Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
25. nov 2009

Orsul, furt tá istá... "trapošíme" vždy len 4... v našom meste ten tanec akosi nie je pre baby atraktívny 😕 😒 ... ale ja poznám príčinu... vieš, je tu aj jeden kurz latinsko-amerických tancov, ale tam učí chlap a baby sú z neho dosť hotové.. tak by sme si mali zohnať nejakého učiteľa a možno by sa našlo viac záujemcov 😀 😀 😀 .. nepoznáš nejakého brušného tanečníka?? 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

neli............................................................................

normálne rpzmyslam a nič!!!!!! 😀 😀 😀 😀 možno to bude tym, že asi ani nie suuuuuu 😀 😀 😀

no a kde sa nám tára ta Adulka????????? mala by byt doma, pokial to fakt nie je niečo velmi surne........ci???? myslim zle??, alebo čo?????

adulik76
25. nov 2009

tak už som doma, hlásim poslušne.
V prvom rade, LAX, všetko najlepšie 🙂

No, ja som ráno začala tým, že som Maťa zaviezla do roboty, potom som sa vrátila domov, aby som sa aspoň najedla, potom som vyštartovala pre mamu a zaviezla ju k lekárovi, našťastie má ordináciu na tej istej ulici, ako býva brácho, tak som cestou vyzdvihla decká a zaviezla ich do školy, jednu na základku a druhú už máme prváčku na strednej, no, obidve majú školy na opačnom konci mesta, a potom som zasa šla pre mamu, aby som ju zaviezla domov, ale ešte som sa stavila v lekárni, aby som jej vybrala lieky a ešte som sa stavila v obchode nakúpiť pre ňu a pre nás a až potom som ju hodila domov. Potom som sa stavila ešte v mäsiarstve a až potom som šla domov. A tak som tu.
Teraz čakám jedného chlapíka, čo sa mi ozval na inzerát - predávam skriňu, ktorú sme mali v detskej izbe.

Ale ešte musím spomenúť včerajšiu príhodu, ja som sa fakt rehotala celý večer. Maťo prišiel včera zo služobky až večer, niečo pred šiestou. Cez deň mi kázal, aby som mu kúpila takú tú baterku na čelo, potreboval to dnes do roboty. Ten inzerát, čo som dala na tú skriňu, tak som zabudla dať rozmery. Nenapadlo to ani jedného a včetci, čo ma včera kontaktovali, chceli samozrejme ROZMERY. Tak, ako sme prišli pred tou šiestou večer domov, ja som sa hneď vybrala do pivnice pomerať skriňu a Maťo si išiel pozrieť tú baterku. Ale čo sa nestalo. Ako ju tak skúšal, už mal na sebe len slipy, tak voľakto zazvonil, v domienke, že som to ja, zhasol svetlo na chodbe, otvoril dvere a vyskočil, že "HU HU" (chcel ma nastrašiť), lenže to som nezvonila ja, ale suseda. Ja som prišla asi až o minútu. Tak mal mierny trapas a keď mi to vykladal, neskutočne som sa rehotala a celý večer som na neho už len "HU HU" robila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co suseda??????????? neosedivela z toho???????????? booooooooooože...... ja by som asi aj do gati pustila 🙂))))))

orsulka
autor
25. nov 2009

adu...ale teda zvladla si toho dnes už vela......takže puzuj dievča, pauzuj........ 😉 😉

laxity
25. nov 2009

ahojte baby 🙂

tak vám veľmi pekne ďakujem 🙂

adu...na teba stále myslím, drž sa a ja dúfam...len sa šanuj ako sa hovorí 😀

nel...a vy čo? niečo nové?

orsul...o tebe viem 😀 ... cez FB

a katušik sa to už kráti však? alebo som už niečo premeškala?

pekný deň prajem

adulik76
25. nov 2009

Maťo začal rozprávanie príhody svojím tradičným: Neuveríš, čo sa mi stalo .... 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

lax.....katuska už by mala byt v nemocnici......a pokial nic, tak jej asi vyvolaju porod.....takže neviem ako je na tom, nenapisala zatial sms..... 😉

nelia
25. nov 2009

Adu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .. chudáčik... že ho pozdravujeme 😉 ....... 😀 😀 😀 😀 HU HU HU
Inak si toho dnes už stihla celkom že dosť 😵

nelia
25. nov 2009

Lax, nič nové.. ešte stále beriem tabletky... a zajtra by som chcela skočiť na kontrolu.. tak som zvedavá..
Adu a tá suseda je aspoň nejaká mladucha????

adulik76
25. nov 2009

ale čoby, už je to taká žena v rokoch - aspoň mala zážitok 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

jááááááááááááááááááááááááááj......ešte stále sa bavim..... 😀 😀 😀

možno teraz suseda bude chodiť častejsie 😀

adulik76
25. nov 2009

ale maťo už asi nebude robiť HU HU 😀 😀 😀 😀

nelia
25. nov 2009

Adu a hlavne nie v slipoch, čo? 😀 😀 😀 😀
Idem sa napapať... mňam mňam mňam 😅

orsulka
autor
25. nov 2009

neli...tak dobru chut .......

al si predstav bateku na hlave a na sebe len slipy !!!!! a že HU HU HU !!!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
25. nov 2009

Tak som sa napapala aj ja a trocha som si zdriemla 🙂

.............. aspoň, že sa máte na čom zabávať, že? 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

adu.......pre zlepsenie pracovnej náldy...výborne 🙂)))))) este,že aj taketo zažitky nam vie život pripravit.....

a aspon, že dens krasne svieti slniečko.......

do kedy planujes dovcu????

adulik76
25. nov 2009

do piatku som doma 🙂

orsulka
autor
25. nov 2009

to je fajn............ 😉 😉

adulik76
25. nov 2009

no, hádam sa mi podarí aj viac oddychovať

orsulka
autor
25. nov 2009

adu...naplanuj si to tak, aby sa ti dalo.....je to už len na Tebe.... 😉

adulik76
25. nov 2009

pousilujem sa viac relaxovať

orsulka
autor
25. nov 2009

adu........je to už len na Tebe....

takže:

budem viac relaxovat...... 😉

adulik76
25. nov 2009

chápem....., ale musela som si to prečítať 2x, lebo na prvýkrát som to nepochopila. To už je tá starecká demencia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. nov 2009

adu...hihihihih....lepsie dvakrat...ako nikdy...... 😉 😉

mne tak trochu asi šibe dnes....ja mám piatok!!!!!!!!!!!! nechápem že ako že prečo..... 😕 😕 😕

asi preto, že idem na vik na babsku jazdu...žeby som sa nevedela dockat???? 😀 😀 😀

adulik76
25. nov 2009

ideš chlastať, čo? ja už mám hádam pre tento rok odchlastané 😀

nelia
25. nov 2009

Už som späť.. mala som výborný segedínsky guláš ... mňam... a teraz zaspávam nad PC...
Adu, na rozveselenie by si sem mohla hodiť nejaký ďaľší zážitok... fakt som sa super zabavila na Tvojom mangelíkovi... akože tiež si ho viem živo predstaviť 😀 😀
Adu, ale také deci červeného by si si po večeroch mohla dať... vieš, na prekrvenie maternice 😉

orsulka
autor
25. nov 2009

adu....vieš co asi nie.......ja ich ttam povacsine vsetky vozim....🙂))

ale prave som taka cudna.......mam zmiesane pocity......smutne........lebo:

tak som sa prave teraz dozvedela, že byv. spolužiačka, s ktorou sa tiež takto stretávame je tehotna.....ale že je tehotna už tak, že o mesiac rodi!!!!!! som zostala vygulena ako taago!!!!!! ale vraj mi to nechcela hovori, že teda ja sa ako snažim....a ona na moju radu, aby s partnerom na nič nečakali, tak nečakalai a podarilo sa.... tak mi to nechcela povedať.....
no a normalne to momentálne citim tak, že to, že mi to nepovedala sa ma teraz viac dotklo, ako keby mi to povedala.....co som nejaká dementná a precitlivelá, alebo co?????? ved aj tak sa musim sama vyrovnavat s takouto informaciou, ci je to v zaciatkoch, alebo pred porodom...a je to len na mne, ci budem revat pri každom pohlade na kociar, alebo nie......
fakt som z toho zmatena.....vobec mi to nie je prijemne.......

nelia
25. nov 2009

Orsul, to teda verím... a podľa mňa neurobila dobre, že Ti to nepovedala... takto je to totiž ešte väčší šok, nie? A viac si uvedomuješ, že Tebe sa nedarí a tá ľútosť okolia Ti asi v tomto prípade ešte viac vadí... že Ti to tým aj oni pripomínajú... ale nebuď z toho smutná moja... ono to zase prejde, uvidíš, a bude zase svietiť slniečko........... navrhujem nasledovné: prečítaj si znova Maťov včerajší zážitok 😀 😀 😀 .... a vráti sa Ti úsmev na tvár 😉 😅

orsulka
autor
25. nov 2009

neli...presne si to napisala.....aj osobne si myslim, že mi to maa povedat.....hlavne, že sme naozajtaka partia, že som myslela, že ma poznaju a vedia, že aj ked by mito možno bolo luto, tak jednoducho každej jednej prajem stastie take po akom tuži.....teraz je to pre mna horsie....

ja viem, že to prejde.....ale tak trosku mam už na nu iny nazor, ci chcem alebo nie......
čo už......

ale toto je jednanie ludi, ktorí si ničim takým ako my nepresli a vidia a pozeraju sa na na tieto veci inak.....takže mohla byt naozaj presvedčenaá o tom, že sa ma to nejak dotkne......
ale zas na druhej strane aj tak musela vedieť, že RAZ sa to aj tak dozviem.......takže.....
zas nechápem niektore myslienkove pochody........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre