Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
24. nov 2009

adu, neboj dockame sa vsetky, a adu ma k tomu najblizsie... potom orsul... potom kdoooo, nel, ivi... a tak dalej ... potom jaaaaaaaaaaaaaaaa jaa jaaaaaaaaaa

adulik76
24. nov 2009

no, tak dobre, zasa začnem ďalšie kolo, len dúfam, že tentoraz to aj dokončím 😉

noemarta
24. nov 2009

jasne ze dokoncis, treba pozitiiiivne mysliet, to je zaklad !!! jaka som mudra coooo.... 🙂 🙂

orsulka
autor
24. nov 2009

ale inak pekne čarujem, žeeeeeeeee ????????? 😀 😀 😀

a ked si predstavim ,, ako Adulik "chlastala" par dni....... 😀 😀 😀 😀 😀 aby ju privolala..... 😀 😀 😀
tak osobne si myslím, že ked už ani toto nezabralo......tak by to mohla byt tzv. "tutovka" !!!! 😀 😀

sincerity
24. nov 2009

no to bude.... ze jaky start.... kazdy vecer sedmicku vina 😀

orsulka
autor
24. nov 2009

no a co???? ved nech si zvyka........bude predsa s nami chodit na "CHvojnicu"..... 😉 😉 😀

sincerity
24. nov 2009

ani nehovor 😀
ozaj, mam kuknut do toho dijara, ze jak mame volne ???? 😀
Pomaly aby sme zacali organizovat ...

orsulka
autor
24. nov 2009

sincer..... 😀 😀 😀

tak žeby bolo nejake previanocne stretko??????? lebo na leto, to je este casuuuuuuuuuuu 😉

adulik76
24. nov 2009

ja som chlasatala preto, aby som privolala mrchu a ono ešte ovu nebola. Ale zato ja som bola každý deň "jak riť" 😀

orsulka
autor
24. nov 2009

😀 😀 😀 😀 ano,ano,ano ano spominam si, že si spominala 🙂))))))))))

adulik76
24. nov 2009

aj ja mám na to živé spomienky - raz som zaspala už o 18,00 a spala som až do rána 😀

orsulka
autor
24. nov 2009

adulik...ja ti vravim........ že ked ani toto nezabraloooooooooo ................ 😉 😉 😉
a ani tá vaňa......... 😉 😉

sincerity
24. nov 2009

no kludne aj predvianocne, ja som za 😀 😀 😀 tak idem kuknut do dijara

adu.... veru, urobila si co si mohla.... no ked sa jej nechce, tak ju nebudeme predsa privolavat, nech nedojde teraz 9 mesiacov!

adulik76
24. nov 2009

privolávať ju už nebudem, a ako na potvoru, dojde

lilienka13
24. nov 2009

adulik: silno drzim palceky, ale vyzera to veeeeeelmi slubne 😉

sincerity: ja mam zajtra skolu, aj jednu pisomku, ale taaaaaak sa mi nechce ani pozriet do toho a o zajtrajsku ani nehovorim, ako sa mi tam nechce ist. ale zajtra poobede, uz budem zase rada, ze som tam bola 🙂

orsulka: ty si hotova carodejnica 😀 ... tak si to odskusaj na adulke a potom to budes aplikovat na nas ostatne 😉 😀

lilienka13
24. nov 2009

neli: dufam, ze manzelske povinnosti su splnene a ze nam coskoro napises, ze aj uspene zavrsene 😀 😀

adulik76
25. nov 2009

dobré ránko, dnes ma opäť čaká perný deň, ani nemám pocit, že by som mala dovču.

sincerity
25. nov 2009

ahojte kocky 😉

adu... a co ta dnes caka?

lil.... chvalaBohu my pisomky nemavame, len skusky na ktore sa treba ucit.... keby sme pisavali este pisomky, uz by ma asi slak trafil....

nelia
25. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Tak ja dnes na školenie predsa nejdem... a ostávam tu s vami 😉 ... a s kopou roboty ☹ 😒
Lili, držím palce a písomku 😉
Adu, po tom Orsulkinom čarovaní to bude tutovka 😀 😀 A čo také Ťa dnes čaká?
Sincer, tak ma napadlo, že jedna kočka v téme FC spomínala, že jej manžel bol na vyšetrení u urológa-andrológa, lebo mal tiež zlý SPG... on mu naordinoval tabletky a teraz je tehu (po pol roku)... tak by si možno mohla vyhľadať nejakého toho andrológa... ale vraj ich je v SR dosť málo, tak neviem 😕 .

sincerity
25. nov 2009

ahoj nel... moj muz uz bol aj u urologa - androloga /kvoli tym zvysenym leukocytom/ a aj oni potvrdili zly spg. Ale to bol statny a k nemu bolo potrebne doporucenie od obvodneho dr alebo centra. Preto sme sa rozhodli ist do sukromnej urologickej ambulancie kde to nie je potrebne .... snad su tam odbornici. Ten androlog vtedy marekovi doporucil profertil, ale ten sme nebrali lebo je to fakt chemia.... a citala som diskusiu tu na konovi a moja statistika bola desiva..... asi polovica bola taka ze pisali, ze nic sa nestalo - teda ani lepsi ani horsi, stvrtina ze sa zlepsil a dalsia stvrtina, ze sa zhorsil dokonca po uzivani profertilu! takze tak...
dakujem 😉

sincerity
25. nov 2009

nel .... radsej tu s nami a kopcom roboty, ako na skoleni a bez nas 😀

nelia
25. nov 2009

Sincer, pravda, pravda 😀 😀 ... to je dobré, že idete do súkromnej ambulancie... mám svoj názor na štátnych lekárov a nechcite ho radšej vedieť 😝 .. to by som lekára mohla robiť už aj ja... česť výnimkám (aby som niekoho neprávom neurazila)... A kam to idete? Do Pezinka? Asi si to písala, ale ja som zabudla 😝

orsulka
autor
25. nov 2009

dobre ranko prajem kuriatka moje žltučke ..... 😀 😀

Adulik....čoho más dnes vela moja??????? a čo takto sa trošku aj setriť????????? 😠 😠
(to len tak akože ťa hrešim...oki?? ) 😀

neli...suhlasim so sincer....radsej s nami......ako bez nás .... 😉 😉 😉

lili....čo to je za skolu, že este aj pisomky?????? aj diktáty pisete???? 😀 😀 😀 😀

nelia
25. nov 2009

Orsul, ahoooooooj 🙂... teším sa, že tu dnes môžem ostať s vami 😅 😅 .. a ty sa mi máš ako? Zvládaš to bez športu? 😉 Inak ja som tú ryžovú očistu ešte furt nezačala 😒 😒 ... aj sa na seba hnevám, ale čo už 😠 😝 .. neviete niekto, kedy je podľa lunárneho kalendára navhodnejší čas na také očisty?

orsulka
autor
25. nov 2009

nelia.....najvhodnejsi cas je po slne...ked mesiačik ubuda....!!!!!! to je pravda...... len zistiť kedy to je...
ani ja som nezačala, uvarila som si naruralku raz...to som dojedla a koniec .-)))) nevadi....

dnes idem už vyskušať squash......mrle ma už žeru statočne......a bud. týžden už aj step aerobic....nach!!!!
tesim sa už....

orsulka
autor
25. nov 2009

KATARINKA !!!!!!!!!!!!!!!!! ( a nech vsetci rozmyslaju, že pre koho je toto 😀 😀 )
VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM HVIEZDICKA MOJA!!!!!!!!!
Nech sa pekne dari a zadari do uspesneho konca, vela zdravicka, pohody, lasky, pochopenia......cmuuuuk 😵 😵

sincerity
25. nov 2009

nel... ideme do bratislavy, u nas v pk tusim taky nieje...

orsul.... no mas ty aktivity.... tusim by som sa mala dat aj ja na nejaky ten sport..... len neviem kedy by som to stihala...... ale.... mozno by som aj schudla 😅 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

sincer........ 😀 😀 😀 schudnut ani nie......ked si tak na teba spomeniem....nezdá sa mi, že by si to potrebovala.... 😀 😀 😀

nelia
25. nov 2009

Sincer, ale možno by si nabrala nejaké to svalstvo, čo tiež nie je na zahodenie 😉
Nám minulý týždeň tanec odpadol, dúfam, že teraz už bude... asi by som si tiež mala nájsť nejakú ďaľšiu aktivitu...
Orsul, ešte že si nám to pripomenula... ja som skoro zabudla... Katarínka, všetko naj naj naj a keďže zázrak už nosíš pod srdiečkom, nech všetko prebieha hladko a nech vo februári držíš zdravého človiečika (zdravú dievčinku...) v náručí 😉 🙂 🙂

orsulka
autor
25. nov 2009

sincer.....no ty si ako Adelka Banášeje...tiež chodi cvičit, aby pribrala... 😀 😀 😀

Nelinka.......a tanec, tá istá zostava??, zohnali ste niekoho noveho - nádejnú tanečnicku?????

mne sa ohlasili už na ples na január...takže potrebujem dat decka dokopy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre