• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
dobré ránko, babulky, ja mám do konca týždňa dovolenku - teda aspoň dúfam, že mám, ak mi ju nezrušia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

... včera mi to hovoril aj dr., že možno motyka vystrelí, tak som mu povedala, že to by musel byť riadny krompáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................uvidíme
24. nov 2009 o 05:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Adu, Boh daj, aby to teda bol ten krompáč :grinning: :grinning: ...
Ja sa pomaly poberám zase do BA... príjemný dník prajem :wink:
24. nov 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:

no adu, krompac alebo motyka ved to je jedno, len aby vystrelil! To by bolo! Pekne doma oddychuj, a hlavne klud a pohoda.... a neviem co zase nespis, ked mas dovolenku...

nel... prajem pekny den, aj ked skolenia su vacsinou otrava....

lil.... no teda, super, ze ta ta skola tak chytila, ja sa musim niekedy fakt nutit tam ist.....

no tak my pojdeme na ten spg buduci tyzden... teda snad... mohli sme ist aj dnes rano, len nebola potrebna abstinencia :sweat_smile: ... nakoniec pojdeme k sukromnemu urologovi, tak uvidime.... ked to bude zle, dame si to este asi potvrdit aj vo fc a ked to bude dobre, tak si to dame potvrdit aj tak....

ak by bol dobry, asi by som sla na laparku.... neviem, rozhodujem sa.... a zacala by som aj ja s cinou :grinning:
24. nov 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko prajem.....

lilienka........takže celkom mas o zabavu postarane ako citam .-))))))))) ale som fakt rada, že aspon občas zaskocis.....

nelinka.....bude tu bez tba smutno, ale nejak musime vydržať...aj ty sa drž!!!! a pocuvaj a posluchaj...oki? :grinning: :grinning:

Sincer......aj ja som velmo zvedava na tie vase vysledky, ale verim, že tie vitaminy zabrali...

no ADULIK!!!!!! tak to je bomba toto!!!!!!!! ha.......som rada, že mas dovcu.........lbo akko si povedala, urobis vsetko pre to, aby to bolo OK...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...akurat nerozumiem......ak tam niečo malililnkate nasiel, musel ti pichat ten agolutin,ci ???? co ??????
24. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no orsul... tak to aj my, ani si nevies predstavit ako..... slak ma trafi, ked nam povedia, ze je to take iste.... :pensive:
24. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer.........tak to urcite nepotesi moja.......ale najlepsie fakt povedia po vysetreni, inak sa to asi ani neda zistit......teda okrem toho, že by si otehotnela...to by hned bolo jasne, že spg sa zlepsil :wink: :wink: :wink:

a este dalsia vec, aby to na chlapa nezaposobilo psychicky zle.... to su take veci medzi nebom a zemou....juuuuuuuuuuj!!!!!! :pensive: :pensive:
24. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime, o tyzden budeme mudrejsi... a potom sa uz len rozhodovat co a ako dalej....

neviem ako zareaguje marek, predtym sa uplne zrutil ale potom to nejak prijal a tak....
24. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer.....no ved prave.......a este ked niekedy ti chlapi ani nechcu pustiť tie svoje pocity a držia to v sebe.....tak to je asi este horsie....
ale myslím, že to nebude Vás pripad... :wink: :wink: :wink:

co skola???? ako sa to dari????
24. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolu ani nespominaj... v piatok tam zase idem.... sak sa mi vobec nechce... zas budu do nas hucat, aj tak si nic nezapamatam, no co ti poviem.....

ty ako? pichas si injekcie teraz, ci v akom ste stadiu?
24. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj agolutín nezaškodí, aj keby som náhodou bola tehotná. Však uvidíme, čo sa stane :wink:
24. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
prepaaacte za ten moj deficit, do teraz som vas docitavala o co som prisla. minuly tyzden sme mali vyplaty, v druhej firme uzavierky na dphcku, takze som akosi nestiiihala. ale uz som tu.
adulik, drzim palce, verim ze ....... nechcem to ani na hlas vyslovit, ale kazdopadne drzim palce, zeby sa uz na nas slniecko umialo z poza toho mracna???
sincer, ahooooj, len sa pekne uc,.... hi hi a neboj vsetko vam dobre dopadne, ver mi !!! aleboooo... ver v zazrak vitaminov..
orsul, ahoj, dufam ze uz mas nohu fit a drzim velmi palce na IUI !!!
nel, vydrz to na tom skoleni. aspon mas vylet do nasej slavnej BA !!
24. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo halo koho to tu nemame :wink:

a adu a co ti povedal dr., kolko mas cakat?
24. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to vidím tak na sedem dní
24. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...tak dik za vysvetlenie......nemám s tymi injekciami žiadne skusenosti...chvala bohu :slight_smile:)))
a o 7 dni si pridas k nicku že : 5tt....hihihih :wink: :wink:

noe....no vitaj absentáčka!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme, čo bude. Hoci, bola by som šťastná ako blcha :grinning:
24. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adu.... ved to nie je take strasne..... to by ste prinajhorsom stihli toho 1.12..... keby bolo treba, ale mozno ani nebude!!!!
24. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu no ak si v tom tak agolutín len spečatí to čo si myslíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A dobre by bolo keby sa bocian skoval na zimu do teba :grinning: nemusí letieť ďaleko... :grinning: :grinning: :grinning:

Ja ked som tam bola a meškali mi tak mi povedal že na sone to bude vidno tak okolo 5-6 tt. Tiež mi pichli agolutín ,ale na 3 deň som ich dostala. Mala som však kŕče tak som hltala zas panadol. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...nebudes skusat este test??????? :confused: o nejake dva tri dni??????
24. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som podľa všetkého mala ovulku len minulý týždeň, takže v podstate som dnes možno 7 deň od ovu a vlastne ani mi nemeškajú. U mňa musí byť asi všetko komplikované. Ale bol by to pekný darček pred vianocami, že?
24. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď sa má stať "zázrak" tak sa dni nepočítajú :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si milá :dizzy_face: , ale po toľkých neúspechoch a sklamaniach, no, nech sa stane, čo sa má stať
24. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bol teda kraaasny darcek po stromcek.....
Presne, ked sa ma stat zazrak, tak sa dni nepocitaju..
24. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik........ja verim na zázraky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nech sa deje ako má.......

:dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....bosorky...... tak teda čarujte :slight_smile: , poslúchnem vás :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čááááááááááááááááááááry................. mááááááááááááááááááááááááryyyyyyyyyyyyyy....
nech sa zadarííííííííííííííííííííí....................................!!!!!!!!!!!!!!!

oooooooooooooooooo božžžže, vyslyš nááááááááááááááááááááááás........

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez verim na zazraky.... jak sa to spieva... ze pockam si na zazrak.... :wink:
24. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budem čakať, aj tak nič iné mi nezostáva :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to furt hovorim, kto si pocka, ten sa docka !!!!! raz urcite musi dojst ten den.
24. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz teda určite, ale ktovie, kedy to bude, že?
24. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok