• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
ok, mám číslo na neli a na teba, orsul. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi bude preťažená sieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadi...niekedy sa aj snaha ceniiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už som sa napapala, teraz popíjam kávičku, no čo mi viac treba?
27. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to by stacilo aj mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))

klud pohoda......

ale budeeeeeeeee aj to, len trosku neskor :slight_smile:)))))))))))))
27. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy si dáme najbližšie stretko? :confused: už som dlho triezva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...... no aj tak myslim, že na najbližsom stretku bude abstinovat ::::: !!!!! :wink: :wink: :wink:

ja keby som mohla a dalo by sa.......tak ak v pondelok !!!!!!! lebo teda Zvolen by som asi nezrusila :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja by som si tiež tak potrebovala resetovať hlavu... :unamused: :unamused: :unamused: ... no niečo možno cez víkend poriešim.. v robote je taká depresívna nálada :confounded:
Adu, signál bude: heš, heš, heš, heš, heš... a Orsulka trocha urobí čáry-máry a bude :wink: :sweat_smile:
27. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, aj ty máš takú zázračnú paličku ako má maťo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooooooooo......................mám.....ale teraz ju nemám pri sebe..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si dopisujem aj so svojou neterou cez ICQ, minule si vzala moju fotku v uniforme, že ma na intráku chce mať pri sebe, boooože, aká som bola peknučká :grinning:
27. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako že bola??????????????????? ved ty aj stale si.....!!!!!!!! a pre niekoho aj najkrajšia na svete!! :wink: :wink:
27. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz mi neter napísala, že som stále rovnaká, len som zmúdrela - no, neviem, neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akaaaaaaaa zlatááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: a uprimná.......

ja neviem posudit......nepoznam ťa tak dlhoooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže sa tak dlho nepoznáme, mali by sme to nejak napraviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kde sú ostatné tuláčky?
27. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: :confused: :confused: nerozumiem, v piatok a tolko prace???????

sincer tusim na dnes spominala skolu........
27. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ivkaj nám dlho mlčí
27. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no joooooooooooooo.....asi to nemá vábne s tou svojou sefkou........

naposledy len spominala "mrnkanie" s uspechom....... :grinning: :grinning: a kupele.... :wink:
27. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem k Dr. na kontrolu.....

zatim............... :wink:
27. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru piatok a tooooooooooooľko práce :confounded: :confounded: ... ale idem sa napapať... jesť treba :wink: :sunglasses:
27. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som už dožehlila a teraz sa chystám upratovať papiere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ja som už spat......vybavene...vraj liečba ukončená.....nemožem sice ešte utekat, ale nevadi.......
v pondelok kožne, vo stvrtok sono, v nedelu sono.....
uff...bude perný týžden!!!!! :wink: :wink: :wink:
27. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre!!!!!!!!!!§ tak aby sa mi rátalo...práve mi vypadla plomba!!!!!!!!! objednala na na utorok!!!!!!!! slak ma trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!! každy den u ineho lekára....... :angry: :angry: :angry:
27. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vám je to tušim uuuplne jedno!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, ty si za 20 minút stihla lekára aj s cestou??? To si aká šikulka :confused: :confused: :confused:
27. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano...mám to za rohom.....a okrem toho tam idem, ked mi zavolaju, že mám ist a nikto tam nie je :slight_smile:)))))
v podstate ma cakaju otvorene dvere :slight_smile:))))))))))))
27. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala ozaj šťastie :wink:
27. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, keby Ťa všade takto čakali, tak Ti ani nemusí vadiť, že každý deň musíš absolvovať iného lekára.. aspoň na ja lekároch neznášam hlavne to čakanie :unamused:
27. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, vyzerá to tak, že dnes bude 1 DC :slight_smile:
28. nov 2009 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, čo, nikto nikde? :confused:
29. nov 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tu celkom sama samučičká????? :confused:
29. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok