde mame Nelinku ?????? :confused: :confused:
23. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Třeba zaspala ;o)
23. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ona niečo spominala o njekach skuškach........ale kedy tam ma ist???????
23. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vymraučala som si sono o 14,00 :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...supeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :wink: :wink:
23. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o chvíľu miznem z roboty, potom dám vedieť, ako som dopadla :wink:
23. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to urcite Adulik.......daj nam vediet.... :wink: :wink: som zvedavko, čo to s tebou je.........
23. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agolutín som dostala a našiel mi tam čosi, čo povedal, že by to kľudne mohlo byť žlté teliesko, tak si vyberte. Nuž, tak budem čakať, čo bude ďalej
23. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli: jaaaaaj, keby som ja vedela, co vlastne porabam ... no tak hlavne dlho, dlho spim, potom si dam kavicku, naranajkujem sa a ideme s mamou na nakup, alebo v poslednom case je u nas bratova mala - nechodi do skolky, takze o program mam postarane ... :wink: ... robotu si zatial nehladam, este do januara budem dostavat podporu a potom mozno si nieco budem hladat, ale teraz je pre mna dolezitejsia skola, takze to este neriesim ... skolu mam este dalsi rok a koncim maturitou :slight_smile:

ivkaj: tak to som rada, ze ti pripominam Vianoce :grinning: ... inak ja sa na nich uz veeeeelmi tesim ... ja mam strasne rada Vianoce, hlavne ked je sneh a vsetko je krasne vysvietene :dizzy_face:

adulik: tie vtipy boli fakt dobreee :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka: tak pekne svoju nozku setri, aby si nam nakoniec nekrivala ako De Peirak (ci ako sa to pise :confused: ) :grinning: :grinning: :grinning:

ivkaj: este k tym kupelom, tiez si myslim, ze je to super napad, aspon sa zrelaxujes, vypustis z hlavy problemy a budes sa nechavat rozmaznavat ... no a potom, ked sa vratis domov po 3 tyzdnoch, tak manzel bude taky vyteseny, ze uz nebudete potrebovat ziadne laparoskopie ani histroskopie atd. :wink: :grinning:
23. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik: ja viem, ze je to otrepana fraza, ale trpezlivost ruze prinasa ... :sweat_smile: ... aj ked, ja mam s nou tiez dost velke problemy, takze asi by som ti mala napisat nieco ine :grinning: ... ale mozno je to uz priprava na babo - pri dietati totiz musis mat nervy zo zeleza ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska: ale ten cas letiiiiii ... :sweat_smile: ... drzte sa moja, ste obidvaja super bojovnici :zipper_mouth:
23. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No ja som dnes bola na školení v BA... idem ešte aj zajtra a v stredu... tak to musíte bezo mňa nejako vydržať :unamused: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adu, ŽEBY?????? Taaaaaaaaaaaaaaak by som Ti priala, aby sa aj Tebe stal jeden z tých nádherných zázrakov :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Orsul a Tebe tiež... tak ma napadlo, keď si len 21 DC a mala si mrchovské pocity, že sa možno niečo uhniezďovalo.. hmmm???? Jaj baby, fakt by som skákala do 2 metrov, keby vám to vyšlo :grinning: :grinning: ....
No idem spinkať, lebo to školenie ma totálne vyšťavilo.. vlastne ešte mám pred spaním nejakú tú "robotu"... no viete... manželské povinnosti (keďže po dlhom čase nekrvácam)... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok