Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
24. nov 2009

dobré ránko, babulky, ja mám do konca týždňa dovolenku - teda aspoň dúfam, že mám, ak mi ju nezrušia 😝

... včera mi to hovoril aj dr., že možno motyka vystrelí, tak som mu povedala, že to by musel byť riadny krompáč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................uvidíme

nelia
24. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, Boh daj, aby to teda bol ten krompáč 😀 😀 ...
Ja sa pomaly poberám zase do BA... príjemný dník prajem 😉

sincerity
24. nov 2009

ahojte kocky 😉

no adu, krompac alebo motyka ved to je jedno, len aby vystrelil! To by bolo! Pekne doma oddychuj, a hlavne klud a pohoda.... a neviem co zase nespis, ked mas dovolenku...

nel... prajem pekny den, aj ked skolenia su vacsinou otrava....

lil.... no teda, super, ze ta ta skola tak chytila, ja sa musim niekedy fakt nutit tam ist.....

no tak my pojdeme na ten spg buduci tyzden... teda snad... mohli sme ist aj dnes rano, len nebola potrebna abstinencia 😅 ... nakoniec pojdeme k sukromnemu urologovi, tak uvidime.... ked to bude zle, dame si to este asi potvrdit aj vo fc a ked to bude dobre, tak si to dame potvrdit aj tak....

ak by bol dobry, asi by som sla na laparku.... neviem, rozhodujem sa.... a zacala by som aj ja s cinou 😀

orsulka
autor
24. nov 2009

dobre ranko prajem.....

lilienka........takže celkom mas o zabavu postarane ako citam .-))))))))) ale som fakt rada, že aspon občas zaskocis.....

nelinka.....bude tu bez tba smutno, ale nejak musime vydržať...aj ty sa drž!!!! a pocuvaj a posluchaj...oki? 😀 😀

Sincer......aj ja som velmo zvedava na tie vase vysledky, ale verim, že tie vitaminy zabrali...

no ADULIK!!!!!! tak to je bomba toto!!!!!!!! ha.......som rada, že mas dovcu.........lbo akko si povedala, urobis vsetko pre to, aby to bolo OK...... 😵 😵 😵

orsulka
autor
24. nov 2009

adu...akurat nerozumiem......ak tam niečo malililnkate nasiel, musel ti pichat ten agolutin,ci ???? co ??????

sincerity
24. nov 2009

no orsul... tak to aj my, ani si nevies predstavit ako..... slak ma trafi, ked nam povedia, ze je to take iste.... 😔

orsulka
autor
24. nov 2009

sincer.........tak to urcite nepotesi moja.......ale najlepsie fakt povedia po vysetreni, inak sa to asi ani neda zistit......teda okrem toho, že by si otehotnela...to by hned bolo jasne, že spg sa zlepsil 😉 😉 😉

a este dalsia vec, aby to na chlapa nezaposobilo psychicky zle.... to su take veci medzi nebom a zemou....juuuuuuuuuuj!!!!!! 😔 😔

sincerity
24. nov 2009

no ved uvidime, o tyzden budeme mudrejsi... a potom sa uz len rozhodovat co a ako dalej....

neviem ako zareaguje marek, predtym sa uplne zrutil ale potom to nejak prijal a tak....

orsulka
autor
24. nov 2009

sincer.....no ved prave.......a este ked niekedy ti chlapi ani nechcu pustiť tie svoje pocity a držia to v sebe.....tak to je asi este horsie....
ale myslím, že to nebude Vás pripad... 😉 😉 😉

co skola???? ako sa to dari????

sincerity
24. nov 2009

skolu ani nespominaj... v piatok tam zase idem.... sak sa mi vobec nechce... zas budu do nas hucat, aj tak si nic nezapamatam, no co ti poviem.....

ty ako? pichas si injekcie teraz, ci v akom ste stadiu?

adulik76
24. nov 2009

vraj agolutín nezaškodí, aj keby som náhodou bola tehotná. Však uvidíme, čo sa stane 😉

noemarta
24. nov 2009

ahojte baby,
prepaaacte za ten moj deficit, do teraz som vas docitavala o co som prisla. minuly tyzden sme mali vyplaty, v druhej firme uzavierky na dphcku, takze som akosi nestiiihala. ale uz som tu.
adulik, drzim palce, verim ze ....... nechcem to ani na hlas vyslovit, ale kazdopadne drzim palce, zeby sa uz na nas slniecko umialo z poza toho mracna???
sincer, ahooooj, len sa pekne uc,.... hi hi a neboj vsetko vam dobre dopadne, ver mi !!! aleboooo... ver v zazrak vitaminov..
orsul, ahoj, dufam ze uz mas nohu fit a drzim velmi palce na IUI !!!
nel, vydrz to na tom skoleni. aspon mas vylet do nasej slavnej BA !!

sincerity
24. nov 2009

no halo halo koho to tu nemame 😉

a adu a co ti povedal dr., kolko mas cakat?

adulik76
24. nov 2009

ja to vidím tak na sedem dní

orsulka
autor
24. nov 2009

adu...tak dik za vysvetlenie......nemám s tymi injekciami žiadne skusenosti...chvala bohu 🙂)))
a o 7 dni si pridas k nicku že : 5tt....hihihih 😉 😉

noe....no vitaj absentáčka!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
24. nov 2009

uvidíme, čo bude. Hoci, bola by som šťastná ako blcha 😀

sincerity
24. nov 2009

no adu.... ved to nie je take strasne..... to by ste prinajhorsom stihli toho 1.12..... keby bolo treba, ale mozno ani nebude!!!!

bambibam
24. nov 2009

Adu no ak si v tom tak agolutín len spečatí to čo si myslíme. 🙂 🙂 🙂 A dobre by bolo keby sa bocian skoval na zimu do teba 😀 nemusí letieť ďaleko... 😀 😀 😀

Ja ked som tam bola a meškali mi tak mi povedal že na sone to bude vidno tak okolo 5-6 tt. Tiež mi pichli agolutín ,ale na 3 deň som ich dostala. Mala som však kŕče tak som hltala zas panadol. ☹ ☹ ☹

orsulka
autor
24. nov 2009

adu...nebudes skusat este test??????? 😕 o nejake dva tri dni??????

adulik76
24. nov 2009

ale ja som podľa všetkého mala ovulku len minulý týždeň, takže v podstate som dnes možno 7 deň od ovu a vlastne ani mi nemeškajú. U mňa musí byť asi všetko komplikované. Ale bol by to pekný darček pred vianocami, že?

bambibam
24. nov 2009

keď sa má stať "zázrak" tak sa dni nepočítajú 😀 😀 😀

adulik76
24. nov 2009

si milá 😵 , ale po toľkých neúspechoch a sklamaniach, no, nech sa stane, čo sa má stať

noemarta
24. nov 2009

to by bol teda kraaasny darcek po stromcek.....
Presne, ked sa ma stat zazrak, tak sa dni nepocitaju..

orsulka
autor
24. nov 2009

adulik........ja verim na zázraky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nech sa deje ako má.......

😵 😵

adulik76
24. nov 2009

.....bosorky...... tak teda čarujte 🙂 , poslúchnem vás 🙂

orsulka
autor
24. nov 2009

čááááááááááááááááááááry................. mááááááááááááááááááááááááryyyyyyyyyyyyyy....
nech sa zadarííííííííííííííííííííí....................................!!!!!!!!!!!!!!!

oooooooooooooooooo božžžže, vyslyš nááááááááááááááááááááááás........

😵 😵 😵

sincerity
24. nov 2009

ja tiez verim na zazraky.... jak sa to spieva... ze pockam si na zazrak.... 😉

adulik76
24. nov 2009

tak budem čakať, aj tak nič iné mi nezostáva 🙂

noemarta
24. nov 2009

ja to furt hovorim, kto si pocka, ten sa docka !!!!! raz urcite musi dojst ten den.

adulik76
24. nov 2009

raz teda určite, ale ktovie, kedy to bude, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre