Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
31. mar 2009

nel.... dobre rozhodnutie 😉 drzim palec a daj nam vediet...

adulik76
1. apr 2009

neli, tak veľa šťastia

inak, hoci mi bolo zle, ja vôbec nedúfam - teploty sú opäť 36,4 takže nič sa nekoná

.... a dobré ránko

orsul, skoro som na teba zabudla, tebe prajem veeeeeeeľa šťastia, nech sa to už konečne zadarí

orsulka
autor
1. apr 2009

ahojte dievčatká moje krááááásne....
neli...to je fakt super rozhodnutie, len pekne volat a hned napis, kedy ides.......a tiez do Ferticentu ako Adulik?????
adu...ani sa nejdem pytať čo noveho....ved si pisala, že ked.......tak dás vedieť......ale myslim na teba, a možno aj ten ministres z obstrelovania včerajsieho pomohol 😀 😀 😀

ivi!!!!! za par dni je pondelok.....už sa ti to krati 🙂)))

AKVY...tak ty sa neozveš?????????? 😉 😉 😉
lili ide dens na kontrolu k Dr...tak verim vo vyborne spravičky.....

sincer....aj tebe krasne ranko....som rada, že su s nami takto častejsie 🙂)))

orsulka
autor
1. apr 2009

tak len dam info...a idem makat a presuvať sa.....
takže transfer dnes urcite bude......a to minimalne 1 embryjko, kt. je pekne...druhe sa dohodneme ked tam prideme.....to este nie je iste ci sa vloži.....okrem toho to vraj nevyzera vobec u dalsich na mrazenie nevyzera, ale nechaju ist do zajtra rast...... 😢
dievčatka myslyte dnes na nas....dakujem Vam....pa......
neskor sa ozvem co a ako......
máááám vas rada...cmuuuuuuk

orsulka
autor
1. apr 2009

myslite.....pardon....omyl 😀 😀 😀

adulik76
1. apr 2009

mooc na teba myslím orsul

nelia
1. apr 2009

Dobré ránko... Orsul, myslím na Teba moc moc moc... uvidíš, podarí sa!!!! 😅 😅
Adu, moja teplota sa pre istotu zasekla na 36,7 ☹ , čo je u mňa tiež nízke.. hmm.. som zvedavá, či mrcha dojde na čas..
Orsulka, ano, tiež do Ferticentu - chodí tam aj Sincerity a Adulik.. tak máme fakt veľkú šancu, že sa tam niekedy "zrazíme" ... chi chi 😀

ivkaj
1. apr 2009

Dobré ránko;o)

Orsul, já myslím, že embrijka to všechna zvládnou v pohodě. Nebyl to jen aprílový fórek? 😅

Andulik, tak kdo vyhrál vaši včerejší domácí válku?

Nelia, to už se ti hlásí mrcha?

A Lili jde dneska na kontrolu,t ak jsem zvědavá jak dopadne.

nelia
1. apr 2009

Baby, slávnostne hlásim, že som sa objednala 🙂 🙂 20.4. (pondelok).. takže ideme na to.. som zvedavá, čo povie doki... či hneď IVF.. podľa mňa ano.. a už sa prikláňam k tej možnosti aj ja... keď sa 3 IUI nepodarilo, tak asi nebudem zbytočne vyhadzovať peniaze 😕
Ivkaj, ešte sa mrcha nehlási, ale som 24 DC, ovulka nebola, tak netuším, či príde a kedy 😕

adulik76
1. apr 2009

ivkaj, tak domáca vojna bola taká, že tentoraz manžel vyhral, ale keď budem PN, keď sa budem stimulovať, tak budem cvičiť 😀 😀 😀

sincerity
1. apr 2009

ahojte kocky

tak doteraz som nemala internet, no uplna katastrofa, clovek je od toho uplne zavisly... nic som nemohla robit.

orsul, drzim palce na dnes, snad to vsetko vyjde tak ako ma. Daj nam vediet, vsetky netrpezlivo cakame.

Nel som rada, ze si sa objednala, maju tam nejak plno, nas obycajne objednali hned na ten isty tyzden, max tusim druhy tyzden.

adu... ty budes na pn, ked budes stimulovat?

Orsul, som tu casjtejsie, lebo robim teraz castejsie z domu, mam teda viac casu a menej dozoru nad sebou 😀

nelia
1. apr 2009

Sincer, to ja som chcela termín na 20-teho. Skôr mi to bohužiaľ nevychádza... priority sú priority, ja viem, ale musím sa aj k robote stavať zodpovedne 😔

Naše tehuľky a stimulantka niekam zmizli 😕 .. síce Orsulka má toho určite veľa alebo je už na transfere 🙂 ... ale čo Lili a Akvy????

adulik76
1. apr 2009

sincer, určite budem na PN, lebo ten stres a nervy a rozčuľovanie, čo tu každý deň zažívam, tak to by som sa mohla v tých hormónoch aj kúpať a neúčinkovali by. Takže som rozhodnutá na PN

nelia
1. apr 2009

Ja určite nebudem na PN počas stimulky... takú dlhú PN si totiť fakt nemôžem dovoliť.. možno po transfere by som ostala doma, tak ako plánuje Orsulka.. ako rátam, IVF budem mať najskôr v júni, tak si pár dní rada pobudnem doma 🙂 🙂
Adu, asi by som sa nemala pýtať, ale ešte stále nič??? Ani bruško nebolí?? 😕

akvy
1. apr 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, moc se omlouvám, je to teďka takové hektické a ještě jsme se z toho štěstí nevzpamatovali. Napiště mi prosím, co je nového. Orsul, Ty už určitě stimuluješ, jak to jde? 😵

Včera jsme byli na UTZ a jsme veliký 6,3mm a bije nám srdíčko jako hrom. 🙂 Tekly mi slzy, bylo to krásné. Manžu hned sestřička taky zavolala, tak toho našeho bobečka taky viděl. Dala jsem to albumu, tak jukněte. 😵

Holčinky, moc nám všem držím palečky!!! 😵

akvy
1. apr 2009

Orsulko, teď jsem si to přečetla!!!! No to je úžasné, držím Ti na dnešek palečky!!!!!!! 😀 😀 😀

sincerity
1. apr 2009

nel... aha rozumiem, som sa zlakla, ze sa im to tam tak nakopilo. Samozrejme aj robit treba, dolezite je ze si objednana a pojdes tam 😉

adu... tak to bude urcite lepsie ked mas taky stres v praci.... len ti to bude mozno pomalicky ubiehat a budes na to viac mysliet.... ale pri tvojej praci je dolezitejsie byt doma.

ja predpokladam, ze tiez po transfere budem doma, ale nie pocas celej stimulky.... horsie to bude so skolou, neviem presne ako mi to tam vyjde... prvy junovy tyzden je zapoctovy 😅

nel len pre info... v juli potom vo ferticente nerobia... tak mi povedal dr.

akvy.... tesime sa s tebou! Hlavne nech je vsetko v poriadku!

nelia
1. apr 2009

Akvy, to sú skvelé správičky... 😀 😀 😀 ... a chodíš do roboty? Ako sa cítiš?
Sincer, dík za info. Prvú stimulku možno teda stihnem ešte v júni.. uvidíme... vlastne čo to rozprávam (píšem)... prvú a zároveň poslednú stimulku!!! 😀 😀 😀

adulik76
1. apr 2009

ja sa teším že budem doma už pri stimulke, aspoň si oddýchnem - konečne

sisidani
1. apr 2009

Orsulka držím silně pěstičky pro štěstí tfuj, tfuj 😉

ivkaj
1. apr 2009

No jo, Orsul je teda na transferu nebo má jen moc práce?

Andulik ty to máš fajn, že můžeš šéfovi na rovinu říct. Já zkusím chodit do práce i při stimulce, buď to půjde a nebo ne. Ale po transferu chci doam zůstat určitě. Jen si budu muset najít nějakou výmluvu do práce.

Nelia, Sincer to by se nám tady mohlo příští rok na jaře pěkně rodit jedno dítko za druhým;o)

sincerity
1. apr 2009

ivkaj.... bodaj by.... no pokial to vyjde nam, tak by to mohol byt nejaky februar - marec 😀

adulik76
1. apr 2009

to by bolo fakt super, keby nám to všetkým tak pekne vyšlo 🙂

lilienka13
1. apr 2009

ahojte babulky... sorry, ze sa ozyvam az teraz, ale skor to neslo... k dokymu som odbehla z roboty, takze som potom musela dobiehat zameskane 🙂

poslusne hlasim, ze vsetko je v poriadku 😀 ... dnes som videla svoje babatko ako mu silno bije srdiecko, mam aj jeho fotku... bolo to proste uuuuuzasne ... ako by som pozerala na nejaku telku, kde davaju program o babatkach v maternici a naraz mi doky hovori, no mamicka pozrite sa na vase babatko 😵 ... ale aj tak mi to obcas este nedochadza, ze som tehotna 😅 ... obcas mam pocit, ze to sa bavime o niekom uplne inom... ale to bude asi tym, ze som po tom tak dlho tuzila a este mi to po tom case nedoslo ... ja som totiz stale mala v urcitych veciach dlhsie vedenie 😀
do roboty zatial chodit budem, nemam az taku narocnu robotu, myslim, co sa tyka fyzickej roboty, robim v cestovnej kancelarii, ale keby som to psychicky nezvladala, tak sa dam vypisat 😵

orsulka: zlaticko... tak ako? mozem gratulovat? 😕 🙂

nelia
1. apr 2009

Lili, to som veľmi rada... takže oficiálne gratulujem mamina 😅 😅 😅
Orsulka moja, kde si???? Dúfam, že je všetko v poriadku a už sú bojovníci v domčeku 😔

dracekmracek
1. apr 2009

orsulka celý den leží a má v bříšku dvě krásná embrijka poprosila mě ať vám to vzkážu.

já dnes krvácela a byla v nemocnici takže u nás moc veselo bohužel není ale tobě orsulko moc držím palce...

sincerity
1. apr 2009

dracek... to mi je luto... a co znamenalo to krvacanie? Ako sa citis? Lezis?

nelia
1. apr 2009

Katuska, dík za info... som rada, že sa jej podarilo vložiť dvoch bojovníčkov...
A veľmi dúfam, že aj ty budeš v poriadku moja.. Keď si Ťa nenechali v nemocnici, tak je snáď všetko OK.. DRŽ SA!!! 😔 🙂
Idem spinkať.. pá zajtra 🙂

dracekmracek
1. apr 2009

sincer to nevím co to bylo...už je to dobré trošku mě bolí bříško ale pořád věřím,že se na nás taky štěstí obrátí....na ultrazvuku nic není,teda jeden doktor viděl tečku druhý ne....

adulik76
2. apr 2009

dobré ránko

orsul, moooooooc ti to prajem

katuska, ty si dávaj na seba veľký pozor, nech ten tvoj bojovníček dôjde až do cieľa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre