Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. nov 2009

sincer....aj u nas sa da ist do kupelov z dovodu sterility....ako som pisala,ja som bola....a práve preto som pisala, že keby sme si dali vsetky žiadosti na jeden termin...to by bol veget na 3 týždne?????????? 😀 😀 😀 neviem, ci by sme procedury stihali 🙂))))

Ivik...tak vieš, som sama doma a neda sa mi dlho spat........som v podstate hore, takže som po ranu ožehlila vsetko čo som tu mala, zpratala kuchynu a tak...🙂)))))))

potom som normalne zdriemla od 7,30-8,30...hihihihihi........akože veget....

no a teraz ako inak - klasicka sobota, upratovanie, varenie, a uvarila som puding... 😉

nelia
21. nov 2009

Ahojte 🙂
Vyzerá to tak, že mrchu sa mi úspešne podarilo odohnať 😀 😀 😀 ... Adu, dúfam, že dorazila až k Tebe 😉
Ja som už nad kúpeľami tiež rozmýšľala, ale je to dosť dlho, na takú dobu vypadnúť z roboty... ešte rok-dva počkáme a potom možno vyskúšam aj to... uvidíme...
Orsul, to akože chceš na stanici v PD tancovať??? Či ako si to myslela? Potom daj vedieť, kedy to bude, dojdeme kuknúť 😉 😅
Sincer a ešte ste neboli na tom kontrolnom SPG, však? Som veľmi zvedavá, či vám tie vitamíny pomohli. Kedy sa chystáte? Či nemáte miesto v preplnenom diári??? 😕 .............. 😀

adulik76
22. nov 2009

neli, neviem, kade si tú tvoju mrchu posielala, ale mne nedošlo nič, iba opäť žeriem kapustnicu

adulik76
23. nov 2009

dobré ránko, tak dnes sa budem snažiť dostať k dr.

orsulka
autor
23. nov 2009

dobre ranko......no Adulik...... to co je toto už????? ☹ ☹ ☹ už by som bola naozaj z tohto na nervy...... určite tam dnes chod......

neli.......v PD na stanici asi nie......ani neviem kolko tam byva ludi 🙂)))))) niekde, kde ich byva vela 😀 😀

adulik76
23. nov 2009

ešte mi u dr. nedvihli telefón 😠

orsulka
autor
23. nov 2009

nožno maju po ranu vela odberov alebo tak......trpezlivo moja........

ja som v sobotu mala pocit, že už dostanem, čo som sa prekvapila, lebo to bol len 21 DC.......ale nedosla.....

adulik76
23. nov 2009

o sobote mi ani nič nehovor, neskutočne ma boleli kozy, dokonca som nevydržala, keď mi po nich stekala voda pri sprchovaní, tak som sa len tak opláchla a utekala z vane. Ale už to prešlo. 😝

orsulka
autor
23. nov 2009

ADULIK.....tak to normalne nechapem........skoro vsetky priznaky by mali byt na tehu......nechápen, že ked nič.....prečo mrcha meska.......... 😔 😔

adulik76
23. nov 2009

tak ja mám na to vysvetlenie asi také, že keď som bola 13.11 na sono, tak objavil tam 17-18 mm folík, takže ovu sa mi nejak posunula, rátam, že folík mohol prasknúť až 17.11, a teda v podstate nemeškám a mrcha by mala dôjsť 1.12. Teraz by som mala asi byť 6 deň od ovulky. Ale aj tak chcem ísť dnes k dr., no zistila som, že ordinujú až od 11.00

ivkaj
23. nov 2009

Baby, mě se táááááááááák nechce, ale musím. Mám spoustu práce, která už měla být hotová :-/

Adu, no podle UTZ a velikosti folíku by vážně mrcha měla dorazit až na můj svátek.

Orsul a co tvoje nožka?

A co vy ostatní, kdepak se touláte?

adulik76
23. nov 2009

ja som stále tu, teda, až dovtedy, kým sa nevyparím z roboty.

Dnes by som si teda chcela u dr. vymraučať aj sono - ivkaj, aké používaš finty, aby si mala úspech s mraučaním?

orsulka
autor
23. nov 2009

adulik.......takže vieš, preco nedvihaju 🙂)))))))

vymraučať - je uuuužasne slovičko!!!!!! 😀 😀 😀 😀

no Adulik moja......podla mna treba urobit neskutočne smutný kukuč na Dr.....potom skolopit oči , a zas na neho ten smutny kukuč.......a tak dookola !!!! 😀 😀 😀

Ivik...v sobotu som bola na squash....ale len ako divak, este som nechcela nohu namahat, fyzioterapeutka povedala, vraj mam najskor strečovat tu nohu a nie hned namahat....na arerobic tento tyžden este neodporuca.......ale strecujem a budem do stredy a potom v stredu už ten squash vyskusam a pojdem trochu pobehat po kurte... 😉

ani mne sa moc nechce, ale papierov mam na stole požehnane.....takže treba treba treba......

ivkaj
23. nov 2009

Adu, nooo, u nás to bylo asi trošku jiné. Tím, že Dr. přiznal že neví. Tak sem řekla co bych chtěla, on sice navrhoval v podstatě stejný postup ale v jiném pořadí. A asi zabrala věta ve smyslu, potřebuji vědět, že jsme udělali po lékařské stránce maximum.
Ale myslím, že když muvysvětlíš stiuaci a něoc o tom, že by ses už předem přeci neměla stresovat, tak by to mělo stačit😉

Orsul, tak pěkně tu tvoji fyzioterapeutku poslouchej 😉

adulik76
23. nov 2009

ja to nejak už vymyslím, ale každopádne agolutín dostanem 🙂

orsulka
autor
23. nov 2009

adu...no tak to asi ano.......ale aj tak to v pohode stihas este......ci?????? 😉

adulik76
23. nov 2009

ak dostanem 1.12, tak ešte stíham

orsulka
autor
23. nov 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAAA......tak si mslim, že v pohod, aj ked ti pichnu tu injekciu........ 😉 😉

kde mame Nelinku ?????? 😕 😕

ivkaj
23. nov 2009

Třeba zaspala ;o)

orsulka
autor
23. nov 2009

ona niečo spominala o njekach skuškach........ale kedy tam ma ist???????

adulik76
23. nov 2009

no, vymraučala som si sono o 14,00 😀 😀

orsulka
autor
23. nov 2009

adu...supeeeeeeeeeeer 😀 😀 😉 😉

adulik76
23. nov 2009

tak o chvíľu miznem z roboty, potom dám vedieť, ako som dopadla 😉

orsulka
autor
23. nov 2009

to urcite Adulik.......daj nam vediet.... 😉 😉 som zvedavko, čo to s tebou je.........

adulik76
23. nov 2009

agolutín som dostala a našiel mi tam čosi, čo povedal, že by to kľudne mohlo byť žlté teliesko, tak si vyberte. Nuž, tak budem čakať, čo bude ďalej

lilienka13
23. nov 2009

neli: jaaaaaj, keby som ja vedela, co vlastne porabam ... no tak hlavne dlho, dlho spim, potom si dam kavicku, naranajkujem sa a ideme s mamou na nakup, alebo v poslednom case je u nas bratova mala - nechodi do skolky, takze o program mam postarane ... 😉 ... robotu si zatial nehladam, este do januara budem dostavat podporu a potom mozno si nieco budem hladat, ale teraz je pre mna dolezitejsia skola, takze to este neriesim ... skolu mam este dalsi rok a koncim maturitou 🙂

ivkaj: tak to som rada, ze ti pripominam Vianoce 😀 ... inak ja sa na nich uz veeeeelmi tesim ... ja mam strasne rada Vianoce, hlavne ked je sneh a vsetko je krasne vysvietene 😵

adulik: tie vtipy boli fakt dobreee 😀 😀 😀

lilienka13
23. nov 2009

orsulka: tak pekne svoju nozku setri, aby si nam nakoniec nekrivala ako De Peirak (ci ako sa to pise 😕 ) 😀 😀 😀

ivkaj: este k tym kupelom, tiez si myslim, ze je to super napad, aspon sa zrelaxujes, vypustis z hlavy problemy a budes sa nechavat rozmaznavat ... no a potom, ked sa vratis domov po 3 tyzdnoch, tak manzel bude taky vyteseny, ze uz nebudete potrebovat ziadne laparoskopie ani histroskopie atd. 😉 😀

lilienka13
23. nov 2009

adulik: ja viem, ze je to otrepana fraza, ale trpezlivost ruze prinasa ... 😅 ... aj ked, ja mam s nou tiez dost velke problemy, takze asi by som ti mala napisat nieco ine 😀 ... ale mozno je to uz priprava na babo - pri dietati totiz musis mat nervy zo zeleza ... 😀 😀 😀

lilienka13
23. nov 2009

katuska: ale ten cas letiiiiii ... 😅 ... drzte sa moja, ste obidvaja super bojovnici 🤐

nelia
23. nov 2009

Ahojte 🙂
No ja som dnes bola na školení v BA... idem ešte aj zajtra a v stredu... tak to musíte bezo mňa nejako vydržať 😒 😉 😝
Adu, ŽEBY?????? Taaaaaaaaaaaaaaak by som Ti priala, aby sa aj Tebe stal jeden z tých nádherných zázrakov 😔 😅 😅 .
Orsul a Tebe tiež... tak ma napadlo, keď si len 21 DC a mala si mrchovské pocity, že sa možno niečo uhniezďovalo.. hmmm???? Jaj baby, fakt by som skákala do 2 metrov, keby vám to vyšlo 😀 😀 ....
No idem spinkať, lebo to školenie ma totálne vyšťavilo.. vlastne ešte mám pred spaním nejakú tú "robotu"... no viete... manželské povinnosti (keďže po dlhom čase nekrvácam)... 😉 😀 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre