• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
adulik.....a ty más čo dnes???????? klud??, alebo más niečo v plane vybavovat????? :wink:
26. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skočím len mame do lekárne po lieky, lebo všetky jej včera nedali a museli nejaké objednať, nakúpim, chystám sa žehliť, čosi navarím, ešte neviem čo. Ja asi skončím pri kapustnici - tú stačí len ohriať :grinning:
26. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ze nie je stale tehotna, temu zalozila tusim na konci juna.... takze sa snazia uz asi 9 mesiac..... a nist
26. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, to je ale prekvapko. Fíííííha..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...som zlá, ja viem.... :pensive:
26. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kurnik...................

no tak neviem, ale už by som s tym niečo robilaaaaaaaaaa :wink: :wink:
26. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo ako? poraď, aj my sa snažíme a furt nič..... :grinning:
26. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
boooooooooooože...to by bolo na dlho.......lebo aj my sa snažime už dost dlho....a nič.......
tak by sme mohli o tomto pokecat a poradiť si, či???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, moc skúseností nemám, som len taká začiatočníčka, čo je to tá skratka DC? Vôbec tomu nerozumiem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ani mi nehovor........!!!!!! to je na porazenie.......a potom tie dalsie skratky ako OPU?IVF?ISCSI?IUI? PK....OHSS

a DC????? fakt neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
DC ..... ja viem! ja viem! to je predsa DERMACOL!!!
26. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dermacol ja nepotrebujem, ja mám pleť jak detskú prdelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: síce som teraz vyhádzaná ako puberťáčka, ale inak je to fakt pravda
26. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja mam dermacol....puder.....a potrebujem, lebo inak sa lesknem jak psikove gulky :grinning: :grinning: a ja som s nim spokojnučkáááááá

:wink: :wink:
26. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som taká hladná, že by som aj paier požulaaaaaaaaaaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keby si mala zaváranú kapustnicu ako ja, tak by si si mohla podať prvú pomoc, presne ako ja. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik.......hihihih....asi si dám od Vas poradiť a zavarim :slight_smile:)))))))))))) taká "prvá pomoc" nikdy nie je zlá....

ale zvládla som to až domov a nadlábla som sa fajneho gulasiku s knedlou...mnamiiii!!!!!

a ja idem zajtra do Zvolenaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááááááá

inak pekny večer......

resp......DOBRE RANO!!!! :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko, orsul, uži si tú dámsku jazdu :grinning:
27. nov 2009 o 05:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik....no čaviko......dnes po ranu si opat taxikárka????? :grinning: :grinning: :grinning:

tu jazdu si užijem....tesim sa..... aj ked momentálne neviem, čo urobit, ak sa bude rysovat to stretko s tou kamoskou co by mala cochvila rodit..... ak by sme ju mali ist pozriet bud domov, alebo do nemocnice (neviem ci tam este je), tak neviem co mam robit..... aj chcem aj nechcem......
27. nov 2009 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som zostala doma, maťo sa odviezol sám. Takže až posledný deň dovolenky by som mohla trocha porelaxovať domka, chystám sa žehliť, vlastne chcela som už včera, len to nejak nevyšlo. A teraz si idem spraviť niečo na raňajočky.
27. nov 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja som to zvladla vsetko vcera.....kedže dnes chcem prist z prace, zbalit a ist......bola toho kopa, ale ja som šikovnica šikovna :grinning: :grinning: :grinning:

adulik...dufam, že u teba žiadne zmeny nenastali..........a...nerobila si dalsi testik???????????

tajne som nakukla do albumu, ale je tam len Linduska.... :wink: :wink: a dobru chut......

a vcera sa neozvala Neli ani Ivuska......
27. nov 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatiaľ je skoro na testík :wink:
27. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak dobre...................... nie som teda moc spokojna, ale.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale teda nič sa nezmenilo, vsak??????
27. nov 2009 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nič sa nezmenilo a čo by sa vlastne malo zmeniť?
27. nov 2009 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adu.........no že by dorazila taka tá hlupa mrcha...... len to som myslela, a ked je to takto...tak už som SPOKOJNAAAAAAAAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale na mrchu je ešte skoro, keď ovu bola 17.11, mrcha by mala prísť 1.12
27. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a este ked sa mi to vysvetlííííííí :grinning: :grinning: tak pochopim.... :grinning: :grinning: :grinning:

a ty co planujes na vikendik?????????? relax?????????
27. nov 2009 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi len relax, chceli sme sa ísť kúpať do Brodu, ale asi to odložíme, čo keby predsa? :confused:
27. nov 2009 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Orsul, ja som tu včera ráno bola, len som potom nestííííííííííííííííííííhala :frowning2:... mám toho v robote veľa, zistila som nejakú hlúpu chybu a teraz spätne opravujem výkazy.. bleeeeeeeeeeee :angry:
Adulik, 1.12. budeme Tvoju mrchu spoločnými silami odháňať :grinning: ... čo ty na to?
27. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre, aký si dáme signál?
27. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nelinka...........servus mojko..................... bŕŕŕŕŕŕ...oprava výkazov.........

ja som zošokvala, len tak, co sa prace tyka...lebo dosla mi pokuta 66 evri zas za oneskoreny stvrtročny vykaz na danový urad u roku 2004!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: tak oni svine este aj takto dopzadu davaju pokuty, a to bolo len par dni rozdiel.....ale statna kasa ja prazdna a tak ju plnia takýmito nezmyslelnostami odhliadnuc od toho, že sme vsetko zaplatili načas, len nejaký papier im chýba.....juuuuuj...toto ma vie dohriat!!!! :angry: :angry:

signal......prezvonime si ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok